“Wet n wild mega last ruj just peachy” için 28 yorum

 1. Tek başına kullandığımda gerçekten kötü bir görüntüsü oluyor. Diğer wet n wild rujlarımdan son derece memnunum ama bu benim dudağımı pütür pütür gösteriyor. o nedenle bu ruju bir tek gloss ile kullanabiliyorum. The balm read my lips serisinden bam rengi ile uyumları gerçekten muhteşem 🙂

 2. bende görseldeki gbiolmadığını düşünenlernim. bizzat aldım¸ eve gelince sonuç fiyasko çıktı. bi kere şeftali değil bildiğin şeker pembesi duruyo.

 3. Görkem Karmanın övgüsü üzerine aldığım ruj. ben rengini beğendim gerçi ama yaz aylarında kullanmanın daha uygun olduğunu düşünüyorum

 4. öncelikle mat olduğu için çok kuru bir ruj dudaklarıma peeling yapıp lip balm ile nemlendirmeden ruj sürmeyen bi insanım bunda da aynısını yapmama rağmen ruj pütür putur bir değişik oluyor sürüp sürüp çıkartıyorum öylece çekmecede duran bi ruj benim için malesef

 5. Dudaklarıma kat kat nemlendirici sürsem bile bu rujla aram barışmadı¸ yapısı pastel boya gibi olduğu için bence dudaklarınız ne kadar nemli olursa olsun kötü duracak rujdur. Ayrıca benim dişlerimi sarı gösterdi¸ o yüzden alırken cilt tonunuzla uyuşup uyuşmadığını iyice ölçüp biçin. Ucuz bir ruj ama yinede iyi araştırıp alıp¸ ben kendimu kötü hissediyorum. Resmen 10 liram çöpe gitti.

 6. Bugün aldığım pembemsi şeftalimsi ruj. Bende çok da nude durmadı çünkü tenimin¸ dudaklarımın rengi daha açık. Yarım saattir dudağımda. Yapısı kuru gibi ama küçükken dudağınıza pastel boya sürmüşseniz bilirsiniz¸ ondan daha yumuşak yapıda. Çizgilere dolduğu bir gerçek¸ peeling iyi bir seçenek olabilir. Açık renk olması dolayısıyla bu çizgi olayı beni çok yormayacak gibi. Dudağa sürüp ardından parmakla iyice yedirince hoş bir doğallık veriyor. Fikrim değişirse yazacağım.Fiyatı da 9.75 gibi bir şeydi.edit: ne yalan söyliyim ruju kullanmaya pek elim gitmiyor. zaten ruj kullanmıyorum doğru düzgün ama bu ruj en son aklıma gelen aralarında. bugün nasıl kullanabilirim diye düşünüp altına neutrogena lip balm uyguladım üzerine ruj geçip elimle yaydım. en iyi sonucu böyle sağladım. ama meşakkatli iş olduğu için yine elim o kadar gitmez. he bir de nemlendiriciyle karıştırıp krem allık gibi uyguladım o güzel oldu bak. öyle deneyebilirsiniz.almadıysanız¸ almayın. aldıysanız dediğim şekillerde de bir deneyin.

 7. tek başına çok kalıp gibi durduğu ve çizgilere dolduğu için düşündüm taşındım ve çözümü diğer rujlarla karıştırıp kullanmakta  buldum.buna ek olarak nemlendiriciden sonra fırçayla az-orta miktarda uygulandığında mükemmel durduğunu keşfettim.

 8. bir dönem wet n wild rujların ülkemize yeni gelmesiyle yarattığı çılgınlığa kapılıp 3 rujunu almıştım. biri de bu just peachy. bu ruju şöyle beğendim¸ tenimdeki kızarıklık¸ renk eşitsizliği vs nötrlersem¸ yani ten makyajı yaparsam gayet de güzel görünüyor. çok sarı tenli olmayan herkese yakışır bence.şöyle de beğenmedim¸ bir sür çık ruju değil. ten makyajı yoksa güzel durmuyor.benimse rujlarda en çok önemsediğim nokta yüzüme sadece ama sadece rujumu süreyim¸ aydınlansın¸ renk gelsin¸ başka makyaja gerek duyurmasın. yani genel anlamda pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim.

 9. bi kere kesinlikle görseldeki gibi durmayan rujdur. yani ruj şu an elimde¸ bir buna bakıyorum bir görsele ama yok yani. dudağıma sürdüm¸ ı ıh. rujun ambalajdaki rengi çok güzel ama dudakta tam örtücülüğü sağlayamayan bir ruj.

 10. bende oldukça tatlı bir pembe duruyor bu ruj. göz alıcı bir rengi var ama pastel aynı zamanda. anlamadım gitti.

 11. Bugun itibariyle edindiğim ruj. Yazlık bir renk. Çok büyük umutlarla almıştım ama doğru düzgün dudağımı örtmedi. Ayrıca rengi bana olmadı.not: görsellere resmi ekledim

 12. benim çok sevdiğim rujum.hatta geçen gün sevmeye çalıştığım think pink isimli ruju sürecektim.sürdükten sonra ne güzel rengi varmış nasıl beğenmiyorum ben bunu dedim ama akşam fark ettim ki ben just peachy’yi sürmüşüm.altına lip balmla sürüyorum diğer türlü evet pastel boya gibi.

 13. serinin elimdeki diğer rujlarına ne kadar bayıldıysam bu ruju bir o kadar sevemedim. yapısının kuruluğunu aşabilecek bir lip balm bilmiyorum ben. adıyla alakasız bir renk¸ bildiğimiz pembe durdu dudaklarımda.

 14. rujun her insanda farklı durduğunu bana öğreten rujdur kendisi. “peachy” kelimesini görünce¸ tester bulunmaması sebebiyle direkt aldım ama evde denediğimde bildiğiniz uçuk pembe bir renk çıktı ortaya. Elimde denediğimde de aynı pembelik. Siz siz olun¸ dudağınızda tester denemiyorsanız bile kesinlikle elinizde deneyerek alın.

 15. Rengi herkese yakışabilcek türden gibi görünüyor ona aldanıp almıştım ama bir ya da iki kere kullanabildim. Sürerken sanki ruj değilde boyayla boyuyormuşsunuz gibi garip bir ruj bana yakışmadı çok turuncu durdu. Çok kurutuyor dudakları ve bütün kusurları ortaya çıkarıp dudağı olduğundan daha kırışık gösteriyor.

 16. pek bir hevesle just peachy renkli rujunu aldığım fakat hem çin’de üretilmesi sebebiyle hem de zor sürüşü ve sıfır kalıcılığıyla beni kendinden soğutan kozmetik markası.

 17. Rengini beğendiğim fakat çöp kutusunu boylamaktan kurtulamamış ruj. Ambalajının dandikliği çamtanda açılıp her yere bulaşması mı dersin sürdükten 10 dk sonra topak topak rezalet bi görüntüye ulaşması mı dersin. Renginin güzelliği bile seni kurtarmaya yetmedi üzgünüm.

 18. meşhur youtuber¸ güzeller güzeli tati’nin yani (bkz: glam life guru )’nun en sevdiği drugstore rujdur bu ruj. öve öve bitiremez. ben de onun gazıyla almıştım ama rezalet durdu bende.bu seriden biçok renk aldım yapı olarak en pastel boyamsı olan buydu.

 19. ne umutlarla aldığım ilk wet n wild rujum. ne yaptıysam ne ettiysem olmadı kendime yakıştıramadım bir türlü. farklı rujlarla mı karıştırmadım¸ altına nemlendiriciler mi sürmedim.sonuç kocaman bir sıfır 🙁 bir kere yapı ve sürüm olarak çok zor bir ruj renk güzel ama bende bir emanet duruyor. kısacası serinin en hayal kırıklığı yaratan ruju ilan ettim kendisini.

 20. Ten rengime yakışmayan¸ özellikle kış aylarında sık sık kuruyan dudaklarımda kalıp gibi durup çizgilere birikerek hayallerimi suya düşüren ruj. Oysa ne hayaller ile almıştım.

 21. büyük umutlarla alınan¸ beyaz tenime rağmen beni arap bacıya dönüştürmüş olan rujdur. üstüne wet n wild rose bud’ı sürerek kullanabiliyorum yoksa tek başına kullanınca gerçekten çok komik gözüküyorum. ayrıca ambalajı birçok kişinin de söylediği gibi çok dandik. kapağı zor açılıyor ve açarken rujdan bir parça bulaşıyor mutlaka. rosebud’ı beğendim ama just peachy’yi bedava verseler bir daha almam.

 22. wet n wild rujlarının övgü dolu yorumlarına daha fazla kayıtsız kalamayarak aldım kendisini. ama o kadar kuru ki peeling yaptığım ve nemlendirdiğim dudağımda dahi çizgilere doldu¸ kupkuru durdu. hiç sevmedim. bu serinin diğer rujlarını denemedim. açıkçası almayı da düşünmüyorum. nesine bu kadar övgü gelmiş şaşırdım doğrusu.

 23. Gratisten 10.90₺’ye aldığım ruj. Rengi içinde pembelik barındıran bir şeftali. Yapısı pastel boya gibi kuru ama rengi beyaz tenimde müthiş duruyor. Ben de Rengine bayıldığım için ve fiyatı uygun olduğu için aldım. Yapı olarak değil ama renk olarak bende ysl rouge volupte peach passion ruj ile aynı durdu. Ben nemlendirdiğim dudaklarıma normal ruj sürer gibi değil de dudağıma nokta nokta dokundurarak (umarım doğru anlatabilmişimdir) uyguluyorum. Bu şekilde çok doğal duruyor ve o kuru görünümü de engellemiş oluyorum.

 24. Bence kinda sexy’ye muadil olarak bu ürün gösterilmelidir. Çok hoş bi rengi var. Elbetteki kuru bir yapısı var ama kimse size demiyor ki kupkuru dudaklarınıza bu ruju boca edin. Altına lip balm sürdükten sonra hafif dokunuşlarla dudağınıza süreceksiniz. Oldu bitti. Gratis’te dönem dönem 5-6 tl gibi bi fiyata satılıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Uygun fiyatlı alınması gereken bi ürün.

 25. çok övüldüğü için gratis indiriminde alıp bi denemek istedim. ve ne yazık ki hiç memnun kalmadım. bir kere yapısı çok kötü¸ pastel boyadan bi farkı yok. kuru olan dudaklarımı daha da kuruttu ve rengi bana hiç yakışmadı. bu serinin kinda sexy’e dupe gösterilen rujunu da denemek istiyordum ama bu ruju denedikten sonra bu seriden başka ruj almayacağım. allahtan indirimde aldım param boşa gitmedi.

 26. kinda sexy’ye muadil de gösteriliyordu bir ara¸ bu maksatla gidip hiç denemeden direkt almıştım ama denediğimde hiç mi hiç yakıştıramadım kendime. bildiğiniz çok açık turuncu duruyor dudağımda. aynı durum kinda’nın diğer muadili olan golden rose velvet matte no 27 için de geçerli. ikisi de çekmecemin bir köşesinde duruyor. sanırım bu renkler bana yakışmıyor¸ almaktan vazgeçmeliyim artık.

Siz ne düşünüyorsunuz?