“Wet n wild mega last ruj sugar plum fairy” için 14 yorum

 1. internette swatch’larını gördüğüm kadarıyla baya hoşuma giden¸ merak ettiğim bi ruj. haftalardır almak için 5-6 farklı gratis şubesine uğradım herhalde ama hiçbirinde yoktu yahu. yine de yılmadım¸ bulana kadar aramaya inatla devam edeceğim 🙁

 2. Nasil guzel bir renk boyle morla mürdüm arasi. Ama her tende farkli duracak bir ton. Soguk alt tonlu oldugu icin disleri beyaz gosteriyor. Yapisina da bayildim kremsi kolay suruluyor. Mac rebele de dupe.

 3. Bugün 3 Gratis mağazası dolaştıktan sonra nihayet sahip olabildiğim rujdur. Ambalajda mora dönük mürdüm ve hatta  şu tonda bir magenta gibi dursa da¸ dudağıma sürdüğümde bende kendine has bir vişne çürüğü ve hatta black cherry rengine dönüştü. kırmızı dışındaki diğer renk rujları çok zor kullanan benim favorim olabilecek nitelikte bir ruj kesinlikle. Stok yapmayı bile planlıyorum hatta.

 4. İddialı bir vişne çürüğü rengi olmasına rağmen günlük hayatta kullanılabilecek¸ makyajın havasını değiştirebilecek özellikte rujdur. Sanırım serinin en sevdiğim ruju. Sürümü cherry bomb’a göre daha kolay. Dudaktan makyaj temizleyici olmadan çıkmıyor.Dudağımda duruşu için  buyrun .

 5. çizgilere dolma yapmayan ¸ orta kalıcılığa sahip bir ruj. Ancak rengi beni çok şaşırttı¸ morumsu bir renk vermesini beklerken bildiğiniz pembemsi bir renk çıktı ortaya bende.

 6. no: 86576 numaralı entry’mde belirttiğim gibi¸ geçenlerde ikincisini alarak kendi çapımda stok yaptığım rujdur.

 7. rengi her ne kadar çok başarılı olsa da mac rebel’in kremsiliğinin pek yanından geçmeyen ruj. belki benim aldığımda bir sorun vardı ama açıkçası bana biraz kuru geldi. rengi tam olarak vermesi için de 2-3 defa üstünden geçmem gerekti. bir de yassılığı sürüşte zorluk yaratıyor bence. ama 9.90’a alınan bir ruj için mükemmel. rebel i harcamak istemediğim zamanlarda bunu kullanırım.

 8. koyu mor/mürdüm tonlarında¸ mat yapılı mükemmel rujdur kendileri.10 dk öncesinden nemlendirici sürüp dudakları yumuşatmak gerekiyor kolay uygulayabilmek adına¸ zira sürümü çok zor. ( nemlendirici sürüp¸ fazlalığını peçeteyle alıp sürüyorum ben)kalıcılığı orta benim için. gün içinde ortalardan açılma yapıyor. hele bir şeyler yiyip içecekseniz daha da azalıyor bu süre. tazelemesi problem olmuyor¸ eğer çok kurumuşsa dudaklarınız parmaklarınıza alıp pıt pıt uygulama yapabilirsiniz.mat diye geçiyor evet ama o netleşen keskin matlardan değil¸ sürerken mat ama dudakta hafif nemli görüntüsü var. eğer siz de benim gibi daha mat rujlardan hoşlanıyorsanız (hoşlanmak?!?) üstüne ince bir peçete koyup pudrayla geçebilirsiniz. hem matlığını hem de kalıcığını kat be kat arttıracaktır bu yöntem 🙂

 9. Bir türlü denemeye fırsat bulamadığım¸Mac Rebel’e muadil olarak gösterilen bir ruj.Tek korkum buğday tenimde patlak durur mu korkusu.Bir denesem alırım belki.Uygun fiyatı¸pahalı güzel bir markanın sevilen bir rujuna muadil oluşu¸renginin bazı kıyafetlerime çok yakışacağı düşüncesiyle alacağım galiba cicişler.

 10. soğuk havalarda kullanması imkansızlaşan rujdur kendisi benim içintuvalet masam¸ cam kenarındatürkiye genelinde de havalar malumher neyse geçen gün hazırlanırken bu ruju kullanmak istedim -dudaklarımı da makyaja başlamadan muhakkak blistex med plus la nemlendiririm- ama ruju süremedim!ruj değil de sanki mum¸ hatta pastel boya!wet n wild ın bu serisinin açık renk rujlarının sürümü bile zorkaldı ki bunun gibi iddialı koyu bir renk…siz benim yaptığımı yapmayın¸ rujlarınızı sıcak tutun

 11. Yapısını sevdiğimi söyleyemeyeceğim fakat rengini seviyorum. Özellikle de dişleri gerçekten daha beyaz gösteriyor.

 12. rengi oldukça tatlı olan uygun fiyatlı ruj. fakat 2 saat sonra değişiyor rengi çok ama çok hafif pembeye kaçıyor yine de o haliyle bile tatlı bence. ayrıca yapısı sert diyenler olmuş ama bendeki ürün oldukça yumuşak hatta mac’in sin ruju bile bu rujdan daha sert geliyor bana sürme açısından.edit: buraya yüklenen görsellerle bendeki duruşunun alakası yok bende koyu mürdüm gibi duruyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?