“Victoria’s secret bombshell parfüm” için 20 yorum

 1. benim için temizlik¸ ferahlık kokusu kesinlikle.. bunun önce parfümünü kullandım. sonra parfümü bittiğinde pahallı olduğu için 250 mL’lik body mist’ni aldım. tıpkı beautycrush ‘ın dediği gibi sık sık tazeliyorum. body mist’in parfümden tek farkı kalıcılığı daha az olması ancak sıradan body mistlere göre kalıcılığı oldukça fazla bir ürün.

 2. geçen yıl bütün yılımı bu kokuyla geçirdim ve çok severek kullanıyordum. yazın ne olduysa koku beni sıkmaya başladı ve bıraktım. şimdi hiç hoşlanmıyorum. uzun süre kullanınca yaramıyor.

 3. şu ara herkeste kokan parfüm. Yazın bir ara kullandım temiz ferah çiçek kokusu var çok kalıcı değil çoğu kişide kullandığı için artık almam.

 4. Victoria’s Secret’ın bende kalıcı ötesi kalan parfümü¸ nasıl oluyor anlamıyorum¸ severek kullandığım hâlde tekrar almayacağım bir koku olmasına rağmen tenimle bütünleşiyor resmen. Sıkıldığı zaman biraz erkek parfümleri gibi koksa da birkaç saat sonra tertemiz bir kokuya dönüşüyor¸ sabunsu ama fresh bir kokuya…

 5. tez konumla ilgili araştırma yaparken sivrisineklere karşı repellent etkisi olduğunu öğrendiğim parfüm. yaz akşamları off yerine bombshell sıkıp gezebilirsiniz kızlar.

 6. şişe tasarımını sevdiğim parfümüm makyaj masamda çok tatlı görünüyor bence. Her sürdüğümde kokum soruldu ve mutlu oldum. sanırım tenime çok gidiyor. temiz ferah bir çiçek kokusu çok çok hafif şekerli- tatlı diyebiliriz.

 7. çok sevdiğim bir koku ama çok ciciş kokuyor¸ yaş 30’a yaklaşırken bana yakışmaz diye almak istemiyorum. ah gençlik :/

 8. Neden bilmiyorum ama seviyorum bu bebeği özellikle tam yaz aylarına uygun bir kokusu var +olarak vücut spreyini de kullanıyorum zaman zaman. Tek sorunu pek kalıcı olduğunu söyleyemem uçup gitmese daha çok sevebilirdim.

 9. Afrodizyak etkili mükemmel kokulu canım parfümüm. Ben dışarıda kimsede duymadım. Çiçeksi çok seksi ferah bir parfüm. Kalıcılığı bana göre iyi. cok övgü aldım bu parfüme

 10. Satış danışmanın sarışın olduğum için bana uygun olacağını söyleyen¸ ve sıktığım anda arkadaşımın’ barbie gibi kokuyorsun’ benzetmesiyle çok sevdiğim ve body mist ni aldığım ürün. 3 al 2 öde kampanyasıyla alarak tanesini 43 tl civarına getirdim. Kokusu çok taze ve günlük hayata çok uygun. Tek eksisi aşırı uçucu. Sıktıktan 10 dakika sonra kokunun gittiğini düşünüyorum. Body mist olduğu için kalıcı olmadığını düşünmüştüm ama aldığım diğer body mist çok daha kalıcı.

 11. En sevdiğim VS parfümü. Hayatımın güzel bir dönemine denk geldiğinden midir bilinmez¸ kokusunu aldığım anda mutlu hissediyorum. Tam bir ilkbahar-yaz ayları parfümü. Tek falsosu benim tenimde hiç kalıcı olmaması¸ yarım saat sonra uçup gitmesi oldu.

 12. 50 ml 210 lira gibi bir fiyata satın aldım. keşke indirimi bekleseymişim¸ indirim zamanı 179 liraya yakalayabilirsiniz. fresh kokuları seven biri olarak çiçeksi-meyveli bu kokuya aşık olup ardından body mist¸ losyon vs ne varsa aldım. içeriğinde¸ mor italyan üzümü¸ vanilya orkidesi¸ shangri-la sarı şakayık çiçeği ve italyan çam ağacı esanslarını bulunuyor. tek dezavantajı¸ kalıcı değil¸ 1-2 saat sonra uçup gidiyor. duştan sonra body mist ve losyon ile desteklerseniz daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

 13. Kardeşimin bana bunun setini yılbaşı hediyesi olarak aldı bu sene başta çok sevinmiştim ama sonucu kesinlikle hüsran oldu.Setin içinde bir adet parfüm¸bir adet duş jeli ve vücut kremi bulunuyor.Başta hevesli hevesli sıktım ama sonuç kötü.Parfüm kesinlikle hiç kalıcı değil koku beş dakika içimde uçup gidiyor.Bir gün oldukça inad ettim ben bunu üstümde tutucam uçamaz uçmayacak koku benden diye.Gidip 120 tl gibi bir fiyattı yanlış hatırlamıyorsam vücut mistini aldım.O akşam duş jeliyle resmen kendimi keseledim hayatımda hiç bu kadar çok duş jeli kullandığımı hatırlamıyorum duştan çıktıktan sonra vücut kremini en ufak noktama kadar iki kere sürdüm Kırkpınar güreşlerine katılabilir vaziyetteydim. Sonrasında işyerinde giyeceğim kıyafetlerin hepsine akşamdan tek tek parfümü sıktım dedim belki problem bendedir parfüm bende kalıcı olmuyordur.Ertesi gün işe gitmek için kalktığım saatten on beş dakika daha erken kalktım ¸önce atletimi giydim sıktım kremi sürdüm sonra pantolonumu kazağımı giydim sıktım parfümümü saçlarıma sıktım bileklerime sıktım sonra en son montu giydim tekrar sıktım parfümün dörtte birini sıkmış olabilirim setten çıkan çanta boyunuda aldım yanıma dedimki gün içinde tazelerim (bu arada bu adımlarda body mistide sıkıyorum) hayatımda bir parfüm koksun diye bu kadar çaba sarfettiğimi hatırlamıyorum herhalde yapamamda bir daha uğraşşamda ofise girmeden önce tuvalete gittim seyahat boydan biraz daha saçlarıma sıktım ofise girdim samimi bir kız arkadaşıma parfümüm nasıl kokuyor dedim almadı kokuyu yanına yaklaştım kokla bak dedim gene duymadı¸parfüm kalıcı değil kesinlikle resmen kontrollü deney yaptım parfümle yok uçup gidiyor parfüm en çokta üzüldüğüm kardeşimin parasına yazık oldu¸sorun bende mi bilmiyorum hala ama bu kadar da sorunlu olamam hayatımda ilk kullandığım parfüm değil sonuçta şuan masamda kendisi süs olarak duruyor.

 14. En bi sevdiğim kokulardan. Cennet gibi geliyor bana. Hele durdukça sabun kokması. Ilk andaki Limonumsu ferahlığı…

 15. Aşırı güzel parfüm. Hafif meyveli tropikal biraz da çiçeksi. Gerçekten akla gelen gençlik¸ şekilli bir vücut ve barbie bebek. Hem temiz hem sexy hem de biraz maskülen. Yalnız neden bilmiyorum ama etrafımdaki hiçbir erkek bu kokuyu çok hoş bulmadı. Daha çok basit ve fresh buldular. Hatta sevgilim bebek kolonyasına benzetti 🙁 

 16. yurt dışındayken çok ucuza aldığım için türkiye’ de o kadar para bayılmak istemediğim parfüm. çok severim ancak hayatta o kadar para verip buradan almam. kremleri¸ mistleri vesaire bir arada harikadır ayrıca.

 17. Bir gün victorias secret mağazasında karta sıkıp mağazadan çıkmıştım. bu kartı baya yanımda taşımıştım 2 hafta kadar kartta kokusu duyuluyordu ve baya kalıcıydı. Bende artık dayanamayıp gidip satın aldim. Çok güzel bir koku hafif fresh biraz tatli hem masum hemde bi o kadar seksi hissedeceğiniz bir parfüm. Migrenim olduğu için hep çiçeksi kokulara elim gidiyor buda onlardan biriydi. Yarısına geldi victorias secrettan bir koku edincekseniz bence ilk bunu deneyin öyle karar verin

 18. resmen temizlik kokan parfüm. baymayan ferah bir kokusu var. her sıktığınızda duştan yeni çıkmış gibi hissediyorsunuz. miss mis.

Siz ne düşünüyorsunuz?