“Urban care kuru şampuan” için 104 yorum

 1. hacim verme vaadi olani kullaniyorum. adini tam hatirlayamadim. bazi yerlerde sacta cok beyaz leke biraktigini okumustum. ayni problem bende de oldu ve diplerine ne kadar yedirmeye calissam da o beyaz lekeler gecmedi. mecburen uzerine sıvı sac kremi sıktım. sonra bu problemi soyle cozdum: her sıkmadan önce calkaladim. mesela¸ calkaladım sıktım¸ calkaladim sıktım. bir kere calkalamayla butun sacima sıkmadım yani. bu sekilde hic beyaz leke olmuyor. hacim verme kesinlikle yok. yagli goruntuyu de tamamen almiyor. daha cok yeni yaglanmaya baslamis sac gibi duruyor.

 2. Hacim vermeyi vaat eden versiyonunu aldım bende fakat param boşa gitmiş gibi hissediyorum. Almamın sebebi youtuberlara yaptırdıkları reklam değil¸ daha önce kullandığım urban care ürünlerini severek kullanmış olmamdı. Fakat ne yağlı görüntüyü yok ediyor ne de hacim veriyor. Ayrıca son günlerde pudralı yapı gelmemeye başladı¸ saç spreyine dönüştü. Hiç sevmedim¸ bir daha almam¸ batiste git gide zamlandığı için almıştım. Sanırım bir sonrakinde isanayı deneyeceğim.

 3. Hiç almayın derim… Batiste ile arasında öyle çoook büyük bir fark yok. Hiç memnun kalmadım¸ keşke almasaymışım. Kırmızı olsun 5 lira fazla olsun diyip¸ batisteye devam

 4. Hindistan cevizli çeşidini kullanıyorum bir süredir ama hiç memnun kalmadım. İlk kullanımda beyaz beyaz oldu saç dibim diğer kullanımlarımda ise saç spreyi sıkıyormuşum gibi hiçbir şey gelmedi. Gün boyu kalıcı değil malesef. Zor durumda kaldığım bir gün sıkıp çıktığımda 1- 2 saat sonra saçımın eski haline döndüğünü gördüm. Ama kokusu hala hissedilebiliyordu.Başka kuru şampuanlarla yoluma devam etmeyi düşünüyorum. İşe yaramayan¸ hoş koku sağlayan ve bir daha almayacağım kuru şampuanımsı.

 5. it’s so high olanı kullandım ama gerçekten 1 gr yağ emdiği yok ¸ saçı hacimlendirdiği yok¸ hoş kokulu saç spreyi diyenler olmuş çok da doğru söylemişler bence de öyle 🙂 yine bloggerların gazıyla aldığımız ve sonucu hüsran olan bir ürün daha ..keşke ona verdiğim parayla başka bir ürün alsaydım

 6. Çöp.Bu kadar kısa tanım olmaz lakin cidden çöp. Etki sıfır. Benim saçlarım kuru bir de. Sadece diplerde oluşan sönmeyi engellemek için kullanıyorum bu kuru şampuan zımbırtısını. Şu isana’nın indirimde 6 lirayı bile görebilen kuru şampuanı kat kat iyi bundan. Bence almayınız.

 7. Kesinlikle kullandığım en kötü kuru şampuan.Ben it’s so high olanı hacim vermesi için almıştım.Çünkü ne yazık ki saçlarım ince telli ve çabuk yağlanıp¸söner.Bunu kullandığım zaman hem ıslak hem de daha yağlı yaptı saçlarımı.Tam anlamıyla felaket.Bir daha almam.

 8. hiçbir işe yaramayan ürün. batiste ile karşılaştırırsam hacim vermiyor¸ yağlı görünümü almıyor. batistei sıktığımda beyaz beyaz pudra oluyor saçım¸ bunda öyle pudra falan yok. nasıl işe yarayacağını anlamadım. fiyatına kanıp almıştım bir daha asla almam.

 9. bloom baby bloom olanını kullanıp memnun kalmadığım¸ kuru şampuan değil bildiğin saç spreyi olan ürün. fiyatı batiste ile karşılaştırırsak indirimde özellikle ona oranla çok çok uygun. yalnız performansı gerçekten çok düşük. ben ki batiste’in xxl volume olan çeşidinin seyahat boyunu bile iki ay kullandım¸ bunu alalı üç hafta anca oldu şimdiden şişe yarıya indi. söyleyeceklerim bu kadar. yani batiste varken bir daha almam. kokusunu beğendim sadece¸ onun için de bir daha alınmaz.

 10. İt’s so high hacim veren kuru şampuanını aldım. Paramı çöpe atmışım resmen. Ambalajına kandım fakat hiçbir işe yaramıyor. Ne hacim veriyor ne saçımdaki yağı alıyor. Bir de ilk iki kullanımda pudrayı saçımda görüyordum¸ ikinci kullanımdan sonra pudra yok oldu resmen saç spreyine dönüştü. Bir daha hayatta almayacağım bir ürün.

 11. Bugün indirim olmadığı halde aldığım ürün. Keşke yorumları okuyup alsaymışım ne halt yiyeyim nerelere gideyim? iPhone 6 ile takas olur

 12. Bunun bende pembe kapaklı olani var çicek kokulu olan yani yağı alıyor evet ama saçınız bembeyaz oluyor ben bu durumu saçımı kurutma makinesiyle kurutarak engelliyorum sizde oyle deneyebilirsiniz ayrica genel olarak kokusu sevilmis ama ben pek begenmedim sanirim 14 tl ye almıştım

 13. Yaklaşık 4-5 kez bir şeyler yazmak için girip geri çıktım kullandığım süre zarfınca. Bi övmeye bi sövmeye geldim ama hiçbiri de içime tam sinmedi yazmadım. Anlatacak olursam sıkıyorsunuz sanki sadece koku geliyor pudra falan yok. Ama saça dokunursanız zerre zerre pudra geldiğini fark ediyorsunuz böyle incecik. Heeeh saçım yağlı görünecek kurtulamam bu kadar ince ürünle derken kurtarıyor tuhaf bir şekilde. Ama asla tamamen temiz göstermiyor. Sadece pis pasaklı görünmeyecek kadar toparlıyor. Öte yandan beyaz kalıntı bırakmıyor. Ben sadece bir kere saçıma gelen pudrayı gördüm o da hemen dağıldı. Saça hacim verecek yeterlilikte değil. Kokusu benim için fazla tatlı ve kalıcı. Çabuk bitiyor. Isana varken gidip almaya değmez açıkçası. Tek sevdiğim yanı sık çık. Hiç öyle saçı karıştır pudrayı dağıt derdi yok. Bendeki versiyonu its so high. 

 14. Kokusuna ve volum verir yazısına aldanarak aldığım kuru şampuan. Evet ilk sürüldüğünde yağı emiyor¸ beyazlık bırakmıyor¸ kokusu çok güzel fakat asla ama asla saçıma volum vermiyor. Hep aynı saç. Kokusundan gün ortasına doğru eser kalmıyor ve saç yine yağlanmaya başlıyor. Bir daha almam. Batiste candırrr. 

 15. .bloom baby bloom olanını satın aldığım kuru şampuanımsı(?) sprey. hiçbir şekilde ne hacim veriyor ne temiz bir görüntü veriyor. işe yaramıyor asla. yağı almıyor.he kokusu güzel ama kokusu için sıkıyorum arada bir de arada sıkıp hacim verdiğine inandırıyorum kendimi 😂

 16. go nuts with coconuts ve its so high çeşitlerine sahip olduğum kuru şampuan. İndirimde denemek için 15’er tl’ye almıştım. go nuts with coconut’ın içine pudra koymayı unutmuşlar sanki. sadece kokusu çok kalıcı onun dışında saçtaki yağı alma konusunda hiç başarılı değil. its so high biraz daha iyi. en azından pudra var içinde. alırsam tekrar its so high olanını alırım o da yine indirimde denk gelirsem.

 17. sanırım tek seveni benim bu kuru şampuanın.dipleri bir güne hatta yarım güne yağlanan¸ ince telli saçlarım var. saç yapımdan dolayı saçımı hergün yıkamak zorundayım.haftasonu ne zaman erkenden bir plan olsa ve banyo yapmaya fırsat bulamazsam kurtarıcım bu kuru şampuanın hindistan cevizlisi oluyor.batiste’nin kuru şampuanlarında saçıma ne kadar çok ürün dağıtırsam dağıtayım diplerim hep beyaz beyaz kalıyordu. urban care’le daha bu sorunu yaşamadım. saçıma hem hacim veriyor hem de iflah olmaz bir hindistan cevizi delisi olduğum için kokusu da inanılmaz hoşuma gidiyor. dikkatimi çeken diğer noktada batiste’ye göre urban care’i daha uzun süre kullanmam. miktarları aynı mı değil mi bilmiyorum ama sanki içi daha dolu urban care’in. diğer çeşitlerini deneyip hayal kırıklığına ve para kaybına uğramamak için hindistan cevizlisi bittikçe aldığım ve alacağım bir ürün oldu.

 18. Saçlarımı hacimlendirmek için it’s so high serisinden aldım tam bir pişmanlık. hacim verdiği falan yok berbat kokusuyla kalakalıyorsunuz. elimi sürmem

 19. Kullandığım en kötü kuru şampuandır. Hepsini denemiş biri olarak söylüyorum bunu. En bile değil¸ sıralamaya girmez. Kuru şampuan değil çünkü başka bir şey bu. Saçımı nasıl daha yağlı hale getiririm diye kara kara düşünüyor¸ bir ürün kullanayım ama etkisi beklenenin¸ amacının tam ters olsun diyorsanız indirimde stoklayınız.

 20. Çok nadir durumlarda kuru şampuana ihtiyaç duyuyorum. O yüzden sadece 1 ürün kullandım. O da urban care kuru şampuan. Kısa süreli¸ saçlarımı yıkamaya zamanımın olmadığı durumlarda kullanıyorum. Kullanımında¸ SaçlarımA 15 cm üstten sıkıyorum¸ yakından sıktığım zaman oluşan beyazlığı dağıtmak zor oluyor. hacim veriyor. Yağlı görünümünü de alıyor. Genel olarak başarılı buluyorum.

 21. sürekli su kesintisi olan bir yerde kalıyorum ve kuru şampuana çok ihtiyacım oluyor. denemek için almıştım. kısa süreli olarak işe yarıyor. ama zaten uzun süreli bir temizlik beklemekte yanlış olur. o tarz ürünlerin mantığı sanırım anı kurtarmak. doğru şekilde uygulamak da önemli diplere iyice sıkıp elinizle iyice saçınızın diplerini karıştırmanız gerek eğer sıkıp bırakıyorsanız pek de işe yaramaz.

 22. O kadar işe yaramıyor ki bugün kullanırken¸ acaba kuru şampuan değil mi? Yanlış ürün mü aldım diyerek üstünü kontrol ettim. Gerçekten kuru şampuanmış. İlginç. Pudra falan göremedim pek¸ çalkalıyorum da ama. Ne yağı alıyor¸ ne hacim veriyor. Çöp. Edit: bloom baby bloom olanı kullandım. 

 23. Saçın yağını alıp normalleştirmesi gereken üründür.Ancak hayatımda ilk kez youtuberlara inanıp bir şey aldım ve gerçekten verdiğim paraya acıdım.Normal bebek pudrası daha fazla işe yarıyor.

 24. go nuts with coconut olanı var elimde¸ ç ö p. ben ki hindistan cevizi kokusuna aşığımdır¸ az kalsın soğuyacaktım kokudan. öncelikle çok ağır kokuyor¸ sıkarken boğulacak gibi oluyorum. görevi olan yağlı görüntüyü azaltma ve saça hacim verme işleminde de pek başarılı değil. %1¸5 falan etki ediyordur öyle söyleyeyim. bundan önce batiste kullanmıştım¸ fiyatı fazla olduğu için bunu deneyeyim dedim ¸ üstüne 10-15 tl daha koyup batiste alırım¸ en azından paramı çöpe atmamış olurum. bir daha almayı düşünmüyorum. bitene kadar da bir pıst sıkarım belki saçımı güzel kokutsun diye¸ o kadar.

 25. Yağlı saçta ise yaramıyor ama temiz saça sıkıldığında saç daha geç yağlanıyor. Hacim için sıktığımda farkettim. 1 günde yağlanan sönen saçım 3 gün hacmini¸ her şeyini korudu¸ belki daha dayanırdı ama ben dayanamadım.

 26. Kokusu biraz ağır uygulamasıysa başarısız bir ürün. İndirim döneminde 15 tl civari bir fiyata düştüğünden dolayı almıştım. Ancak elim hiç gitmiyor. Piyasada çok daha güzel alternatifleri bulunuyor. Açıkçası biraz blogger şişirmesi ürün. 

 27. Ben saçımı her gün yıkamak yerine gün aşırı yıkamayı tercih edenlerdenim çünkü her gün yıkanan saç daha kuru¸ daha çabuk kirlenen bir hal alıyor. Duş aldıktan sonraki gün her sey harika ama 2. Günün sabahı saç ağırlaşıyor. O günü yıkamadan geçirmek için urban care kuru şampuanın hacim verenini kullanıyorum. Bence etkisi oluyor ve hacim vaadini kesinlikle karşılıyor. Zaten saçım duş almamaktan yağlanmış olmadığı için o saçtaki ağırlaşmaya yardımcı oluyor bence. Kokusuda kesinlikle hoşuma gidiyor. 

 28. kuru şampuan olarak bi işe yaramadığı için bitene kadar saç parfümü niyetine kullandım. saçımda güzel koku bırakması dışında hiçbi artısı olmadı çünkü :d

 29. Kuru saçlarıma iyi geleceğine inanarak aldığım ama ben de hayal kırıklığı yapan ürün. İnce telli saçlarımın daha da sönükleşip kafama yapışmana sebep oldu.

 30. bloggerlarin batiste’i birakip urban care’i ovmeye baslamasiyla indirimde denemek icin aldigim ve sacimin cok da yagli olmadigi bir gunde biraz hacim vermek icin kullandigim kuu sampuan. fakat sacimda kaldigi 3. saatte normalden cok daha yagli gorunmeye basladi sacim¸ butun gun sapkayla gezmek zorunda kaldim. normal fiyati 30 tl civari sanirim ben de indirimden 20 tlye aldim fakat degmiyor¸ bu tarz urunler kullanicagima donma pahasina sabah sacimi yikayip cikiyorum artik. 

 31. Volume High’ı kullandım. ilk kuru şampuan deneyimim olduğunu belirtmeliyim. saçlarım çok ince telli ve sönük değil¸ çok yağlı da değil. ilk olarak saçımı yıkadıktan 1 gün sonra kullandım. saçlarımda çok fazla beyaz kalıntı bıraktı. hiçbir hafiflik¸ tazelenmişlik hissi¸ hacim söz konusu olmadı. kokusu çok güzel¸ kokusu için kullanırım diyorum¸ ama o pudra kalıntıları ile saçımın neresine nasıl sıkarım bilmiyorum. çünkü uçlara ya da diplere fark etmiyor¸ dağılmıyor öyle kalıyor.

 32. Saçlarım ince telli ve hemen yağlanan bi yapıya sahip bu yuzden kuru sampuanlar olmazsa olmazım.Bloggerların bu kadar övüp goklere cıkardığı bu ürünü denemek için aldım ama almaz olsaydım.Hiçbir vaadi yerine getirmeyen üstelik kokusunu da hiç beğenmediğim bi ürün oldu.Hacim konusunda hiç mi bi işe yaramaz..Batiste’den şaşmayın derim.Eğer daha uygun fiyatlı ve yüksek performanlı bir kuru şampuan arayışındaysanız (bkz: isana kuru şampuan).

 33. Batiste¸ egos¸ isanayı da kullanmış biri olarak¸ urban care kuru şampuanlarını ikinci sıraya koyarım. Coconut¸ volume ve bloom baby bloomu kullandım. Kokuları mis gibi¸ beyazlık bırakmıyor. Ama bence bir iki saatlik kurtarma sağlıyor. Yani günü kurtarır diyemem. Kısa bir yere gidip gelecekseniz tercih edebilirsiniz¸ belirli bir süreden sonra ağırlaştırıyor. Yağlı gibi değil ama daha değişik bir his bırakıyor.

 34. kokanatlı olanını uzun zamandır kullanıyorum.. hem kokusu gün içinde hafiften burnuma geliyor hem de beklentimi karşılıyor gün içinde çok da yağlı olmayan saçlarımın kurtarıcısı.

 35. bende de “go nuts with coconut” versiyonu var. bende kesinlikle hiçbir işe yaramıyor. fakat bir hindistan cevizi aşığı olarak kokusuna mest oluyorum.şunu da belirtmeliyim ki¸ bu kuru şampuan sanırım sadece benim annemde etkili oluyor. kullandığında saçları yeni yıkanmış gibi oluyor ama nasıl oluyor ben de çözemedim.

 36. hindistan cevizli olanının kokusuna kanarak almıştım. gerçekten hiçbir işe yaramıyor kokusu dışında. hatta gün içerisinde nasıl beceriyorsa daha çok yağlandırıyor saçı. hani çok yağlı saça kullanılıp işe yaramadığı sanılmasın. hacmini kaybettiğinde kullanırım genelde kuru şampuanı ama asla işe yaramıyor. üstüne üstlük söylediğim gibi hiç kullanmamış olsanız daha az yağlanmış bir saçla eve dönersiniz.kuru şampuan olarak denediklerim arasında en başarılı olan ise (bkz: toni and guy sky high volume dry shampoo)

 37. Işe gitmeden önceki akşam yorgunsam ve ertesi sabah hazırlanmak için saçlarımı yıkayacak vaktim yoksa kuru şampuanlar kurtarıcım oluyor. Çoğu kişinin kullandığını tahmin ettiğim Batiste markasından bir ürün almak için indirim zamanlarını kovalarken Gratis’te “go nuts with coconut” isimli kuru şampuanı görüp kokusuna da bayılınca almak istedim. Genelde bir ürün almadan önce sözlük yazarlarının düşüncelerini okurum¸ bu defa kokusuna kapılıp aldıktan ve eve geldikten sonra okudum. Etkisini görmek için şişenin yarısının boşaltıldığı yorumlarını görünce biraz tedirgin oldum ve saçlarımı yıkamadan önce denediğimde yorumların haklı olduğunu gördüm. Saçlarım seyrek ve ince telli olduğu için Batiste markasından bir fıs yapmam yeterli gelirken Urban Care’in bahsettiğim çeşidinde pompaya 8-10 kere basmam gerekti. Daha uygun fiyatlı bir çeşit buldum diye sevinirken hüsran oldu. Yalnız şu da var¸ Batiste saçlarımı sertleştirirken bunda öyle bir durum yaşamadım. Bundan sonra alırsam sadece mis gibi koktuğu ve saçlarımı sertleştirmediği için alırım.

 38. bir dönem youtuberlar aşırı aşırı önerdi diye gidip aldım. zaten saçlarım çok yağlı illaki kullanacağım yani denemiş olurum diye düşündüm ama cidden parama yazık dedim. sıkıyorum sıkıyorum hiç bir etkisi yok beklettim yine bir faydası yok cidden kalsa bile bir kaç saat kurtarır. Bloggerlar hala ısrarla önermeye devam ediyor reklam sanırım cidden kendileri de denediğinden değiş. kuru şampuanda batisteden şaşmayacaksın. 

 39. Bloom baby bloom olanını bir aydır çok sönük olmayan ince telli saçlarımın diplerine daha da dolgunluk vermesi amaçlı şekillendirme öncesi uyguluyorum. Bir kez saçım yağlıya yakınken uyguladığımda ise hiç bir şekilde bir değişim olmadı. oysa elidor’un kuru şampuanları 2. Günün akşamı yağlanan saçımı 10 dakika uğraşım sonucu normal bir saça evirebiliyor¸ normal saçımı ise yeni yıkanmış gösterebiliyor yorumunu yapabilirim. Elidor kendinden ipeksi saçlarımı inanılmaz sertleştirip¸ rengini daha küllü kumral ve mat hale getirirken ve saçlarımın hacmini oldukça artırırken¸ bu ürün saçlarımın yumuşaklığına negatif etki etmiyor¸ saç rengimde ancak benim fark edebildiğim kadar az bir matlık yaratıyor¸ volüm ve gün boyu harika bir koku veriyor. İlk kullandığınız anda kokusu biraz fazla gelsede gün boyu fresh flower kokusuyla gezmek beni mutlu ediyor.

 40. Fotoğraf çekimi için dünden kalma maşalı saçlarımı kullanmak istedim¸ çeyreği kullanılmış bloom baby bloom vardı “hacimli görünsün¸ yağlı görünümü de alsın biraz.” diyerek sıktım ama sadece gaz çıktı geri kalan kısmından¸ gaza para verdiğimi anladım.

 41. Hindistan cevizli olandan cok ümitlenip¸ youtuberların da gazına gelerek 2şişe aldım ve gerçekten bitmedi. Sürekli kuru sampuan kullanan ben bile kullanamadım. Saçım yağlıydı¸ hem yagını almadı¸ hem de kaşıntı yaptı. Sadece saçınız güzel koksun diye kullanabıleceginiz bir ürün. 

 42. Çok da kötü olmayan kurum şampuandır. En azından sıktığınızda saçınızda pudralı bir görüntü bırakmaz¸ kokusu hoştur. 3 modelden en iyisi siyah kapaklı olandır. Hacim verici özelliği olan siyah kapaklı kuru şampuanı öneriyorum.

 43. Gratis indirimden hindistan cevizlisini aldim. Kokusu muhtesem parfum gibi tum gun hindistan cevizi kokuyorsunuz fakat asla diger urunler kadar kullanisli degil. Saciniza bir etkisi olmuyor. 

 44. benim saçlarım gerçekten koku mıknatısı gibi. kızartma yapılan¸ sigara içilen vs bir ortamda bir saniye dursam bile saçlarım tüm gün o ortamın kokusunu saklayabiliyor. hiçbir işe yaramadığını bilerek sırf saçlarım güzel koksun belki birazda hacimlendirir diyerek coconut versiyonun aldım. iyi ki almışım. saçımın 2. gününü biraz daha katlanabilir kılıyor. kokusu enfes (sıkarken ufak bir astim krizi yaşatabildiğini saymazsak). ama yağlı görüntüyü alma oranı %10 falan. muhtemelen adam gibi bir kuru şampuan performansını almak istiyorsanız tüm şişeyi kafanıza boşaltmanız gerekiyor. ama kuru şampuandan azıcık hacim+azıcık yağı emme+ tüm gün mükemmel koku gibi mütevazi bir beklentiniz varsa seversiniz.

 45. son indirimde got2be bulamayınca yokluktan üstünde “it’s so high” yazan çeşidini aldım. gerçekten hiçbi işe yaramıyo. sıktığım yerler 1 dakika sonra yağlı haline döndü¸ dışarıda geçirdiğim 1 saatte hiç sıkmamış gibi yapyağlıydı saçım. uzun lafın kısası: çöp.

 46. Hİç bir işe yaramayan¸ fiyat açısından da batiste e göz kırpan bir ürün. Lütfen biraz arge ile aldığınız paranın hakkını verim ve ürünü geliştirin batiste ayarına getirin ki yerli malı yurdun malı alalım.

 47. oda parfümü niyetine kullanıyorum ben bu kuru şampuanı. kokusuz olanından almıştım hani çiçek¸ hindistan cevizi kokusunun kafamda ne işi var diye düşünerek. inanır mısınız en çok kokusuz olan kokuyor.ürün kesinlikle hiçbir işe yaramıyor. ben fi tarihindeki bi indirimden 17 liraya bunu¸ 21 liraya da batiste original almıştım. iyi ki güvenmeyip batisteyi de yanında almışım. öyle diyeyim.. kesinlikle parasını hak etmeyen bi ürün. zaten indirimsiz de 40-45lerde geziyor. batiste de aynı ama o en azından günü kurtarıyor.

 48. saçı ağırlaştırmıyor¸ yapıştırmıyor¸ katılaştırmıyor¸ çünkü hiçbir işe yaramıyor. şaka mı bu dediğim ürün. kuru şampuan iddiasıyla piyasaya sürülmüşse de arada pudra püskürten saç parfümü diye tanımlamak daha doğru olur. urban care gibi ortalama piyasa fiyatının üstü ürünler üreten bir firma ya bu konuda iyi ya da iyiye yakın olmalı ya da bu ürünü hiç piyasaya sürmemeliydi. allahtan indirimde deneyeyim diye aldım. geçen parfümüm bitmişti ben de saçıma bunu sıktım çıktım. adeta çiçek bahçesi ama kesinlikle kuru şampuan falan değil.

 49. kokusuna vurgunum¸ keza kurtarıcılığına da…hacim verdiğini¸ ağırlaştırmadığını ve yağlı görünümü yok ettiğini gözlemledim¸ tekrar söylüyorum ki¸ hindistan cevizlisi ambalaj ve koku olarak harika.

 50. Saçlarım yağlı değil. Dolayısıyla bir kuru şampuandan beklentim de çok yüksek değil. Saçımı o günlük daha temiz hissetmek yani tek istediğim¸ öyle yağ emsin falan değil. Ama bu adına kuru şampuan dedikleri şey tamamen çöp. Temiz hissettireceğine kirli hissettirip saçımı yıkama isteği oluşturmuş¸ tanımlanamayan bir ürün. Hindistan cevizi aşığı olduğum için hindistan cevizlisini almıştım ama öyle ağır ve iğrenç bir koku ki… Yine de banyoda tutuyorum oda kokusu niyetine işte naparsın para verdik bi kere. Asla tavsiye etmiyorum¸ almayın.

 51. Kokuları sebebi ile migren ağrılarını tetikleyen¸ pek bir etkisini göremediğim. Kuru şampuanlardır. Onu yerine Got2b kuru şampuanını tercih ederim.

 52. piyasadaki en kötü kuru şampuan olmaya aday kuru şampuan. hindistan cevizi kokusuna bayıldığım için go nuts with coconut olanını almıştım. öncelikle içindeki pudra 2-3 sıkımda bitiyor. şahsen sıktıktan sonra ben saçımı daha pis hissettim çünkü kokusu temiz bir koku değil¸ bana gayet ağır geldi¸ ve saçtaki yağı da emmiyor. yani iyi bir alternatif olduğunu düşünmüyorum.

 53. Saç diplerim baya yağlı.Hergün saç yıkamaktan bıkmış biri olarak kuru şampuan arayışına girmiştim.Uygun fiyatlı bulduğum urban care go nuts with coconut kuru şampuanını aldım ama sonuç hüsran.Asla ama asla saçın yağını almıyor¸sıktıktan sonra hiçbir fark göremedim.Boş hava sıkıyorum gibi geliyor.Sadece anlık hoş bir kokusu var o kadar.O bitince İt’s so high olanını aldım o da aynı şekilde hüsranla sonuçlandı.Hacim verme gibi bir etkisi asla yok.İki tüp boşu boşuna kullanmış oldum.Anlayacağınız boş havaya para ödedim.Bir daha asla almayacağım üründür kendisi.

 54. Hindistan cevizli olanını kullandım. Kokusu çok ağır bence¸ bunu kullandığımdan beri tiksindim hindistan cevizi kokusundan. Batiste gibi pudralı değil az bir şey var yağı almak yerine hacimlendiriyor o da sadece. Sıktım saçıma başta ürün gelmedi zannettim. Sıktım¸ sıktım¸ sıktım…….en son solunum yetmezliğinden banyoda bayılmışım.

 55. urban care markasının saçtaki yağı alıp hacim vermeyi vaad eden ürünü. İlk kullanımda beni umutlandırmıştı fakat o içindeki pudrası iki kullanımda bitti. Çok sıkan biri de değilimdir üstelik. Geriye sadece içindeki gazı kaldı. Ben geçen yıl eve shoptan 15 tl ye almıştım Kesinlikle verdiğiniz paraya değecek bir ürün değil. . 

 56. Herhalde hayatımda herhangi bir kozmetik ürünüyle bu kadar kötü deneyim yaşamamışımdır. Normalde yurtdışında yaşıyorum ama genelde bazı kozmetik ürünlerini Türkiyeden alıyorum. Bunu da denemek istedim sırf bir Türk kadın girişimi markanın ürünü diye. Normalde Batiste kullanıyordum bu arada. neyse¸ denediğimde işlevini yapmamasının yanı sıra inanılmaz biçimde saçlarımı döktü. saçlarım yağlıyken daha iyi görünüyordu herhalde¸ ciddiyim.

 57. Ambalajı havalı¸ kendisi etkisiz kuru şampuan. It’s so high olanını denedim. Kokusu çok ağır¸ pudralı görüntü bırakmıyor ama.. işe yaramadığı için saçlarım yağlıyken kullanmıyorum. Yaz aylarında duş sonrası temiz saça uygulayıp saçın terle kafama yapışmasını geciktiriyor olabilirim.

 58. Normalde Batiste kullanıyorum ve memnunum ancak çok pudralı olduğu için Urban Care denemek istedim. Saçınız yağlıysa ve günü kurtarmak için kullanıyorsanız¸ kurtarmıyor malesef. Etkisi olmadığı gibi bütün gün buram buram ağır kokusu da burnunuza geliyor. (Benim kullandığım It’s so high olanı¸ diğerlerini denemedim.)

 59. İlk kuru şampuanım 🙂 Eveshopta indirimde görünce aldım. Bendeki floral olan ( kokusu 8×4 charme ile aynı) şimdilik memnunum beyazlık bırakmıyor. Urban care ürünlerini seviyorum

 60. hindistancevizlisi var bende ama bi işe yaramıyor çöpe giden parama yazık :(ve bunu öven vloggere selamlarımı iletiyorum!!!!!

 61. saç derisinde egzama problemi olan kullanmasın kesinlikle. Coşturuyor çünkü. Gece sıkıp yattım bir kaç kez¸ her seferinde sabah kalktığımda egzama kaşıntısı çekerek uyandım batiste böyle bir sorunum olmamıştı egzama olan kısımlara sprey sıkmamaya özen gösteriorum sadece kahküme uyguluyorum ama pek bi verim alamadım.

 62. Hindistan cevizli olan dışındaki çeşitlerini önerebilirim hindistan cevizi kokusunu sevmeme rağmen aşırı ağır koktuğu için midemi bulandırdı yaz mevsiminde onu önermem. Ama diğer çeşitleri benim saçıma çok hacim kazandırdı temizken sıktığımda¸ yağlıyken kullandığımda da beni bir gün idare etti

 63. İstisnası bütün kuru şampuanlar gibi bu da bana sıktıktan sonra baş ağrısı yapıyor. Ama yine de bir günümü götürecek kadar beni idare edebiliyor. İndirim zamanları alırım yalnız¸ bence biraz pahalı.

 64. Eğer kuru şampuan saç derisini yağlandırmak ve kaşındırmak için varsa kesinlikle amacına hizmet ediyor. Asla ısınamıyorum ve indirimsiz almıştım gerçekten parama üzülüyorum. Kesinlikle saçlarımı yapıştırıyor ki saçlarım çok çabuk yağlanmaz. Ben sadece ekstra volum için kuru şampuan kullanırım ama bu kesinlikle bi daha alacağım bi ürün değil. 

 65. Ben bloom baby bloom olan versiyonunu kullanıyorum kuru şampuan olarak hiç bir şey beklemeyin saçtaki yağı asla emmiyor ama kokusu çok güzel ben avon’un celebre parfümünün kokusuna benzettim.Ben her gün saçıma sıkıyorum saçım bütün gün çok güzel kokuyor.

 66. batistenin xxl versiyonunu bulamayınca urban çare’in its so high volume olanını aldım. almaz olaydım. allahtan indirimden 26 lira gibi bir şeye aldım yoksa normal fiyatını versem içim acırdı. kötü. çok kötü. hacim vermiyor¸ kokuyu en fazla 1 saat yok ediyor¸ günü kesinlikle kurtarmaz. kendisinin kokusu güzel ama hacim vermedikten sonra¸ vaad ettiği temiz görüntüyü sağlamadıktan sonra benim için çöp.

 67. Go nuts with coconut ve it’s so high’ı denedim. İkisi de saçtaki yağlı görüntüyü almak ve hacim vermekte başarılı. Ama ikisinin de kokusu saçta o kadar ağırlaşıyor ki bir an önce yıkamak istiyorum.

 68. Kardeşimin hiç memnun kalmadığı benim de bir o kadar sevdiğim kuru şampuan. İnce telli saçlar için etkisi tartışılır ama benim normal telli saçlarım için kurtarıcı oldu. Bir de ek bilgi vereyim kızlar¸ kuru şampuanı saçınıza sıktıktan sonra havluyla saçınızın nemini alır gibi yedirin saça¸ daha etkili oluyo

 69. Ben bu kuru şampuanı almadan evvel aklım neredeydi de bu yorumları okumadım. Eve shop da indirimli görüp aldım. Keşke almadan yorumları okusaymışım. Ne bir etkisi var ne oe o koku bitiyor. “Zengin değilim ki ucuz mal alayım” diye bir söz var¸ o misal¸ gidip üstüne batiste ya da göt2b sevdiceğimi alayım.Edit: aklıma geldi¸ ben bu hatayı lee stafford kuru şampuan alırken de yapmıştım. O bile bundan halliceydi. Tekrar çok kızdım kendime

 70. Verdiğim paraya hic bu kadar acımamıştım. 3 kere kullandım ve bitti cunku gerisi hava tamamen bos hava geliyor ne kadar siksam da. Zaten kuru sampuan gorevini yerine getirebildiğini düşünmüyorum¸ o anlik yağlanmayi gizliyor fakat 3saat sonra etkisi gidiyor. Almayın arkadaşlar…

 71. Bu kuru şampuanları kullanıyorum fakat çabuk bitiyor. İstediğiniz hacimi alabilmek için tek seferde şişenin üçte birini sıkmanız gerekiyor. Oda hacim alsın dediğiniz de eğer bir yağlı durum varsa yağ alma gibi bir durumu yok. Öğleden sonra eski haline geri geliyor saç¸böylece bi işlevselliği yok. Batista’dan daha uygun diye düşünüp aldım fakat kuru şampuan arayışıma son vermedi. Memnun değilim. Formülasyonu değişmeli.

 72. Siyah olanı aldım. Bu da sıktıktan 1 saat sonra kadar kepek gibi omuzlara dökülme yapıyor. Çok pudralı olunca böyle oluyor. Bununla batiste hemen hemen aynı ikisi de çok pudralı. Böyle olması hacim veriyor ama saçı beyaz beyaz yapıyor ayrım bölgesine sıkamıyorum o yüzden ve dökülüyorlar. City gross da çok ucuz bu ürün bu arada.

 73. kesinlikle kötü.batiste orijinal ve schwarzkopf got2b rockin’it kullandım¸ aradaki fark çok belirgin.urban care yağ falan almıyor ya da çok az alıyor ve yapışkan hissi daha fazla.kısacası tavsiye etmiyorum.(saçım ince telli düz ve hemen yağlanır belirteyim)

 74. Ben sözde hacim vermesi gereken çeşidini almıştım. Ama iddia ettiği hiçbişeyi yapmıyor. Yağlı görünümü almıyor ki kuru şampuanın amacı o. Hacim almak için bütün şişeyi sıkmanız lazım ve aşşırı pudralı. Yani bembeyaz dökülüyor sonra. Urban care’in memnun olduğum çok ürünü var bu yüzden güvenmiştim açıkçası ama keşke almasaydım. Ayrıca kokusu da insanı bayıyor. İlk kuru şampuanım olduğu için diğerleriyle karşılaştıramayacağım maalesef.

 75. dünyanın en bomboş parasını vermiş olduğum kuru şampuandır kendisi. hayatımda bu kadar işe yaramayan¸ kokusu beni bu denli rahatsız eden bir ürün daha kullanmamıştım. gerçekten verdiğiniz paraya asla değmiyor. vaad ettiği gibi kuru şampuan görevini asla görmüyor hatta ve hatta daha bile kötü yapıyor saçları. gerçekten tam bir fiyasko.

 76. Etkisini göremediğim bir ürün. Her yerde reklamıyla karşılaşıp¸ almak için watson’a uğradım. Bir kez kullandıktan sonra saçıma herhangi bir etkisini göremedim. Ürüne dair tek güzel şeyin ambalajları olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Bence ürünün bu kadar satmasının sebebi de kadınlar için karşı konulmaz görselliği. 🙂

 77. Bir youtuberin güvenirliligini anlamak icin bu kuru sampuani övüp övmedigine bakmaniz yeterlidir övüyorsa salin gitsin 

 78. Bence saç parfümü olması gerekirken piyasaya yanlışlıkla kuru şampuan diye sürülmüş bu ürün.bende Go nuts with coconut vardı.Yağlı görüntüyü kamufle etme de başarılı değil.Sonrasında saçım eskisinden de yağlı gibi görünüyordu.Dağıtmak biraz zor ve hızlı bitiyor.Ancak kokusu çok güzel ve kalıcı.Kullandığım zamanlarda sevgilimden ve arkadaşlarımdan baya iltifat alıyordum.Kuru şampuan olarak değil de saç parfümü olarak şans verilebilir belki .Ben yazın küçük boyunu alıp az az sıkarak bu şekilde kullanmayı düşünüyorum.Şu an batiste kullanıyorum kendisiyle mutluyum

 79. Olmamış net. It’s so high olanını kullanıyorum. Tek iyi yanı kokusu. Saç diplerinin yağını alıyor biraz evet ama hacim vermiyor ki. İkinci günü o kadar kurtarabilsem zaten buna gerek kalmayacak ama gür olmayan saçlarım bir de dışarının isi tozu kiriyle iyice sönüp tüye dönüşüyor. Yarı fiyatlı got2b gri rockin’ it daha iyiydi hacim veriyordu. Gidip gururumla macro center’dan indirimsiz 21 tl’ye batiste alırım.

 80. aa renkli mi yapmışlar oh beyaz kalıntı bırakmaz diye bir heves almıştım kahverengi olanını ama ne azıcık yağı aldı ne de saça hacim verdi. bari göstermelik kısa vadeli hacim verseydi ama yok yani. gerçi renk olarak da boyamıyor yani sadece o beyaz kalıntı yok gibi düşünün dip gelince bi ürünle birden fazla iş yaptırmıyor malesef. orjinallerini bilmiyorum ama renkli olan serisinin kahve olanını önermem

 81. saça boşu boşuna ağırlık veren¸ hiçbir vaadini yerine getiremediğini tecrübe ettiğim şampuan. evet beyaz beyaz pudra bırakmıyor ama basık görünümü de kaldırmıyor ki! saçın temiz görünmesi için hacim şart¸ hacim yoksa sen niye varsın? batiste hala bir numara gözümde. demem o ki¸(bkz: you have only one jop)

 82. Sizin için koku ve beyaz kalıntı kalmaması bir kuru şampuandan beklediğiniz en önemli iki şeyse alabilirsiniz. Onun dışında bir numarası yok. ilk kullanıldığında fena değil ama kısa bir süre sonra saç sönüyor. 

 83. Gün içinde kullandığımda hiçbir işe yaramayan fakat gece yatmadan önce kullandığımda ertesi sabah gayet memnun kaldığım saçlara sahip bırakan ürün. Çok çeşitli markalarda kuru şampuan kullanmadım. Elidor ve urban kullandım şimdiye kadar. Elidor’u hiç sevmedim. Urban da gece yatmadan önce kullandığım takdirde gayet iyi. 

 84. Hindistan cevizi kokan kuru şampuanını kullandım¸ yağlanmaya karşı hiçbir problemi çözmeyen sadece güzel kokan youtuberların öve öve bitiremediği ürün

 85. beyazlık bırakmaması ve hacim vermesi yönünden gayet başarılı bulduğum ürün.ama bir süre sonra saçlarınız sönüyor. aynı markanın biotinli saç maskesi de fena değil.

 86. Saclarimda biraktigi hissiyati sevmedigim sampuandir. Kokularini ve sacta beyaz leke birakmamasini seviyorum fakat batiste`in aksine sacima odunsu bir doku veriyor. Kullanamiyorum.

 87. ilk çıktığı dönemde almıştım. saç tipim yağlı olduğu için saçımı yıkamak istemediğim kış günlerinde kurtarıcı olur diye düşünmüştüm. Saçımı daha da yağlandırdı bence. Bir daha herhangi bir kuru şampuan almayı / kullanmayı düşünmüyorum.

 88. siyah saçlılar için olanı¸ too black too strong’u kullanıyorum. kokusu o kadar ağır ki birazcık temizlik hissi verdiğine inansam seveceğim. batiste kuru şampuana geri dönmek şart oldu. saçın yağını aldığı falan yok. saça şekerli ve ağır bir parüm sıkmışsınız gibi. pudrası olmadığından mıdır nedir saça hacim vermediğini de söylemiş miydim?

 89. it’s so high olanı favorim. Beyaz kalıntı bırakmadan yağlı görüntüyü alıyor. Kokusu hafif¸ sonrasında bıraktığı hissiyat da batiste kadar rahatsız etmiyor.

 90. Denemek için hindistan cevizlisini almıştım.Çok bir etkisini göremedim.1-2 saat içinde saç eski haline geri dönüyor. ayrıca aşırı hızlı bitti.Tek güzel yanı saçta bıraktığı koku

 91. hindistan cevizli olanını şuanda kullanmakta olduğum kuru şampuan markası¸ kesinlikle bereketli bir ürün değil çok kolay bitiyor¸ üstelik fiyatıda pahalı. Yağlı görüntüyü pek fazla kurtardığı söylenemez¸ kokusu güzel herkes parfümün ne diye soruyor.

 92. Şişesi küçük olmadığı halde bereketsiz bir ürün gibi geldi. Benim saçım kuru ve benim saçlarımı ağırlaştırdı. Kullanımı pratik beyaz izler de bırakmıyor. Tek kötü yanı sanırım saçı ağırlaştırması.

 93. hızlı yağlanan saçlarımda asla etkisini göremediğim kuru şampuandır. belki yağlı olmayan saçlarda hacim verici olarak kullanılabilir ama kesinlikle yağı almak gibi bir etkisi yoktur. tek olumlu özelliği hindistan cevizli olanının çok güzel ve kalıcı bir koku vermesi olabilir.

 94. İts so high olanını ilk çıktığında almıştım harika bir kokusu var. Saçlarımı gün aşırı yıkarım kış aylarında o yıkamadığım günde bunu kullanıp bir güzel havalandırıyorum. İşe yarıyor hemem fresh bir hava katıyor .Ama bir daha alır mıyım? eksikliğini hissetmem sanırım. 

 95. Kokuları mükemmel ve kalıcı olan bir seri. İlk olarak tüm gün ofiste kendimi hırpaladıktan sonra akşam dışarı çıkacağımda acil durumda tanışmıştım bu ürünlerle¸ kokusu için de bir çok iltifat aldığım doğrudur. İndirimde 20 tl civarında alabiliyorsunuz fakat saçtaki yağları için tam anlamıyla işe yaradığını söyleyemem¸ yine de fena değil.

 96. Hiçbir işe yaramayan ürün. İndirimde diye almıştım dursun dolabımda diye. Geçen gün aniden lazım oldu kullandım¸ maalesef… saçlarım çok yağlı bile değildi. Biraz hacim versin¸ daha kuru görünsün diye sıktım ama yok. Sınıfta kaldı…

Siz ne düşünüyorsunuz?