“Wet n wild coverall primer” için 23 yorum

 1. Gözenek küçülttüğünü düşünmüyorum ama makyajı tutma açısından çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Nyx markasının bazını kullanıyorum bu aralar. İkisini karşılaştırdığımda makyajı wet n wild daha iyi tutuyor gibi geldi. 

 2. Kuru ciltlilerin uzak durması gereken makyaj bazı. Çok güzel matlaştırıyor ve makyajın kalıcılığını arttırıyor. Gözenek görünümünü azaltmıyor fakat üstüne fondöten uygulandığında az da olsa blur etkisi veriyor. f/p açısından başarılı buluyorum.

 3. bir düğün gününü kurtarması için ucuz primer arayışlarındayken karşılaştık kendisiyle. wet n wild’in rujlarında yaşadığım hayalkırıklığından sonra biraz mesafeli olsam da¸ indirimde olunca bir deneyeyim ne çıkar ki dedim. cildim oldukça hassas¸ karma ve birçok ürün sivilce yapar genelde. (bkz: the balm time balm) dahil ki¸ kendisi çevremdeki hiçbir arkadaşımda sıkıntı yaratmamıştı. (topluca almıştık da) ehe içeriği temiz değil tabi ki¸ ancak cildimi nemlendirdi¸ kuru bölgeleri makyaja hazırladı ve güzel bir zemin oluşturdu. aman aman bir gözenek küçültücü etkisi yok¸ ancak öyle bir beklentiyle de almadım açıkçası. gece boyu da innncecik sürdüğüm fondotenimi sabit tutmayı başardı sağ olsun.sivilceye neden olmadığı sürece almaya devam edeceğim üründür.

 4. 2 aydır kullandığım bazdır. İnanılmaz sorunlu¸ sivilceli bir cildim var. Gözeneklerim ve çukurlarım da aldı başını gidiyor. Öncelikle yapısını sevdiğim¸ üzerine rahat ürün uygulanan ve gerçekten ten makyajını uzun süre tutan bir ürün. Bu açıdan çok başarılı. Parlamayı epey geciktiriyor. Fena halde yağlı bir cildim olmasına rağmen en az 5 saat sonra ufak bi alnımı ve burnumu pudralayıp günü öyle tamamlıyorum. Lakin ne bir gözenek doldurduğunu ne de çukur kapattığını gördüm. Silikon bazlı diye alıp hedeflediğim şey aslında buydu ve sınıfta kaldı. Fiyatının uygunluğuna bakarak diğer artıları için görmezden gelebilirsiniz yüzünüz pürüzsüzse. Yalnız bu baz konusunda tamamen arada kaldım. Çünkü dediğim gibi 2 aydır kullanıyorum ve yaklaşık iki aydır inanılmaz arttı sivilcelerim. Muhtemelen bunun yüzünden. Tabii benim cildim aşırı sorunlu olduğu için bazı kötülemek istemiyorum. Dediğim gibi. Sivilcesiz ve çukursuzsa yüzünüz¸ aşırı hassas değilse mutlaka denenmeli. Normal ciltler için böyle performansa fazla ucuz denecek kalitede bence.

 5. Gözenek görünümünü azaltmayan ama makyajı yüzde uzun saatler boyunca tutan fiyatına göre bence baya başarılı bir baz. İlk başta sürüldüğünde normal krem gibi ama hemen matlaşıyor ve kadife gibi bir doku bırakıyor. Alın pişman olmazsınız. 

 6. Ürünü kullandıktan sonra cildim aşırı kuru bir görüntü aldı. Ellerimin dokunduğu siyah kıyafetimin her yeri pudralı gibi leke oldu. İlk kullanımlarımda anlamamıştım ama sanırım üçüncü kullanımımda bunları yaşadım ve çöpe attım.

 7. Biraz bereketsiz bir ürün. Yazın arkadaşımın¸ ablamın falan düğünü var diye bir tane edindim. Geçen gün sabah süreyim dedim¸ elime zar zor biraz geldi. Daha önce hiç primer tecrübem olmadığı için¸ kıyas yapamam. Normal bir nemlendiriciden farkı var mıydı¸ onu da bilmiyorum. Öyle bazım olsun diye aldığım bir üründür kendisi. Ben sivilce falan yaptığını görmedim. Ama bunu sürdüğüm zamanla¸ sürmediğim zaman makyajım noktasında bir fark göremedim. Edit: sivilce yapıyor. Uzun süre sonra kullanınca fark ettim. 

 8. berbat bir baz. leş gibi silikon kokusunu geçiyorum¸ ne zaman sürsem cildim pul pul oluyor ve sürdüğüm nemlendiriciyi silip götürüyor. nemli cildimden eser kalmıyor. fondöten de hiç güzel durmuyor üstünde. bitsin diye bile kullanamıyorum.

 9. Ortalama bir primer olduğunu düşünerek aldım ancak performansı beni çokk şaşırttı!! Kalıcılığa gözle görülür katkısı var ama beni asıl şaşırtan¸ az kapatan ürünlerin kapatıcılığını arttırması. Sanırım sürdüğünüzde daha fazla ürünü tuttabildiği için böyle. Ama ciddi bir artış var yani kapatıcılığında ve ben aynı BB kremi 3-4 yıldır kullanıyorum¸ ilk defa böyle oldu bu primer sayesinde. Kesinlikle tekrar alınır¸ stok yapılır. Tüm cicişlere tavsiyemdir

 10. Üzerinde yazdığının aksine:Gözenekleri doldurup pürüzsüzleştirmiyor.Mimik çizgilerini doldurmuyor.Cilt rengini aydınlatıp eşitlemiyor.Bitsin diye kullandım¸ ikincisi almam. Yüzüme işime yaramayan bir kat ürün daha kullanacağıma direkt fondöteni uygularım daha iyi. Zamanıma¸ parama¸ cildime yazık etmekten iyidir.Üzdün beni Wet n Wild¸ niye böle kötü bir ürünü piyasaya sürdün anlamıyorum.

 11. Cilde verdiği yumuşaklık çok güzel. Fondöten için güzel bir zemin sağlıyor belki bi porefessional değil ama uygun fiyatlı¸ makyajı uzun süre yüzde tutan bir baz arıyorsanız kesinlikle deneyin. Ben çok severek kullanıyorum.

 12. çok uygun bir fiyata aldığım ilk bazım. her gün kullanıyorum diyebilirim. 4-5 ay oldu hala dopdolu. çok az bir ürün tüm yüzüme yetiyor. kesinlikle makyajımın kalıcılığında iyi bir etkisi oldu. uygun fiyatlı istiyorsanız direkt bunu almalısınız. sivilce de yapmadı bende.gözeneklere dair hiçbir etkisini görmedim. 

 13. Sevmediğim makyaj bazı. Kokusu kimyasal kimyasal böyle ve benim yüzümde pul pul duruyor. Gözenekleri falan da gizlediğini düşünmüyorum. Kalıcılığı arttırma performansını yorumlayamayacağım çünkü pek fazla kullanamadım.

 14. Fiyatına göre başarılı olduğunu düşündüğüm baz. Sürdükten sonra yüzü kadife gibi yapıyor. Gözenek görünümünü azaltıyor ve benim için en önemlisi makyajın kalıcılığını arttırıyor.

 15. Yağlanma kontrolü sağlayan gözenek görünümüne etkisi olmayan primer. Ayrıca kızarıklıklar üzerinde de fayda sağlamıyor. Karma cildimin kuruluktan kaşınmasına sebep olduğunu düşünüyorum çünkü diğer günlerden farklı olarak sadece bu bazı kullanmıştım ve iki gün üst üste aşırı kuruttu. Almayın daha iyi bence

 16. benim tek beğendiğim özelliği kalıcılığı oldu. yüzümde maksimum 1-2 saat kalan ürünlerin bile kalıcılığını fark edilir bir şekilde arttırdığını gözlemledim. ama tek marifeti bu işte. gözeneklerimi gizlemiyor ve kuru bölgeleri birazcık daha ortaya çıkartıyor . gözenek problemi olmayanlar kullanabilir bence ama gözenekli ciltler uzak durmalı. ha bir de¸ baya uzun süre gidiyor. ben nerdeyse 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum daha yeni yeni bitmeye başladı. ama malesef bi daha almayı düşünmüyorum çünkü benim beklentim gözeneklerimi gizlemeseydi. olmadı…

 17. madem bitirdim gönül rahatlığıyla yorumlayabilirim. mükemmel bir dokusu ve gözenek örtücü yapısı var yüzü pamuk gibi yapıyor¸ yüze sürülen şey 8 saatten fazla duruyor. indirimsiz fiyatını bile hak ediyor bence alın aldırın (y)

 18. İkincisine başladığım ürün. Ben beklentimin üstünde bir performans gördüm. Çünkü fiyatı çok uygundu.  Makyajı tutması¸  kalıcılığını artırması ve yağlanmayı önlemesinin yanısıra cildi pürüzsüzleştirmesi de gayet güzel¸  o kadife hissini yaşatıyor. Bitince tek almama sebebim başka şeyler deneme hevesim olur ama bilirim ki bu fiyata daha iyisini bulamam. 

 19. Gözenekleri azda olsa kapatıyor ¸kalıcılığı da oldukça iyi ayrıca parlamayıda geciktiriyor bana göre uygun fiyatlı bir baz tavsiye ederim

 20. Daha önce pek çok kez yazıldığı gibi gözenek görünümüne pek bir etkisi yok ama cildi kadife gibi hissettirdiği¸ üstüne uygulanan fondöteni çok daha rahat yaymanızı sağladığı doğrudur. Düzenli kullanımda cilde nasıl bir etki-yan etki yapar bilemiyorum çünkü çok az kere kullandım maalesef.

 21. Benim cildimde parlamayı ve gözenek görünümünü azalttığını düşünüyorum fiyatı uygun kullanımı kolay daha iyisini bulana kadar alacağım primer bu olacak Edit: dün bu ürünün üstüne kryolan tv paint stick uygulayarak mükemmel uyumu keşfettim fondöteni kullananlara öneririm

 22. Denediğim en uygun fiyatlı en iyi baz cidden. Ciltte yarattığı his çok güzel ve fondötenlerin etkisini arttırıyor ancak hepsi bu kadar. Gözenek küçültme yalanını kim uydurduysa iyi keklemiş sizi.

 23. Cildi matlaştırıyor ve makyajı ciltte tutuyor ancak üstüne allık veya kapatıcı uyguladığımda dağıtamadım ben. Beceriksizliğimden mi bilmiyorum ama bence biraz da kapatıcının yapısını bozdu o yüzden sadece allık veya sadece bronzer kullanacak idiysem bunu kullanıyordum.Bitti nihayet. Mutluyum. Bir daha almam¸ ben zaten mat cilt sevmiyorum ama seven varsa indirimde gayet uygun.

Siz ne düşünüyorsunuz?