“Wet n wild coverall liquid concealer” için 12 yorum

 1. Coverall serisinin pudrasından memnun kaldığım için bir gaflet anında denemeden ve araştırmadan satın aldığım¸ bugüne kadar kullandığım en kötü makyaj malzemelerinden biri olan kapatıcı. O kadar koyu bir kıvamı var ki dilim buna likit demeye varmıyor. The balm’ın time balm kapatıcısı parmağımızla temas ettiğinde gevşemeye başlar ya¸ bu ürünün yapısı da tam olarak öyle. Çizgilere çok dolmasını geçtim¸ bir süre sonra çatlamalar yaptığı için olmayan çizgiler de yarattı¸ yaşlandım sandım. Islak süngerle sürmeyi de beceremedim.İndirimsiz bir dönemde true match’e o kadar para vermemek için idareten almıştım. Bir daha değil true match’e 35-40 lira vermek¸ dünya üzerinde başka kapatıcı üretilmeyecek olsa da yeniden satın almam. İhtiyacı olan birine vermeye bile utandım¸ çöp kutusu hayrını görsün.

 2. Seçeneğimin pek olmadığı bi anda almıştım. Almadan önce de hakkında hiç bir fikrim yoktu. Alıp kullanmadan önce burayı okuyunca üzüldüm hatta. Ama yani beklentinizi aşırı yüksek tutmazsanız da param çöpe gitti diye düşünmezsiniz. Standart bi kapatıcı. Yoğun bi yapısı var bu yüzden de dağıtmak birazcık zorluyo.

 3. berbat diyemem ama hayli kötü. etkisi yok denecek kadar az. süngerle dağıtıyorum (başka türlü dağıtamadığımdan) hiç sürmemişim gibi duruyor. üzerine balmın kapatıcısını sürüp sabitliyorum¸ çok uzun soluklu olmasa da dayanıyor. mezuniyetimde 3 saat civarı durdu en azından..

 4. yeterince eleştirilmediyse azıcık da ben vurayım:geçen gün vücudumun her tarafındaki sivrisinek ısırıklarını kapatmak için sıvı formda ucuz yollu bir kapatıcı ararken gratise daldım. gözüm essence standını aradı ama göremedim¸ meğer gratislerden çekilme kararı almışlar. üzülerek wet n wild standına yöneldim tester falan yoktu ama en açık rengi bana olur herhalde diye düşünerek indirimli fiyatını da görünce hemen aldım. eve gelip bir denedim o en açık diye konulan renk bende tupturuncu durdu. renk uyumsuzluğunu geçtim yapı¸ dağılma¸ kapatıcılık açısından da sıfır. fırçayla uygulamaya çalıştım olmadı parmaklarımla denedim yine olmadı. göz altları ve yüz için de cildi kurutan¸ zor dağılan bir yapısı olduğundan hiç uygun değil. tek tesellim zaten ucuz olan bu ürünü indirim döneminde almış olmam. bir dahaki sefere buna vereceğim 6 lirayı sivrisinek ısırıklarımın üzerine yapıştırarak kullanacağım¸ daha etkili olacağına eminim.

 5. indirim haftası 9 lira gibi bir fiyata almıştım. kapatıcılığı orta seviyede¸ buğday tenliyim en açık no’yu almama rağmen tam rengimde oldu. aydınlatma sıfır.

 6. gözlaltları çok problemli biri olmamadan ötürü öyle çok üstüne düşerek aldığım bir kapatıcı değildi. benden en açık rengi var göz altlarımda renk uyumunu sağladı ama lekelerde falan sürekli pembemsi durdu. fondotensiz asla kullanamadım ve cidden her gün kullanmamama rağmen çok kısa sürede bitiverdi. bir daha almayı düşünmüyorum.

 7. Gözaltı morluklarıma hiçbir etkisi olmayan kapatıcıdır. Lekeleri kapatmada da bir etkisi olduğunu düşünmüyorum . Bendeki medium rengiydi . Tenimle çok güzel örtüşüyordu ¸ hafif bir aydınlık görünüm elde ediyordum ancak çizgilere dolmasını önleyebilecek bir ürün bulamadım. Ayrıca yaklaşık 4-5 ayda tükendi ve çok kötü kokmaya başladı.10 küsür gibi bir fiyata satın almıştım. Bir daha kesinlikle almam. Bunun yerine rival de loop natural Touch kapatıcısı tercih edilebilir bence

 8. Uygun fiyatlı bi kapaticiya ihtiyacım olduğu bir anda hiç araştırmadan aldım.cok problemli göz altlarim¸kirisikliklarim fln yok diye pek de onemsemedim.ama bi kapatici bu kadar iğrenç bi yapıda olabilir.kaygan bi yapıda kesinlikle sabitlenmiyor¸oksitleniyor ve göz kalemi çekerken gözümden bi damla yaş aktiginda su damlasının geçtiği yerler beyaz beyaz oldu.. Allah bilir içinde hangi zararlı kimyasallar var.. hunharca kullanıp bitiricem. Bitince ya rimmel london’ın kapaticisini ya da indirimde bulursam note bb kapaticiyi alirim

 9. Burayı hiç okumadan aceleye denk gelip aldığım kapatıcı. Bir kaç dakika kapatıyor göz altlarımı 🙂 dağıtma konusunda sıkıntı yaşamadım¸ göz altlarım çok yağlı olduğu için kurutması da sorun olmadı ama sen kapatıcısın keşke birşeyleri kapatsan.

 10. Heralde en nefret ettiğim kapatıcı olabilir. Bir talihsizlikle almış bulundum ben ettim siz etmeyin. 5-10 lira bir şeydi ama yine de yazık etmeyin dedim ben. Kapatıcı senin adın bir de utanmadan coverall demişler hiçbir şey mi kapatmaz ya ki öyle uykusuz kalmadığım zamanlarda göz altı morluğuna sahip biri de değilim. Çok iğrenç hem kapatmıyor hem kurutuyor ne halta yarıyor bilemedim ben. Bu da ölsün istiyorum.

 11. Wet n wildin memnun kalmadığım tek ürünü.Sürüldüğü andan itibaren çizgilere doluşuyor. Çok kuru bir yapısı var. Sanki pudra sürüyor gibi oluyordum.İndirim gününde atmıştım sepete¸ 6 lira gibi bir şey olunca cezbetti. Wet n wild in fondoteninden de memnun olduğum için güvenle aldım. Tamamen hayal kırıklığı.

 12. Buradaki yorumlara bakmadan aldığıma pişman olduğum kapatıcı olur kendisi. Ben anlamadım arkadaş süngerle sürüyorum süngerde kalıyor. Parmagimla sürüyorum parmağımda kalıyor. Sürmek istediğim yere sürülmüyor inatla. Göz altı için almamıştım zaten ama yüzümde de kullanamiyorum ki. napcam ben bu ürünü… tamam uygun fiyatli falan ama tamamen para israfı. Bendeki medium rengi ve koyu. Light ı da çok light. Hiç bir halt olmaz bundan. Valla sinirliyim. Resmen çöp.

Siz ne düşünüyorsunuz?