“Wet n wild mega last ruj rose-bud” için 23 yorum

 1. Wet n Wild standında adı gibi pembe bir gül goncasına benzeyen rengiyle dikkatimi çekmiş¸ kalıcılığıyla ve dudaktaki duruşuyla sonradan kendini daha da sevdirmiş rujdur. Bende pembe-gül kurusu arası ve mat diyebileceğim bir duruşu var¸ görsellerden bakabilirsiniz.Çizgilere dolma yapmıyor¸ rengi de günlük olarak kullanmaya çok uygun. Tasarım harikası(!) ambalajı hariç sevdiğimi söyleyebilirim.

 2. karşıma çıkan en garip ruj¸ daha önce kullandığımda başka¸ şimdi başka renk durmaya başladı¸ yorumlara bakılırsa herkeste de başka başka durmuşaradaki fark inanılmaz bence¸ aynı ruj aynı kişi¸ farklı zamanlar ve ortaya çıkan iki farklı renk¸önce gül pembesi¸i.hizliresim.com/blvLrn.jpgsonra turuncumsu mercanımsı¸i.hizliresim.com/JpVOOE.jpgcinli midir nedir? anlamadım ki

 3. Rengini çok beğenerek aldım ama bende kötü durdu bu ruj. Pembemsi renkleri cildim çirkin gösteriyor nedense. Anlam veremedim. Tabii bu ürünle alakalı bir durum değil tamamen benimle alakalı.

 4. ismini benim için gelmiş geçmiş en iyi yönetmen olan orson welles in citizen kane filminden alan ruj modeli. filmin öyle hayranıyım ki¸ rengi yakışır yakışmaz bilemiyorum¸ zaten nude ruj seven benim için fazla renkli de olsa en kısa zamanda edineceğim bir tane. yaptıkları entelektüel atfa da bayıldım. indirim zamanı gelsin hele…

 5. bence bu ruj bende hava durumuna göre değişiyor kapalı havada turuncumsuyken güneşli havada pembiş pembiş takılıyor dudaklarımda

 6. Özellikle beyaz tenlilere genel olarak yakışabilecek soluk şeftali¸hafif kahverengilik barındıran bir ruj. Dudak makyajım göze çok batmasın ama silik durmasın dediğim durumlarda kullanıyorum.Yapısı biraz sert. Altına çok az miktarda nivea lip butter sürerek bu durumun üstesinden geliyorum. Lip balm ya da dudak bazını çok uyguladığınız zaman matlığı kayboluyor.

 7. Uygun fiyatlı mat rujlar arasında alınabilecek en tatlı pembe bence. Açık tenlilere daha fazla yakışacağını düşünüyorum. Herkesin hemfikir olduğu konudan benim de muzdarip olmam kaçınılmaz tabii¸ kapağını kapatırken mümkün mertebe ağır çekimde kapatmak gerek.

 8. Rengi çok güzel ancak sürdükten 1 saat sonra dudaklarıma baktığımda dehşete kapılıyorum çünkü dudak kenarlarında toplanıyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor bu nedenle yapısından hiç memnun kalmadım. Bu rujun yerine golden rose velvet matte 12 alınabilir renkleri aynı sayılır ve yapısı çok daha iyi.

 9. tek kat sürümünde bile yüzüme canlılık katan bir ruj. kurutma yapıyor ve bence bu tek eksi yönü. fiyat performansı zaten wet n wild rujlarında gayet iyi. rengine gelicek olursak pembe alt tonlu bir gül kurusu. ben en acil durumda bir göz kalemi ve rimelle kombin yaptığımda dudaklarıma bakmaya doyamıyorum. cilt tonunuza uyuyorsa eğer sürdüğünüzde çok yakıştıracaksınız kendinize eminim.

 10. onca mac ve clinique rujlarıma rağmen elimin en sık gittiği¸ en hızlı tükettiğim ve dünya güzeli olan rujum. yapı meselesi bence aynı ürün için dahi olsa rujdan ruja da farklılık gösteriyor olabilir. elimdeki rose-bud öyle kremsi öyle kolay sürülüyor ki bayılıyorum. ayrıca mac soar kalemle kullandığımda çok daha tok duruyor ve kalıcılığı artıyor.

 11. berbat ambalajı yüzünden çantama atamadığım¸ çok sevsem de bu yüzden yalnızca evden çıkarken sürebildiğim rujum. bi el atsa ya şu wnw.

 12. Galeriye baktım ve şok oldum fotoğraflarda çok doğal duruyor bende resmen çingene pembesi gibi durdu bu ruj. Hiç kullanamadım ama çok büyük bir hevesle almıştım. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

 13. Pembesi çok abartı. Denemeden kesinlikle almayın. Yüzüne yakışacak insan sayısı çok az bence. Kalıcılık bakımında bişey söyleyemiycem çünkü o kadar pembe ki denedikten sonra silmek zorunda kaldım

 14. ben bu ruju hafif kahverengi-bronz tonlardaki göz makyajı¸ bronz ışıltılı ten makyajı ile kullandığımda en çok kendime yakıştırıyorum. tek başına sürdüğüm zaman ise iki dudağa da çok çok hafif uyguluyorum ki¸ pembesi çok abartı durmasın.

 15. oykusevim’e katılıyorum. ben de internetten çok beğenip mağazada denedim ve silmem bir oldu. fotoğraflarda ne kadar doğal duruyorsa bende de bayağı parlak bir pembe durdu. eğer deneme imkanınız varsa mutlaka deneyin derim.

 16. Herkesin dudağında bir farklı duran ruj. Rengini ben de çözemedim açıkçası. Benim dudağımda çingene pembesi gibi duruyor¸ dudaklara hafif değdirerek sürdüğümde daha doğal bir sonuç alıyorum ben.

 17. wet n wild in mega last lipstick serisinden pembe tonlu ruju. bu serideki rujlar pastel boya kıvamı ve kurutuculuğu ile bilinsede bu ruj bende kuruluk veya sert kıvam hissi vermedi. veya ben o kadar kuru bir ruj bekliyordum ki bu bana normal geldi. ambalajı serinin diğer rujları gibi çok başarılı değil fakat 9¸90lık bir ruj için verimli olduğunu düşünüyordum ki alalı daha 1 haftacık olmuş ve 3. kez sürmüşken görsellerdeki gibi siyahlıkla karşılaşana kadar. üstelik üstten kestiğim halde 1 tane nokta kaldı. ele veya dudağa kesinlikle bulaşmıyorlar. ama tiksindiriciler. ne olduklarını bilen cicişlerin beni aydınlatmasını rica ediyorum. fişini de bu sabah yırttım.görseller:suslusozluk.net/g/wet-n-wild-rose–bud-ruj/13797/suslusozluk.net/g/wet-n-wild-rose–bud-ruj/13794/suslusozluk.net/g/wet-n-wild-rose–bud-ruj/13793/ yurikoomega yardımıyla başlığı yönlendirdik ama görseller öbür başlıkta kaldı. Link olarak ekliyorum.

 18. alalı 6 ay oldu olmadı ama bozulmuş gibi geldi bana bugün kullandığımda. kokusu tuhaf¸ rengi sanki koyulaşmış¸ dokusu pastel boya kıvamında. bir de avucumu açıp ruju ters çevirdim¸ lönk diye avucuma düştü¸ dandik ambalajı sağolsun… nude pembe mat ruj arayışlarım devam ediyor.

 19. bende epey cırtlak duran hiç ama hiç sevemediğim ruj. bare it all nudeluğunun yanında asla nude değildir. denemeden almayın.

Siz ne düşünüyorsunuz?