“Wet n wild photo focus far bazı” için 53 yorum

 1. kırışıklıklara o kadar doluyor ki aman allahım. aynaya farı sürdükten sonra bi baktım ki oha! benim gözlere nolmuş böyle dedim bi daha far mar sürmicem. sonra aklıma geldi ki bunu kullanmıştım.beğenmediğim bi far bazı. indirimde liraya düşüyor.

 2. girdilerini okuyunca oldukça şaşırdığım far bazı. ya ben bu baza bayıldım¸ aşırı yağlı göz kapaklarım var¸ eyeliner sürsem dağılır¸ far sürsem bozulur. indirimde görünce dur bi alayım denemiş olurum diyerek aldım ve bayıldım. göz kapağını sertleştirdiğini hissetmedim¸ yağlı görüntüyü çok güzel bi şekilde engelledi¸ sürdüğüm farın eyelinerın da rengini çoksel vermesini ve saatlerce yerinden oynamamasını sağladı. daha ne olsun

 3. sadece farı uzun süre göz kapağında tutmada işe yarayan¸ uygun fiyatlı far bazı. kurutma sorununu bazı uygulamadan önce göz kapaklarıma küçük bir miktar göz çevresi kremi sürerek hallettim. çizgilere dolma sorununu bazdan sonra göz kapağıma komple pudra geçip fırçayla her bir çizgiyi iyice süpürerek hallettim. farın rengini belirginleştirmemesi sorununu farı aldığım fırçama fix plus sıkarak hallettim. “eksiklerini ben tamamlayacaksam niye kullanıyorum ki seni?” diyerek başkasına veremiyorum veya çöpe atamıyorum çünkü hediye edildi. nefret ediyorum hediyelerden.

 4. keşke daha önce alsaymışım diyorum.. okadar da motora falan biniyorum gram oynamıyor . tüm gün kalıcılığı falan başarılı..

 5. ben bu ürünü sadece göz kapağımın üstüne ince bir şekilde sürüyorum çünkü çok kıvamlı bir ürün katlanma bölgesine taşırırsanız ordaki farı dağıtmanız mümkün değil¸ far üzerinde yapışıp kalıyor. Günlük makyajımda kullanma gereği duymuyorum. Daha çok özel günler için tercih ediyorum çünkü far asla uçup gitmiyor ve çok daha pigmentli duruyor.

 6. Beğenmek için gerçekten çok uğraştım ama göz kapaklarımı dehşet kurutuyor. Ayrıca farın dağıtılmasını çok zorlaştırıyor¸ koyduğunuz yere laks diye yapıştırıyor. Rival de loop’un far bazına geçiş yaptım¸ o çok güzel.

 7. göz kapaklarımı inanılmaz kuruttu ve sürdükten sonra far katiyyen dağılmadı¸ olduğu yere yapışıp kaldı¸bir tek pigment kullanırken sadece pigmenti süreceğim yerin altına sürüyorum

 8. Evet biraz kurutuyor o yüzden azıcık nemlendirici ile birlikte kullanıyorum. Sabah 8de sürdüğüm farı akşama kadar bozulmadan tutuyor o yüzden bittikçe yenisini alacağım o kesin. Hele o fiyata. Daha ne yapsın bu baz size

 9. Far bazı arayışıma son vermiş ürün. Tam bir fiyat/performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Ben kullanmadan önce göz kapaklarımı nemlendirdiğim için kuruma yapmadı¸ farı da gayet sağlam tutuyor akşama kadar. çizgilere de fazla dolmasını gözlemlemedim severek kullanıyorum.

 10. bu far bazı göz kapaklarımı eşitlemiyor diye üstüne kapatıcı sürmeye çalışıyorum ama o kadar kötü oluyor ki resmen hamurlaşıyor ikisi birleşip 🙁 altına sürüyorum daha kötü… farlar kapatıcı kadar pigmentli değil diye krem rengi bi farla da eşitlemek istemiyorum. Performans olarak da harikalar yaratmıyor yani. Ha farın katlanma bölgesinde çizgilenmesini önlüyor ama o da bence altta dedikleri gibi biraz kuruttuğu için. Kullanırım ama bi daha almam. 

 11. 4-5 kere kullandım her denediğimde beğenmedim üstteki yazarın dediği gibi sevmeye çalıştım ama olmadı. Gözü inanılmaz kurutuyor.Üstüne sürdüğünüz farı hemen oraya yapıştırıyor dağıtmanız imkansız hale getiriyor. Pahalı bir şey değil ama bildiğiniz çöp almayın aldırmayın.

 12. bunu aldım¸ ilk kullandığımda aynen yazılanlar gibi göz kapağımı felaket kuruttu böyle sanki tutkal sürülmüş gibi çizgi çizgi yaptı. bir kenara kaldırdım kullanmadım. geçenlerde aklıma geldi deneyeyim tekrar dedim çıkardım¸ aradan vakit geçtiği için muhtemelen¸ yapısı değişmiş ama nasıl güzel değişmiş. sürdüm göz kapağıma¸ ne kuruttu ne de çizgilenme yaptı¸ aksine pürüzsüzleştirdi. farın kalıcılığını zaten baya arttırıyor. açıldıktan sonra havayla temas ettiğinden sanırım yapısı değişti. yani bunu alın¸ açın bir elinize sürün¸ sonra kapayıp 1 ay sonra kullanın. 

 13. yazın bi kere akrabamızın kınasına giderken kullanmıştım ki kullanmaz olaydım. ben hayatım boyunca makyaja ilk başladığım zamanlar dahil bu kadar kötü bi makyajla görmemiştim kendimi. bütün far gözümde kaskatı oldu¸ dağılmadı¸ hatta ben gözümü bile açamadım. bütün çizgilere doldu hatta benim bilmediğim çizgilerimin olduğunu fark ettim göz kapağımda. çok korkunç bi tecrübeydi benim için. bi daha da asla kullanamadım korkudan aslında bu aralar tekrar denemek lazım belki düzelmiştir. 

 14. Kullandığım en güzel far bazı hem renkli olmasından dolayı çok güzel bir altlık astar oluyor hemde farın kalıcılığı çok çok artıyor. Hiç bi şekilde yağlı göz kapağına bile sahip olsanız onu tutuyo aşırı memnunum. ve asla miktarı azalmıyor bayıldım

 15. göz kapaklarım feci derecede yağlı.baz kullanmadan far sürsem üç saniye falan dayanır o derece bu bazı kullanmaya başladığımda aslında far sürebildiğimi fark ettim. yağlı göz kapaklar için birebir bence.çok güzel matlaştırıyor ve far tüm gün yerinden oynamıyor.bana yaradı cicişler…

 16. gerçekten yağlı ve far dağıtan göz kapaklarınız varsa tavsiye ederim bende asla kurutma problemi yapmadı fiyatına oranla günlük kullanımda gayet işe yarayacak mantıklı bir ürün

 17. yağlı göz kapaklarımda bir saatte toplanan far ve akan rimele kesin çözüm getirmiş far bazım.tati’nin önerisiyle hem bu ürünü hem de rimel bazını merak etmiştim ancak rimel bazını bulamadım.bu far bazı ise kurtarıcım oldu. yaptığım makyaj bütün gün bozulmadan gözümde kalıyor¸ topaklanma¸ çizgilenme¸ renk değişimi olmuyor.cildim karma¸ göz kapaklarım da yağlanmaya oldukça müsait olduğu için benim aradığımı tam olarak verdi ancak kuru hatta normal ciltli arkadaşlarda fazla kuruluk yapabileceğini düşünüyorum.belli bir miktarın üstüne çıktığım zaman inanılmaz kuru ve gergin oluyor göz kapaklarım ancak yeteri kadar kullanıldığında gerçekten inanılmaz iş görüyor.farım yerinde durmuyor göz çizgilerime doluyor eyelinerım akıyor¸ göz makyajım yerinde dursun diyenlere tavsiye ederim.

 18. farları neredeyse 10 saate kadar tutabildiğini ve pigmentasyonu arttırdığını gözlemledim. benim bir far bazından beklentim pigmentasyon ve kalıcılık. ikisinde de başarılı. fakat farı bazın üstüne sürmeden önce sabitlenmesini beklemek gerekiyor. yoksa far olduğu yere laps diye yapışıyor ve dağıtması zorlaşıyor.

 19. Balm ın put a lid on it far bazının pabucunu dama attırmış bazdır Hem daha ucuz hem daha kalıcı¸ renkleri de daha iyi gösteriyor¸ çok kuru göz kapaklarınız yoksa kesinlikle öneririm

 20. Bırakın ve kaçın. Yüzük parmaklarımla ısıtıp resmen eritip sürüyorum. Ona rağmen hemen kupkuru olup sabitleniyor. Ama bu olumlu bi sabitlenme değil. Dalga dalga oluyor asla homojen dağıtamıyorum birden göz kapağım kupkuru olup acımaya başlıyor. Sırf bitsin diye kullanıyorum az kaldı zaten. Bir de aşırı bereketsiz bir ürün alalı iki ay falan oldu hemen azaldı. Bir daha asla almam. 

 21. 2-3 haftadır kullanıyorum o yüzden bir yorum yazabilirim artık. Benim göz kapaklarım küçük ve baya yağlıdır o yüzden farlar hep gözümde birbirine girer ve gün sonunda bir şey kalmaz¸ far bazı benim için elzem dolayısıyla. Bu far bazı da kesinlikle benim gibi yağlı göz kapaklarına sahipseniz sevebileceğiniz bir yapıda. Ben her gün kullandım ve farlar hep gözümde sabit kaldı¸ dalgalanma durumu da olmadı. Ama diğer cicişlerin de dediği gibi kurutuyor bayağı¸ o yüzde kuru göz kapaklarınız varsa veba gibi kaçın bundan¸ ama benim gibiyseniz indirime 15 fiyata alabileceğiniz mis gibi far bazı¸ alın¸ aldırın.

 22. fiyatına göre çok başarılı far bazı.bence bu far bazında uygulama şekli önemli. ilk denediğimde parmağımla krem far gibi sürdüm. çok kurudu topak topak göründü. daha sonra pıt pıt yaparak yedirmeyi denedim ve oldu. eğer yine olmuyorsa çok az göz kremi katıp yine pıt pıt uygulamayı deneyebilirsiniz. ben bu şekilde kurutma gibi bir sorun yaşamadım.farın kalıcılığını arttırıyor. iki arkadaşımın mezuniyet makyajında kullandım¸ gün sonunda oynama olmadı. renkleri belirginleştiriyor. krem renginde ama gözdeki damarları kapamıyor hafif bir renk eşitliği sağlasa da üstüne uygulanacak farlara zemin olarak pudra ya da krem rengi far uygulanmasında fayda var.indirimden 10 küsür liraya almıştım öneririm.

 23. Bakin abartmiyorum¸ goz kapaklarim vicik vicik yaglidir ilginc bir bicimde ve bu far bazini “ehehe mehehe ne kadar kurutucak sanki¸ hem benim aradigim da tam boyle bir sey” diyerek satin aldim. Gercekten cok ince bir ayarla kullanmak gerekiyor. Neredeyse mercimek kadar¸ bakin neredeyse mercimek diyorum cunku gercekten o kadari yeterli ve gelsin muazzam bir tutus ve gun boyu gozde kalan far. Ama sunu da soylemeden gecemeyecegim. Eger kuru goz kapaklariniz varsa¸ sakin almayin. Onun yerine the balm put a lid on it far bazini kullanin derim. 

 24. asla the balm put a lid on it olamayacak far bazı. evet fiyatı çok uygun. uygun fiyatlı ürün arayanlar tercih edebilir. ama göz kapaklarını çok kurutuyor ve kaşındırıyor. eğer yanlışlıkla göz çevresine bulaşmışsa üzerine asla göz altı kapatıcısı uygulanmıyor. topak topak parça parça gözüküyor. bitince bir daha almayı düşünmüyorum.

 25. oldukça kuru bir ürün. göz kapağını geriyor¸ pütür pütür gösteriyor. üzerine oturttuğunuz far zamk gibi yapışıyor ve çok zor dağılıyor. benim kadar yağlı göz kapakları olan biri bile sevmediyse kime uygun bu ürün bilmiyorum.

 26. biterse bir daha almayacağım far bazı. açıkçası burayı okumadan indirimde diye almıştım. sabah aldım ellerimle bir güzel sürdüm. azıcık kurumasını bekledim¸ anaa o da ne? benim göz kapaklarım kaskatı oldu. o hissi nasıl anlatsam bilmiyorum. tutkalla sabitlemişim gibi hissediyordum (abartma diceksiniz¸ oke ama başka türlü anlatamadım dsadsa). ilk olarak üstüne krem rengi bir far geçtim. çünkü herhangi bir renk falan veren bir baz değil. o ilk kat farı sürerken zorlandım açıkçası¸ bazın yapısından dolayı. ama makyajı tutması¸ renk arttırması başarılı. ürünün o yanlarına laf edemem. ama o verdiği ağırlık hissi beni direk olarak soğuttu.

 27. nerden bulaştım dediğim far bazı. tamam güzel tutuyor farı¸ ama yapısı o kadar kuru ve pütür pütür ki. belki çok yağlı göz kapaklarınız varsa işinizi görebilir. bir daha asla almam.

 28. Aşırı yağlı göz kapaklarıma ilaçç gibi gelmiştir. Zamk gibi maşallah.ilk sürdüğümde rahatsız edebiliyor ama inanılmaz yağlı göz kapaklarım olunca yarım saate rahatlıyor¸far dağıtmayı zorlaştırıyor ve renginde bir belirginlik sağlamıyor kalıcılık açısından çok başarılı ama¸bu özelliği bana yetiyor.

 29. Göz kapaklarım yağlıyken severek kullandığım¸ kuruyken uzak durduğum far bazım. Farların kalıcılığını¸ pigmentasyonunu arttırmasını yeterli buluyorum. Göz kapakları kuru olanlar kullanmamalı diye düşünüyorum çünkü pul pul bir görüntüye neden oluyor. 

 30. Işıltılı farlarda değil de mat farlarda performansının daha iyi olduğunu düşündüğüm far bazı.tamamen kuruyup sabitlendiğinde üzerine ışıltılı far uygulaması zor ya da ben beceremedim.mat farlar için ve göz kapağı yağlanıp makyajı gün sonu çizgilenenler için büyük bir nimetIşıltılı farlar içinse catrice’in far bazınım çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum

 31. cicişler benim göz kapaklarıma ürün sürdüğümde her zaman yığılma birikme yapar o sebepten denemek için aldığım üründür. İlk kullandığım zaman göz kapağımı çöl kuruluğunda çorak bi araziye çevirdi ve bu sefer far falan pütür pütür durmaya başladı. Kenara attım kullanmamak üzere. Daha sonra nişana gitmek için hazırlanırken aman farım oynamasında 1 gece çöl gibi dursun napiiim diyerek sürdüm.  Ve evet bingo tam istediğim gibi oldu herşey. Şöyle ki mercimek tanesinden bile minicik ürün alıp elimde ısıtıp hızlıca göz kapağıma yaydım. Far rengini daha iyi verdi¸ ürün asla kaymadı¸ ve çöl gibi kurutmadı . Benim gibi ilk etapta deneyip kenara atanlar tekrar bi şans verin ve dediklerimi uygulayın :)Miniminnacık ürünü alıyoruz ¸ parmağımızla ısıtıp¸ hızlıca yayıyoruz göz kapağımızda. Umarım sizdede işe yarar <3

 32. yağlı ve akneye meyilli ciltlere uygun mudur? ilk defa fondöten kullanıcam ve mezuniyet için almayı düşünüyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.

 33. essence far bazım bittikten sonra hadi başka şeyler deneyeyim hevesiyle aldım ve iyi ki almışım çünkü farı çok güzel sabitliyor. ben özellikle pembe far düşkünüyüm ve çok çabuk uçuyor pembe far (belki de bana özel bir durumdur gözüme gün içinde çok dokunuyor da olabilirim) fakat bunu kullanınca insanlar sürdüğün far ne güzel gözlerinle ayrı güzel gitmiş diye iltifatlar yağdırmaya başladı 🙂 indirimde gayet uygun fiyatla alabileceğiniz mantıklı bir ürün ama sürerken miktarını abartmayın azıcık ürünle hem daha uzun süreli kullanırsınız hem de göz kapaklarınız çok yağlanmaz

 34. Fiyatına göre yüksek performanslı bir far bazı.İlk sürüldüğünde bir şey anlaşılmıyor biraz bekleyince far için gerekli zemini oluşturup farı tüm gün sabit tutuyor.

 35. Farlarimin goz kapaklarimdaki cizgilerin arasina girmesi sebebiyle alip kullanmaya başladığım bir ürün. Evet göz kapağını kurutuyor sürünce bu da farı surerken biraz zor dagilmasini sagliyor ama ben farı parmağımla sürdüğüm icin bir sorun yasamiyorum. Cok severek kullandığım bir ürün makyajim gözümde 24 saat dursa da hicbir bozulma olmuyor. Farım da aylaynırım da sürdüğüm gibi duruyor tavsiye ettigim herkes cok memnun kaldi. Ayrica cok bereketli bir ürün mercimek tanesi boyutunda sıkıyorum ve isimi görüyor fazlasi goz kapaginda yayılmıyor zaten

 36. seni bana allah gönderdi nidalarıyla sarıp sarmaladığım fiyat/performans canavarı baz.göz kapaklarım öyle bir yağlı ki¸ sürdüğüm far 20 dakika sonra bulamaç haline gelip çizgilere doluyor. sırf bu yüzden senelerdir şöööyle bir güzel farlı marlı makyaj yapamadım. neden daha önce baz almadın derseniz¸ evet o benim aptallığım. sabah sekizde sürdüğüm farın şu saate kadar aynı şekilde duruyor olması benim için bir mucize.

 37. Sadece yağlı göz kapakları için uygundur. Benim normal hiç sorunsuz kapaklarımda kuruluğa neden olmuştur.

 38. yağlı göz kapaklarımda olumlu sonuç veren uygun fiyatlı bir far bazı. Güneşli bir izmir günüde farım çizgi çizgi olmadı. İlk sürdüğüm gibiydi. Renk yoğunluğunu artırdığına dair gözlemim olmadı.Bir mercimek tanesi iki göze de yetiyor ve uzun süre gidecektir ürün. Gayet başarılı

 39. Memnun kalmadığım ve bitirmeden bırakmam gereken far bazı. Far bazılarını çok seviyorum ama bu baz göz kapağınızı bildiğiniz ağırlaştırıyor üstüne farın yapısını mahvediyor. Far koyduğunuz yerde kalıyor asla dağılmıyor ve çok kolay çizgilenme yapıyor etrafımda kullananlar da aynı fikirde.

 40. Yine insta bloggerlarının gazına gelip büyük umutlarla aldığım ürün. Göz kapağını çizgi çizgi gösteren çöl gibi kurutan far bazı. Farın pigmentini de arttırmıyor bence. Uzak durun cicişler.

 41. Gerçekten yağlı olan göz kapağına sahip kişiler için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum. Zira normal ve kuru göz kapaklarını olduğundan da daha fazla kurutup irite edecektir. Ürünü direkt göz kapağınıza sürmek yerine parmak ucunuza alıp ısıttıktan sonra eşit bir şekilde hızlıca uygulamalısınız ve kurumaya bırakmalısınız. Yoksa far dağılmıyor ve dalga dalga duruyor. Ben her ihtimale karşı üzerine bolca ten rengi bir far sürüyorum ki üzerine sürdüğüm farlar daha çok karışsın. Benim özellikle sağ gözümde güneş dolayısıyla fazla akıntı oluyor ve göz yaşı tüm makyajımı bozuyor. Bu sorunla en iyi başa çıkan baz bu oldu. Senelerdir The balm ın far bazını kullanıyorum ama uygun fiyatlı bir muadil arayışındaydım¸ ilaç gibi geldi.

 42. Göz kapağımın aşırı yağlı olması sebebiyle far kullanmadığım günlerde de kullandığım ve farlı kullandığım halinden daha da bir beğendiğim far bazı oluyor kendisi. Far kullanmayı genel olarak sevmediğim ve göz şeklime yakıştıramadığım için nadir olarak far altına kullanıyorum ve beni memnun bıraktığını söyleyebilirim. Üretildiği sürece başka far bazı arayışına girmemeyi düşünmüyorum.

 43. göz kapaklarım ne yağlı ne kuru  ve bu far bazından çok memnunum. sürdüğüm gibi emiliyor ve uygulamaya hazır hale geliyor. parlaklık ya da kuruluk yapmıyor ve farı kesinlikle daha güzel gösteriyor. çok da bereketli bir ürün¸ azıcık miktar iki göze de yetiyor. bunun dışında daha önce the balm put a lid on it kullanmış ve bana vıcık vıcık gelmesinden mütevellit bir kaç deneme sonrasında bir arkadaşıma vermiştim.

 44. Ne kuru ne yağlı göz kapaklarına sahip olan ben her makyaj öncesi göz çevremi nemlendirsem de bu bazı kullanıp üzerine far bazı sürünce bir topaklanma bir kuruma yaşıyorum öylece duruyor kullanamıyorum essence in far bazını tercih ederim uygun fiyat kategorisinde 

 45. yağlı göz kapağına sahip olanlar için biçilmiş kaftan olan bir far bazıdır kendisi. makyajı gün boyu yerinden oynatmıyor. yapısı oldukça kuru bunu göz ardı etmemek lazım. ama bazı sürmeden hemen önce göz kapaklarınıza nemlendirici sürerseniz mükemmel bir performans elde ediyorsunuz. bir de kullanırken minicik bir miktar kullanmaya özen gösterin. aksi halde resmen taşa çeviriyor göz kapaklarınızı.

 46. arkadaşımın kullanmadığı için bana verdiği far bazı. vermeden önce gözü kuruttuğunu söylemişti ve ilk kullanışlarımda ben de farkettim. gözü kurutuyor ve geriyor ama az sürerseniz bu sorun yaşanmıyor. farkettiğim diğer bir eksi özelliği de üzerine göz kalemi sürüp dağıtmak çok zorlaşıyor. ama farların pigmentini çok güzel veriyor ve akşama kadar tek bir çizgi bile olmuyor. gerçekten çok kalıcı. ablamın put a lid on it far bazıyla karşılaştırdım. the balm da akşam çok hafif bir kaç çizgi olurken wetn wild da sabah yapılmış gibi kalıyor. tüm makyajım aksa bile gözler ilk yapıldığı haliyle kalıyor. ben çok memnunum¸ biterse kesin alırım.

 47. İlk izlenimim olarak tam bir f/p ürünü.Sabah 8de sürdüm ve akşam 8de çıkardım. Smokey eye makyajım hala gözümdeydi. Bugün hava baya sıcaktı alışveriş yapmama rağmen göz kapaklarımda birikme yapmadı. Göz kapaklarım biraz yağlı yapıda. Ben iki gözüme bir mercimek tanesi kadar uyguladım. Bittikce alırım. Eğer şikayetçi olduğum Bir şey olursa burayı güncellerim.

 48. yapısı sıkıntılı olan ürün.ıslak desen ıslak değil¸ katı desen tam katı değil. farin kalıcılığını arttırıp arttırmadığından da pek emin değilim.Benim sorunum göz kapaklarımı ne kadar nemlendirirsem nemlendiriyim göz kapağımı kurutması ve sürdüğümde bazen kalıp gibi kalması. Kalıp gibi kaldığında asla dağıtılmıyor. Hayır üstüne farı sürüyorum haala orada öyle kalıp gibi duruyor.Tekrar asla almayacağım bir ürün.

 49. hiç beğenmedim. parmak ucunda ısıtmadan sürünce göz kapağında dağılmıyor. bazen de beyazımsı bir kalınt bırakıyor. diğer girdilerde de yazıldığı gibi benim de göz kapaklarımı kuruttu.

 50. benim için sınıfta kalan bir üründür. Farı tutacağım diye kaskatı yapıyor göz kapağını. gözlerimi kırptırtmıyor acıtıyor. göz kapağıma yüzüme sürdüğüm bir yağ sürüp öyle kullanıyorum. O zaman rahatlıyorum

 51. Taş gibi. Göz kapağına koyduğum yerde kalıyor¸ resmen hareket etmiyor. Dağıtması çok zor. Şahsen daha homojen bir şekilde dağıtamadım. Sürdüğüm anda göz kapaklarımı aşırı gerdi¸ çöle çevirdi göz kapaklarım ne kadar nemli olursa olsun. Üzerine sürülen farı dağıtmak bir tık zor. Evet farın kalıcılığını çok arttırıyor. Hatta çok güvendiğim tati de bu ürünü önermişti ama benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Hatta Tati bu kadar övünce aklıma iki şüphe düştü ya Türkiye’ye yollanan ürünün içeriği farklı ya da tati o kadar da güvenilir değilmiş.

Siz ne düşünüyorsunuz?