“Uni baby bebek şampuanı” için 20 yorum

 1. İçeriği daha temiz diye dalin yerine tercih ettiğime her banyoda bin kere kahrettiğim ürün. Ben bebe şampuanını duş jeli olarak kullanıyorum. Ama bundan ölesiye nefret ettim zira Çok çok kötü kokuyor.

 2. ben de içeriği daha temiz diye almıştım. ancak ne yazık ki alerjik bünyeme kokusu inanılmaz derecede rahatsızlık verdi. öyle ki kokusunu duyduğum an nefesim kesiliyordu. Ne koydunuz kuzum bunun içine?

 3. 500 ml lik pompalı boyunu aldım. ama kullanamıyorum. pompa kısmı mı bozuk yoksa ürün raflarda açılmasın diye kilit sistemi mi var anlamadım. kokusu bence gayet hoş. kullanan arkadaş pompa konusunda beni bilgilendirse çok sevinirim

 4. makyajımı çıkardığım güzide bebek şampuanı. paraben¸ alkol vs içermediği için bunu almıştım. şu anda severek kullanıyorum. düne kadar sadece normal köpürtüp yıkıyordum yüzümü. bugün ilk defa konjac süngerle beraber kullandım. eğer yoğun bir makyaj yoksa yüzümde tek seferde çıkarabiliyorum tüm makyajımı. gözlerimi de yakmıyor. memnunum.

 5. büyük cosmetica indiriminden 750 ml lik boyunu 4 tl ye mi ne almıştım. iyi ki de almışım dedirtti bana kullandıkça.içeriğinin muadillerine göre daha iyi oluşu nedeniyle radarımdaydı zaten. fırçalarımı ¸ şal ve fular gibi elde yıkamaya uygun parçaları ama en çok da göz makyajımın kalıntılarını temizlemek için kullanıyorum. kolay köpürmesini ¸ verdiği temizliği ve en çok da kokusunu sevdim. yalnız bebek şampuanı da olsa durulama esnasında gözünüze kaçtığı anda ciddi ciddi yakabiliyor ona dikkat etmekte bence fayda var.

 6. benim saçımda kaç pompa sıkarsam sıkaym johnsons gibi köpürmediği için memnun kalamadım¸ yumuşatmadı da onun gibi lakin içeri ona oranla tertemiz.

 7. Ergenliğimden beri her türlü yüz temizleme jeli ve sabunu kullanmış biri olarak¸ bana cüzdanımı ve cildimi boşa yıprattığımı gösteren bebek şampuanı. Cildimi kurutmuyor¸ hassasiyet yapmıyor. Farları ve yüz ürünlerini çok güzel çıkarıyor. Bir de temiz içerikli ve uygun fiyatlı. e daha ne olsun.

 8. kirpiklerim çok hassas olduğu için öyle çift fazlı makyaj temizleyicilerini pamuğa döküp gözümü ovalayamıyorum¸ direkt kirpiklerim dökülüyor¸ gözlerim kıpkırmızı oluyor. bir arkadaşımın tavsiyesi ile önce dalinle göz makyajı temizlemeye başladım¸ sonra içeriği daha temiz olduğu için uni baby aldım. cok memnunum¸ elime biraz döküp köpürtüyorum sonra parmak uçlarıma alıp yavaşça kirpiklerimi temizliyorum. İnanılmaz kısa zamanda rimel¸far vs akıyor ve hemen temizliyor. zaten kirpik dibi iltihabı için bebek sampuani kullanılmasını öneriyor doktorlar.hem cok kolay makyaj temizleniyor¸ hem kirpik diplerinde bakteri kalmiyor böylelikle.

 9. Severek kullandığım tek bebek şampuan markasıdır kendileri. Hem duş jeli niyetine hem de günlük yüz temizleyicisi olarak kullanıyorum bir süredir. Şimdiye kadar bi yan etkisi olmadı cildimde. Tüm cicişlere öneririm.

 10. johnsons baby¸ dalin ve nivea baby marka olan uygun fiyatlı bebek şampuanlarına göre daha temiz içeriğe sahip olduğu için bir yıldan uzun süredir kullandığım şampuan. Bahsettiğim markalardan daha zor köpürdüğü için daha fazla miktarda kullanmam gerekse de fiyatı uygun olduğundan olumsuz bir özellik olarak görmüyorum. Temiz içeriğine güvenerek banyo sırasında makyajım varsa bir miktar da yüzüm için kullanıyorum¸ güzel de temizliyor. Ekstra bir faydasını görmesem de bir zararını da görmediğim için kullanmaya devam edeceğim.

 11. göz makyajını çıkarmada johnsons baby i daha başarılı buluyorum buradaki temiz içerik konusuna güvenerek uni baby i de alıp kullandım ancak makyaj temizleme de johnsons baby kesinlikle daha başarılı.

 12. çok severek kullanıyorum. hem uygun fiyatlı hem de diğer şampuanlara göre çok daha temiz içerikli. saçlarım için kullandığımda yumuşacık oluyor gerçekten aynı şekilde makyaj fırçalarımı yıkarken de kullanıyorum ve çok memnunum. köpürmesede az miktarla güzel temizliyor. kokusu da hoş ve kalıcı.

 13. PH seviyesi düşük olduğu için yüz yıkama jeli olarak kullandığım şampuan. Benim cildime birçok güzel markadan daha iyi geliyor. Kokusu da zaten çok güzel¸ bebek gibi 🙂 saçlarımda denediğimde biraz sertleştirdi ama boyasız saçlar şampuan olarak da memnun kalır diye düşünüyorum.

 14. Birkaç yıl önce oğlum için alarak tanıştığımız ürün. Uni baby ürünlerine çok güveniyorum nedense. Çocuklarım için uni baby ya da mustela ürünleri alıyorum. Mustela’ya göre çok daha uygun fiyatlı.Arada ben de kullanıyorum saçlarımı ya da fırçalarımı yıkamak için.

 15. Saçlarımı yıkamak için kullandığım bebek şampuanı. Acayip derecede yağlı saçlara sahibim. Hemen her gün saç yıkamak zorunda olduğum için kullandığım şampuanın da temiz içerikli olmasını tercih ederim. Normalde organicare bebek şampuanı kullanıyordum. Bitince internetten sipariş verene kadar deneyeyim diye almıştım bunu. Çok severek kullanıyorum. Saçlarımı sertleştirip kepek yapmadı. Banyodan çıkınca da saç uçlarıma elseve mucizevi saç bakım yağı sürünce tarama sıkıntısı da olmuyor. yağlanmasına artı eksi bir etkisi olmadı. Bir de duş esnasında gözlerimi de yıkıyorum. Herhangi bir yanma olmadı. 

 16. Temiz içeriğinden dolayı saçlarımda kullanmak için aldığım ancak yüz yıkama jeli olarak etkisini beğendiğimden bu şekilde kullanmaya devam ettiğim ürün.Epey olduğu için saçlarımdaki etkisini hatırlamıyorum ancak cildimde uzun zamandır kullandığım ve memnum kaldığımı söyleyebilirim. Akneye oldukça meyilli bir cildim var¸ bu noktada hiç sorun yaratmadı. Cildimi kurutmuyor¸ yumuşak bir his ve hoş bir parlaklık bırakıyor. Ayrıca  cildimde kısa da sürse bir aydınlanma oluyor¸ kızarıklığını alıyor. Göz makyajı temizlemede çok başarılı¸ kirpik diplerinde hiç kalıntı bırakmaması ilk kullandığımda şaşırtmıştı. Ancak gözlerimi yakıyor. Saç yıkarken köpürmüyordu ama yüzümde böyle bir sıkıntı olmadı. Ben yüzümü ovalamayı sevmediğim için elimde köpürtüp yüzümü öyle yıkıyorum. Bittikçe aldığım bir ürün¸ özel etkisi olan bir temizleyici bulmadığım sürece kullanmaya devam edeceğim.

 17. Hayvanlar üzerinde deney yapmıyor ve kokusu daline göre çok daha güzel. Saçlarım için kullanıyorum ve yumuşacık yapıyor¸ kepeklenme vs yapmadı bende gayet güzel temizliyor.

 18. Annemin favori şampuanı. 1 yıldır bebek şampuanı kullanıyor. Saçlarındaki dökülmenin ciddi oranda azaldığını söyledi. Kaşıntılarınıda azaltmış. 

 19. Son zamanlarda makyaj temizleme favorim ne yüzümde ne de gözümde hiç bir makyaj kalıntısı bırakmıyor. içeriğinin temiz olması da kullanım için beni çekingen kılmıyor.

 20. Doğal bir ürün olduğunu düşündüğüm için kullanıyorum. Bir arkadaşımın önerisiyle aldım ve güvenle kullandığım ürünler arasında. Saçlarımda boya olmasa çok daha yararlı kullanabileceğim bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ama genel anlamda arındırıcı olarak kullandığım şampuanlardan biri. Ayrıca arada duş jeli olarakta güvenle kullanıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?