“Yves rocher hydra vegetal nemlendirici yüz temizleme jeli” için 24 yorum

 1. Kuru-karma ciltler için iyi bir alternatif fiyatına göre¸ indirimde 22 lira gibi bir fiyata aldım. çoğu temizleme jelinden sonra hemen cildimi nemlendirme gereği duyuyordum¸ bu üründe öyle bir şey ile karşılaşmadım. cildi arındırıken kurutmuyor. indirimde yakalarsanız bir bakın derim. 🙂

 2. Göz makyajımı temizlemek için kullandığım ürün. Beklentileri çok karşılamıyor¸ nemlendiriyor fakat temizlemiyor ne yazık ki..

 3. yüz makyajımı temizledikten sonra üstünden köpük ya da jel yüz temizleyicileriyle mutlaka geçiyorum. bu ürünü de aylar önce hediye vermişlerdi bir köşede bekliyordu 2 haftadır kullanmaya başladım. zaten makyajımı silip öyle uyguladığım için çok temizleyip temizlemediğini farkedemiyorum ama en büyük avantajı gerçekten yüzümü nemlendirdiğini hissedebiliyorum yüzümde diğer temizleyiciler gibi gerginlik ve kuruluk bırakmıyor. şimdilik kendisini başarılı buldum.

 4. cildimde makyaj yokken kullandığım bir ürün. 2 tüp bitirdim. öncelikle kokusunu çok sevdiğimi söylemeliyim. makyaj yokken cildi temizlemesinde sorun yok. cildimde gerginlik kuruluk pullanma vb. yapmadı.

 5. Yüzdeki sebumu kontrol altına alması başarılı¸ ancak bu bir makyaj temizleme jeli değil¸ makyajı çıkardıktan sonra yüzü yıkamak için üretilmiş bir ürün. Aynı serinin toniğiyle birlikte kullanıldığında çok güzel ferahlatıyor cildi.

 6. Yapısı¸ kokusu çok güzel. Kuru ciltler için gerçekten uygun bir ürün¸ ben nemlendirmesini de beğendim. Makyajı fena çıkarmıyor¸ ürünün makyaj temizleme gibi bir iddiası yok tabi. Çok az bir miktarı tüm yüzü temizlemeye yetiyor. Zaten çok miktarda alırsanız ürün hemen bitiyor. Ben yaptım siz yapmayın¸ az miktarda uygulayın yüzünüze.

 7. aşırı derecede sivilce yaptı ben de sonunda çöpe atmak durumunda kaldım. bir yüz yıkama jeli sivilce yapar mı demeyin yapıyormuş cicişler.

 8. Hediye ürünle başlayıp kullanmaya devam ettiğim yüz yıkama Jeli. Hoş gerçi hediyeleri bitirmek bile baya bir vaktimi aldı hehe. En nihayetinde 390 ml büyük boyunu aldım. Cildimi vermeden kurutmadan temizliyor. Tabi direkt makyajı temizleyecek kadar güçlü değildir. Ben zaten makyajımı başka ürünlerle temizleyip bu jel ile yıkıyorum. Cildimi arındırsın yeter. Fiyatı biraz gereksiz tabi. Doğum günü ayı kampanyası olmasaydı o fiyata değmezdi.

 9. yaklaşık 6 aydır kullandığım temizleme jeli. kendisi en uzun süre aralıksız kullandığım temizleme jeli olmayı başardı. çok büyük beklentilere girerek almadım kendisini. cildim normalden karmaya dönük bir cilt¸ kışın yanak bölgem kuruyor. bu nedenle sonbahardan itibaren bu jel kurutmadı/germedi ve yeterince temizlik sağladı. 2. şişemi (veya tüpümü) bitirmek üzereyim ve asla sivilce yapmadı. fiyatına göre gayet işlevini yerine getiren bir ürün¸ indirimde 26¸90 gibi bir fiyata almıştım. 

 10. Doğum günü kampanyası ile sahip olduğum temizleme ürünü. Tester olarak hediye edilmişti ve yüzümdeki ferahlık hissini çok sevmiştim. Görevli kadın her ne kadar cilt yapıma sebo vegetal serisini önerse de¸ ben bunu aldım. Şimdilik pişman değilim.

 11. Yapısı akışkan olan ve bende sivilceye neden olmayan ürün. Karma ciltliyim¸ Ne gerdi ne yağlandırdı yüzümü. Eksisi de artısı da olmayan bir ürün bana göre. Ama zaten yüz temizleme jeli¸ Çok bir şey beklememek lazım. Görevini iyi yapsın yeterli. Bir de kokusu çok güzel.

 12. Ben de alışveriş sonrası hediye olarak alanlardanım. Aksi halde para verip alınacak şey değil resmen temizlemiyor. Bunla yüzümü yıkadıktan sonra tonik kullanırken pamukta resmen kir görmüştüm şaka gibi. 

 13. İlk kullandığımda başka bir şey kullanmama gerek yok hissi verdi. Nemlendirici özelliği var kupkuru yapmıyor cildi. 390 ml olanı epey bir süre gidiyor¸ fiyatına değer.

 14. .Alışverişimde hediye olarak vermişlerdi. Yves Rocher’ in sebo vegetal serisinin temizleme jelinden hiç memnun kalmadığım için beklentim yoktu bu üründen. Ama çok beğendim. Cildim karma ve hassas. Herhangi bir irritasyona sebep olmadı. En güzel yanı da kurutmadan temizliyor. Indirime girerse alırım 👍

 15. Kokusu çok fresh. Cildinizi kurutmadan temizliyor ama makyajınızi çıkarmakta istediğiniz sonucu vermeyebilir. Günlük cilt temizliği içinse gayet yeterli.

 16. bir alışverişimde nemlendiricisiyle birlikte deneme boyunu verdiler. cildimi çok güzel temizleyip nemlendiriyor ben bayağı etkilendim. bıraktığı his çok güzel cildiniz temiz ve yumuşacık oluyor. indirimdeymiş hatta şuan küsürleri yuvarlayarak söylüyorum 37’den 22’ye düşmüş almayı düşünüyorum memnun kaldım.

 17. kuru karma ciltli bir insan olarak memnun kaldığım üründür¸kendisi bana göre hafif yapılı¸ akışkan¸ temiz kokan¸ sivilce yapmayan¸ yüzümü kurutmadan¸ germeden temizleyen içerik bakımından nispeten temiz bir temizleme jeli¸ yüzde 30 indirimde 28¸90 gibi bir fiyata almıştım¸ bitince tekrar almayı düşünmekteyim.

 18. Deneme boyunu verdikleri bir ürün. İçeriğini çok iyi hatırlamıyorum ama sanki sls vardı. Hafif yapıda¸ hoş kokulu¸ yüzde kolayca arındırılan bir yapıya sahip. Benim yüzümü hafif gerdi. Sivilce vb. oluşuma sebep olmadı. Sabahları güzelce kullanılacak bir ürün ama tekrar almam. Daha uygun fiyatlı¸ yüzü germeyen bir yüz temizleme jeli bulunabileceğini düşünüyorum.

 19. çok hafif yapılı ve kokusu çok hoş. ben makyajımı temizledikten sonra ya da hiç makyaj yapmasam bile gece yatmadan önce cildimi arındırması için kullanıyorum. bende gerginlik hissi yaratmadı ve şaşırtıcı bir şekilde çıkmakta olan sivilcelerimi indirdi. böyle bir vaadi yok aslında ama nasıl başardı bilemiyorum. çok memnun kaldığım bir ürün oldu¸ bittikçe indirimlerde alacağım mutlaka.

 20. Bir alışverişimde deneme boyu verilmişti¸ memnun kalınca tam boyunu alıp kullandım. Çok memnundum bu üründen¸ sabahları cildimdeki yağı temizlemek amacıyla kullandım. Gerginlik hissi yok denecek kadar az¸ kokusu hoş hassasiyeti olanları bile rahatsız etmez bence¸ cildimde herhangi bir reaksiyona sebep olmadı. Makyaj temizlemek için hiç denemedim zaten böyle bir vaadi de yok. Bazı akşamlar makyajımı temizleyip jelle yıkadıktan sonra içim rahat etmezse kullandım¸ her türlü o temizlik hissini verdi. Ama bir kere uyku sersemi gözlerime değdirdim ve baya yandım¸ gün içinde bile kızarıktı. Hem son zamanlardaki fiyat politikası hem de boykot sebebiyle tekrardan almayacağım bir ürün oldu. Yerine geçebilecek önerilerinizi bekliyorum cicişlerim 🙂

 21. boş bir anımda¸ satış elemanının gazıyla aynı serinin peelingi ile beraber almıştım. ne peelingten ne de yüz temizleme jelinden hiçbir fayda görmediğim gibi¸ kurudan karmaya olan cildimi iyice gerdi¸ güç bela bitirdim. bir daha alacağımı sanmıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?