“Wet n wild megaglo aydınlatıcı pudra” için 25 yorum

 1. crown of my canopy rengini annem kendisine pudra diye almış (gözlüğünü evde unutmuş da) sonra evde disko topuna dönünce de olayı anlamamış¸ bana getirdi sen kullanırsın diye (bir de bu ışıldayan pudra olayını çok abartmışlar diyor canım yaa). Kesin kullanmam diyordum ama evde kendi kendime denedikce hoşuma gitmeye başladı. Böyle altın altın ışıldıyor¸ çok tatlı bir şeymiş. Sanırım yakında dışarıda da kullanmaya başlarım.

 2. Petals değil de öbür rengi var. Aldım 15 tl diye ama aydınlatmak yerine sadece kahverengi boyadı oraları resmen ve sim bıraktı. Belki allık olarak kullanılır diye düşündüm veya far. Hatta allık hoş durur gibime geliyor. 

 3. keşke bütün renkleriyle gelseydi dediğim aydınlatıcı. yani bi seriden renk seçip getirmek ne demek bilemiyorum nasıl açıklaması varürüne gelicek olursak ben çok severek kullanıyorum. açık renk olan var bende. petals mı ne galiba. yaldır yaldırla oturmuş parlaklık arasında bana kalırsa aydınlatıcı seviyesi. o ne demekse sfdsfgffiyatına göre alınır. ben wetn wild ı çok seviyorum marka olarak. fiyatı¸ ürünlerin kalitesi çok makul

 4. öncelikle arayışınız doğal bir aydınlatıcıysa koşar adımlarla uzaklaşmanız gereken aydınlatıcı. hafif uygulamada dahi kendini oldukça belli ediyor. yapısı çok güzel¸ yumuşacık. içinde simler barındırıyor ama mary lou ne kadar simliyse bu da o kadar simli. indirimde 15 lira gibi komik bir fiyata düşüyor. kalıcılığı ise oldukça yüksek. fakat cicişlerim¸ eğer açık veya buğday tenliyseniz hiç yanaşmayın. ben buğday tenliyim ve precious petals rengine sahibim. çok hafif sürsem dahi o pembeliği belli oluyor.esmer tenlere müthiş yakışacağından eminim. ben far olarak kullanıyorum şimdilik¸ ama krem aydınlatıcı haline getirmeyi düşünüyorum. kısacası beyaz tenliyseniz uzak durun¸ esmerseniz koşun alın.

 5. Türkiye’de iki rengi olan bir aydınlatıcı¸bende en açık rengi mevcut.Hatta Yağmur Vardar’dan görüp iki üç hafta AVM’leri gezip aradığım aydınlatıcıdır.Yok arkadaşlar bana uymadı.Bir defa beyaz yeminliyim sarı alt tonlu bundanmı anlamadım.Yağmur’un videoları izliyorum aydınlatıcı bas bas bağırıyor ben burdayım diye.Ben kullandım hiç tenime uymadı ve hiç belli bile olmadı bildiğiniz açık pembe tenimde görünmedi bile.Boşuna aramışım yani denemeden almayın derim.

 6. Wet n wild’ın genel olarak ürünlerini çok seviyorum. Ama bize gelen o iki renkten  precious petals asla güzel durmuyor tenimde. Çok yakın bir arkadaşımın gazına gelerek aldım inanın bir kere denedim kaldı öyle. Bildiğiniz pembe allık gibi elmacıkta durdu. Aldığıma çok pişmanım. Pinterest vs gibi yerlerden bakın seride ne güzel tonlar var. 10a yakın. Yapı olarak değil ton olarak beyaz tenlilere asla olmaz haberiniz olsun. Esmere çalan buğdaysanız kesinlikle alın. İşte Kocaman devasa bir farım oldu benim de. Naparsın..

 7. precious petals rengi genel olarak beğenilmemiş sözlükte. fakat bende durum tam tersi¸ bunu aldığımdan beri elim başka aydınlatıcıya gitmez oldu.ben eklips’in fan fırcasıyla elmacık kemiklerime yoğun sayılabilecek bir şekilde uyguluyorum.gün ışığında da¸ fotoğraflarda da duruşunu seviyorum. çok doğal duruyor diyemem¸ ama parıl parıl parlatmıyor da.henüz kimseden “disko topuna dönmüşsün” geri dönüşünü almadığıma göre uzunca bir süre kullanırım gibi geliyor.

 8. çöpsun sen! indirimden almıştım 15 ₺ olması lazım. acilen alıp çıkmam gerekiyordu¸ 2 rengi vardı kör gözüme bu güzel gelmiş. bendeki precious petals. ben mi çok açık tenliyim diye düşündüm durdum ilk sürüşümde beyaz ten gururu bir bronzer edasında köyü çünkü. sen bir aydınlatıcı değil¸ sim kutususun. aydınlatıcı olarak yollarımız hiç kesişmeden ayrıldı fakat far olarak kullanıyorum.

 9. Yapı olarak dünyanın en güzel aydınlatıcısı olabilir ancak ülkemize gelen renkleri çok koyu ve pembe pembe duruyor. Yurtdışında 6 tane renkten oluşan bir seri. 6 rengin en kötü ikisini bize gelmiş resmen yurtdışında türkiyeye gelmeyen 4 renginden oluşan bir palet var gratisin onu getirmesini bekliyorum getirirse tadından yenmez.Bu arada eğer buğday tenliyseniz ya da esmerseniz bayıla bayıla kullanırsınız. Öteki türlü yanına bile yaklaşmayın Precious Petals rengi direkt pembe pembe duruyor.Aylar sonra gelen edit: Aydınlatıcının en açık rengi Blossom Glow ülkemize gelmiş. Deneyip yorumlarım daha sonra.

 10. Bende “blossom glow” rengi mevcut. 5$’a almıştım. türkiye’de bu rengi mevcut mu bilmiyorum ama varsa eğer beyaz tenliler bakmalı çok güzel duruyor parlaklığı. Cildim içten sağlıklı sağlıklı parlıyormuş gibi değil de¸ aydınlatıcı sürdüğüm belli ama böyle nasıl desem¸ patlıyor yani yüzümde hah öyle diyim. “Yüzümde patlasın¸ aydınlatıcı sürdüm” aydınlatıcısı. bu dediğim rengi inci ışıltısı resmen. Diğer renkleri bana olmaz diye almamıştım. Parça parça durmuyor¸ bütün duruyor ve güzel dağıtılıyor. Ambalajı tabiiki kalitesiz. E fiyat belli yani sözüm yok ona. Kalıcılığından da memnunum. ilgili medya: 1

 11. precious petals gördüğüm en iyi aydınlatıcılardan biri. içinde sim yok. aradığınız mütevazi ve disko topu arası ayarında bir ışıltıysa drug store aydınlatıcılar içinde en iyisidir.

 12. Seven var sevmeyen var ben seven gruptanım. Elimdeki drugstore en iyi aydınlatıcı kendisi. Beyaz tenimde cok abartmadan bir kere fırçayı değdirmem yeterli oluyor. Çok abartınca bol bol sürünce rengi pembe pembe duruyor bendeki renk precious petals severek kullanıyorum. Burnumun ucuna dokunduruyorum sanki burnum evrim geciriyor güzelleşiyor.

 13. Precious petals rengi koyu gelen ama yapısını seven cicişlerim¸ blossom glow (en açık renk) gelmiş gratislere :))

 14. precious petals rengi yazın çok bronzlaştığınızda ya da halihazırda gerçekten koyu bir teniniz varsa yakışan yoksa simli allık sürmüşsünüz de tüm yanağınıza dağıtmamışsınız gibi duran aydınlatıcı. 

 15. Beyaz tenimde precious petals olanini alligimsi aydinlaticimsi(?) olarak kullandigim urun. bence aydinlatici olarak bu rengi sadece esmerler kullanabilir. Onun haricinde allik olarak cok guzel. Simli degil. Beyaz tenimle cok guzel butunlesti. Ben orta buyuklukte bir fircayla cok homojen olacak sekilde yanaklarima ve hafiiiifce burnuma dagitiyorum. Baska mat alliklarla karistirilarak da kullanilabilir.Asiri sevimli gosteriyor insani kerata boyle parlak parlak¸bebek gibi :’)

 16. Elmacık kemiklerime sürdüğüm crown of my canopy renginin simleri çeneme inen aydınlatıcı. Bir iki kez kullanıp bir gün çıldırıp çöpe attım.

 17. Dün gratiste gezerken standta tek başına duran “blossom glow” rengini gördüm. Bu renk ne kadar açık tam istediğim gibi deyip atladım. Ve ilk defa bugün denedim¸ verdiği parlaklık şahane. Soğuk alttonlu olduğu için tam da bana uygun bir rengi var. Duruşu süper¸ bende simli durmadı kesinlikle. Bayıldım diyebilirim. İndirimdeydi 17 liraya aldım. 

 18. precious petals rengi benim için hayatımın aydınlatıcısı diyebilirim. Esmer tenli bir insanım ve bu renk benim cildimde rengini belli etmeyip yalnızca aydınlık görüntü veren tek aydınlatıcı. o nedenle kendisine kalpten bağlıyım. son derece güzel aydınlatıyor. pigmentasyon ve kalıcılık şahane. aramızda adeta aşk var.edit: imla

 19. Adına methiyeler düzmek istediğim aydınlatıcı. Yeni yeni ülkemize en açık rengi de geldi onu henüz denememiş olsam da swatchlarından anladığım kadarıyla rengi açık tenliler için daha başarılı.Yapısında sim yok diyemem zira simsimsiz aydınlatıcı henüz görmüş değilim¸ ama simleri yüzde belli olmuyor. Işıl ışıl parlıyor. Tek olumsuz yönü birkaç saat sonra aynaya baktığımda sürdüğüm yerde değil de tüm yüzüme dağılmış olması

 20. gratis’ten blossom glow rengini aldım. pigmentasyonu çok yüksek değil ki ben gibi daha doğal duran¸ gündüzleri çok az ya da hiç cilt makyajıyla da uygulanabilen bir aydınlatıcı arayanlar için pigmentasyonunun az olması iyi bence. cilt tonum çok açık¸ nars’ta falan fondötende cilt alt tonu soğuk yani pembe olan en açık renk neyse onu kullanıyorum¸ o bile koyu gelebiliyor. ona rağmen bende bu aydınlatıcı koyu durmadı. dolayısıyla bence açık tenli & pembe alt tonlular memnun kalacaktır.fırçayla az bir miktar uyguladığımda açık havada belli bile olmuyor. daha loş kapalı mekanlarda yüzüme hafif bir aydınlık veriyor ki hedefim buydu.

 21. Sim sim duran ürünlerden ve soğuk tonlu birçok aydınlatıcıdan nefret ettiğimi söyleyince  Şu girdimde¸ aklıma bu başlığa “blossom glow” rengi için girdi yazmadığım geldi ve hemen yazayım dedim. Gratis’in bu aydınlatıcıların açık renklerini getirmelerini talep etmemize karşılık sonunda bu rengi geldi. Bir tane daha rengi var açık renkli olan ve merak ettiğim¸ mary lou rengine yakın ama ufak bir farklılık var sanki. Haliyle onu da bekledim ama neyse diyerek bunu aldım gelir gelmez. Yüzüne sürdüm ve resmen sim sürmüş gibi oldum. Açık lilamsı bir sim. Sim sim duran bir halde olmasa bu rengi belki kullanabilirdim ancak ne yazık ki olmadı. Ayrıca yapısı sanki ülkemize ilk gelen iki renkten en açık olan precious petals rengine göre bir tık daha kuru ve toz toz gibi geldi. Hala duruyor elimde¸ bir şans daha veririm mutlaka ancak ümitli değilim. Muhtemelen soğuk alttonlu arkadaşlarımdan birine paslamayı düşünüyorum bir şans verme ve başarısız olma döngüsünün son adımında. Benim için şu ana kadar olmadı kısaca.”Precious petals” rengine gelirsek¸ yazın en bronz halimde anca kullanabiliyorum. Yapısı daha yumuşak ve o kadar da sim sim duran bir ürün değil¸ beelki çok hafif öyledir ancak göze batacak kadar olduğunu düşünmüyorum. Severek kullanıyorum yazları. Kışın da üzerine mary lou ile kullanabiliyorum.Edit: link ekledim.

 22. alırken çok mu simli diye düşünmüştüm ama asla sim sim durmuyor. inanılmaz kalıcı. sabah 9’da sürüyorum akşam 7’de biraz uçmuş oluyor ama hala çok tatlı bir aydınlık halinde duruyor. asla disko topu gibi bir görünüm vermiyor. bendeki “blossom glow” rengi. ne çok rose gold ne de çok gold. tüm makyajlara sırıtmadan uyum sağlayabilir.

 23. Asla sim sim durmayan¸ son derece doğal duran¸ kaliteli¸ kalıcı fiyatına göre mükemmel bir highlighter.Her indirimde tüketildiği için alamıyordum da kasa arkasına koymuşlardı Gratis’te¸ ben de rengine bile bakmadan kaptım. Pişman değilim¸ parlıyorsunuz resmen ışıl ışıl. Fiyatının uygun olması da ayrı bir güzelliği.

 24. bu kadar uygun fiyata¸bu kadar kaliteli ürünler piyasaya sürmek kolay değil. wet and wild’ı tebrik etmek lazım.Çok seviyorum ten ve göz makyaj ürünlerini.bu aydınlatıcı ise şeker gibi¸hem allık olur hem aydınlatıcı olur.burnun üstüne dokundurulsa 1 cm havaya kaldırır çok güzel renk¸dudak üstümde de çok beğeniyorum duruşunu¸nude ruj sürse de o aydınlık orda kalıyor sanki dudak üstüm kendiliğinden öyleymiş gibi.tüm yüze bile sürülür¸hele yazın harika durur¸indirim zamanında 13 tl gibi komik fiyatlara alabilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz?