“Wet n wild ultimate brow kit” için 66 yorum

 1. kaşlarımı almıyorum çünkü çok seyrekler. sadece alttaki kısımlarda çok belli olanları topluyorum o kadar. kaşlarım boşluklu boşluklu olunca haliyle çok dağınık bir görüntü oluşuyor bu da beni çok rahatsız ediyordu. gratiste bu ürüne kaç defa elim gitti geldi ama cesaret edemedim almaya. öncesinde hiç bir uygulama yapmadıüım herhangi bir ürün de kullanmadığım için olsa gerek. son gidişimde de dayanamadım ve aldım düşünmeden. eve gelince de hemencecik uygulamaya koyuldum. yapılarını pek bilmediğimden fırçayı koyu olana öyle bi bulamışım ki. aynadaki görüntüm korkunçtu. diğer açık rengi ise hiç olmadı çok çiğ durdu bende. sonraki denememde fırçayı koyu renge hafifçe bastırıp kaşlarıma da pıt pıt şekilde uyguladım ve sonuç gerçekten çok başarılı. sürdüğüm bile belli olmuyor. kaşlarımı çok toplu ve simetrik gösterdi. kalıcılığı da fena değil. ben içinden çıkan waxı ben kullanmıyorum. ayrıca içinde küçük bir cımbız ve aynası da var. cımbız çok sert geldi pek başarılı da bulmadım ama acil durumlar için iş görür diye düşünüyorum.ayna¸ cımbız fırça iki far ve wax hepsi küçük bir ambalajda çok da şirin duruyor. çantamdan eksik etmediğim ürünler listesine ilk sıradan giriş yaptı bu ürün hehe. fiyatı da uygun. şans verin derim cicişler 🙂

 2. Bu ürünü deneyip de tek memnun kalmayan benim sanırım. Öncelikle söylenildiği gibi bana da Fazlasıyla koyu gelen bir Kaş farı içermekte. Bunun haricinde farın Yanındaki beyaz sabitleme ürünü birkaç saat sonunda pullaşma şeklinde döküldü. Hiç sevmedim. Cımbızı da gerçekten yetersiz. He nedir yoklukta gideri var diyebilirim.

 3. On lira gibi uygun bir fiyata aldığım ve sürdükten bir iki dakika geçtikten sonra tende varlığı hissedilmeyen¸ yarım gün sizi sürdüğünüz şekilde götürebilen¸ performans/fiyat oranı gayet makul ve mantıklı ürün. Gratislerde bulabilirsiniz.

 4. Kas doldurmaya çok korkuyordum kotu olur diye ama karar verdim ve bu kiti aldim. İçinden çikan firca güzeldi ama kaybettiğim için flormarin kas fircasini kullaniyorum. Renkleri bana uydu. Wax önce çok gereksiz gelmişti ama sonra fircayi waxa sürüp far aldiginizda daha kalici oluyormuş. Veya temiz fircayla waxi alip kasiniza sürdükten sonra kasinizi doldurun boyle kullaniliyormus. Neyse efendim ben çok beğendim bitince yenisini alacagim hatta urun kaldirilip veya bozulmazsa değiştirmeyi düşünmüyorum…

 5. Bana kaş doldurmayı sevdirdi. Sürünce birden renk vermiyor. Rengini kendiniz istediğiniz kaş kalınlığına göre arttırıyorsunuz. Açık ton kaşlarım için kızıl kaldı ama önce kendi fırçasını wax ına sürüp sonra koyu kısmıyla boşluklarımı doldurup taradığımda çok kalıcı ve doğal oluyor. Cımbızı da minik minik çıkan kaşlar için uygun. Uygun fiyatlı çok güzel bir kaş farı

 6. renklerinin bana mükemmel uyum sağlamasıyla ve fiyat performans oranıyla en sevdiğim kaş farıdır kendisi. İçindeki küçük fırçayla önce wax sonra far alıyorum kaşımın doldurulması gereken yerlerini dolduruyorum. İçindeki waxa gereksiz denmiş ama bence kalıcılığı efsane arttırıyor. Renk uyumu konusunda da: beyaza dönük buğday tenliyim. bu kaş farını ilk kullanmaya başladığımda saçlarım siyahtı sonra kestane ve en son olarak da kumraldı kaş rengimi de açtırmama rağmen uyum sağladı. İkisini karıştırarak kullanıyordum şu an sadece açık rengini kullanıyorum. Bu ürünle ilgili tek rahatsızlığım¸ aşırı kalitesiz ambalajı¸ düşürdüm ve koyu renk olanı tamamen kırıldı. Keşke biraz daha kaliteli yapılsa.

 7. şans eseri keşfettiğim bir ürün¸ kaş kalemi kullanırken daha dikkatli olmak gerekiyor bu yüzden işimi oldukça kolaylaştırdı artık kalemleri çok nadir kullanıyorum. ayrıca sabitleyicisinin etkisi pek yok o yüzden ben daha çok fırçayı düzeltip inceltme amaçlı kullanıyorum.

 8. çok pratik kaş kiti¸ öncelikle 2 renk seçeneğinde koyu ve kahvesi ile çok gri olmayan tonları çok güzel. Bir kaç kişinin üzerinde kullandım bir düğünde ki bunların arasında tamamen kaşsız bir anane de mevcut¸ her renk kaşa uygulayabildim ve yapay durmadı. Sabitleyicilik sağlayan vazelin yapıdaki olayı kesinlikle artı katıyor ürüne. İlk kez bir kit kullanacaksanız kesinlikle öneririm bırakın o kalemleri elinizden artık kalem artık benim için işkence olur.

 9. açılın cicişler tanım yapayım çünkü önceki 20 entryde hiç tanım yapılmamış(!): wet n wild markasının bir açık¸ bir koyu renk ve bir de sabitleyici wax’dan oluşan kaş seti (modlar sesimi duyun da şu tanım sevdasından vazgeçin artık)benim bu kaş kitiyle tek derdim¸ daha renkli kısmında minicik bir çukurcuk oluşturmuşken¸ sabitleyici wax’ın hemencik bitmesiydi. Geçen gratis’e uğradığımda¸ başka bir kaş kiti bakayım derken¸ yine wet n wild standında bu wax’ın kalem formunda satılanını buldum. fiyatı da 7 lira gibi bi’şeydi yanılmıyorsam. kalem olduğu için uygulaması çok kolay¸ ayrıca fırçayı da boş yere kirletmemiş oluyoruz. sadece gramajı biraz düşük. çabuk bitebilir. ay gideyim de stoklayayım bari :)öptüm.

 10. kaş kalemi yerine kaş farına geçiş yaptığımda aldığım ilk ürün. hala bitmedi ama sona yaklaşıyoruz. başka bir kaş farı kullanmadığım için bir karşılaştırma yapamayacağım ama memnun muyum memnunum. yine de bu kez farklı bir marka denemek istiyorum. önerilere açığım.

 11. Beyaz tenlilerde açık rengi kızılımsı koyu rengi de siyaha yakın kahverengi duruyor. Hele koyu rengi güneş ışığı olmayan yerde sürüp çıkarsanız… felaket.

 12. Wax kısmının kullanılmamaya mahkum olduğu¸ seyrek ve az kaşlarımı az da olsa o müthiş makyaj fotoğraflarındaki gibi yapmamı sağlayan¸ aynasının ve cımbızının bana göre gereksiz olduğu bir ürün.Sanırım 4. kiti aldım ama bunun bütün sebebi açık kahvesinin çok önceden bitiyor olması. Koyu kahvesi ise mutlaka dibi görünen kısımlardan yalnız çok tozutup bir süre sonra paketini de kirletiyor. Paketi dandik olmasına rağmen piyasadaki nadir olan güzel toz kaş ürünlerinden.

 13. hayatımda ilk kez sahip olduğum kaş farı. kaş farsız da makyaj oluyor¸ olmuyor değil tabii ki ama gerçekten kalem gibi kaşı olmayanlar için kaş farı tüm yüze ayrı bir hava katıyor kesinlikle. bunu keşfetmemle ve wet’n wild sevgimle¸ kozmetiğe de fazla para harcamak istemeyen birisi olarak fiyat performans anlamında çok memnunum.gün içinde makyaj tazeleme derdim olmadığı için yanımda taşımadığımdan o kötü kutusunun kırılmasını¸ farların dağılmasını da engellemiş oluyorum.daha önce birkaç kere jel yapıda olan ürünleri denediğim için wax kısmını çok kullanışlı buldum. sadece toz olarak yetersiz kalacakmış da o wax olunca kaşa yapışıyor gibi hissediyorumcımbızı kullanmak ergonomik açıdan çok zor ama kiti yanında taşımak isteyenler için kurtarıcı olabilir çünkü tuttuğunu gerçekten kökünden koparıyor.

 14. memnun olduğum ve herkese önerebileceğim kaş kiti. açık kahve¸ koyu kahve ve wax’tan oluşmakta.ayrıca aynası¸ küçük bir cımbızı ve fırçası var. pigmentasyonu ve kalıcılığı son derece iyi. waxı sürmeden bile tüm gün bozulma¸ silinme olmadı hiç. ben waxı kullanmıyorum¸ yapış yapış bir his veriyor bana sanki. renkleri de çok güzel aslında da koyu kahverengi bir tık daha açık olsaymış daha iyi olurmuş. bende daha doğal dururdu en azından. 5¸ 6 aydır kullanıyorum ama hiç bitecek gibi görünmüyor. daha farların üst tabakası bile bozulmadı¸ yeni almışım gibi. ömrümün sonuna kadar bunu kullanacağım galiba.

 15. Normalde hiç kaş farı kullanmadığım halde¸ merak edip almıştım. Benim kaş rengimi olduğundan çok daha koyu gösterdi ancak bu benim uygulama hatam da olabilir. Bu nedenle kendisini elimden çıkardım ancak çok stabil bir üründü. Kaşlardan akma ya da bozulma yapmıyordu. Kaş farı kullanacak olsam bu üründen devam ederdim şahsen.

 16. kullandığım kaş kiti. bundan başka da bir kaş ürünüm yok zaten¸ essence’in kahverengi kaş kalemi var ama o bende açık kaldığı için kullanmıyorum. bu kitin koyu kahvesi bana tam uyuyor¸ gün boyunca hiç bozulmuyor severek kullanıyorum. waxını ben de kullanmıyorum nasıl kullanacağımı da anlayamadım aslında¸ fırçayla sürmek istedim ama waxı fırçaya düzgünce almayı bir türlü beceremedim. bence çok gerek de yok ona. açılı bir fırçayla gayet doğal ve kalıcı bir görünüm elde edebiliyorum¸ severek kullanıyorum özetle.

 17. İçersinde bulunan jölemsi şeffaf sabitleyici hiç bir işe yaramayan browkit benim için. Kaş farları ise muazzam sayılmaz.

 18. İçinde üç kutucuk var. İlkinde baz¸ ikincisinde açık renk kaç farımız¸ üçüncüsünde koyu renk kaş farımız. Bir yıldır kullanıyorum. 13₺ye edindiğim bir ürün. Bazını başarılı bulmuyorum. Aslında ürünü de çok başarılı bulmuyorum. Ama çokta kötüde değil. Gerçekten orta halli bir ürün. 10/6 puanı hak edebiliir..

 19. bu muhteşem ürünü daha önce ne kadar çok sevdiğimden bahsetmiştim. ben sadece açık rengini kullanabiliyorum¸ koyu renk yüz ifademi çok sertleştiriyor. anladığım kadarıyla çoğu insan da sadece bir rengi kullanabiliyor¸ birini kullanana diğer renk zaten uymuyor. pek sevdiğim bir arkadaşımın bu kitin sadece koyu farını kullandığını öğrenmemden sonra gözlerim kullandığımız renkler bitince birbirimizle değiştirmemiz konusunda parladı. şimdi bu zaten çok uygun fiyatlı bir kit¸ amaç sinekten yağ çıkarmak değil elbette ama ben koyu rengi göz farı olarak da kullanmadığıma göre neden boşa gitsin? etrafınızdaki kadınlarla bu konuyu görüşün derim.

 20. Wet n wild ‘ın en iyi ürünü. Kendi kaşlarım koyu olduğu için¸ başlarda koyu kahve tonunu kullanıyordum.Daha sonra¸ iki rengi karıştırarak uygulamaya başladım çok daha doğal ve soft bir görünüm elde ettim. Kalıcılığı¸ yapısı¸ sabitlenmesi¸ duruşu kusursuz. Kullanmaya başladıktan sonra kaşlarıma iltifat yağdı.

 21. sabitleyiciyi kullanmamakla birlikte ben de sadece tek rengini kullanmaktayım hatta biraz daha açık renklisi sabitleyici yerine konulabilirmiş diyorum ama fiyat performans olarak havada kapılası bir ürün.

 22. içerisinde bir adet sabitleyici¸ bir adet açık ve koyu kahve tonunda kaş farı¸ uygulamak için aplikatör¸ ve minik bir cımbızı da olan kit. bence sabitleyici kısmı aşırı gereksiz. kullanılabilir hale getirebilmek için neler denedimse başaramadım. benim kaşlarım için açık kahve rengi ideal olduğu için koyu kahveyi göz farı olarak kullanıyorum arada. unutmadan bir de minnoş bir aynası var.

 23. İlk kaş farım¸ önceden kalem kullanıyordum. İndirimden 9 tl gibi bir fiyata aldım. Açık ve koyu rengi var içinde fırçası ve cımbızıyla gerçekten kullanışlı. Çantamda taşıyabildiğim bir ürün bu yüzden hoşuma gitti. Açık ve koyu rengi arasında fark göremedim çok pigmentli olduğu için gerçekten açık duran renk bile kaşlarınızda koyu durabiliyor. Benim istediğim daha doğal görünümlü açık bir renkti ama yine de beni idare ediyor. Wax’ını kullanamadım elimle alıyorum sanki gelmiyor gibi¸ yorumlara baktım tekrar deneyeceğim. İçindeki fırçasını pek beğenmedim¸ ben kendi fırçamla uyguluyorum fakat yanımda taşıdığım zamanlar o küçük fırça çok kullanışlı oluyor. Tek rengini kullandığım için midir bilmem 2 hafta olmadı ortasından dibini görmeye başladım. 10 üzerinden puanlamak gerekirse 6 diyebilirim. Bitince de tekrar almam sanırım¸ the balmın brow pow kaş farını denemeyi düşünüyorum.

 24. Renk tonlarini ve kaliciligini cok basarili buldum. bu fiyata hatta daha fazla paralara bile alinabilecekler kas urunleri icinde ust siralarda.

 25. Çok beğenerek kullandığım kaş farı. Her iki rengini de kullanıyorum¸ sadece sabitleyici krem kısmını pek ellemiyorum. Nedense hiç gerek duymadım ona. Alışmamışım öyle şeylere belki ondandır. Far ile doldurup taramak yetiyor.. Far kısımları ise efsane. Renkleri çok ideal. Toz kremsi arası yoğun bir yapısı var ve kaş doldurmada çok iyi iş görüyor. Yedeklediğim ender makyaj ürünlerinden biri. İçinden çıkan fırça da çok kullanışlı. Uyduruk¸ birşey koymuş olmak için koymamışlar. İş görsün diye mazbut birşey koymuşlar. Bir mini ayna ve cımbız içermesi de çok iyi olmuş.

 26. Bir açık bir koyu renkli far ve bir adet sabitleştiricisi bulunan içinden ek olarak cımbiz ve mini fırçası çıkan ¸ kutunun yan tarafındaki küçük çıkıntıyı çektiğinizde mini bir ayna elde ettiğiniz muhteşem kit. Hem pek çok şeyi aynı kutuda içermesi açısından hem de sabitleyici kullanmadan da kalıcı olması açısından çok kullanışlı. Kaş doldururken kalem yerine far kullanmak daha doğal duruyor

 27. Kaşlarımı keserken uğradığım kaza sonucu yamuk yumuk kaşlarla gezmekten kurtaran kaş kiti.Çok fazla kaş ürünü kullanmam¸ genellikle kalem kullanıyordum ki kaşlarımı iyice döktüğünü farketmemden beri onu da bırakmıştım. Deneyeyim diye sırf o minik aynası ve cımbızı için aldığım bir kit olarak odamın derinliklerinde buldum.Hem doğal görünüyor¸ hem de waxını da uygulayınca gayet kalıcı. Saçlarım kızıl¸ kaşlarım kahve olduğu için bende doğal duran açık kahve kısmı oldu. Geçen gün sabah 7de makyajımı yapıp yoğun bir okul&iş gününün ardından eve gece 12de döndüğümde hala kaşlarımdaydı. Karşılaştırma yapamıyorum ama fiyat performans açısından baktığımızda gayet iş gören¸ güzel bir ürün bence.

 28. Bana göre wet n wild markasının en başarılı ürünü. Birçok markanın kaş farını denememe rağmen aradığımı bulamayınca¸ tam 1 yıl önce buradaki yorumlardan yola çıkarak bayram indiriminde satın almıştım. Kullanınca o kadar memnun kaldım ki geçtiğimiz günlerde 2.yi satın aldım ve şu an kullanıyorum.Bir adet açık kahve¸ bir adet koyu kahve ve waxdan oluşan bu üçlü ürünün açık kahvesi bile biraz koyu duruyor doğrusu. Benim kaşlarım saç rengimle birlikte siyaha dönük bir renk olduğu için zaten koyusunu kullanmaktayım. Kaş maskarasını daha açık bir renk kullanıp¸ rengi daha soft bir hale getirerek ifadeyi yumuşatıyorum. Pigmentasyonu çok yüksek ve gün boyu akmayan bir yapıya sahip. İndirim dönemlerindeki komik fiyatına göre f/p durumu şaha kalkan bir ürün bana göre. Wet n wild batmazsa ölüm bizi ayırana dek kendisine evet diyorum :))

 29. Pigmentasyonu çok fazla.açık rengini saçlarım sarıyken sürdüm çok koyu aslında . renk uyumu yakalayamadığım için bir de o kadar kalıp gibi durmasını sevmiyorum ben kaşlarımın pigmentasyonun güzelliğinden dolayı sevemedim. Ama koyu rengini normal far olarak kullandım gayet güzel durdu.Edit:imla

 30. Gratiste satan kızın gazına gelip aldım. Beğendim veya beğenmedim diyemem. Ancak nasıl oluyorsa açık rengi bile koyu geldi. Far olarak gayet kullanışlı buldum.

 31. Şu an adını bile hatırlamadığım bir ürün ile bunun arasında kalmıştım ve tavsiyelere de dayanarak bunu almaya karar verdim¸ iyi ki de öyle yapmışım!Başlığa şöyle bir bakılınca zaten ürün hakkında yeterince bilgi verilmiş. Aynılarını tekrar etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.Daha az bahsedilmiş şeylere değineceğim… ilk başta “benim zaten cımbızım vardı¸” diye düşünmüştüm ama bu minnoş cımbızı deneyince fark ettim ki şu ana kadar kullandığım en güzel cımbız¸ cidden çok başarılı.Yukarıda birkaç ciciş bahsetmiş¸ kaş tonunuza uygun olacak şekilde oranını ayarlayıp iki farı karıştırırsanız daha hoş¸ doğal bir görünüm elde ediliyor. Sabitleme yağına kışın gerek duyacağınızı bile sanmıyorum¸ farların kalıcılıkları iyi. Tam bir f/p ürünü¸ fiyatı on küsür liraydı.aldığım ilk kaş ürünüydü ve çok memnun kaldım. Kutunun altından minik bir el aynası çıkıyor oluşu ile de çok sevimli bir şey.Tavsiye ederim¸ wet n wild’ın en güzel ürünlerinden biri.

 32. uzun zamandır kullandığım kaç kiti. ortadaki rengi tam bana göre. diğer ürünlerine gelirsek hiç kullandım (waxdan falan bahsediyorum). hatta fırçasını da hiç sevmedim. eski fark paletimin minik fırçasını kullanıyorum¸daha yumuşak.

 33. gratis indirimi ile çok uygun bir fiyata alıp¸ çok memnun kaldığım ürün. çok doğal duruyor¸ tüm gün herhangi bir yenileme yapmadan kullanabiliyorum. sabitleyici kısmını hiç kullanmadım. içindeki cımbız ve fırçası iyi düşünülmüş¸ acil durumlarda kullanılabilir.

 34. kaşlarımın başlangıç yerlerindeki boşlukları doldurmak için bu ürünü kullanıyorum ve fiyat performans açısından bayağı iyi bir ürüne benziyor. içinde bir siyaha yakın koyu füme mi desem öyle bir renk¸ bir açık kahve bir de sabitleyici baz var.kaşlarım siyah¸ bu kitin koyu rengi tam uyum sağlıyor ayrıca içindeki açılı fırçası ürünü gayet iyi uyguluyor. kalıcılığı da tüm günü kurtarıyor ayrıca en önemlisi kaş dökmüyor. çantama attığım bir gün şeffaf kapağı kırıldı bu şekilde idare etmem zor olacağından yenisini satın aldım.

 35. uygun fiyatlı essence kaş stil seti alternatifini deneyimledikten sonra sahip olduğum ikinci kaş farı. iki alternatif arasında 6 lira gibi fiyat farkı var¸ wet n wild indiriminden daha uyguna da satın alınabilir. wet n wild ultimate brow kit kesinlikle daha sağlam bir kutuya ve daha kullanışlı ambalaj ve fırçaya sahip¸ far tonlarının pigmentasyonu daha yüksek. ayrıca içerisinden küçük bir cımbız ve ayna da çıkması bu ürünü daha cazip kılıyor.

 36. küllü sarı kaşlarıma çok güzel uyan¸ gün boyu kalıcı ve uygulaması¸ ambalajı çok başarılı fiyatı da çook uygun bir üründür benim için. bittikçe alacağım.

 37. İyi ki var ¸ kuaförün yamuk kestiği kaşımı düzeltip dışarı çıkmamı sağladığı için ona minnettarım

 38. Dağınık ve seyrek kaşlara sahibim. Renkleri de oldukça açık hele saç diplerime bakıldığında fark bariz belli oluyor. Hafif doldurmak için bu ürünü aldım. Ancak alttaki çok koyu üstteki de çoksarı kaçtı bana. Bazen ikisini karıştırıp kullanıyorum. Ancak artık kaşlarımla barıştım çünkü doldurunca ifadem çok değişiyor ve aynaya baktığımda bi yabancıya bakıyormuş gibi hissediyorum. Her gün önce bi tarayıp sonra essence make me brow eyebrow gel mascaranın 02 browny brows ile hafif renk verip tarayıp sabitlemiş oluyorum. Bunu kullandıktan 5 10 dakka sonra kaşlarım beni aşırı değiştirmeden istediğim görüntüyü elde etmiş oluyorum. Ama wet n wildin kitindeki renkler size uygunsa ve istediğiniz görüntüye ulaştırıyorsa sizi bir şans vermenizi tavsiye ederim.

 39. t: bir açık bir kapalı far rengine bir de sabitleyiciy sahip 3’lü wetnwild markasına ait kaş kiti.bu ürünü alalı uzun zaman oluyor annemle birlikte kullanıyoruz. bazen iki rengi karıştırıp bazende tek tek. dediğim gibi 2 kişi uzun zamandır kullanmamıza rağmen çok az azaldı. sabitleyici kullanmıyorum ama kalıcılığı mükemmel makyajımı silerken pamuğa geldiğini görüyorum 13 liraya almıştım sanırım indirimsiz fiyatıydı bu. bir minik fırça ve içinden cımbız çıkıyor. ikiside bence gayet kullanışlı. özel olarak kaş fırçası alma gereğinde bulunmadım işinizi görüyor. yumuşak fırçasıyla kaş köklerinize zarar verme ihtimalinizde yok hem:d kalemlerden daha avantajlı benim için. cımbızı ilk zamanlar hiç kullanmamıştım kenara atmışım öyle kalmış. geçenlerde deneyeyim dedim ki gayet iyi cımbız neden kullanmamışım diye sorguladım kendimi. bence bu fiyata alınabilecek en iyi kaş ürünlerinden biri 

 40. İki kaş farı ve bir waxdan oluşan kaş kiti.Bu ürünle tanışana kadar hep kaş kalemi kullanırdım ama ilk kullandığım andan itibaren başka bir şey kullanmaz oldum¸ ortadaki rengi benim kaş ve saçlarıma tam uyuyor¸ diğer ikisini pek kullanmıyorum. fırçası bence oldukça başarılı ben ürünü uygularken hiçbir sıkıntı yaşamadım¸ kalıcılığı yüksek gün sonunda bile kaşlarım gayet düzgün duruyor¸ kısacası bittikçe alacağım tam bir fiyat performans ürünü benim için.

 41. Çok kullanışlı bişey seyahtlerde falan kay faeı sabitleyici cımbız fırça ayna ihtiyacını karşılayan bir şey ve hepsini küçük bir kutuya sığdırılması güzel. Çok kullanışlı. Bidaha alırım dediğim bir ürün.

 42. dünyanın en güzel kaş ürünü. pigmentine bayılıyorum¸ her gün kullanmama karşı oldukça bereketli çıktı fiyat olarak da oldukça uygun yılbaşı indiriminde bi tane yedekledim bile.

 43. ay dün aldım¸ çok da bir beklentide değildim açıkçası. ama şu kaş kontör olayından sonra sağ kaşımda efsane solma olunca şart olmuştu.cuk oturdu. beyaz kısmıyla bi güzel sabitledim¸ rengi de tam oturdu.

 44. çok başarılı bir kaş kiti. pigmentasyonu çok iyi¸ fırçayı hafifçe değdirmek bile yeterli geliyor bazen kaşıma. o wax’i biraz gereksiz buluyorum ama belki de ben kullanamadığımdandır. iki rengi de kullanıyorum. ortadaki açık görünse de çok sırıtan bir kahverengi değil¸ içinde ayrıca biraz kızıllık var.

 45. Kesinlikle verilen parayı hak eden bir ürün. Açık kumral olduğum için açık tonunu oyuyorum resmen. Lakin¸ bir yıl önce 11 lira mıydı neydi bir anda patladı bu sene 19 lira civarı olmuş. Neyse geçende gratiste bilmem kaç lira üzerine 8 liraya veriyorlardı aldım hemen bir yedek. Çok bereketli değil ama bence çok başarılı. Ayrıca içindeki mnik cımbızları da hış bir detay ¸ bütün çantalarımda cımbız var .

 46. Hayatımda gördüğüm 4 4 lük kaş farı. Az kullanıldığında çok doğal duruyor. Üstte beyaz waxı hiç kullanmadım cımbızı çok güzel gerçekten. Alın annem.

 47. Kaş kalemi ile zaten doğuştan seyrek ve ince olan kaslarımı yolmuşken imdadıma hızır gibi yetişen harika ürün. Sen nasıl bir şeysin öyle. Gratış indiriminden 10 – 11 lira gibi bir fiyata almıştım¸ fiyat performans katında allah katına çıktı. Artık benimde kaslarım var¸ yey! Koyu olan rengine bayılıyorum¸ açık olanı bir kez kullandım ve sevemedim. Wax’i başarılı ama her zaman kullanmıyorum. Kullanmasam bile çok uzun kalıyor. Alın¸ aldırın.

 48. vazgeçemediğim. ash brownunu kullanıyorum. kit’in içindeki açık kahve olanı favorim¸koyu kahve olanını kışın kullanmaya çalışıyorum.

 49. Tam bir fiyat-performans ürünü esmer olduğum için koyu olan rengini aylardır severek kullanmaktayım. Genelde makyaj kitlerinin içindeki fırçalar çöp olsada bu ürünün içindeki fırçası da çok kullanışlı.

 50. benim gibi kaş seyrekliğinden müzdarip kişiler için en kullanışlı kit olabilir.kaş için ihtiyacını olan her şeyi düşünmüşler.hem 2 farklı renk tonu hem sabitleyicisi olmasının yanı sıra sürmek için fırçası kolay kullanımlıdır.içinde bir de minik cımbız çıkıyor.makyaj çantamın vazgeçilmezleri arasındadır!

 51. Wet n wild markasının uygun fiyatlı¸ 2 far 1 sabitleyici bulunduran kaş ürünü. Eğer kaşınız bu paletteki farlarla uyum sağlıyorsa uygun fiyatlı alabileceğiniz en verim alacağınız ürün olabilir. Ben kaşım için fırçasını önce açık sonra koyu renge birer kez dokundurup öyle uyguluyorum¸ bu uğraştırma açısından bir handikap olsa da evladiyelik oluşu ve yapısını çok sevdiğimden ötürü elim başka bir şeye gitmiyor kaş konusunda. Tek kullanmadığım şeyi vaxı¸ öylece duruyor. Ayrıca içindeki cımbız da başarılı

 52. Kaşlarımı kalemle doldurmadigim zamanlarda kullandığım kaş kiti.Çok memnunum bittikçe alıyorum. Ama kutunun içinde bir ayna olduğunu neredeyse kullandıktan bir yıl sonra farkettim asdfghjklYalnız içindeki cımbızdan memnun değilim ne zaman kullandıysam tüy aldığım yerde kan birikti.İndirim döneminde rahatlıkla alabilirsiniz.

 53. Güzel bir ürün açık renk olan farı kullanıyorum çoğu zaman ancak fazla sürüldüğünde doğallıktan uzaklaşılabiliyor (benim gibi abartıdan uzak olmayı seviyorsanız az uygulayın cicişler) bu yüzden az az sürmeyi tercih ediyorum boşluklu kısımlara. Wax kısmına gelecek olursak sadece kaşlarımın biri aşağı biri yukarı bakar durumdaysa kullanıyorum ancak¸ uzun süreli sabitleme konusunda çok başarılı bulmuyorum. Wax yerine kaş maskarası uygulaması yapmanın daha doğal olacağını düşünüyorum.Fiyat ve performans açısından değerlendirirsek de alınabilecek uygun fiyatlı iyi makyaj malzemeleri arasına girer.

 54. Yorumlardan dolayı aldığım ama pek kullanamadığım ürün. Buğday tenli olmama rağmen renkleri kaşlarım için koyu geldi.

 55. Harika bir ürün kaşlarımın rengi açık olmasına rağmen uyum sağladı ve oldukça doğal ve kalıcı tavsiye edilir. Yağmur Vardar’ın önerisiyle aldım¸ normalde kaş kalemi kullanırdım ama uygulmamakta çok zorlanırdım bu kaç farının yapısı rahat uygulama sunuyor.

 56. Koyu kahve kaşlarıma açık ve koyu rengi hm iki uçlu kaş fırçasıyla karıştırarak uyguluyorum. Kalıcılığı ve renk vermesinden gayet memnunum. Beyaz olan wax kısmı hiç kullanmadım.

 57. Mükemmel bi kaş farı. İçindeki cımbiz ve fırçası da süper. çok memnunum. çok kullanışlı. Düşünce kırılmıyo farları parçalanmıyo. Kaç kere düşürdüm. Bi de çok uzun ömürlü hiç bitmiyo

 58. Buradan okuduğum yorumlarla dün ilk defa aldığım ve epey memnun kalacağımı düşündüğüm kit. Buğday tenliyim¸ saçlarım doğal koyu kahve/kestane renklerinde (üstelik pixie cut) yine de koyu olan rengi fırçaya çok bulaştırmadan¸ biraz da açık olan renkle hafif karıştırarak kullanabilirim gibi duruyor. açık olan renk tek başına fazla sıcak bir renk gibi kalıyor. Cımbızı da epey iyi. Tek korkum yere düşürse farların parçalanacağı. O yüzden çantaya filan atmamayı düşünüyorum.

 59. Aynası olduğunu şu an girdileri okurken öğrendim şoktayım. Hiç farketmemişim. Kaşlarımı doldurmak için açık renkli olanını kullanıyorum. Koyu renkli olanı da göz makyajında kirpik diplerime uyguluyorum. Fırçası çok kullanışlı iki işlem için de. Ben severek kullanıyorum.

 60. İlaçlar dolayısıyla dökülen kaşlarımı bu ürünle adeta baştan yaratıyorum! Kaş kalemiyle bu verimi kesinlikle alamıyorum¸ bu kaş kitini hala denemediyseniz kesinlikle öneririm. 

 61. fiyat performans ürünü tam olarak. kaşlarında yapay bir görüntüden hoşlanmayan ve seyrek kaşları olan biri olarak doğal bir doluluk verdiğini düşünüyorum kaşlarıma. çok severek kullanıyorum kısaca sevgili cicişler.

 62. .Youtube de uygun fiyatlı makyaj çantası videoları izliyorsanız doğru yerdesiniz. Fiyatına göre harika bir performansı var. Benefite muadil diyemeyiz belki ama seyrek kaşlarınıza doğal bir görünüm vermek istiyorsanız kesinlikle elinizde bulunmalı. Kalem ürünleri oldum olası kullanmayı sevmedim ki benim fikrimce bu ürün çok daha geniş bir kullanım alanı sağlıyor. 😇

 63. ömürlük kaş kiti. turunculuk barındırmayan soğuk tonlu bir kaş farı arıyorsanız kesinlikle öneririm. ben hatta ortasındaki farı bazen kontür yapmak için bile kullanıyorum. en alttaki far bana da koyu geldi onu da gözüme kullanıyorum ama göze pek pigment vermiyor bence. waxını da eski maskara fırçamı batırıp sürüyorum kaşlarıma çok güzel sabitliyor. fiyat performans açısından da çok iyi. ömürlük bitmiyor hiç bir şekilde.

 64. Aynalı¸cımbızlı ve içinde kullanışlı bir fırçası olan kittir.Ben iki rengi karıştırıp¸fazlasını elimin üstüne silip öyle uygulayınca çok doğal duruyor(kaşlarım gri¸küllü)

 65. yaklaşık bir yıldır her gün kulanıyorum ve yarısına bile gelmedi. çok bereketli bir ürün. ben kaşlarımın ön kısmını açık rengiyle¸kuyruk kısmını koyu rengiyle hafifçe dolduruyorum. ve çok doğal bi görünüm veriyor. sadece bazını gereksiz buldum yada ben kullanmayı beceremedim bilmiyorum.onun dışında fırçası ve minik aynası dahil olmak üzere oldukça kullanışlı bir ürün

 66. Açık rengi de kaşlarıma koyu gelse de hafif uygulandığında iş görüyor. Koyu rengini de buğulu eyeliner çekmede kullanıyorum hatta bitirmek üzereyim 

Siz ne düşünüyorsunuz?