“Watsons magic lip balm dudak kremi” için 34 yorum

 1. sadece birkaç kez kullandığım¸ bundan hariç zamanını dudaklarımda değil de makyaj çantamın dibinde geçiren balm. tadı bence çok kötü¸ acı. (sanırım spf içermesinden dolayı.) ilk önce sürdüğünüzde şeffaf parlatıcı gibi¸ birkaç dakika sonra tatlı pembe bir renk alıyor. öyle aman aman çok farklı bir yanı yok .yani piyasada ondan 20 kat daha güzel balmlar var. sanırım beğendiğim tek şeyi ambalajı.

 2. Renksiz¸ solgun dudaklarımda hafif bir pembelikten ziyade orta koyulukta pembelik yaratan lip balm.Yapış yapış hissediyorum bunu sürdüğüm zaman. Ayrıca çıkmak da bilmiyor dudakta parça parça pembe lekecikler bırakıyor. Kullanamıyorum bekliyor bir köşede.

 3. Kendisi şeffaf fakat sürüldüğünde dudakları hoş bi pembeye boyayan kalıcılığı iyi bir ürün. Bu üründen ilk aldığımda üstünü okumamıştım bir de o zamanlar lisedeyim¸ aceleyle okula giderken sürüverdim. Tabi ki sabah istiklal marşından sonra yapılan kontrolde ruj mu sürmüş o çek kenara muamelesine maruz kaldım. Sil sil çıkmıyor bi de maşallah. Ya rengi şeffaf diye kendimi kanıtlamaya çalışmışlığım tabi işe yaramadı. Lise müdürüm saygılar :’)

 4. lisedeyken ve hatta üniversitenin ilk yılları da en sevdiğim lip balm dı. -dı çünkü bir süre sonra acımsı bir tadı oluyo. öyle aylarca kullandığımdan da değil kısa bir sürede fark ediyordum. ama öğrencilik hali işte yine gidip alırdım. ahh ah

 5. nasıl bu kadar sevildiğini anlamadığım ürün. dudakları yapış yapış yapıyor¸ itici bir kokusu var. ayrıca verdiği renk bende koyu duruyor baya. aldığıma pişman oldum.

 6. kendi kendime niye bu kadar abartıldı¸ neresi mucize diye düşündüğüm ürün. bende işe yaramadı ne yazık ki.

 7. kokusu bana da şurupları hatırlatıyordu. nemlendirmesi yetersiz¸ kokusu rahatsız edici¸ rengi de hoş olmayınca kullanmayı bıraktım..

 8. bana yakışan nadir renklerden birine sahip dudak kremidir. en sevdiğim özelliği herhalde kokusu. saatlerce dudakta kalması benim gibi dudağını çok yalayan insanlar için de çok şeker bi’özellik. senelerdir bunu kullandıktan sonra merakıma yenik düşüp maybelline baby lips aldım. benim için çoğu özellikleri hemen hemen aynı fakat watsons’ın dudak kremi tabi ki kalıcılığından dolayı her zaman en birinci.

 9. bir kaç yıl önce bu lip balm’ın ambalajı farklıydı¸ birazcık daha kalındı ve kapağı da transparan pembeydi. işte o lip balm hem nemlendirme hem de verdiği muhteşem pembelik ile bitirebildiğim ender dudak ürünleri arasına girmişti.sonra hem ambalajını yenilediler (inceltip kapağını da opak pembe yaptılar) hem de formülü değişti. tadı ve kokusu bir tuhaf oldu. böylece ikinci aldığım versiyonunu kullanamadan çöpe atarak bu defteri de kapatmış olduk.

 10. Yazin denize gitmeden ve gunese cikmadan once kullandigim lipbalm. Ama uzerine kurudu bu bir kat daha geceyim derseniz o guzel pembe renk gittikce cirkinlesiyor. Bir kat surup etkisi gectikten sonra silip sonra yeniden surmek lazim. Kokusu da tuhaf bir bicimde hosuma gidiyor.

 11. buradaki yorumları okuyup almayı düşünmüştüm arkadaşımın aldığını görünce ondan alıp denemek istedim ve almadığıma o kadar memnunum ki anlatamam! sürüldüğü an mide bulandırıcı bir şurup kokusu geliyor burnunuza¸ tadı desen aynı iğrenç verdiği renk de diğer lip balmlarda bulunabilir bir renk tek iyi yanı kalıcı olması ama ben de böyle bir lip balmın dudağımda kalıcı olmasını istemem açıkçası.

 12. Nemlendirmesi yetersiz bir lip balm. Şeffaf görünüyor ama siz sürdükten sonra pembeye dönüyor rengi. Bana yakışmadı o pembe tonu. Nemlendirmesi de yeterli olmayınca bi köşeye atıldı

 13. Asla pembe ruj kullamayan biri olarak bu lip balmın verdiği pembeliği kendime çok yakıştırıyorum. kokusunu ise çok seviyorum ve muz kokusuna benzetiyorum. Sürdükten sonra peçeteyle silip gayet kalıcı bir ruj yaratabiliyorsunuz.

 14. vasatın altında olan bu dudak balmına bu ilgi neden diye merak ediyorum¸ ne dudakları adam gibi nemlendirir ne de rengi bir şeye benzer¸ 1 kez aldım zor bitirdim bir daha da almam

 15. Güneşe bağlı cilt kanserinin en çok dudağı tuttuğunu öğrendiğimden beri her güneşli havada güneş koruma faktörü olması nedeniyle bu ürünü kullanıyorum¸ hem hafif renk veriyor¸ hem nemlendiriyor¸ hem uygun fiyatlı¸ hemde koruyor.

 16. pembeliğini ve kalıcılığını sevdiğim ama dudaklarımı çok kurutuması ve nedense sürdükten sonra boğazımda (ne alakaysa) acı bir tat bırakması nedeniyle kullanamadığım ürünüm.o acı tat olayı çok ilginç ama neden olduğunu çözemedim bak hala.

 17. nemlendirici özelliği yeterli olmamasına rağmen¸ şeffafken dudağa verdiği uçuk pembe renk ve güneş koruması nedeniyle tam bir yaz lip balmı.

 18. Yedekli bulundurduğum tek ürün. Birisini çantada birisini de evde bulunduruyorum. Çok ince ve ufak bir kalıbı olduğunda siyah tel toka gibi nedensiz kaybolabiliyor. En muhteşem tarafı rengini uzun süre koruyabilmesi. Farklı markalarda rujlar¸ lip balmlar denedim ama hiçbiri bunun kadar doğal ve kalıcı olmadı. Ben magic lip balmi tek kat sürüyorum. Sonra dudağımda iyice yayıyorum. hem doğal hem de sağlıklı görünüme kavuşuyorum. Bendeki duruşu pembe-kırmızı arası. Hatta kırmızı daha ağır basıyor diyebilirim. Fiyatı 5 tl. Denemekten bir zarar gelmez.

 19. Bu benim aylardır bilgisayar başındayken kullandığım lip balmdı. Renk verdiğini şimdi¸ buradan öğrendim. Şapşallik level bin.

 20. 3 senedir sürekli kullandığım¸ bol bol yedek aldığım¸ her çantamdan çıkan¸ bayıldığım Lip Balm. sürüldüğünde verdiği sağlıklı pembe rengi ve güneş koruması olmasını seviyorum. verdiği nem geçici ama renk kalıcı.

 21. Lisedeyken bir arkadaşımda görüp¸ renk değiştirmesinden¸ doğal duruşundan ve renginin kalıcılığından mütevellit ilgimi çeken¸ aldığım ve okulda bir süre rahatlıkla kullanıp bitirdiğim lip balm.Sonra tekrar almışım ama kullanmamışım¸ rujlardan ona sıra gelmemiş sanırım. Çünkü benim için nemlendirmesi yetersiz hatta dudağımı kurutuyor bile. O yüzden benim için doğal pembe ruj gibi bir şey. Tek kat sürer doğal bir görünüm yakalardım¸ çok sürerseniz kötü bir pembe oluyor¸ aman dikkat.Yazın tatilde tekrar kullanılabilir diye düşünüyorum¸ zira yapısı hem hafif¸ hem de kendisi uçup gitse de rengi kalıyor.

 22. bu lip balmı görünce aklıma direkt lise 1’e giden kızlar geliyor¸ ben 9.sinifken maşallah herkes bunu kullanırdı. nemlendirmesi güzel ama şahsen ben sürerken çok tedirgin oluyorum çok yumuşak geliyor kırılacak gibi. ruj sürmek istemeyenler ama doğal bir pembelik isteyenler için uygun bence. ama ben hayatım boyunca kullanacağımı düşünmüyorum.

 23. aslında kendisini seviyorum ama eksisi artısını geçmeye başladı. dudağımda parça parça durup bütünleşmemesi¸ nemlendirmemesi¸ ağzımda sebebi bilinmeyen acı bir tat bırakması vs. hoşuma gitmiyor malesef. yakında yollarımızı ayıracağız gibi görünüyor..

 24. Verdiği renk dudakta gerçekten ilginç bir şekilde doğal ve hoş duruyor. Fakat nemlendirme açısından çok büyük bir performans beklenmemesi gerekiyor.

 25. rengi ve kokusu hoşuma gidiyor kendisinin. şurup gibi ^.^ biraz kurutuyor ama hafif bir toz pembe isteyenlere göre.

 26. dudaklarıma sürdüğüm tek şey.hiç bir rujda bu renk ve kalıcılığı yakalayamadım.ayrıca mat ve doğal duruşuyla da kalbimi kazandı.asla vazgeçemem dediğim bir ürün.

 27. bu lip balmın kokusunu çok seviyorum ben. ama rengi çok ayarsız. öyle dudaklara boca edilecek bir lip balm değil. sadece dışarıda değil¸ evde de dikkatli olmak gerek. bi akşam öyle bi sürmüşüm ki sabah uyandığımda henüz aynaya bakmamıştım¸ annem beni görünce neye uğradığını şaşırmıştı.

 28. Kullana kullana kokusu garipleşen üründür kendisi. Hoş zaten ilk açtığımda da kokusu hoşuma gitmemişti ama şimdiki hali o halinden berbat yani. Her seferinde bi hevesle sürmek için alıyorum elime o kokuyu alınca sürmeden bırakıyorum. Keşke böyle olmasaydın iyi geçiniyoduk şenle :/

 29. lisede kısa bir dönem kullandığım ve beğenmediğim bir lip balm. zaten kuru olan dudaklarımı nemlendirmedi daha da kuruttu. güzel nemlendirsin diye çok fazla sürüyordum bu sefer çok yapay bir pembe oluyordu dudağım. ve ne kadar sürdüysem o kadar kurutuyordu dudaklarımı. yani çok kuru ve yara içindeki dudağa cart pembe ruj sürmüş gibi duruyordum. daha fazla dayanamayıp attım sonra da.

 30. Cokzel biseymissin sen ya. Dudaga verdigi dogal ton ve cocuklugumdaki sakizlari andiran kokusuyla bebegim oldun daha ilk gunden diyorum

Siz ne düşünüyorsunuz?