“Wet n wild megaslicks balm stain kalem ruj” için 51 yorum

 1. Lady and the vamp rengine sahip olduğum etine dolgun kozmetik ürünü. Birkaç kez üstünden geçerek sürdüğümde verdiği yoğun renk çok hoş¸ ancak bir şeyler yiyip içerseniz dudakların orta kısmı silinip kenarlara kalem sürmüşsünüz gibi bir görünüm oluyor.Velhasıl kontrol etmek lazım bunu¸ sürüp de unutma lüksünüz yok.

 2. Elimde E125(koyu kırmızı)¸ E128(açık tatlı bi pembe tonu) ve E129(dudak rengine cok yakın bir nude) renkleri var ozellikle E125 cok kalıcı. Hafif parlaklar ve dudağı yumuşacık yapıyolar. Çok severek kullanıyorum 🙂

 3. dudakları kuru olup simsiz ruj arayanların kurtarıcısıdır. internetteki görsellere bakarak e125 rengini aldım fakat bende kırmızı değil çok cırt bir pembe şeklinde durdu. kırmızı ruj arayışımın bir kez daha sekteye uğramasıyla yıkıldım. bu yüzden deneyerek almanızı tavsiye ederim.fakat kalıcılığı olsun dudakları kurutmaması olsun fiyat/ performans olarak oldukça başarılı. ayrıca çevrilerek açıldığı için max factor colour elixir giant pen stick rujdan bir adım daha öndedir.

 4. e124 lady and the vamp rengine sahibim. rengine bayılarak aldım. hala da çok seviyorum. özellikle esmerlere daha bir yakışır renk. fakat öyle bir özelliği var ki beni deli ediyor. şöyle ki bunu sürüyorsunuz böyle koyu bir berry rengi çok hoş ama üzerinden bir iki saat geçince yada bir şey yiyip içtiğinizde silinmeye başladıkça rujun rengi bildiğin fuşyaya dönüyor. böyle parlak pembe gibi garip bir renge. beğeneni olur belki bu değişimi ama ben hiç sevmedim bu özelliğini. ilk sürülen rengi korusa ya da silinse keşke. fuşya istesem fuşya sürerim dimi ama ne gerek var renk geçişine.

 5. Orta kalıcıkta ve tam olarak pembe renkte bir ruj arıyorsanız E127 tam alınmalık. sürdükten sonra yemek yemediğiniz sürece kalıyor. Fiyatı da uygun bana göre. Diğer renklerine de şans vericeğimi düşünüyorum.

 6. e126 rıco mauve rengini aldım. İlk sürüldüğünde hafif mentollü bir hava bırakıyor dudaklarda. Nemli ve doğal gibi dursa da bir kaç saat sonra bende kuruma yaptı ve rengi de kırmızı-pembe arası bir hal aldı. Sanırım bunda dudak rengimizin de biraz rolü var bilemedim. Yine de merakla nudist colony’yi de alıp deneyeceğim.

 7. E124 lady and the vamp ve E126 rico mauve renklerini kullandığım balm-ruj serisi. kullanımı pratik¸ renkleri balma benzer yapısına göre kalıcı. E124’ün pembe renge dönüşmesini ben de gözlemledim¸ tam bir bordoya dönük vişne çürüğü arıyorsanız memnun etmeyecektir. E126 ise tatlı bir nude rengi. elimdekileri bitirince farklı renklerini de deneyeceğim.

 8. E125 ve E126 renklerini kullandığım ruj serisidir. Kullanımı pratik¸ sürümü kolay¸ dudakta ıslak bir görünüm bırakan rujlardır. Sürerken renklerini çok vermemelerine rağmen renk değiştiren rujlar gibi sildikten sonra bile dudakta pembe bir iz bıraktıklarını fark ettim. Ne kadar sağlıklı¸ emin olamıyorum ama dudaklarda doğal bir pembelik yaratmak ve ruju her yerde kolayca tazeleyebilmek açısından tercih edilebilirler.Elimdeki renklerin swatchları ve dudaklarımdaki duruşuna  görsellerden bakabilirsiniz.Edit: girdiyi yazdıktan sonra ikisini de daha sık kullanmak için çantama atmıştım. Kullandıkça sevmediğim bir ürün oldu. Kokusu çok rahatsız edici¸ koklamadan alınmamasını tavsiye ederim. Balm tarafı da yok ayrıca¸ gün içinde dudağı kurutuyor.

 9. berbat bir ruj. sürümü renkleri çok güzel. bende e124 lady and the vamp var. sürdükten bir süre sonra dudak pespembe oluyor. şeker pembesi. eğer o renk ruj istesydim. cart pembe bir ruj alır sürerdim. renk değiştimeden önceki hali harika görünüyor aldanmayın.

 10. Bugün gratisten 12 doksanlı bir fiyata aldığım ilk kalem yapıdaki rujum. E125 rengini aldım. Tester yoktu tamamen allaha emanet bir durum oldu. Alır almaz açıp sürdüm ve aldığım için çok ama çok mutlu oldum. Müthiş tatlı bir kırmızı. Elma şekeri gibi adeta. Hem rengi hem parlaklığı.Sadece Bir süredir ruj satın alıyorum ve anladığım en önemli şey opak ruj insanı olmadığım. Mat ruj modasına uyup aldığım rujları neredeyse kullanamıyorum. En sevdiğim dudak ürünüm şeftalili nivea lip balm olunca bu tip bir şeyi almak istedim. Memnun kalmasaydım alacağım şey vişneli nivea olacaktı mesela.Tekrar dönecek olursak kokusuyla ilgili olumsuz yorumları okuyunca hemen kokladım. Hiç koku almadım. İyi veya kötü değil hiç koku. ablama da koklattım sıfır koku dedi. Bence kokanlarda sorun olabilir ya da renk farklılığı buna sebeptir. Tadı da yok. Rujda katlanamayacağım en önemli şey acı tat. Fakir fakir ucuz ruj alırsanız bi gün bu tadı alınca beni hatırlayın. Tadı da hiç yok. Ruj adeta sadece görme dokunma duyumuza hitap ediyor. Yumuşacık ve kırmızı.Uzatmayalım. Güzel ruj. Hiç kırmızı ruju olmayan ben muhtemelen bunu her gün sürücem.

 11. Acaba sadece ben mi memnun kalmadım bu rujlardan. Hem dudakları acayip kurutuyor hem de o benim dudaklarıma hiçbi şekilde renk vermedi. Nivea’nın rekli dudak koruyucularından hiçbir farkı yok bence. Elimin üzerinde deneyip almıstım 2 adet keşke onları alacağıma creme brulee stopu yapsaydım.

 12. E127 rengine sahip olduğum kalem¸ çok fazla sürünce çok koyu bir pembe oluyor ben de o yüzden az surmeye gayret ediyorum¸ yapısını beğendim dudağını kurutmadi fakat bir daha alır miyim orası meçhul.

 13. 126 Rico Mauve ve 128 Pinky Promise renklerine sahip olduğum balm-ruj serisi. Rico Mauve rengi bende zaman geçtikçe çok pembeleşiyor ama kalıcılığını sevdiğimi söyleyebilirim. Pinky Promise ise Rico Mauve’a göre daha az kalıcı.

 14. allık olarak kullandığım ruj serisi. özellikle e126 rengi ilk sürümde çok doğal bir ton gibi dursa da bir süre sonra acayip cırtlak bir pembe-kırmızı renge dönüyor ve ne yiyip ne içsem de asla dudağımdan çıkmıyor. gün içinde makyaj tazeleme huyum yok¸ e sen de madem bu kadar kalıcısın gel güzelim dedim kendisine. bir haftadır yanağıma çok az sürüp sık kıllı bir fırçayla dağıtıyorum. yüzümü yıkayana kadar aynı şekilde. bu haliyle muazzam oldu.

 15. E126 sini gül kurusu diye aldığım ama malesef dudağımda garip bir pembeye dönüşen ruj… Ayrıca mentollü bir his verdi dudağımda yanma oldu

 16. e124 “lady and the vamp” tonunu kullandığım dudak koruyucu/stain/ruj arası ürün. bana ruj tazelemeyi unutturmuştur. bakımlı görünmem gereken ama vaktimin olmadığı günlerin kurtarıcısı diyebilirim.öncelikle kalem formunda olduğundan sürümünü kolay buldum. okside olunca rengi yoğunlaşabildiğinden normal bir renkli dudak koruyucu gibi bol bol sürmemek gerekiyor¸ ince bir tabakayı parmakla şöyle bir yaymak yeterli. ürün ilk sürüldüğünde tam anlamıyla bordo/şarap/berry tonlarındayken¸ üzerindeki balm tabakası silindikten sonra biraz fuşyalaşıyor ama yine ince bir stain görünümünde olduğundan bu renk de yapay durmuyor. ve en önemlisi de¸ -burasını büyük harflerle düşünüyoruz- çıkmıyor. tek kötü yanı kapağının çok sağlam olmaması¸ bu yüzden tam kapandığından emin olmadan çantaya geri koymamak gerekiyor. birkaç kez makyaj çantamda açıldı ve şans eseri etrafa bulaşmadığı için krizin kıyısından döndük¸ dolayısıyla aramız bozulmadı. aşkımızın uzun yıllar böyle devam etmesini diliyorum ve diyorum ki: ordular¸ ilk hedefiniz e126 rico mauve’dur¸ ileri!

 17. Yeni renkleri türkiyeye gelmiş olan. E1621 truffle in paradise rengini aldım ve çok başarılı buldum. Koyu kahve-kırmızı arası bir bordo. mat rujlar gibi kurutmadığından kışın paramparça çatlayan dudaklarıma çok iyi geliyor¸ renk de zaten tam kışa uygun bir renk. Renk skalası dar diye bakmayan cicişler bir göz atsın derim.

 18. Bugün e1641 caffeine fix rengini satın aldım sürümü çok kolay rengi şahane. ama renk uçtuktan sonra pembe bi iz bırakıyor normalde rengi şeftalilik içeren bi sütlü kahveyken¸ pembe iz ne alaka hic anlamadım sevdim yine de 🙂

 19. bende rico mauve ve truffle in paradise renkleri var ilk sürünce nemliler ve çok güzel renkleri var ama 2 saat sonra bakınca tamamen matlaşıyorlar çıkmıyorlar ama renkleri neonumsu cırtlakımsı bi şeye dönüşüyor. aşk nefret ilişkisi yaşıyorum.

 20. tanım: wet n wild markasının kalın kalem şeklinde ürettiği renk verici lip balmları. balm stainleri raflarda ilk gördüğümde e1591 coral of the story renginde gözüm kalmıştı turuncu ruj istiyordum zaten ama çok merak ettiğimden indirimde dayanamadım aldım. sürümü harika cidden kolayca sür çık kalıcılığı da dudak ortasında çok iyi değil kalem gibi kalıyor 3 saate falan ama kalıyor yani aslında baya da kalıcı. renk vermesini istiyorsanız yeterince kez üstünden geçin tekrar sürün renk yoğunluğu size kalmış. efendim normalde 12-13 tl gibi bir fiyatı varken indirimde 7.70e indi. blistex medplus değil elbette ama normal bir nemlendirmesi var ah bi de tazelemeyi unutmamalısınız. geçen gün gittim e1641 caffeine mix rengini de aldım ve diğerinden daha çok sevdim benim dudaklarımın aynı tonunun biraz kahveye çalan hali ve ba yıl dım. testerlarına bir göz atın derim ben 🙂

 21. Sürümü inanılmaz kolay olup¸ ne tam ruj diyebileceğimiz yoğunlukta ne de parlatıcı diyebileceğimiz hafiflikte bir üründür. Renk vermesi muhteşem. Sürüldüğünde dudaklarda sanki naneli balm sürmüş hissi versede¸ dolgunlaştırdığını sanmıyorum. Ortalama bir rujdan daha az kalıcı olup sizi sürekli tazelemeye mecbur bırakmaktadır.

 22. Sırf bu rujları merakımdan rico mauve rengini almıştım¸ gratis satış elemanının önerisiyle. Aslında benim beklentim daha çok coffeine fix tarzı koyu bir renk edinmekti. Rico’nun ambalajı gül kurusu ama benim dudağımda tam bir yaz pembesi¸ aramızda çok değişik bir bağ oluştu. Hani ya yüzüme bir renk gelsin ama çok da bir beklentim yok lip balmları olur sürümü kolaydır ya heh kendisi tam öyle şak diye sürülen oraya buraya bulaşmayan ama aynı zamanda beklentimin çok üstünde renk veren bir ruj severim kendisini.

 23. Elimde e126 rengi var. İlk sürdüğümde tam hayalimdeki doğal gül kurusu tonu olmuştu. Bu haline bayılmıştım iki saat sonunda aynaya baktığımda resmen beynimden vuruldum çünkü dudağımda iğrenç neon pembe bir ruj vardı. Almak isteyen arkadaşlar bu rujun şu yeşil olup sonradan pembe renge dönüşen magic rujlar gibi olduğunu göz ardı etmesinler. Dudaktaki duruşu kontrol edilemediği için bir daha hiçbir çeşidini almam.

 24. Caffeine fix (e1641) rengini çok beğendim. İlk sürüldüğünde çok güzel duruyor ama bir saat sonra pembeye dönmesi beni şok etti. 1 saate uçup gitsin razıyım ama o korkunç pembe ve simler neden kalıyor? Bana bir tür tasarım hatası gibi geldi. Hani tamam bu güya tinted renk ama rujla bıraktığı tint renginin alakasızlığı çok saçma. Bitene kadar kullanırım ama bir daha almam sanırım.

 25. cicişler çok severek aldım¸ Rico mauve rengini.Mentollu falan mi bu dudaklarimda hafif bir yanma gibi bir şey var.Yani panik yaptım biraz mentolludur dimi yoksa niye yaksın dudaklarımiDimi?Geçti yaww mentolluymus

 26. Caffeine fix rengini işte bu¸ kahve tonlarda ve kalıp gibi durmayacak bir ruj diye düşünerek aldım. Sürdükten birkaç saat sonra kahvelikten eser kalmamıştı¸ bu açıdan üzdü fakat tatlı mı tatlı bir pembe olmuştu 🙂 Benim dudaklarım çok renksizdir¸ hiç bir şey sürmediğimde ölü gibi gezdiğim¸ herkesin ne oldu hasta mısın diye sorduğu tonlarda. Bu balm tam olarak bu açığımı karşılayacak diye düşünüyorum¸ pembe renge dönüştükten sonra yaklaşık 10 saat kadar çıkmadı dudağımdan 🙂

 27. Rengi hoşuma giden ancak pek kalıcı olmayan rujdur. Bendeki rengi E125 Red-dy or Not isimli kırmızı. Gayet güzel renk verdiğini söyleyebilirim ancak zamanla dudağımın iç kısımlarındaki ruj çıkıyor ve sadece kenarlarda ruj kalıyor. Pudrayla sabitlemeye denesem de bir işe yaradığını söyleyemem. Gratisten 10 tl gibi bir fiyata almıştım. Sürüp dağıtarak kullanıyorum ortası çıktığında pek belli olmuyor. Üzerinde moisturizing lip colour yazsa da ben pek bir nemlendirme olayı göremedim. Ben kalem rujların kalıcı olduğununu düşünerek almıştım ancak biraz hayal kırıklığına uğradım.

 28. Bugün kolumdaki swatchlarına bakacak olursam 1 saat sonra hepsinin dönüşeceği renk hemen hemen aynı. Fakat tazelemesi çok kolay verdiği nemlilikte mat rujlarda çok çekmiş bana ilaç gibi. Ayrıca ben ilerleyen saatlerde ki renginde bendeki durusunu sevdim. Fiyatına bakılacak olursa sans verilecek düzeyde bir ruj.

 29. caffeine fix rengini aldığım ruj. ilk başta verdiği güzel kahve tonlu renk için satın almıştım fakat bende de aynı sorun oldu ve maalesef pembe renge dönüştü. çok sık kullanabileceğim bir renk değil

 30. lady and the vamp isimli rengini aldım son indirimde. hiç umudum yoktu ama bayıldım. sürdüğüm miktara göre duruşu değişiyor ister hafif ister ruj gibi kullanın. bendeki rengi şey gibi hani neslihan atagülün dudağı gibi doğal ve sağlıklı bir morumsu renk. kalıcılığı çok başarılı. çok sevdim kesinlikle bitince alırım.

 31. Bende E126 rico mauve rengi bulunan kalem rujdur.Tester kıtlığında deneyemeden aldığım koyu nude bir renk diye tahmin ettiğim bir üründü.Ancak kabından alakasız bir şekilde bende açık pembemsi duruyor.Nane gibi yakma ve geçici dolgunlaştırma özelliği var.Kalıcılığı ve nemlendirmesinden oldukça memnunum¸sadece rengi bana pek gitmiyor.Ama başka renkleri denenebilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

 32. A Stiff Pink rengi var ben de. İnternette bazı fotoğraflar da sanki fosforlu pembe gibi duruyor. Ama öyle değil. Sürdükten sonra biraz koyulaşıyor ve dudağımı ferahlatıyor 🙂 Buğday tenliyim. Kışın bu ruju kullanmayı daha çok seviyorum. Tavsiye ederim. Bence her ten rengine yakışır 🙂

 33. lady and the vamp caffeine fix bu iki renk mevcut bende..eskiden satılan su yeşil rujlar gibi ¸ ruj ne renk olursa olsun altından pembe kalıyor ve uzun süre çıkmıyor .ilk ruj koyu fakat canlı bir kırmızı ikinci renk ise nescafe gibi mi desem :))renklendirme özellikleri iyi adından anlaşıldığı üzre

 34. Kokusu ve tadı bence korkunç olan kalem rujlar.kalıcılar okey¸ sürdükten sonra biraz neonlaşıp saçma bir pembe halini alıyorlar ona da okey ama o koku ve tada asla ama asla katlanamıyorum :(Normalde kokulara takılmam ama bu çok rahatsız edici yahu.

 35. Sanırım biraz mentol var¸ aynı ruby kisses lip balm gibi dudaklarda bir ferahlama yaratıyor.Edit: yorumlarda gördüm de gerçekten bir süre sonra rengi değişiyor ilk defa bugün uzun kullandım ve beni çok üzdü bu durum 🙁

 36. İlk sürdüğünüz renge kapılıp almayın sakın. O güzel nude rengi bende 10 dakika sonra barbi pembesi oldu zira.

 37. Sürdükten bir süre sonra renk değiştirdiğine kesinlikle katılıyorum. Bende e125 rengi vardı. İlk sürdüğümde niveanın vişneli dudak balmının biraz daha fazla renk vereni gibi duruyor ancak zaman geçtikçe sanki dudağımı kırmızı pilot kalemle boyamışım da yıkamışım bi türlü çıkmamış gibi duruyordu. Üstelik ilk sürdüğümde gayet nemliyken dudaklarım¸ o renk değişimi olmaya başladıktan sonra kurumaya başlıyor. Evet kalıcı denilebilir ama kalan renk o ilk sürdüğündeki renk olmuyor işte. Ben de başka rujla karıştırarak değerlendirdim. no: 381636

 38. Bende de 124 numaralı bordo mor gibi olan rengi vardı bunun. Ne çok örtücü ne de renkli balm gibiydi ikisinin arası bir şeydi ve nem vermesi iyiydi fakat renk 2-3 saat sonra cırtlak bi pembeye dönüşüyordu. Çok ve az kat uygulayarak denedim ama en sonunda yine o hiç beğenmediğim pembe renge dönüyordu bende bir arkadaşıma vererek kurtuldum.:

 39. caffeine’nin rengini çok sevsem de malum durdukça renk değiştirme olayından ötürü evde sürüyorum (tam bir ruj bağımlısıyım evde de ruj sürerim)¸ ancak ilk defa bir ruj dudaklarımı kuruttu. sürdükten belli bir süre sonra çatlama ve kuruma yapıyor¸ evde de kullanamayacaksam ne yapacam ben bu ruju hey allamm. bir de 2 tane birden almıştım¸ 1 taneyi denemeden renklere abanmayın derim.

 40. en son indirimde caffeine fix rengini aldım çok güzel bir sütlü kahve. buğdaylarda çok güzel nude durabilir¸ bende nude’den biraz koyu kalıyor ama yine de seviyorum. Hiç kalıcı değil¸ ben de lip balm gibi sürekli sürüyorum. pigment konusunda ise beklediğimden daha başarılı çıktı.

 41. Truffle in paradise rengine sahip olduğum ve memnun olmadığım ruj. Temizledikten sonra da pembelik kalıyor dudaklarınızda. Kahve olduğu için almıştım ama bu bordo içeren bi kahverengi olduğu için tam istediğim gibi olmadı¸ boşuna almış oldum. ışıltısı da hoşuma gitmedi¸ bulaşıyor. Homojen dağılmıyor. Bulunmayacak bir renk değil¸ tavsiye etmiyorum.

 42. yeni seriden coral of the story rengi var bende. çok severek kullanıyorum nedense ruj çıktıktan sonra kalan o pigment gibi pembe rengi seviyorum. bittikçe alıyorum.

 43. Caffeine Fix¸ See if I Carrot¸ Coral of the Story¸ Red-ioactive¸ Rico Mauve¸ Truffle in Paradise renklerine sahip olduğum¸ yumuşacık¸ asla kurutmayan¸ kalıcılığı orta halli olan(koyu renkleri bir süre sonra parlaklığını kaybedip mürekkep gibi oluyor)¸ çantaya atılıp çıkılabilen ¸ ama kapağı pek sağlam olmayan ve zaman zaman çantada açılabilen kalem ruj.

 44. Kalıcılığı aşırı yüksekSürünce şerbetli tatlı yemişsiniz gibi duran Önce rengi veren ve zamanla değişen bir balmLipgloss gibi parlak Sürdükten sonra zamanla çok doğal duruyor ben aşırı seviyorum yakın zamanda bir arkadaşıma hediye ettim. İndirimde fiyatı 10-12 mi ne öyle bir şey indirimsiz hali de yine uygun fiyatlı gratislerde rossmanlarda bulunabilir

 45. Redioactive isimli E1601 numaralı olanını kullanıyorum. Kullandığım en kötü dudak ürünü olabilir. Kalıcı değil¸ dişlere bulaşıyor¸ hemen taşıyor. Bunlara rağmen dayanırsa bir kaç saat sonra dudaklarım sanki ısırılmış kanatılmış ve yeni yeni iyileşme sürecine giriyormuş gibi görünüyor. No make-up make-up yapmak istediğimde bunu koyuca sürüp peçeteyi bir kaç kez öpüyorum¸ dudaklarımda çok hafif bir kırmızılık kalıyor. Tek kullanım şekli bu olabilir zaten.

 46. rico mauve rengine sahibim. bence ilk kez sürecekseniz sürüp dışarı çıkmayın çünkü baştaki o güzel gül kurumsu renk neom pembeye dönüyor en azından bi gün evde sürüp denemek lazım.  ben sonradan kalan rengi kendime çok yakıştırmadığımdan bazen lip balm sürüp üstüne dokundurup dağıtıyorum o zaman dudağımı canlı gösteriyor.

 47. Böyle bordomsu ama mor gibi de çok güzel bir tonu vardı hatırlamıyorum adını. Rengine aşıktım ama ne zaman sürsem dudaklarım yanıyordu. Ya yanma gibi de değil sanki uyuşuyor böyle soğuk soğuk ve çok rahatsız edici bir histi. Acaba içinde naneli falan bir şey mi vardı yoksa bozuk mu denk geldi bana yoksa bana mı yaramadı bilmiyorum ama hemen anneciğime verdim. O severek kullanıyor.

 48. Kimse bu konuda bir şey yazmamış ama sanki içinde nane gibi dolgunlaştırıcı bir yağ varmış gibi dudakları yakan ruj/balm. bu yüzden aslında kullanmaya korktum biraz ama onun dışında kalıcı olması ve yarı opak olması ile favorim olabilir. Yalnız sürüldükten sonra o tatlı turuncu biraz daha narçiçeği gibi oluyor ama tam bir renk değişimi yok. Edit: tamam gördüm başka yazanlar da varmış.

 49. Seviyorum sözlük. Asansörlü ve tombik bir kalem ruj olmasını¸ güven veren stain etkisini – kalıcılığını¸ renklerin canlı ama doğal duruşunu seviyorum.‘Rico mauve’ rengi vardı ancak bana göre biraz fazla mor/pembe olduğu için kullanmıyordum. Bir kaç gün önce ‘truffle in paradise’ rengini edindim. (Editsiz Görseli medyalarda) kabının çok koyu kahverengi olması sizi yanıltmasın¸ dudakta ilk sürüldüğünde koyu kırmızı duruyor.Zaman geçtikçe renk bir parça yumuşayıp¸ doğal kırmızı pigmentli dudak rengine evriliyor.Ancak bu ruj nemlendirme iddiasını karşılamıyor. Balm niyetine kullanacaksanız hayal kırıklığı yaşarsınız. Kalıcı doğal renkler arıyorsanız balm stainler sizi mutlu eder. (:

Siz ne düşünüyorsunuz?