“Wet n wild mega last ruj cherry bomb” için 97 yorum

 1. Yanılmıyorsam wet n wild’ın megalast serisinin en koyu ruju. Bordo/vişne çürüğü/kahverengi arasında gidip gelen bir renge sahip. Gidip gelen dememin sebebi¸ tek katta opak bir görüntü almanın mümkün olmamasından ötürü¸ yer yer açık yer yer koyu durması. Sürümü ve silimi çok zor¸ gün içinde tazelemek şart. Bir ruja bu kadar emek verilmemeli diye düşündüğümden¸ günlük değil ama akşam¸ konser veya sahne makyajı ya da fotoğraf çekimleri için kullandığım bir ruj. Fotoğraflarda çok güzel çıkıyor hakkını yemeyeyim ama 🙂 -serinin en koyu ruju değilmiş¸ vamp it up’ı türkiye’de görmediğimden öyle sanıyordum. Düzeltme için lady door a teşekkürler 🙂

 2. şöyle bir fotoğrafını çekip cicişye koyayım dıye sürmekle cebelleşırken kökünden kırdığım güzel rujum. allahtan aynen koptuğu yere bastırarak yaptıştırdım¸ o da hemen yerıne oturdu.açıkçası aldığımdan beri kaç defa sürmeye çalıştıysam da süremediğim rujdur kendısı¸ şimdi de çektiğim fotoğrafı koymamaya karar verdim zira yine güzel süremedim.sanırım dudak kalemsiz sürülemiyor kendısi. buna uygun dudak kalemi bilmiyorum¸ tavsiyelere açığım.

 3. Sürümü inanılmaz zor olan ruj. Ben wet n wild rujları bir türlü sevemedim ya cidden pastel boya gibi. Benim dudağımda parçalı parçalı durdu bu ruj. Ben de rengine bayılan arkadaşıma verdim. Halbuki mac diva muadil gösteriliyor diye alırken ne heyecanlanmıştım.

 4. Diva ve mediadan daha bordo olan ruj.Koyu renk severlerin bayılacagi ve maddi yonden tatmin edici bir ürün.Seviyoruz azizim.

 5. Rengine bayıldığım ama sürmenin nasip olmadığı ruj. Beceremedim efendim. Yok cidden beceremedim. Sürümü gerçekten zor. Biraz kuru olmasından kaynaklanıyor sanırım. Süren arkadaşlara saygılarımla.

 6. aylardır hiç bir gratiste bulamıyordum. bugün wet n wild standını dolu görünce gözlerim hemen cherry bombu aradı ve nihayet aldım. Evet sürümü gerçekten çok zor ama rengi harika çok beğendim.

 7. Dudak şeklimden midir nedir bir türlü kendime uyduramadığım ruj. Evet renk güzel¸ matlık güzel ve fiyatı süper ama ben sürünce komple yürüyen dudak oluyorum sanki. Rengi baya patlıyor bende. Çekici durması gerekirken gayet itici duruyor.

 8. mac diva ile dupe olmayan¸ sadece renginin çok benzediği ruj. ikisinin de duruşları farklı¸ cherry bomb’un diva’dan daha koyu olduğunu söyleyebilirim. kalıcılık konusunda kesinlikle mac’ın mat rujlarıyla yarışır hatta fiyat / performans kıyaslaması yaparsak uhuuuu döver atar diyebilirim.

 9. Iki gün önce gratis puanlarımla aldığım o zamandan beri dudağımdan düşürmediğim ruj. Yapısı söylendiği gibi kuru biraz ki lip balm olmadan sürmek pek mümkün olmaz sanıyorum. Ben direk baştan aldım önlemimi. Sanıyorum bu zamana kadar kendime en çok yakıştırdığım ruj oldu kendisi. Kalıcılık da gayet iyi. Şiddetle tavsiye edilir.

 10. Swatchlarını çok beğenip isteyerek aldığım ancak bir iki kez ancak sürebildiğim ruj. Bordo ama mor alttonlu bir bordo sıcak bir renk değil. Asi bir duruş istiyorsanız öneririm ama bana yakışmadı fazla gotik durdu 🙁

 11. mac diva ile dupe sayılabilecek bir ruj (tabi ben divanın altına mac-vino kalem kullanıyorum bordoluğu morluğa doğru çeviriyor o şekilde benzetiyorum) kurutuyor birazcık dudağı ama bu wet’n wild’ın o serisindeki bütün rujlarında var bence üç tanesini denedim. kalıcılığı orta denebilir¸ ambalajı bence görsel olarak güzel pratikte bazen kapaga ruj değdirdiğiniz oluyor. yanımda taşıyıp günce 2 3 kere tazelediğimde çok sorun yaşamıyorum. ama gerçekten dudak kurutuyor.

 12. Bana golden rose velvet matte:20 aldıran rujdur.Bugün rafta gördüğüme şaşırarak tester’ını denedim. O kadar övülen bir üründü sonuçta¸ sepetime bir tane attım. Sonra şeytan dürttü¸ golden rose standında velvet matte serisini kurcalamaya başladım. İkna başlıklarım şöyle:-Wet n Wild rujlarının ambalajı kullanana eziyet olsun diye tasarlanmış sanki. Mega Last serisinin tüm rujları da silindirik yapıda¸ kusursuz uygulama sağlayamıyorsunuz. Golden Rose öyle değil¸ dudağa tam oturacak şekilde tasarlanmış¸ sivrilen tarafıyla ruju dudaklarınızın kenarına kalem gibi geçebiliyorsunuz.-Cherry Bomb bence mor alt tonlu¸ asi bir bordoyken velvet matte 20 kırmızı alt tonlu¸ asil bir bordo.-Cherry Bomb dudaklarım nemli olmasına rağmen sürerken beni çok zorladı¸ homojen bir görünüm sağlayamadım. Koyu renk rujlarda aradığım en önemli özelliktir dudağımın ruju giymesi¸ koyulu açıklı görünmemesi… Velvet matte’ı dudağım kadife gibi giydi¸ mat olmasına rağmen dudağımı kurutmadı¸ kalıcılığı da gayet başarılıydı.Belki cherry bomb’ı aylarca gratis’lerde göremeyeceğim ama olsun¸ pişman değilim. yine olsa yine velvet matte alırım.

 13. bu ay ki gratis indiriminde wet n wild standında son 1 adet kaldığını görünce bir deneyeyim deyip şans verdim. öncelikle yapısı mat ama sürümü bana zor gelmedi. ambalajı çok dandik kapağına hep ruj bulaşıyor ve çok sinir bozucu.kabında durduğu kadar koyu durmadı dudaklarımda¸ açıkçası biraz hayal kırıklığına uğradım. her sürdüğümde başka bir ton elde ediyorum. dudaklarımda topak topak olmadı ve son olarak dudaklarımı hiç kurutmadı. sanırım sizdeki etkilerin tersini yaratıyor bende rujlar cicişler

 14. çok hafif sürüldüğünde günlük olarak kullanılabilecek tatlı bir vişne çürüğü oluyor. iş yerinde her zaman kopkoyu dudaklarla dolaşamayacağım için¸ tek rujla iki görüntü elde ediyorum. sevdim.

 15. Geçen haftalarda anneme aldıgım ama bir kere bir kere daha anneeeee rujun benim olsun muuuu diye kadına kullandırtmadıgım rujdur. Uygun makyajla çok güzel görünüyor. Ama ben ten makyajı yapılması gerektigini düşünüyorum yüzdeki kızarıklıgı kaldırmayacak bir ruj. Dudaklardaki çizgilenme ve kusurları belli eder peeling yapılıp kullanılmalı bence.

 16. no: 84519 nolu girdimde tükürdüğümü yalatmış rujdur. Gratisin en son indiriminde “bu bir işaret” deyip artık irade göstermeyerek aldım.Sürümü zor¸ rengi çok iddialı. Yine de drugstore bir benzerini bulmak çok zor olduğu için popülerliğini asla yitirmeyecektir. Benim için günlük hayatta kullanımı zor¸ yine de her makyaj severin koleksiyonuna böyle bir bordo lazım diyerek aldım. Bakalım ömrü bitmeden kaç kere kullanabileceğim. Dudağımdaki duruşu için  buyrun .

 17. gratis kart puanlarımla aldığım harika rengi olan bir ruj. 6 lira civarındaydı fiyatı sanırım. testerı olmadığı için rengine aldanıp aldım. eve gelir gelmez sürdüm ve aman allahım o da ne. ruj değil adeta bir pastel boya. aşırı zor sürülüyor¸ alttan nemlendriciyle uygulayınca bile çok iyi değil. dudağın ortasından siliniyor kısa bir süre sonra. böyle mal gibi bir görüntü oluşuyor. orta kısma alttan dudak kalemi uygulamak çözüm olabilir belki. zira rengi muhteşem.

 18. rujlarım arasında en çok sevdiğim ama elimin en az gittiği ruj. 4 aydır neredeyse benimle birlikte ancak 5 sefer sürmemişimdir diye tahmin ediyorum. sürümü çok zor.hata yapmaya izin vermiyor. kalıcılığı muazzam. 8 9 saat dudağımda kaldığını hatırlıyorum. herkes alsın bence bu rujdan. rengi çok güzel¸ matlığı çok iyi¸ fiyatı da çok uygun. e daha ne olsun?

 19. aldığımdan beri önce kenar kısımlarını kalem gibi sürüp sonra içini dolduruyordum dudaklarımın. haliyle biraz zor oluyordu. dün flormar 224 kalem ile mükemmel uyumlarına şahit oldum. bu ikili birbirleri için üretilmiş sanki. hatta sadece bu kalem bile ruj gibi kullanılabilir. watsonsda 4.5 tl¸ ilgilenenlere duyurulur.

 20. iki gün üst üste kullanmak gibi bir hata yapıldığında dudakları mahveden rujdudaklarım feci kurudu¸ çatladı¸ soyuluyor resmenbirkaç gün blistex medplusla takılmayı düşünüyorum

 21. hafif uygulamayla günlük kullanıma oldukça uygun hale gelen ruj. iyice nemlendirilmiş dudaklardaki fazla nemlendirici alındıktan sonra bir de altına baz uygulandı mı hem çok kalıcı hem de dudaklarda birikme yapmayan güzel bir ruj haline geliyor. ne çok bağırıyor ne de çok silik duruyor¸ tam kıvamında…

 22. Rengi çok güzel olmasına rağmen süremediğim rujdur.. Benimki adeta bir pastel boya¸ ne yaptıysam olmadı.. 3 deneme sonrası yolumuzu ayırdık. O nasıl bir kuruluk¸ nasıl bir parçalı yapı.. Sevemedim :S

 23. rengi de tenime yakışmayınca süremediğime ve bulamadığıma o kadar üzülmediğim ruj. ben bu serinin pink suga rengini alacakken yine buradaki girdiler sayesinde paramı sokağa atmaktan kurtuldum. ne pink suga’nın¸ ne just peachy’nin¸ ne spiked with rum’un mükemmel rengi serinin gereksiz kuruluğunu ve dudak üzerindeki kusurları bir bir ortaya çıkarışını kamufle edemedi maalesef. onun yerine maybelline coral tonic ve ambition’ı aldım daha mutluyum.

 24. Sürümünün zor olması¸ bastırmak zorunda olmam tuhaf bi şekilde hoşuma giden ruj. Manyak mıyım neyim bilmiyorum ama rengi mü kem mel. Kesinlikle favori bordom -daha siyaha yakın bir bordo bulana kadar-. yapısı beni rahatsız etmiyor¸ dudaklarımı delicesine nemlendirdiğim için kurutma yapmadı¸ ayrıca kuru yapısının kalıcılığını ve matlığını artırdığını düşünüyorum. Fiyatı da oldukça uygun performansına göre.

 25. Yapısı biraz pastel boya gibi cidden sürümü zor ama altına bi dudak balmı kullanıp üzerine de dudak fırçasıyla uygularsanız daha kolay sürülebilen Ruj.. mat bitişli ve koyu vişne renk veriyor¸ bitince alacağım rujlardan

 26. Pastel boyadan hallice bir ruj. Rengi bana göre günlük Kullanım için çok fazla. Sürümü zor¸ kalıcılığı iyi. Sürerken dalga dalga olması olası. ben bu ruju dudağıma pıt pıt hareketlerle uyguluyorum böylece rengi vişne çürüğü gibi oluyor ve bende günlük olarak kullanabiliyorum. Ha birde çok fena dudakları kurutuyor 🙁

 27. sürerken kıranlar güç denemesi mi yaptılar diye hakkında sormadan edemediğim güldüren ve düşündüren rujdur.

 28. fazla sürdüğünde sizi leyla ile mecnun dizisindeki Nurten yenge ye benzetebilen rujdur . sürmesi inanılmaz zor ama yine de rengi pek bir güzel.

 29. Metrocity’de her zamanki gibi bulamadığım¸ sonrasında yeni açılan Özdilek Park’ta kutuları karıştıra karıştıra güç bela bulduğum¸ kasiyer kızın arkadaşına” aa chery bomb gelmiş¸ ayıralım” dediği soğuk bir bordo. Yapısı çok kötü¸ dudaklarıma yamuk yumuk sürebiliyorum ama ben sürerim diyen olursa rengi harika.

 30. Aşık olduğum renk. Yapısını da çok seviyorum. Başlarda sürmek zor gibi olsa da insanın eli alışınca saniyeler içinde sürüp çıkabiliyor. Yaz kış kullansam da usanmam. Açıkçası mac e 40-50 lira vermek bu rujla tanistiktan sonra bana pek bir mantıksız geliyor. Kısacası kullanın kullandırın kullanmayanları uygun bir dille kullanmaya zorlayın.

 31. kış aylarının vazgeçilmez rujum. kalıcılık konusunda şu ana kadar kullandığım en iyi ruj. en son gratis indiriminden 5 liraya almıştım.

 32. Benim gibi hatrı sayılır bir zamandan beri arayıp bulamayan varsa ortaköy gratis’te on kadar vardı bugün. Bir tanesini hemen kaptım tabi 🙂 hayalimdeki siyah deri ceketi de bulursam sonbaharın bitmemesi için dualara başlayabilirim.

 33. Yaklasık 1 aydır hicbi gratiste bulamadığım ruj-du fakat dün görmemle kapmam bir oldu. İlk izlenimlerim ise şöyleSürümü zor geldi bana¸ oldukça sert bi yapısı varMaybelline’İn hydra serisindendi sanırım bi rujuna (590 numara) çok benzettim ve bende olan bi rujdu o yüzden bu kadar merak ettiğime pişman oldum denilebilirAma kalıcılıgı mükemmel. Aksam 5 gibi sürdüm üzerine yemek yedim su içtim gece silmeden yattım kalktım ve aynaya baktım bir de ne göreyim hala tamamen silinmemişti!

 34. Rengi çok güzel ancak sürümünün zorluğu¸ dudaklara çok iyi bakım yapılmamışsa görüntüde Oluşan o çirkinlik ve kalıcılığının olmaması ile hayal kırıklığına uğradığım bir ürün olmuştur.

 35. renginin harika olması yanı sıra sildikten sonra fosfor pembe renk bırakması ve uzun süre çıkmaması her elime aldığımda geri bırakmama neden oluyor :ı olmadı cherry bomb’ım.

 36. rengi muhteşem ötesi bir koyu bordo olan ve bence megalast serisinin açık ara en iyi rengi olan rujdur.evet sürüm biraz zor¸ 10 dk öncesinde peeling yapılıp¸bolca nemlendirilmiş dudaklara uygulamak gerekiyor. ben peeling yaptıktan sonra¸ vazelini tabaka halinde sürüp nemlenmesini bekliyorum.10 15 dk sonra peçeteyle fazlalığını alıp öyle uyguluyorum ruju. tamamen mat olmadığı için¸ üstünden hafifçe transparan pudrayla geçince hem kalıcılığı hem de matlığı kat be kat artıyor.

 37. Güzel bir ruj ama dudağımı ince değil hatta hatrı sayılır bir kalınlığı olmasına rağmen daha ince gösterdi. Nedendir bilinmez ama Mac Diva’ya çok benzediğini düşünmüyorum. Diva daha yoğun yapılı daha ağır duran bir renk bana kalırsa. Yine de severim cherry bomb’u. Uygun fiyata alınacak güzel bordo rujlardandır kendisi.

 38. renk olarak çok güzel mat bir ruj. ama ne yazık ki yapısı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim malesef. baya sert ve bu nedenle de sürümü çok zor çünkü kıvamı pastel boya gibi. ama biraz uğraştırsa da sürdükten sonra duruşu aşırı kuru ya da kötü değil. kalıcılığı da gayet iyi. bu ruj genelde mac diva’ya muadil gösterilse de bende daha koyu ve mora çalan bir renk veriyo ve daha çok mac media gibi duruyor. ama benim bu ruju en severek kullandığım şekil normal bi şekilde sürmek değil de çok hafif “pıt pıt” yaparak biraz renk vermesini sağlamak. o zaman ruj gibi değilde daha çok lip stain gibi duruyo. sanki bişey sürülmemişte dudağın kendi doğal rengi vişne rengiymiş gibi.

 39. dudaklarıma lip balm sürmeden kullanmadığım bir ruj dudağımı yırtacakmış gibi hissediyorum renk ve kalıcılık olarak gerçekten çok iyi problem yapısında ayrıca ambalajınıda söylemeden geçemeyeceğim ruju ambalajına değdirmeden sokacağım derken her defasında canım çıkıyor arkadaş ne saçma….

 40. Mac diva’ya muadil gösterildiği için alıp denediğim ruj. Dudağımda¸ diva’nın kırmızıya çalan bordosuyla alakası bile olmayan kopkoyu mor bir renk aldı. Erkek kardeşim bile sil şunu korkunç görünüyosun dedi ben de ruju¸ belki sana yakışır diyerek esmer tenli bi arkadaşıma verdim. Ruj onda mac diva gibi durdu yahu¸ böyle güzel kırmızımsı bir bordo demek ki açık tenlilerdeki mac diva’nın duruşu eşittir esmerlerdeki cherry bomb’um duruşu diye bir sonuca vardım ben de bu arada yapısı gerçekten kuru boya gibi¸ mac’in retro matlarına benziyor.

 41. Valla arkadaşımın tavsiyesiyle aldım¸ onun bayadır beklediği bi üründü kendisi¸ fiyatı da uygundu bir de onun üzerine arkadaşım bi kalem kapmış aynı ton¸ ben de aldım¸ ya rengi cidden çok güzel ama bi kuruluk var rujda bir de benim dudağımı çatlattı¸ kuruttu. anlamadım ben normalde dudağım kuru zaten her ruju süremiyorum¸ tek rujum canımın içi bu çatlatmıyo dudağımı¸ yani kısaca gençler kendisi hoşdur¸ ucuzdur ama bana ne

 42. uzun süre arayıp hiçbir gratis’te bulamayıp daha sonra bağdat caddesi’ndeki gratislerden birine yeni geldiği gün denk getirip aldığımda mutlu olduğum ruj. fakat sonuç hüsran. ruj çok kuru ve uygulanması çok zor. hafifçe uyguladığınızda lip balm gibi bir şeyle renklenmiş gibi duruyor bu kısmı güzel. rengi gerçekten çok güzel başarıp da sürdüğünüzde. ince veya kalın dudaklı olun hiç farketmiyor güzel duruyor. ama kullanmayı sevemedim. ayrıca kapağı kapatırken de bulaşıyor ve kötü bir görünüm oluyor dikkatli kapatmak gerek. çantanıza da direkt atmayın açılma durumu var şu an bir çantamın içi bu ruj yüzünden boyanmış. çok üzüldüm sanırım bu rujdan böyle nefret etmemin nedeni de bu oldu.

 43. Bugun gratis indiriminden bunu ve wet n wild cinnamon spice ruj u aldim. 5 tl ye dusmustu. Bir de cinnamon spice ile bir karistiriyim dedim. Nasil guzel oldu anlatamam ! Birinin kirmiziligi digerinin morlugunu notrledi ve ortaya harika bir renk cikti. Elinde bu ikisi olanlar veya almayi dusunenler bir denesin ha ri ka

 44. sürmesi mac-smoked purple kadar zor olmayan bir ruj bence. evet zor ama şu yönden¸ dudaklarınız çok hafif bile kuru olsa cehennem oluyor bu ruju sürmek. ama gerçek anlamda nemlenmiş dudakta doğru sürüldüğünde bence muhteşem ve çok kalıcı. ben iki türlü de uyguladım ve aradaki fark bana yok artık dedirtti.geceden nemlendirilmiş ve peelingi falan yapılmış dudağa¸ ince bir tabaka halinde flormar lip primer uyguluyorum. iyice kurumasını bekliyorum çünkü yeterince kurumadığında ruju gerçek anlamda mahvediyor. sonrasında muhakkak uygun bir dudak kalemini sadece çerçeve değil tüm dudağıma astar niyetine uyguluyorum. üste de ruju iyice bastırarak ve rengini vererek sürüyorum. lip primer sürüşü bu noktada kesinlikle kolaştırıyor. ve rujla dudak arasında kalarak dudağın nemini kaybetmemesini sağlıyor. peçeteye bir kaç kez fazlasını alıp tekrar ruju sürüyorum ve bu şekilde kalıcılığı yemek/kahve ikilisine rağmen bende 4 saate yakın. sadece arada bakıp rengi açılan noktalar olursa oralardan geçiyorum. belki bu şekilde rujunuzla barışabilirsiniz ciciş bacılarım.

 45. Tam bir bordo. Renk olarak çok memnunum fakat gel gelelim yapısı gereği biraz zor sürüldü ve dandik kapağı yüzünden her an açılma riskiyle karşı karşıya kalıyorum. Ama bunlar dışında fiyatına göre bence rengi güzel ve dudağı çok kurutmuyor.

 46. Kaliciligi cok cok iyi olan ancak tazelemesi bir o kadar sorunlu olan ruj. Uzun bir gece icin kullanilacaksa tazelemesi zor oluyor. Dudaginiza mutlaka iyi bir lip balm uygulamak isi nispeten kolaylastiriyor.

 47. Uygun fiyatlı bir bordo ruj arıyorsanız alabilirsiniz. Ama biraz tebeşirden hallice olan rujun nemlendirilmemiş dudakta pul pul döküldüğüne de şahidim yani. Rengine vuruldum¸ hem ucuz ¸hem de ‘ben doğru kullanmasını bilirim’ diyorsan koş en yakın Gratis’e.

 48. Bayılarak aldığım¸binbir hınçla sürdüğüm ve erkek arkadaşımın “dudaklarını çok ince göstermiş bu” demesiyle son bulan kozmetik ürünüm.

 49. Mora kaçan bir bordo. Tazelendikten sonra çizgi çizgi durabiliyor. Bu yüzden mendille kalan ürünü silip tekrar sürmeniz önerilir.

 50. ben kullanmıyorum ama çok yakın bir arkadaşım kullanıyor. daha geçen gün bu ruju konuştuk¸ koyu bir vişne çürüğü rengi. kalıcılığı çok yüksekmiş¸ ertesi gün bile hala dudağımda kalmış oluyor dedi arkadaşım.edit: ben de almayı düşünmüyor değilim zaten fiyatı da 10 liradan az hatırladığım kadarıyla

 51. kalıcılığı iyi ve dudakta duruşu gerçekten iyi. ama sürülmeden önce nemlendirici kullanmak gerekiyor çünkü dudakları kurutuyor.

 52. Dudaklarıma nemlendirici sürdükten sonra kalemle cerceveleyip sürüyorum biraz daha kolay oluyor sürmek ama gün içinde dudaklarım çok kuruyup dağıldı sileyim kurtulayım diyorsun pembe pembe kalıyor dudaklarımdaki cizgilerde. Renk muhteşem ama formulasyon kötü.

 53. renk mükemmel ama yapı ?ben wet’n wild ın bu serisini çok seviyorum bu rujda da uzun süredir gözüm vardı.geçen ay aldım aldığımdan beri de ha şöyleeee diyemedim.dudaklarımı aşırı kurutuyor ve sorun benden ama içlerinden yiyorum sanırım dışta bir çizgi olarak kalıyor 🙁

 54. rengi aşırı güzel¸ çok kalıcı ayrıca fiyatı da uygun ancak sürümü çok zor. buna rağmen ısrarla kullanmaya devam ediyorum. bu arada çoğu zaman geldiği gün tükeniyor¸ bulduğum an stokluyorum

 55. rengi çok güzel. kalıcılığı da süper. ancak kalemsiz sürdüğümden midir bilinmez bir eksiklik hissi veriyor bana¸ bir olmamışlık. bilemedim. iddialı bir seçim.

 56. Alalı 1 sene oldu ama max 3 kez sürmüşümdür. Rengi dudağımda daha koyu duruyo¸ ve yapısı hoşuma gitmedi. Eşit sürülmüyor¸ illaki bir yerde daha yoğun duruyor. Ama çok övülüyor illa sürerim bir gün diye elimden çıkarmaya kıyamıyorum.

 57. Almasaymışım da olurmuş. Bende baya mor gibi durdu bu ruj ve evet tonu eşit durmuyo. Zaten sürerken bile zorlanıyorum yapısı çok sert¸ ambalajı zaten berbat. Sırf merakımdan almıştım tek tesellim ucuz olması.

 58. çok iddalı bir renk bayılarak almıştım ama birkere sürümü zor:(maybelinne jel eyelinerin fırçası ile sürdüm geçen baya güzel oldu.eğer eyeliner için kullanmayacaksınz o fırçayı bu tarz rujlarınızı uygulayın cicişlerim=)

 59. Her sürdüğümde hangi ruj diye sorulan ruj. Fakat yapısı ve ambalajı çok kötü ruj heryere bulaşıyor. Ama rengi için almaya değer fiyatı da çok uygun.Not: Sürmeden önce altına mutlaka hafif nemlendirici sürülmeli.

 60. bende bu ürünü mac diva ya muadil gösteriliyo diye aldım. bende resmen siyaha çalan bordo duruyor aynı flormarın 323 nolu ojesi gibi :)bir de dudağımdan silinmeye başlayınca çingene pembesi duruyor ve çok zor çıkıyor 🙁

 61. Ben ilk sadece denemiştim bu rengi¸ çalışan kalmadığını söyledi. Sınraki her hafta her gün gittim sordum. En sonunda benim oldu. Bunu beyaz tenli bi arkadaşım da merak edip sürdü¸ niyeyse onda çok eğreti durdu. Belki de makyajı yoktu diye ama bilemiyorum. Genel olarak esmerlere daha çok gidiyo bence. Ve wnw rujları tebeşir gibi olduğu için altına iyi bi nemlendirici istiyo. Yoksa kabuk kabuk yapıyo dudakları ve dökülüyo

 62. Söylendiği gibi benim de sürerken dudakta bir türlü homojen bir görüntü yakalayamadığım¸ oldukça soğuk alt tonlu bordo ruj. Rengini tam alabilmek için yoğun uyguladığımda dudaklarımın pürüzsüz olduğu zamanlarda bile parça parça duruyor. Yalnızca bir fırçayla ince bir şekilde uygularsam ideale en yakın sonucu aldım. O zaman da rengin bordoyla alakası kalmıyor zaten¸ koyu bir pembe oluyor. Bu seriden keşke bunun yerine wet n wild cinnamon spice ruju alsaymışım. Onun rengi beni daha çok cezbediyor¸ ancak yapı olarak cherry bomb’a benzer midir acaba diye almamıştım. Şimdi de raflarda göremiyorum.

 63. Bu markanın daha önce just peachy sini alıp severek kullanmıştım. Cheery bombu da uzun zamandır arıyorum ama Gratis’lere geldiği gibi gittiği için bulmak pek mümkün olmuyor. Herneyse¸ geçen gün aldığım ve gerçekten rengine ölüp bittiğim herkesin de bana çok yakıştığını söyledi muhteşem bir bordo. Kalıcılığı gerçekten güzel ama malesef zaman geçtikçe dudak çizgilerinin arasında kötü bir görüntü oluşuyor. Her koyu ruj gibi sürümü biraz zor. Tüm bunlara rağmen renginde dolayı kullanmaya devam ederim büyük ihtimalle 🙂

 64. Bence yapısı berbat¸ öncesinde nemlendirsem de dudağı çok kurutuyor¸ dudakta ağırlık hissi veriyor. Tabi fiyatı çok uygun o yüzden bu kusurları normal sayılabilir. Ama bunu almak yerine biraz daha para verin mat likit bir ruj alın¸ artık onlar daha popüler ve kullanışlı.

 65. Rengine aşık olduğum¸ kış ürünü olduğu için yazın bittiği zaman kendimi duvardan duvara vurduğum ürün. Evet¸ yapısı pek hoş değil¸ dudağı çatlatabiliyor fakat üstüne ona yakın tonlarda nemli bir rujla hem rengi daha hoş duruyor hem de dudağı çatlatmıyor.

 66. Rengi çok özel bir ruj ancak çıkarmak için yağlı bir makyaj temizleme ürünü gerekiyor. Özellikle geceleri kullanmak için çok başarılı bir ürün. Kuru dudaklar için üzerinden hafifçe vazelin ile geçilerek hem dudaklar nemlendirilir hem de parlak bir etki yaratılabilir.

 67. Renginin muhteşem olmasına karşın yapısı ve ambalajı çok çok kötü olan ruj. Rujun yapısı o kadar yoğun/sert ki dudaklarıma tuğla sürüyormuşum hissi veriyor. Bunun dışında benim dudaklarımı çok kuruttu rengine kıyamayıp atamıyorum ama maalesef sınıfta kaldın cherry bomb 🙁

 68. Ben bu ruju ilk çıktığında almıştım. Rengi ile beni büyülese de¸ aldıktan sonra sürümünün zor olduğunu gördüm. Dudaklarım çok ince olduğu için de¸ kusursuz bir uygulayış sağlayamadım maalesef. Bu yüzden evimde bir köşede duruyor.

 69. rengine bayıldığım¸ ambalajından hiç memnun olmadığım ruj. ben sürümünde bi zorluk yaşamadım¸ belki havalar sıcak olduğundan daha kremsi yapıdadır şu an. ama şeklini beğenmedim¸ sivri uçlu olmadığu ve koyu renk olduğu için mutlaka bir fırçadan yardım almak zorunda kalıyorum. bir de bahsedildi mi bilmiyorum ama ıslak mendille silince geride dudakta iz bırakıyor. dudak çizgisinden taşırarak sürdüyseniz yağlı bir temizleyiciyle temizlemeniz gerekebilir bu nedenle

 70. Koyu renk rujlarda bence ruj mat olunca dudakta daha kaliteli ve güzel duruyor ama bunu sürdüğümde parlıyor¸rengi değişik duruyor¸ üstünden peçeteyle alınca yine daha kullanılabilir duruma geliyor ama yine de şimdiye kadar hiç dışarda sürmedim

 71. Renginin güzelliği¸ okul otobüsündeki bir kadının dudağında görünce daha önce hiç yapmadığım bir şeyi yapmama sebep olmuş ve “pardon rujunuzun rengini çok beğendim¸ markası ve numarası nedir acaba?” diye sordurmuş rujdur. Kadın da baya mutlu olmuştu beğenildiğine ^^ Yapısına gelecek olursak evet oldukça sert ama dudaklara peeling yapılıp da bolca nemlendirilince aşılamayacak bir sorun değil bence. Hele bir de altına flormarın 205 numaralı dudak kalemi uygulanıp öyle sürülürse ortaya çıkan renk öl desin öleyim o derece Velhasılıkelam cherry bomb rujların kraliçesidir ^^

 72. koyu bordo denilmesine hayret ettiğim ruj. bence gayet koyu vişne çürüğü gibi¸ en azından benim dudağımda öyle görünüyor. koyu renk modasının baş kahramanlarından olan rujumuz bence çok güzel. ama kullanması biraz zor. mesela emilimi zor¸ mat yapısı çok kuru bir his veriyor¸ gün içinde kuruluğundan yedirmek mümkün değil. ayrıca koyu ruju kullanmak genel olarak zor zaten. şahsen öyle dişe bulaştırma sorunu yaşamıyorum ama ruju dudağın şekline uygun sürmek¸ gün boyu o şekilde taşımak biraz güç doğrusu. ayrıca şunu da belirtmeliyim¸ ambalajı görüntü olarak güzel olsa da kullanım açısından çok kötü¸ sürekli kapağı çıkıyor¸ ruj bir yerlere bulaşıyor.

 73. Buyuk beklentilerle denedigim fakat yapisini cok kuru buldugum dudagimda kalip gibi duran ve renginin cilt rengime hic yakismadigini farkettigim rujdur.

 74. ne lip balmlar sürdüm altına da bana mısın demedi. çok büyük heyecanla alıp ambalajının dandikliği ve sürüm zorluğu ile hayalkırıklığına uğradığım rujdur. wnwa da bu konuda çok kırgınım¸ artık daha düzgün ve kullanışlı ambalajlar yapabilirler mi lütfen?

 75. Wnw mega last serisinin en gıcık rujlarından biri benim için¸ bir de pink sugar var ki aman allahım evlerden ırak.Cherry bomb için konuşacak olursak¸ benim için artıları şu şekilde :+harika bir renk +uygun fiyateksileri ise:-hem rengin koyuluğu¸ hem rujun yapısındaki kuruluk sebebiyle sürüşü inanılmaz zor -o kapak nedir öyle ya¸ bi değiştirin artık şunun tipini beğenmiyoruz işte¸ açılıyor çantaya oraya buraya bulaşıyor-tamam mat olsun tamam yapısı kalın olsun da¸ kireç mi koydunuz içine anlamadım ki coks diye ses çıkıyor ruju dudaktan çekince -son olarak rujun ucunu kütük gibi yapmak yerine sivri veya ona yakın bi şekilde yaparsanız evet üst dudakta¸ kenar kısımlarında harikalar yaratabiliriz. Teşekkürler¸ saygılar.

 76. tam bir ciğer kırmızısı¸ çok koyu ve göz alıcı bir ruj ama yapısını pek beğenmedim¸ çok parlıyor ve hatasız sürmek çok zor. dudakta pürüzsüz gözükmüyor.  Görsel için

 77. wet n wild rujlari çok güzel renkler var¸fakat o plastik kapak¸rujlardaki ağır koku kullanamadım attım çöpe üzgünüm

 78. tam bir kışın boğazlı kazak ruju. evet birazcık parlaklığı var ama o koyu bordoluğu sizi o kadar çok tatmin ediyor ki o parlaklık rahatsız etmiyor sizi. dişlere bulaşan bir ruj. yemek yedikten sonra iç tarafındaki ruj çıkıyor ama tabii ki bu bütün rujlarda olan bir sorun. mükemmele yakın bir sürüş için transparan dudak kalemi kullanmak iyi bir çözüm olabilir.

 79. Ben bu ruju sevemedim bir türlü sürdükten sonra 1 saat içerisinde oldukça kötü bir hal alıyor¸çizgilere doluyor¸çabuk dağılıyor 🙁

 80. Beyaz tenimde koyu bordo-siyah gibi duran ruj. Dudaklarımın dolgun ve şekilli olmasına rağmen sürerken hep zorlanıyorum.Elime ve dudak kenarlarıma kolayca bulaşan bir ruj. Ayrıca benim dudağımda ilginçtir ki lipgloss sürmüşüm gibi parlak duruyor. Ama yinede vazgeçemiyoruz kendisinden¸ sonbahar makyajının anlamı desem yeridir. Daha kolay sürebilmek için watsonsta satılan emily isimli markanın 215 numaralı lip pencil ını tavsiye ederim.

 81. Bu ruju o kadar çok aramıştım ki. Ama bulduktan sonra hayal kırıklığına uğradım. Evet rengi efsane ve herkese yakışıyor bence. Ama sürümü o kadar zor ve dudakta duruşu o kadar kötü ki hevesimi alamadan öylece bıraktım bi kenara. Tanım: rengi efsane kendi hayal kırıklığı yaratan ruj.

 82. ilk ve tek wnw rujum. rengi¸ kalıcılığı ve tamamen sildiğimde bile hafiften doğal bir kırmızılık bırakması bence gerçekten harika ama yapısı gerçekten o kadar kötü ki. resmen pastel boya gibi. serinin birkaç rujunu daha denemiştim arkadaşlarımdan ama gerçekten de en kötü yapılı rujlarından biri cherry bomb heralde. gratisin %40 indiriminden 6 tl ye aldım ben.

 83. Didik didik arayıp bulduğum¸ hevesimi kıran isteğimi boşa çıkaran ruj. Rengi gerçekten çok güzel ama o kadar parlak o kadar yağlı duruyor ki bordonun tüm asaletini Yok ettiğini düşünüyorum. Sürümü zor¸ kokusu ağır ve daha önce de söylediğim gibi resmen yağlı bir yapısı var.Ben mat rujları daha çok sevdiğim için sanırım bana hitap etmeyen ruj oldu.

 84. Gratiste indirimle 5-6 lira gibi bir fiyata almıştım.İlk başta sanki pastel boya sürüyormuş gibi geliyor insana.Gece dışarı çıkarken¸ dikkat çeken bi makyaj yapmak istediğim zaman kullanıyorum çünkü rengi gerçekten tüm dikkatleri toplayabilecek türden 😀

 85. Rengi ve duruşu gerçekten çok güzel. Ama sürdükten bir saat sonra bildiğiniz dağılmaya başlıyor¸ dudak kenarına taşmalar¸ çeneye bulaşmalar. Bir daha kullanacak olursam üstüne mat bir likit ruj geçip öyle deneyeceğim.

 86. ne zamandır kullanmıyorum hadi bugün süreyim dedim ve neden kullanmadığımı hatırladım. yapısı korkunç¸ kremsi desen değil sanki yağlı bişey yemişim de dudaklarım yağlanmış gibi. bu yüzden kenar çizgilere de doluyor ve dudaklarınız hiç güzel görünmüyor. ayrıca silmek istediğimde dudağımda pembelik bırakıyor ve o renk bir gün boyunca dudağımdan çıkmıyor. hem de makyaj temizleyici ile temizlememe rağmen.özetle hiç beğenmedim. yerine golden rose matlarına bakılabilir.

 87. İlk wet n wild rujum. Yıllardır bordo ruj takıntım var. Yine bir gün güzel ve uygun fiyatlı bordo ruj ararken bir blogta bunu keşfettim. Mac Diva’ya muadil olarak gösterildiği için çok heyecanlanmıştım. Fellik fellik gratislerde aramaya başladım.Neyse sonunda buldum. İlk sürüşte gerçekten mükemmel gelmişti.Rengi¸ dokusu falan harikaydı. Kalıcılığı çok mükemmel değildi.Tabii o zamanlar likit mat rujları keşfetmemiştim. Bu ruju mat zannediyordum. Sonra zamanla yapısı değişmeye başladı. Bi tuhaflaştı¸ diğer cicişlerinde dediği gibi yağlı bir his bırakmaya başladı ve kalıcılığı da iyice azaldı. Kapağından dolayı olduğunu düşünüyorum. Diğer wnw mega last serisini kullananlar bilir ambalajı gerçekten kötü. Kapağının kenarları en son baya kırıldı. Çantama falan atamıyordum. Kapağı çıkıp her yeri mahvediyordu 🙁 Bir daha almam herhalde.

Siz ne düşünüyorsunuz?