“Vaseline nemlendirici sprey krem” için 14 yorum

 1. Tatilde pratik olur diye almıştım. Evet¸ kullanımı çok rahat ama hem çok çabuk bitiyor hem de nemlendirmesi yeterli değil. İndirimden 15 tl gibi bir fiyata aldığım için pek pişman etmese de tekrar almayı düşünmüyorum.

 2. Bu sprey mekanizması nasıl harika nasıl kolay geliyor anlatamam. Reklamındaki gibi sık gitsin. kremin yapısı inanılmaz güzel¸ kolayca yayılıyor. nemlendirmesi de gayet yeterli geldi bana ki cildim aşırı olmasa da kuru. aloe vera özlüsünün kokusu gayet fresh. yulaf özlünün yapısı ve kokusunu da seviyorum ancak kakao yağı içerenin kokusu bana ağır geliyor¸ özellikle yaz aylarında.

 3. Aloe veralısını kullanmaya çalıştım vakti zamanında ama bütün kol ve boyun bölgem resmen kabar kabar oldu. Cilt hassasiyeti olanlara asla önermem. Kokusu nefisti ne yazık ki ama bana çok kötü geldi.

 4. Vucudumda kuruluk hissettiğimde direk elimin gittiği ürün. Kokusu beni rahatsız etmedi hatta seviyorum denebilir. Dışarı çıkmadan önce bacaklarımı nemlendiriyorum 2-3 dk sonra giyinip hazırlanıp çıkıyorum ve bu kolaylığı çok seviyorum:)

 5. Bi hevesle indirimden almıştım. Evet çok hafif evet hızlı emiliyor evet yağlı his bırakmıyor. Amaaaa çok hızlı bitiyor ya. Ve bir şişesi 22tl yuhannes. (bkz: tüketmiyoruz kampanyası ) ile yoluma devam ederek yeni seyler almicam evdeki nemlendiricileri kullanip bitiricem ve hayvan deneyi yapmayan nemlendiriciligi yeterli bir markayla yoluma devam edicem.

 6. Çok pratik ve severek kullandığım sprey krem. Uygulama yaparken dikkatli olunması gerekli zira her yer krem olabiliyor. Çabuk  emilen ve iyi nem veren bir ürün özellikle benim gibi kuru bacak problemi yaşıyorsanız pratikliğinden ve hemen emilmesinden dolayı severek kullanabilirsiniz . 

 7. Ambalajın sprey formda olması büyük kolaylık ben kakolusunu kullanıyorum nemlendirmesi ferahlatan yapısindan çok memnunum

 8. aloe veralısını kullandığım sprey şekildeki nemlendirici. hızla emiliyor ve yumuşacık bırakıyor cildi¸ yapış yapış da olmuyor ayrıca

 9. vaseline’in yeşil kutulu nemlendirici benim favori nemlendiricim. hemen emiliyor ve yağlı ya da yapış yapış bir his bırakmıyor. ki ben kremlerde bu histen nefret ederim. sanki boğuluyor gibi hissediyorum. bunda hiç öyle bir problem yok ama bu spreyleri çok çabuk bitiyor. onun dışında efsane.

 10. Kullanımı çok pratik yeşil rengini kullandım.Ama nemlendirme kalıcığı hiç yok.Kışın daha yoğun nemlendiriler kullanıyorum.Bunu yazın dışarı çıkmadan önce elbise ve şort giydiğimde bacaklarımda kullanıyorum:)

 11. Kullanışlı oluşu süper ama anlık nemlendirir bu en fazla. Kışın aşırı kuruluktan şikayet ettiğim için almıştım ama almasam da olurmuş. Ben yeşil ve sarı olanını kullandım. Sarı olan diğerine nazaran bi tık daha iyi geldi bana.

Siz ne düşünüyorsunuz?