“Urban care shake n repair milk treatment onarıcı köpük” için 74 yorum

 1. saçı yumuşacık yapan mis kokulu köpük. arada kokusunu hindistan cevizine benzetiyorum ama milkshake kokuyo genel olarak 🙂 turuncu kapaklısını kullandım. açıkçası bakım anlamında çok yardımcı olduğunu söyleyemiycem. pembe kapaklısını kullanıyorum şimdi. bukle tutma konusunda daha etkili o yüzden bence direk pembe kapaklıyı alın. bir de kuru saça uygularsanız daha iyi olur çünkü ıslak saça farkında olmadan çok ürün boca ediyoruz ve sonra saç daha hızlı yağlanıyo

 2. Ben de elektriklenme önleme için pembelisinden kullandım. Kokusu gerçekten çok hoş ve kalıcı ama elektriklenmeyi önleme konusunda o kadar başarılı olduğunu söyleyemem. Yumuşacık yapmıyor mu evet yapıyor mis gibi de kokuyor ama saçım diğer köpüğümü kullandığım zamana oranla daha çabuk kabarıyor. Tekrar gidip almayı düşünmüyorum.

 3. Pembe olanını yeni aldım¸ kokusunu beğenmeyen tek benim sanırım.. Çok ağır geldi bana kokusu. Gerçi zaman geçtikten sonra kokusu biraz gidiyor o zaman daha iyi oluyor. Ama yine de kokusunu sevemedim pek. İşlevine bakarsak da sertleştirmiyor gerçekten güzel ürün.

 4. çok büyük hevesle aldığım ve biraz hayal kırıklığına uğradığım ürün. kokusuna başlarda bayıldım ancak günün ilerleyen saatlerinde beni çok fazla rahatsız etti. gene de yılmadım kullanmaya devam ettim. bilmiyorum¸ belki başka sebeple ama saçlarımın çok fazla döküldüğünü fark ettim. köpüğü kullanmayı bırakınca anladım ki sebebi kendileriymiş. başka kimsede bu etki var mıdır bilmiyorum ama daha yarısına bile gelmeden ziyan oldu.

 5. kokusunu çok da beğenmeyen nadir insanlardan biri de benim sanıyorum. kokusu güzel ancak fazla ağır geliyor¸ sanki saçlarıma litrelerce milkshake döküp de geziyormuşum gibi hissettiriyor ve üzerimdeki parfümün kokusunu bile bastırıyor. Bunun haricinde başka köpüklere kıyasla saçı çok sertleştirmeden şekillendiriyor¸ ancak benim gibi kıvırcık ve oldukça kuru saç sorununa sahip biriyseniz çok beklentiye girmemenizi öneririm. Zira benim kuru saçlarımın elektriklenmesini tamamen ortadan kaldıramadı ve köpüğü günde en az 2 kere yenileme ihtiyacı duyuyorum.

 6. Çok uzun zaman milkshake kullanan biri olarak söyleyebilirim ki ona vereceğiniz parayla gidin bundan 3 tüp alın koyun kenara.Milkshake kullandığım dönem saçımda açma vs gibi aşırı yıpratıcı bir işlem yoktu o yüzden zaten max. yumuşaklığındaydı da extra bi yumuşaklık vermiyor muydu bilemiyorum. Ama urban care köpükle saçlarım daha yumusak milkshake e göre. Hatta daha da parlak. milkshake e bayılıyor olsam da ilginç bir şekilde urban care daha başarılı geldi.Hatta saçımı kumraldan kızıla boyadığımda farkına varmamıs olan erkek arkadaşlarım bile fark ettiler saçların bi pırıl pırıl naptın sen demişlikleri var.Kesinlikle bi şans verin hakkaten yıpranmışlıklara ilaç gibi geliyor.

 7. internetten karşılaştırma yazılarını aratıp okursanız¸ herkesin ortak bir kanaate vardığı ürün: hiçbir farkları yok. benim için tek fark¸ urban biraz daha ağırlaştırıyor ve biraz daha az parlatıyor benim saçımı ama o da bir tık yani¸ fazlası değil.

 8. Kokusuna bayılıyorum. Banyodan sonra saçlarım hafif kuruduğunda sürüp sonra tamamen kuruyorum saçlarımı. Çok tatlı bir koku kalıyor saçlarımda. Onarıcı olduğu konusunda bir şey diyemem henüz o kadar uzun süredir kullanmıyorum ama bunu kullanıp saçlarımı şekillendirdiğim zaman verdiğim şekil çok uzun süre dayanıyor

 9. bütün yaz çok severek kullandığım mis kokulu köpük. anlık etki mi var yoksa gerçekten toparlayıcı bir ürün mü onu bilmiyorum ama sürdüğüm zaman yumuşacık oluyordu saçlarım. şimdi aklıma estikçe yine kullanıp yaz tatiline dönüyorum kokusuyla 🙂

 10. Bittikçe aldığım ürünlerdendir. Kokusu gerçekten çok hoş ve saçta da bayağı bir kalıyor. Duştan çıkınca iyice çalkalanıp bir miktar sıkılıp saça uygulanıyor. Fazla miktarda uygulandığında yapış yapış oluyor ama o da kuruyunca geçiyor(Dayanamayıp denemişliğim vardır). Fiyatı aşırı Pahalı değil. Sık sık indirime giriyor. Yani ben ne zaman almak için gitsem genellikle indirimde oluyor. Bereketli bir ürün. Kullanımı kolay¸ kokusu güzel daha ne olsun. 🙂

 11. Sarı kapaklı olanını Dün ilk kez kullandım. Duştan sonra saçlarıma bir miktar uyguladım ve düzleştirdim. Kokusu ve saçlarıma verdiği yumuşaklık çok güzeldi. Saçlarımda herhangi bir ağırlık yapmadı. Sevdiğim bir ürün oldu.

 12. kokusu benim saçlarımda baya baya kalıyor.. Saçlarım temizken evden çıkıcakken hemen sürüyorum ve farklı bir his oluyor saçlarımda.. Yani bakımsız değil¸ çok hoş kokan kabarmasını engelleyen¸ aynı deniz suyu etkisi gibi bir etki bırakıyor.. Ben sevdim.. Saçı yağlandırmaması harika.. Günlük bi yere gitmeden temiz kuru saçlara güzel bi hava katan köpük..

 13. geçen gün turuncu olandan mercimek kadar elime sürüp kokladım. bana çok yoğun geldi. sanki hafif çiğ süt kokusu gibi. severim sanıyordum burada okuduğum yorumlara bakarak ama yok. sonuç hüsran oldu.

 14. Pembe olanını indirimden 20 liraya kaptım. Ürün pahalı olduğu için ben de işsiz olduğum için şuana kadar hiç yaklasmamistim ama geçen gece saçıma sosis bigudi sardım. Normalde briyantinleyerek sarardim ama yanıma briyantin almamışım ve arkadaşta da bu köpük vardı. Bu durumlarda normalde şekillendirici kullanarak sarmayı tercih etmiyorum çünkü çok iivrik oluyor ve açılmıyor. Sözlükten bildiğim kadarıyla da bu ürünün şekillendirmeden ziyade daha çok onarıcı etkisi varmış. O yüzden hafif hafif saçıma uygulayarak sardım. Sabah saçlarımın bukleleri çok güzel olmuştu. Ürünü sırf bigudi ile kullanmak için aldım. e tabi bi de sonunda işe girdim :))

 15. kızlar bu nasıl güzel kokudur?gratis’ten öğle arası 22.5 tl ‘ye aldım dayanamayıp hemen denedim. saat 5 oldu hala buram buram kokuyor saçımdan çekemedim elimi sürekli kokluyorum. ben kuru saça uygulayınca pek yumuşatacağını sanmıyorum ama duş çıkışı ıslak saça deneyip etkisini buraya yazacağım.yumuşatmasa da alırım ben bunu bittikçe¸ baştan söyliyim ama. edit: ıslak saça etkisini yazacağım deyip yazmamışım. yumuşatma diye bir olay yok sadece saça hoş koku vermek için saç parfümü olarak kullanıyorum onarıcı bir özelliğini de göremedim. ikinci şişemi bitirmek üzereyim yine alıcam tabii ki¸ kokusunu seviyorum.

 16. Her kullanışımda beni tatlı krizine sokan acayip yumuşatıcı saç ürünü. Üstteki girdiye şaşırdım çünkü benim saçlarımda kokusu günlerce kalıyor¸ hatta duş esnasında bile burnuma geliyor. Ben turuncu kapaklısını kullanıyorum ve bir de sigara kullanmıyorum¸ belki bu yüzdendir 🙂 ama zaman zaman içimi bayıyor bu koku. Saçlarımda etkisi ise muhteşem. Abartılmış bir ürün olduğunu düşünüp almamak için baya bir direnmiştim ancak demirbaş saç ürünüm olacak gibi duruyor. Saç diplerim yağlı¸ saç boyum ise kuaför fobimden dolayı oldukça uzun¸ uçları yıpranmış ve kuru. Ancak duştan sonra bu köpüğü sürüp iyice yayıp kuruttuğumda inanılmaz bir yumuşaklık elde ediyorum. Loreal’in mucizevi yağından alamadığım yumuşaklığı bununla sağladım. Keşke kokusu daha hafif¸ taze bir şey olsa da şu sıcak yaz günlerinde kullanmaya devam edebilsem.

 17. Pembe olanını kullanıyorum. İlk hafta havuzdan çıkıp duş aldıktan sonra kullanırken saçımı taramada bana çok yardımcı oluyordu. Kurutmadığım için saçım biraz sertleşiyordu ama klor kokusu tamamen kayboldu. Bence havuz ve deniz sonrası duş için harika bir ürün. Asıl bu ürünü beğenme sebebimse yazın çok sıcak ve nemli bir hava oluyor ve ne yazık ki saçıma ne şekil verebiliyorum ne de kabarmasını önleyebiliyorum. Ancak akşam banyo yapıp saçıma shake n repair sürünce saçımı örüyorum ve öyle yatıyorum. Sabah uyanıp saçımı açınca saçlarım şekillenmiş oluyor ve o kötü bakımsızmış gibi görünen hali gidiyor. Günlük hayatı hele ki yazın kolaylaştıran bir ürün. Tatile çıkıyorsanız yanınıza saçla ilgili olarak bir tek bunu alın derim. Kokusu da hoş. Yazın parfüm kullanmayanlar için avantajlı.

 18. Bende pembe olanı var ve severek kullanıyorum. Öncelikle kokusu bir harika. 🙂 elinize aldığınızda veya şişeden kokladığınızda çok şekerli geliyor ama saçınıza uyguladıktan sonra daha hafif ve güzel bir kokuya dönüşüyor. Şekillendirme konusunda benim saçlarım kendinden dalgalı olduğu için ben sadece tülermesini gidermekte ve dalgaları biraz daha belirginleştirmekte kullanıyorum ve bu konuda gayet iş görüyor. Ayrıca birçok saç köpüğünde karşılaştığımız gibi saçları sertleştirmiyor ya da keçe gibi yapmıyor. Bu yüzden ben severek kullanıyorum¸ tavsiye ederim 🙂

 19. bu ürünün kokusu ilginç bir nokta¸ ben bayılırken kardeşime fazla geldi. dolayısıyla kullanacak kişi¸ almadan önce deneyip kendi kararını vermesi lazım. ben milkshake markasının köpüğüne dupe olarak düşünüp aldım¸ kokusu ilk kullanımlarda daha baskındı ya da sonradan burnum alıştı kokuya bilemiyorum ama genel olarak vanilyalı milkshake gibi kokuyor.elektriklenmeyi azaltıyor ama buklelerimi çok çok belirginleştirmedi.saçım kuruyken değil ıslakken kullandım ve sonrasında herzamanki gibi saçımı şekillendirdim: güzel noktası saçlarımı yumuşacık yapması:) onarıcı etkisi bu sanırım çünkü kırıklara ya da incelmelere bir etkisi yok.ben yeniden alırım çünkü saçımı yumuşatıyor ve kokusunu çok seviyorum.

 20. Bende turuncu olanı var kokusu çok güzel. Ürün bana göre başarılı olmakla olmamak arasında kalan bir ürün ama kokusuyla olumlu yönleri bir tık öne geçiyor 🙂 bitirince almam sanırım ama severek kullanıyorum

 21. Sevip sevmediğimi anlamadığım ürün. Yahu kokusunu iyiymiş diyerek aldım¸ ağır şekerli parfümler gibi kokuyor halbuki. Kullanmıyorumda çünkü biraz yumuşatıyor o kadar. Sevmedim sanırım.

 22. Herhangi bir onarıcılığı veya Besleyiciliği olduğunu düşünmüyorum. Sadece milkshake gibi kokması hoşuma gidiyor gerçi bu koku da kalıcı değil 1-2 saat sonra uçup gidiyor. Bi de saçı vivo ile kuruturken daha kolay şekil almasını sağlıyor denebilir belki. Köpük arayışımı sonlandırmadı ne yazık ki. Bitince tekrar almam yani.

 23. /Şimdiye kadar üç dört farklı saç köpüğü denedim ve açıkçası bu ürünü kullanmadan önce bütün saç köpükleri aynıdır diye düşünüyordum. Ama kullandıklarım arasında en iyi sonucu aldığım bu oldu. Ben bunu ıslak saçıma uyguluyorum. Yapısı diğer denediklerime göre biraz daha sıvı bu yüzden saçıma eşit dağıtmam daha kolay oluyor. Diğerleri gibi saçı kaskatı yapmıyor aksine kullandığım zamanlarda saçımı yumuşacık yapıyordu. Tutuşu da benim için yeterli açıkçası. Kokusu çok güzel gerçekten ama yoğun kokular sizi rahatsız ediyorsa hoşlanmayabilirsiniz. Yine de benim çevremde çoğu kişi kokusunu oldukça beğendi. Ayrıca ilk defa bir saç köpüğünün kokusunun bu kadar kalıcı olduğunu gördüm. Bende saçımı yıkadıktan sonraki güne bile kaldı kokusu. Bitince tekrar alacağım bir ürün.

 24. anti-frizz control olanını kullanıyorum. saçımın kabarmasını ve elektiriklenmesini önlüyor¸ saçlarımın daha düzgün görünmesini sağlıyor. akşam ördüğüm saçlarımı açıp bu köpüğü sürüyorum ve dalgalar gün boyu düzgün duruyor. maşa yaptıktan sonra kullandığımda da bütün gün kalıcı oluyor. sürdükten sonra saçı sertleştirmiyor¸ hatta daha da yumuşak olmasını sağlıyor. kokusunu herkes çok beğeniyor sürdüğümde ama bana çok ağır geliyor kokusu. sevmeme rağmen her gün kullanamam herhalde

 25. Kokusuna zaten denecek laf bulamıyorum yiyesim geliyor kokladıkça .Turuncu başlıklı olanı kullanıyorum saçım hafif nemliyken sürüp tarıyorum ve saçın kabarıklığını alıp yumuşacık yapıyor. Düzleştirmek istesemde 2 dk da düşük ısıda hemen düzleşiyor eğer bunu sürdüysem ve sanki fönlüymüş gibi duruyor. Stok yapılası bi ürün.

 26. perma yaptırdığım saçlarım içim hem bakım yapsın hem de bukleleri belirginleştirsin diye pembe kapaklı ürününü kullandım.açıkçası ilk kullanmaya başladığımda kokusunun güzelliğinden olsa gerek çok sevdim.saçlarımı ağırlaştırmaması yönünden de tam puan aldı.ancak 4-5 kutu kullanmama rağmen saçlarıma bakım yönünden pek bir etkisini gözlemlemedim. yani kullandığınız sürece saçlarınız daha rahat taranıyor ağırlaştırmıyor ama saçlara uzun süreli bir bakım etkisi yok.

 27. Pempe olanını kullandığım ve kokusuna bayıldığım ürün. Bende tam bir milkshake gibi kokuyor ve hiç yoğun kalmıyor. Yani o kokuyu almak için burnunu saçıma sokması lazım birinin. Ama bana da hafif hafif geliyor kokusu. Saçlarım ince telli ve bukleli. Kıvırcık gibi değil ama¸ daha ziyade lüleye doğru benim dalgalarım. Tepeler de bu yüzden hacimsiz ve kurutunca dalgasını kaybeden cinsten oluyor. Bu köpükle hem saçlarımın uçları daha şekilli tiftiklenmeden kurur oldu hem de dalgalar daha yukarılara kadar çıktı¸ hacimlendi saçım. Her ne kadar öyle bir vaadi olmasa da şeklini de daha uzun süre koruduğunu farkettim. Benim için nokta atışı bir ürün oldu yani. İndirimde buldukça stoklarım ben bunu.

 28. kokusu kesınlıkle ağırlaşıyor ve bende kullananların aksine ne dalga yarattı ne hacim verdi artı kaşınma yapıyor müthiş hemde kısacası çöp

 29. saçlarımı ilk defa kısa kestirince ne yana giderler diye korkumdan turuncu olanını aldım. kokusundan şikayetçi olanlar korkmasın¸ bir saate uçup gidiyor. benim bulunduğum yerde sular aşırı kireçli¸ saçlarım bütün şampuanlarla¸ krem bile sürsem kazık gibi oluyor. bu ürün nemli saça uygulayıp kurutunca o sertliği alıyor. saçlar forma giriyor. öyle ciddi bir ağırlaşma¸ yağlanma da yapmıyor. tek sorun fiyatı¸ bence pahalı.

 30. Ben turuncu olanını kullanıyorum. Öncelikle ben de kokusuna bayılanlardanım. Hatta itiraf ediyorum ilk olarak kokusu için almıştım. Ancak sonra gerçekten beğendim. Bence az da olsa bir yumuşatma etkisi var. O konuda çok bir sıkıntım olmadığı için muhtemelen bir farklılık da gözlemleyemedim doğrusu ama işe yaramıyor da diyemem yani. Genellikle akşamları banyo yaptığım için saçlarım kurumaya yakın olduğunda saçlarıma 3-4 pompa kadar uyguluyorum¸ sonra örüp yatıyorum. Bende kokusunun kalıcılığı da 2 günü buluyor Not: saçları ağırlaştırmadığı gibi elektriklenmeyi de önemli ölçüde azaltıyor.

 31. Pembe kapaklisini kullaniyorum. saclarim ince telli ve dumduz kabarmasi elektriklenmesi yok. E niye kullaniyorum¸ cunku harika kokuyo. Boyle pasta falan yerken ustune sikasim geliyo oyle bi koku. Ve sac boylarim biraz kuru pantene vazelin ikilisi bittigi icin bunu aldim denedim ve hastasi oldum harika nemlendiriyo. Masadan once de denemeyi dusunuyorum yorumlara dayanarak ama zaten maks 2 saat dayaniyo saclarim masaya insallah uzatir o sureyi.

 32. Pembe kapaklisini kullaniyorum. saclarim ince telli ve dumduz kabarmasi elektriklenmesi yok. E niye kullaniyorum¸ cunku harika kokuyo. Boyle pasta falan yerken ustune sikasim geliyo oyle bi koku. Ve sac boylarim biraz kuru pantene vazelin ikilisi bittigi icin bunu aldim denedim ve hastasi oldum harika nemlendiriyo. Masadan once de denemeyi dusunuyorum yorumlara dayanarak ama zaten maks 2 saat dayaniyo saclarim masaya insallah uzatir o sureyi.

 33. Saçlarını onarmayı vaadeden güzel kokulu köpük krem. Bende pembe renkli dalgalı saçlar olan çeşidi var. Milkshake markasına ait olanı aldıktan sonra buna elim gitmemeye başlamıştı. Bunun kokusu ve yapısı daha ağır gelmeye başladı. Bende kullanımını değiştirdim. Duştan sonra havludan önce bir avuç dolusu sıkıp dağıtıyorum saç uçlarıma. Sonra fazla suyunu sıkıyorum. Böylelikle hem fazla krem akıp gitmiş¸ hem de krem saç uçlarıma eşit dağılmış oluyor. Kokusu da hafifliyor. Bir de fazladan yağlanma yapmıyor. E daha ne olsun <3

 34. Benim saçlarım dalgalı ama düze daha yakın. Pembe kapaklı olanını aldım çünkü saçlarıma dalga verir ¸ örünce o dalgalar mis gibi olur ¸ kabartmaz dedim. İşler öle olmadı cicişlerim ¸ güzel kokusu dışında bir etkisi olmadı saçımda. Herkes yumuşattı diyor ¸ ben sertleştirdi diyorum. Birde İçerisinde suda çözülmeyen silikon var¸ sülfatlı şampuan kullanmak gerekmiş¸ ben daha bitkisel şampuanlar sevdiğim için anlaşamadık biz bu ürünle cicişler.:)

 35. Pembe kapaklı olanını almıştım ama yarıya gelmeden kullanmayı bıraktım. Saçlarım kıvırcık ama bu köpüğü kullandığımda dalgalarım söndü biliyorum tutucu özelliği olan bi köpük değil ama onarma etkisini de göremedim. Saçlarımı kuruttu ve şekerli kokusunu çevremde kimse beğenmedi. Kokusu bende baya kalıcı oldu duştayken hala köpük kokusunu alıyodum. Saçlarımı kurutmasa belki devam ederdim de buklelerimden ne istedin 🙁

 36. sadece kokusu için kullandığım ürün. vadettiği şeyleri yerine getirdiğini düşünmüyorum yani en azından benim saçımda. fakat kokusu o kadar güzel ki her duş sonrası ıslak saçıma yediriyorum ve kokusu uzun süre kalıcı oluyor.

 37. Bu ürünü hakkında hiçbir yorum okumadan eve indiriminden aldım. Kendimi bildim bileli saçımı düzleştiririm¸ çok hafif dalgalı daçlarım var ancak dalgalarım düzensiz. Özellikle saçlarımı boyattıktan sonra balyajlı ve yıpranmış saçlar kuruttuktan sonra çok elektriklendiği için saçlarımı düzleştirmeye daha mecbur hissediyorum çünkü düzleştirince kabarıklığı gidiyor ve daha parlak duruyor. İşte bu korkunç çemberden nasıl kurtulsam derken en iyisi bir kıvırcık saç şekillendirici alayım elektriklendirmeyi önleyen¸ hem dalgalarım daha güzel olur hem de kabarık durmaz dedim. Köpükten ben memnun kaldım¸ çevremdeki herkes de sordu. Elektriklenmeyi %100 alıyor¸ saçlarımın uçları çatallı ve kuru durmuyor. Saçlarım parmaklarımla biraz oynayınca bukle bukle oluyor ve çok da parlak duruyor. Benim için tek eksisi saçları kuru göstermese de aslında dokununca kuru olması¸ saçlarımın uçları kuruttu ve plastikleştirdi diyebilirim. Ancak yıkayınca geçiyor.

 38. Saç bakım ürünlerim arasinda vazgecilmezim denebilir¸ saclarim nemliyken bolca heryerine uyguluyorum kurutunca hem kabarip elektriklenmesini onluyor hemde mis gibi koku birakiyor. Kokusu ellerimde de kaliyor bayiliyorum 🙂

 39. Kendim kokusunu çok sevmeme rağmen çevremdekilerin kokuyla alakalı “krem şanti” gibi kokuyorsun diye kokusuna olumsuz yorum yapılan ürün. Saçımdaki etkisi ise benim gibi çabuk yağlanan saçlarınız varsa pek kullanmanızı tavsiye etmem çünkü benim saçımı yumuşacık yapsa da maalesef daha çabuk hatta yıkadığım gün yağlanmasına sebep oldu… Oysaki diğer her şeyini çok sevmiştim¸ saçlarıma ağır geldi ne yazık ki.

 40. Turuncu (keratin complex) olanını 1 buçuk yıldır kullanıyorum. Köpük olması çoğu insanı korkutuyor ancak saçlara kötü bir etkisi olmuyor. Koku hassasiyetiniz varsa pek hoşunuza gitmeyebilir ancak ilk sürdüğünüzdeki o ağır koku 5-10 dakikada kayboluyor. Ben özellikle kokusuna bayılıyorum o ayrı mesele. Geçen yıl kullanırken saçıma daha iyi geliyordu bundan eminim. Ya yapısını değiştirmişler ya da benim saçlarım yıprandığı için eskisi kadar iyi verim alamıyorum…

 41. kokusuna aşık oldum. bayıldım. baya yumuşattı benim saçlarımı. yağlanma ya da ağırlaşma yapmadı. ve tekrar kokusuna hayran kaldım……..

 42. Pembe olanını kullanıyorum. Kokusu yaz aylarında tahammül edilebilcek gibi durmuyor¸ Çok şeker şeker koktuğu için. Ben saçlarımı yumuşacık yaptığını düşünmüyorum¸ saçlarımı aksine sertleştiriyor. Elektriklenmeyi asla engellemedi. Ben kokusu saçlarımda koksun diye kullanıyorum¸ bitince birdaha alacağımı sanmıyorum.

 43. Hiç beğenmememe rağmen sebebini anlamadığım bir şekilde 2 tane bitirdiğim ürün. Pembesini de turuncusuna da denedim. Benim saçlarım yıpranmış olduğu için işe yaramadı herhalde diye düşündüm ama annemin saçları yıllardır ¸ hep kahverengiye boyanıyor ¸ yani röfle falan görmemiş bana göre epey iyi durumda saçlar. Üstelik annem her zaman köpük kullanır en sevdiği saç ürünüdür. O da onayladı. Saçları kabartıp tel tel kaldıran bir saç ürünü .

 44. 2 yıldır kulanıyorum çok güzel bence sürümü çok pratik yağ gibi tek biryerde kalmıyor. kokusuda çok güzel.

 45. Kokusunu seviyorum onun dışında hiç ama hiçbir işe yaradığını görmedim. Ne elektriklenmeyi önlüyor ne şekil vermeye yardım ediyor. Saçlara bakım yapıp onarmasını da tabi ki beklemeyin. Kullanım sürem 3 aydan fazla. Saçlarımda herhangi bir işlem yok . Kokuyu çok sevdiğim için milkshakei denemek istiyorum. Umarım en azından elektriklenmeyi önler.

 46. Harika kokusu sayesinde kullanmaya devam ettiğim köpük. Bende elektriklenmeyi önlediğini yada saçımı daha yumuşak yaptığını düşünmüyorum. İkinci şişemi bitirdim üçüncüyü almayı düşünüyorum

 47. büyük vaatlerle aldığım ama saçlarımda hiçbir değişiklik yaratmayan köpük yine elektrikleniyor yine kabarıyor …

 48. pembesini yaklaşık bir aydır kullanıyorum. saçlarım kıvırcık ve çok çabuk elektriklenir¸ kabarır. daha önce bir ton şey denedim ama hiçbirisi istediğim sonucu vermedi. ama ben bu köpüğe bayıldım. saçlarım nemliyken sürüp şekil veriyorum. saçlarım hiçbir şekilde kabarmıyor. buklelerim belirginleşiyor. ve belki de en güzel tarafı saçlarımı sertleştirmiyor. tek sevmediğim yanı kokusu ama o da katlanamayacağım bir şey değil kesinlikle. saçlarınız kabarıksa denemenizi tavsiye ederim.

 49. Kokusu gerçekten güzel olmasına rağmen saçlarımı mahveden ürün. Normalde pek kırılmayan saçlarımda¸ kullanmaya başladıktan kısa bir süre¸ sonra çeneme kadar çıkan kırıklar bulmama sebep oldu. Duştan sonra saçları açmaya yardım etse de günün geri kalanında yapış yapış ediyor.

 50. Kokusuna bayıldığım köpük. Gerçekten bisküvi gibi kokuyor. Saçları çok iyi yumuşatıyor. Bitince alacağım ürünler listesindedir

 51. Kokusuna bayıldığım köpük. Gerçekten bisküvi gibi kokuyor. Saçları çok iyi yumuşatıyor. Bitince alacağım ürünler listesindedir

 52. Kokusuna bayıldığım köpük. Gerçekten bisküvi gibi kokuyor. Saçları çok iyi yumuşatıyor. Bitince alacağım ürünler listesindedir

 53. Yazın saçlarımın yıpranıcağını düşünürek internetten sepet doldurmak için almıştım. Üzerinde12 aminoasit bulunduğunu görünce kuru saça uygulanabiliyor diye bi hevesle sürdüm fakat pek beğenmedim özellikle yazın nemli şehirde yaşayanlar bilir köpüğün yapış yapış bi hissi var birde kokusu bana çok şekerli ve ağır geldi bu yüzden ıslak saça uygulayıp hızlıca kurutup şekil veriyorum o zaman çok daha iyi.

 54. pembe olan kapaklısını her banyodan sonra kullanıyorum ama kuru olan saçlarıma pek bir etkisi olmadı. Kokusu çok güzel ama hiç kalıcı değil. Bitince milkshake’e bir şans verecegim

 55. Ben de pembesini kullanıyorum. Yaklaşık 7 sene her gün dalgalı-kıvırcık saçlarımı düzleştirdim. Ve bu yaz artık çok sıkıldığımı¸ yorulduğumu fark ettim. Tabiki saçlarımı sürekli düzleştirdiğim için orijinal dalgaları kalmamıştı. Ne yapsam da eski haline döndürsem diye düşünürken bu ürüne rastladım. Evet sürdüğünüzde düz saçlarınızı dalgalı yapmıyor ama olan dalgaları kesinlikle belirginleştiriyor. Gün boyu bozulmamasını sağlıyor. Denediğim diğer köpük ürünlere kıyasla saçları sertleştirmiyor ve harika kokuyor. Daha ne olsun (:

 56. bu ürünü arkadaşımın evinde deneme fırsatım olmuştu. arkadaşım uyguladıktan sonra saçlarım yumuşacık oldu¸ saç tellerim birbirine yapışmadı baya hacmini kordu.kokusu filan da iyiydi. neyyse ben memnun kaldım diye aynı ürünü aldım. turuncu olanından bahsediyorumm bu arada ama aynı şekilde uygulamama rağmen o etkiyi alamadım koku aynı yine kalıcı ama yumuşaklık hacim vs yok gibi.bilemedim valla. onarıcı etkisine gelirsek saçlarım kötü durumda değil o yüzden o vaadi hakkında pek yorum yapamayacağım.

 57. turuncusunu burada okuduğum güzel şeylerden ve kokusunu çok beğenmemden sonra aldım. üç ay olmuştur hala kullanıyorum ya ürün bereketli ya da benim saçımın kısacık olmasıyla alakası var hehehe ama saçı kurutuyor gibi geldi bana. bi de dışarıdaki tozu pisliği daha çok yapıştırıyor sanki saçıma. bu sebepten kış aylarında kullanmayacağım resmen kömür kömür kokuyor saçlarım eve gelince. bunun dışında güzel bir ürün ama bir daha alır mıyım¸ sanmıyorum. 38 liraydı sanırım gratiste. parasını hak ettiğini düşünmüyorum.

 58. Pembe olanını kullandım. Kabaran saçlarımı kontrol altına almamı sağladı ama gel gör ki kokusuna dayanamıyorum. Saçıma yiyecek sürmüşüm gibi hissediyorum.

 59. hangi şekile gireceği konusunda kafası karışık atanamamış kıvırcık saçlarımı çok güzel şekillendiren ve mis gibi kokutan köpük. saçlarımın şekli bozulunca elimle saçlarımı hafif ıslatıp kullanıyorum yıkamama gerek kalmadan çok güzel şekilleniyor.

 60. Pembe olanı kullanıyorum şuan kokusuna bayılıyorum onardığını bir nebze düşünüyorum açıkcası kabarmayıda güzel önlüyo ama bukleleri belirginleştirme ve elektriklenmeyi önlemede yetersiz olduğunu düşünüyorum

 61. Turuncu olanını kullanıyorum¸ saç köpüklerinden beklentim saçımı yumuşatması¸ düz ve sönük olan saçlarımı daha da yapıştırmaması ve güzel/kalıcı kokması. Bu isteklerimin hepsini karşılıyor ama piyasadaki diğer besleyici saç köpüklerinden ne bir eksiği ne de fazlası var. Kolay kolay bitmiyor ama bir süre sonra köpüğün yapısı bozuluyor ve yapışkan sıvı şekilde akıyor ve kokusu değişiyor. şimdiye kadar kullandığım diğer iki köpükte de bunu yaşamıştım. Marka ile alakası olduğunu düşünmüyorum bu durumun.Beklentilerinizi düşük tuttuğunuzda sizi memnun edecek bir ürün. Bitince tekrar almam¸sanırım artık köpüklerden umudumu kestim

 62. pembesinden bir kutu bitirdim. gerçekten kokusu efsane ya. sırf kokusu için almadım ama ben aynı zamanda biraz da olsa şu saçımın elektriklenmesini engellesin diye almıştım. duştan çıktıktan sonra hafif nemli saçıma uyguladım ve gerçekten biraz da olsa saçımın elektriklenmesini azalttığını söyleyebilirim ama öyle aman aman bir etkisi olmadı. kokusu harika. kokusu için alır mıyım? evet 😀 hatta aklıma gelmişken bir bakayım. ben de kokusu kalıcıydı aslında tabiki ilk sürdüğüm zamanlar gibi olmuyordu ama ben saçımı kokladığımda hissedebiliyorum tam bir milkshake. saça şekil vermiyor biraz da olsa iyi görünmesini sağlar ama daha çok bakım köpüğü diyebiliriz. şekil verme gibi tam olarak etkisi olmadı.

 63. çok fazla köpük kullanmışlığım yok. o nedenle başka markaların köpükleri neye benzer çok bilmem ama kokusu çok fazla geldi bana. normal köpük kullanma oranından çok daha az sıkmış olmama rağmen sabahtan beri pamuk şeker gibi kokuyor. ama kötü anlamda 🙁

 64. Turuncu olanını geçen sene Ağustos gibi cosmetica indiriminden kapmıştım uygun bir fiyata. Kokusunu ben seviyorum¸ duştan sonra ıslak saçıma uygulayıp tarayıp örüyordum¸ saçıma doğal dalgalar bırakıyordu. başlarda kullanıyordum fena değildi derken sıkmaya yarayan kısmı kırıldı. bir süre onu yuvasına oturtup kullanmayı denedim¸ geçende bir baktım içi tamamen su gibi olmuş. Ya aparat bozulduğu için ya da yapısı bozuldu emin değilim. Maalesef bana karşı dayanıklı olamadığı için çöpe gitti.

 65. Kokusu biraz fazla ağır ama güzel. saclarima sıkınca kendimi pamuk şeker gibi hissediyorum. Saclarimi da daha yumusak ve parlak yaptı. Indirimde gördüğümde yedekliyorum. Indirimsiz fiyatı ürünün gramajına göre çok da uygun değil.

 66. Ben pembesini dalgalı kabarık saçlarım için aldım evet güzel bir şeyler yapıyor ama kokusu beni fazla rahatsız ettiği için kullanamıyorum dolabımın bir köşesinde duruyor.

 67. ben bu köpüğün pembe olanını kullandım¸ benim için bukleleri tutuşu çok iyi olmasa da kullanması keyifli bir ürün. kokusunu çok seviyorum ve en sevdiğim özelliği saçı kaskatı yapmamadan buklelerimi belirginleştirmesi. ben her zaman duş sonrası saçıma sürmem gerekenleri sürdükten sonra nemli olan saçıma uyguluyorum ve vigoyla saçımı kurutuyorum¸ bu şekilde memnunum.

Siz ne düşünüyorsunuz?