“Vaseline nemlendirici vücut losyonu” için 11 yorum

  1. cildim tarafından çabucak emilmesi ve yapış yapış bir his bırakmaması en sevdiğim özelliği oldu. bende aloe veralı olan var. cildi yumuşacık yapıyo bittikçe alıyorum.

  2. Kahverengi kapaklı kakaolu olanını arkadaşım hediye etmişti¸ içinde azıcık bir şey kalmıştı. Kullanmaktan çok memnun kaldım çünkü O çok nefret ettiğim yapış yapış yağlı¸ her şeye bulaşan ıslak ve kaygan his asla yok. Anında emiliyor ve büyüleyici kokuyor. Özellikle ellerimde yazın bile oluşan o kuruluk hissini alıp götürüyordu ve beni koklayan herkes Hindistan cevizi kokusundan bahsetti kakaodan çok. Orta bir kalıcılığı var kokusunun ve hissiyatının ama ne yazık ki içeriği pek temiz olan bir ürün değil. Paraben var.

  3. çok fazla vücut nemlendiricisi kullanmadım. ilk aldığım the body shop body butter’dı¸ ama nemlendirmesi çok iyi olsa da benim tenim tam olarak çekmedi ürünü ve el kremi yerine kullanarak bitirdim. yüzüm için o yapış yapış hisse dayanabiliyorum¸ ama vücutta kesinlikle hayır… ve ne yazık ki vücudum zaman zaman o kadar kuruyor ki egzama tarzı döküntülerle uğraşmak zorunda kalıyorum. sonra okuduğum birkaç olumlu yorum sonucunda gittim yulaflı olanını (total moisture) aldım ve artık başka ürünlerde macera aramam. sürüyorum¸ çabucak emiliyor ve harika nemlendiriyor. budur diyorum¸ başka vücut nemlendiricisi kullanmam.

  4. Bugün migrostan 4 tlye sarı olan dan aldım temel onarım jel mikro damlacıkları içerir diyo. Ayaklarım için nemlendirici arıyodum denedim az önce hem fiyatı uygun hem güzel kokuyo hem yumuşacık yaptı ve kaygan bi his bırakmadı e daha ne olsun

  5. Bn kakaolu olanı aldım. Nemlendirmesi güzel ama kakao kokusu çok yoğun olduğu için yaz aylarinda kullanmak zor. Kısin banyodan çıkınca sürmeye uygun.

  6. çikolatalı olanı kullandım. hatta bitirdim manyak gibi kokusunu beğenmediğim halde bi daha aldım. çikolatalı almayın bence. bir süre değil 2 dk sonra bayıyor.

  7. aloe veralısını kullandım. kokusu güzel¸ çabuk emiliyor ama nedense yapış yapış bir his bıraktı bende. nemlendirmesini de beğenmedim.

  8. kuru bir cildim var¸ bacaklarım falan ölecek kuruluktan ama bana bile yapış yapış gelen bir ürün. sevdiceğim kullanır diye onun eşyalarının arasına koydum ama o da çok yapış yapış buldu. biz kadınlar daha seçiciyiz ondan mı acaba dedim ama karşı cins de aynı şeyi düşününce vaseline defterini kapattım ben.

  9. uzun yıllardır severek kullandığım nemlendirici losyon. özellikle 100 ml’lik küçük şişeleri tercih ediyorum çünkü içerik listesinde paraben yok. aloe veralısı favorim. kokusunun hafif olması güzel. ondan da güzel olanı ciltte su gibi eriyip gitmesi. denediğim en çabuk emilen losyon ve benim için bu çok önemli. buradaki yapış yapış yorumlarına şaşırdım doğrusu. ıslak bir his (ki o da hemen geçiyor) belki ama yapışkan¸ yağlı veya aşırı kaygan değil bence. nemlendirmesi ise çok güçlü değil. normal¸ pek kuru olmayan ciltler için yeterli olabilir. fiyatı uygun¸ sık sık %40’a kadar indirime de giriyor.

  10. Ben vaseline’e güvenip ooh bu iyi nem verir diye koca kutularında 350 ml ‘lik olanlarından almıştım. Cildim kupkurudur. Aylardır banyodan sonra kollarıma ve bacaklarıma boca ediyorum. Daha yarısına bile gelmedi. Ürünün nemlendirmesi kuru ciltli iseniz hiiiiçç yeterli değil. Sürüyorum bunu saniyeler içinde cildim emiyor emmesine ama sürdükten sonra hiçbir şey uygulamamış gibi pul pul görüntü tekrar oluşuyor. Üstelik nemlendirici bir şey sürdükten sonra cildinize elinizi gezdirdiğinizde yağ gibi kayar ya bunda yok anam öyle bir şey. elimi koyuyorum zamk gibi yapışıyor vücuduma. Tabiki bir daha almayacağım.

Siz ne düşünüyorsunuz?