“Wet n wild reserve your cabana bronzer” için 26 yorum

 1. Son gratis indiriminden 9 lira gibi bir fiyata sahip olduğum devasa ürün. Yapısından çokça bahsedilmiş zaten harika bir doğal ışıltı veriyor. Nc 25 olan tenime uyumunu çok sevdim. Tamamen bütün yüzüme değil de çoğunlukla aydınlatılması gereken yerlere uyguluyorum. Yalnız fırçaya dokundurarak alıyorum aksi taktirde fena tozutuyor. Yağlı cilde sahip olduğumdan sürekli mat ürünler kullanmaktan ve cildimin bazen çok dönük durmasından sıkıldığım için aldım. Sağlıklı bir görünüm veriyor bence. Uygun fiyatlı aydınlatıcı- pudra arayanlar bir şans verebilir bence.

 2. Hourglass in isigi yansitan pudralarina dupe olarak gosteriyolar. Bugun aldim ve denedim gercekten hem guzel bi sekilde aydinlik veriyor hemde matlastirmiyor. Yumusacik bir yapisi var. Eger sizde pudralarin yuzunuzu matlastirmasindan hoslanmiyorsaniz bunu deneyebilirsiniz.

 3. bugün merakıma yenik düşerek aldım. ilk inceleme olarak gayet başarılı¸ ilk defa böyle bir ürünüm oluyor. içerisinde ışığı yansıtan micro ışıltılar mevcut ¸ yapay durmuyor. cilt makyajını sabitlerken mat bitiş sevmeyenler için uygun fiyatlı -güya bronzer- pudra.edit: aldığımdan beri hergün kullanıyorum ve 23 mayıs 2015 tarihinde hit the pan olayını gerçekleştirdim. indirimde yedeklememiştim¸ ama sorun değil her türlü alırım çünkü ha-ri-ka. evet tozutuyor¸ ama kurabiye gibi matlaştırmıyor sizi¸ vallahi aşığıyım.

 4. sözlük sayesinde keşfettiğim makyaj malzemesi. Ben t bölgemi sabitlemek için kullanıyorum. cilde hoş ve abartısız bir ışıltı veriyor. Kaç yıldır rimmel stay matte pudra kullanıyordum Fakat suan pabucu damda. Ama şunu sözlemem gerekiyor ki izmir’de bulana kadar göbeğim çatladı. Ayrıca inanılmaz tozutuyor. Fakat bu benim için sorun değiL. O kadar kusuruda oluversin.

 5. koku hassasiyeti olanlar bu ürünü almadan önce koklamalı¸ yoğun bir kimyasal kokusu var ilaç gibi sanki. kokusu yüzünden yüzüme sürmeye çekindim ve teyzeme verdim¸ o sürekli terra cotta pudralar kullanır çok beğendi¸ bu ürün terra cotta yapıda değil ancak yüze hoş bir ışıltı veriyor.

 6. genellikle aydınlatıcı niyetine kullanılan bronzlaştırıcı. ben de kendisini bu şekilde kullanıyorum ve memnunum. T bölgesini mat bir puda ile geri kalan kısmı ise reserve your cabana ile sabitliyorum. seyrek kıllı bir fırça tercih edildiğinde doğal bir görünüm veriyor.

 7. risksiz ve hoş bir aydınlatıcı olduğu için her girdiğim gratiste arıyordum. dün buldum ve hemen deneyip aldım. gerçekten doğal bir ışıltı veriyor. içinde çok minik simler var ama yüzde çok belli olmuyor. marylou ve bu aydınlatıcıyı yan yana swatchladığımda yok gibi durdu. ben 20 liraya aldım boyutuna göre gayet uygun eğer indirimde yakalarsanız daha uygun fiyata da alabilirsiniz.

 8. Çok severek kullanıyordum taa ki bugüne kadar. Yüzümü temizledikten sonra highlighterı sürdüğüm yerlerde kırmızılıklar gördüm. Şimdilik anneme vereceğim eğer onda da alerjiye sebep olursa atacağım maalesef.

 9. görkem karman’ın videosunda görüp aldığım pudra. pudra diyorum çünkü rengi açık ayıdnlatıcı veya gözaltlarımı sabitlemek için kullanıyorum. play-dough hamurlar gibi kokuyor yaa

 10. Gerçekten güzel bir sabitleme pudrası¸ ben de görkemin tavsiyesiyle aldım çok da iyi oldu çok da güzel oldu¸ aydınlık bir görünüm veriyor ama fazla kullanırsanız gözenekleri belli edebilir

 11. ben bu bronzerı yüzümün biraz daha ışıltılı olmasını istediğim günlerde sabitleme pudrası olarak uyguluyorum¸ hafif güzel bir aydınlık veriyor yüze.

 12. bugün aldım¸ ama ben bildiğiniz tüm yüzüme sürdüm herhangi bir cilt ürünü yoktu yüzümde. bunu sürdükten sonra aynaya baktığımda gördüğüm şey hoşuma gitti lol. böyle pürüzsüz ama ışıl ışıl ama sim sim olmayan çok güzel bir ten makyajı sağladı bana. ben çok beğendim valla sürerim ben bunu. ayrıca üstüne bir de aydınlatıcı olarak mary lou geçtim. divalar parıldar *.*

 13. Yorumları okuduğumda ‘bronzer’ olarak kullanıyorum gibi yorumlar okudum. Görsellere ekledim hem ürünü hem de swatchını. Bu ürün tam olarak aydınlık bir pudra. Aydınlık ama! aydınlatıcı yani mary lou gibi bişey değil aydınlık diye bölgesel uygulanacak bir ürün değil çünkü pudra bu. ince bir ürün değil yani.pudra diye de pudra süngeriyle bol bol sürülcek bir ürün değil çünkü ozaman da her yeriniz parlıyor doğal görünmüyor. Neyse bu kısmı bir kenara bırakıyorum. Ben nasıl dibini gördüm bu ürünün bunu anlatayım 🙂 ben yüze nem veren aydınlık fondoten seviyorum. Haliyle bu fondotenler çok kalıcı olmuyor bu ürünü büyük bir fırcayla yüzümden geçiyorum pudrasıyla biraz ürünü sabitlerken biraz da kendi sedefli yapısıyla ısıltıyı koruyor. Göz altları için ürünü kalın buluyorum zaten göz altına kullandığınızda alttaki kapatıcının çizgilere dolmasına sebep oluyor.Muhteşem bir sabitleme özelliği var mı yok! Kaldı ki bence aydınlık nemli bitişli fondotenleri en iyi sabitleme spreyleri sabitliyor o nemli¸ temiz görüntüyü bozmadan. Ürün kötü mü hayır! Süper mi hayır 🙂

 14. ben de bu ürünü aydınlatıcı niyetiyle almıştım fakat öyle bir etkisini göremedim. bir de devasa boyutta ne yapacağım ben bunla bilmiyorum bakışıyoruz sürekli.

 15. ilk olarak sözlükteki methini duyduktan sonra internette de yaptığım araştırmalarda hourglass dim light’a muadil gösterildiğini görünce aldım ben de 4-5 ay kadar önce. o günden beri her gün kullanıyorum daha üzerindeki kabartılar gitmiş bile sayılmaz¸ oldukça da büyük bir ürün. biter mi? biterse nasıl¸ ne zaman biter bilemiyorum lakin çok sevmedim. ilk olarak ben göz altı kapatıcısını matlaştırmadan sabitlemek amacıyla almıştım¸ yapısı çok tebeşirimsi olduğu için hem çok garip durdu¸ bırakın sabitlemeyi kapatıcıdan çok kendisi çizgilere doldu. sizin de beklentiniz bu yöndeyse bence uzak durun. göz altında kullanamayınca yüzde kullanayım dedim¸ onda da yüz için ışıltıları biraz fazla büyük ve sanki biraz fazla altınımsı¸ hele bir de fix+ tarzı ürünler kullanıyorsanız o ışıltısı daha metalikleşiyor ve garip bir hal alıyor yüzünüzde¸ sıkmayınca da çok tebeşirimsi¸ zaten transparan pudra tarzı bir ürün değil de bronzer olarak pazara sürüldüğü için ciltle bütünleşmesini çok da beklememek lazım. ama fotoğraflarda vs cilde çok güzel bir flu efekti verdiğini¸ ten makyajını matlaştırmadan güzel sabitlediğini söylemeliyim.anlaşabilseydik çok güzel olurdu ama eğer bir gün biterse tekrar almayacağım. keşke daha ince pudra formunda hatta baked bir şeyler çıkarsa wet n wild¸ o zaman hourglass’a muadil olabilir¸ bu haliyle sanmıyorum.

 16. Bunu bronzer olarak kullananları duyunca şok oldum resmen. Bu bildiğin sedefli hafif bi aydınlatıcı. Göz altlarıma sürünce fazla simli durdu ama bunda yapay ışığın etkisi de vardır. Gündüz tüm yüze pudra olarak da kullanılıyormuş ama sağolun ben almiyim 🙂 aydınlatıcı olarak hafif günlük hoş…

 17. @görkemkarman’ın önerisi ile edindiğim pudra.Ben bazen tüm yüzüme sadece bunu sürüyorum güzel aydınlık bir görüntü veriyor.Ki ben buğday tenli bir insanım. Harika bir görüntü bence herkes bir şans vermeli.Teşekkürler Görkem teşekkürler bana bu videoyu izlettirip fikir veren @aydos

 18. Aldığım gün koruma bandını bile açamadan düşürüp parçalamış¸ sonra gidip yenisini almıştım. Sanırım 3 ay oldu alalı¸ her gün kullanıyorum. Ben mat değil ışıltılı bitiş sevdiğim için bana uygun bir ürün. Nars renkli nemlendirici üzerine uyguluyorum¸ gerçekten içten gelen bir ışıltı veriyor. Yüze son kat olarak geçilmiş bir pudra görüntüsü asla yok. İlüzyon gibi bir şey. Real techniques bold metal serinin pudra fırçasıyla kullanıyorum ben¸ bazen de normal serinin pudra fırçasıyla. Görkem’in önerdiğini bilmiyordum¸ takip etmiyorum fakat şu an üzgünüm pek kimsenin yüzüne bakmadığı ve sevdiğim bir ürünü bulmam artık çok zor olacak. Önermeseydin iyiydi görkem.

 19. elmacık kemiklerimi¸ burun ucumu ve dudak üstümü çok hafif bir şekilde aydınlatmak istediğimde kullandığım oldukça doğal ışıltılı ürün. o kadar doğal ve ince ışıltılı ki hafifçe uygulayarak göz altımı ve transparan pudramla karıştırdığımda yüzümü bile sabitleyebiliyorum. fiyatına göre süppper olduğunu düşünüyorum. tek kötü özelliği klasik wet n wild ambalaj kalitesi. kırılmaya ve perişan görünmeye çok müsait bir ambalajı var. ama tabi bu kadar güzel özelliğin yanında bu sorun inanılmaz küçük görünüyor. aydınlatıcı kullanmak istiyorum ama yaldır yaldır olmak da istemiyorum¸ doğal dursun diyorsanız kesinlikle demeniz gerektiğini düşünüyorum.

 20. doğal görünüm tercih ettiğimden benim için bulunmaz bir nimet. balm aydınlatıcılarını çok simli bulduğumdan bir türlü alamıyordum¸ bunu dün gratisten yanılmıyorsam 10 TL gibi bir fiyata satın aldım¸ şimdilik mutluyuz efenim (:

 21. Fazla beyaz tenli olduğum için yoğun uyguladığımda doğal kontür¸ hafif uyguladığımda aydınlatıcı-pudra etkisi yapan bronzer. gratisten indirim döneminde 9 10 tl gibi bi’ fiyata bulunca direkt stokluyorum¸ gerçi normalde de zaten 15 tl falan herhalde.

 22. aydınlatıcı olarak tamamen kendi cildinizin ışıltısı görünen çok sevdiğim ‘bronzer’. Geçen gün tüm yüzüme sürdüm hafifçe ve nemli sağlıklı bir cildim oldu bir anda. Kısacası aydınlatıcı görünümü sevmiyorsanız ama cildim sağlıklı görünsün diyorsanız kesinlikle öneriyorum.

 23. Yoğun aydınlatıcı sevmeyenler icin gunluk olarak kullanilecek super bir urun. Ama yogun aydinlatici sevmeyenler bunu tum yuzune uygulamayi da denemesin bence. Ev ortaminda saglikli bi cilt vermis gibi gozukurken disarda isikli bi ortamda bence gelinin kiz kardesi gibi olabilirsiniz. Cunku icinde minicik minicik olsa da kesinlikle sim var.

Siz ne düşünüyorsunuz?