“Toni and guy nourish reconstruction saç maskesi” için 30 yorum

 1. bu maskeyi kullanmaya başladıktan sonra saç kremi kullanmayı bıraktım. indirimleri sadece bu ürün için takip ettiğimi söyleyebilirim. maskeyi almadan önce araştırmış ve ‘ölüyü diriltir’ yorumunu aldıktan sonra çok merak etmiştim. Sadece saç uçlarımda balyaj var ama yine de tiftik tiftik olmuştu. her duşta tiftikleşen yerlere sürüyorum ve 5 dakika bekliyorum. saçlarım yumuşacık ipek gibi oluyor. sahiden dedikleri kadar varmış¸ diğer bütün maskeleri serumları bir kenara attırdı.

 2. Boya ile iyice walking dead’e bağlayan saçlarımı bebeksi hâle getiren pamuklara sarılası. Kadını gösteren saçıdır¸ derler¸ ısrarla kullanınız efendim.

 3. saçlarım boyadan gerçekten kupkuru olmuştu ve bu maske yumuşacık yaptı. saçım eskisine göre sağlıklı görünüyor artık hiç kestirmeme¸ kırıkları olmasına rağmen. indirimden 28 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

 4. Kalin telli gür ve kupkuru saclarim var asla hiçbir ürün yumusatamadi dünya krem denedim ama nafile. Taa ki bu ürünü keşfedene kadar haftada iki kere kullaniyordum saclarim ipek gibi oldu yumusacik. İlk defa çok kolay tarandi bir kutu bitirdim ikinciyi kullaniyorum. Bir de keşke sık sık indirim olsa…

 5. Kışın indirimden almıştım bu maskeyi genelde haftada 2 kez kullanıyorum ve çok memnunum saçımı yumuşatıyor ve banyo sonrası hiçbir ürün kullanmadan direk tarakla açılıyor bu yüzden baya sevdimm

 6. Saçları gerçekten çok güzel yumuşatan ve mis gibi kokan bir maske. Her indirim döneminde mutlaka aldıklarımdandır. Özellikle saça krepe vb atılmış ise çok kolay açılmasını ve taranmasını sağlıyor. Yalnız ben saçıma maşa yapacaksam kullanmayı tercih etmiyorum çünkü saç ipeksi bir yumuşaklıkta olduğundan maşa çok tutmuyor¸ daha çabuk çözülüyor. 🙂

 7. Kabarık saçlarımı yumuşatan ve yatıştıran bir saç maskesi. Tüm övgüleri hakediyor ancak ben de kullandığım süre boyunca sırtımda ve belimde sivilceler¸ pütürcükler oluştu bir daha almayacağım bu yüzden

 8. ilk kullandığım zamanlarda saç diplerime de sürüyodum öyle olunca kullanmadığım günlerde saçlarım sert görünüyordu gözüme. Ve açılması da zor oluyordu saçlarımın. O yüzden diplere sürmeden saç kremi gibi kullanarak kendisini bugün bitirmiş bulunuyorum. Gayet başarılı bir ürün . Bi ara saçlarım iyi ya artık pahalı şampuanlara gerek yok diye ucuz şampuan alarak saçımı mahvetmiştim. Normalde dökülme problemi olmayan saçlarım artık belirgin şekilde dökülüyodu. O haller bile geçti bunu kullanınca. Tabi ben tony&guy yıpranmış saçlar için şampuanla beraber kullanmıştım. Tek sıkıntısı bence kullanım süresi. 9 ayda bitirmek gerekiyor. Saç kremi gibi değilde maske olarak kullanmış olsam zamanında bitmezdi.

 9. sık boyanan¸sık düzeleştirileb çok işlem gören saçların kesinlikle kurtarıcısı bir maske. Bana aldığım yerde saça duştan çıktıktan sonra sıcak suyla ıslatılmış bir havluya sarıp 15 dk bekledikten sonra yıkamam tavsiye edilmişti bende hep öyle uygulamaya çalışıyorum

 10. Boya ve diğer yıpratıcı işlemlere maruz kalan saçların kurtarıcısı olan maske. İlk kullanımda etkisini gösterir ve haftada 1-2 kullanımla uzun bir süre götürür alın aldırın efenim.

 11. açma işlemlerinden sonra mahvolan saçlarım için adeta kurtarıcı. yumuşacık yapıyor. ama ince telli saçlarda bir miktar sönüklüğe sebep olabiliyor uyarmak isterim.

 12. Uzun bir yazı olabilir umarım sıkılmazsınız.Evet bende herkes gibi ombre mağduru bir genç kızım… Ama sorarsanız yinede vazgeçemiyorum yeniliyorum ombrelerimi.Saçlarım aşırı kuru ve mat boyayla içinden çıkılmaz bir hal almıştı iyice.Ve bir kız olarak saçıma takılan ellerden¸ saçını hiç taramıyor musun sorusuna hayıır benim saçım böyle cevabını vermekten açıkçasî hiç memnun değildim. Her neyse çok konuşuyorum sonra bu maskeyle tanıştım indirimde de aldım hemen. İkinci kullanimimdan sonra yazmaya karar verdim.Gerçekten işe yarıyor başarılı bir ürün. Tabiki saçlarınız elinizden ipek gibi kayıp gitmiyor ama normal yumuşaklığa ulaşıyor nem kazanıyor.Cidden bunu bariz anlayabiliyorsunuz hiç şüpheniz olmasın.Ben ki saçım sırtıma değince acıtırdı şuan değiyor ve her şey yolunda. belki tek eksisi fiyatı olabilir ama bundan önce 3 ürün kullanıyordum ve biri saçlarımı dökmek uğruna olan kimyasal deposu mavi su olunca fiyatta avantajlı geliyor ilaveten ürün kullanmıyorum çünkü.

 13. 3. Kullanışım maskeyi. Saçlarımı kesinlikle yumuşacık yapıyor. Oldukça başarılı ayrıca kesinlikle parlaklıkta veriyor. Saçlarımı çok sağlıklı hissediyorum

 14. Bayılarak kullandığım maske. Saçlarım yumuşack oluyor . ben genelde saç uçlarına sürüyorum ya da önce maske sonra şampuanı kullanıyorum duşta. Çünkü ağırlık yapıyor ve çabuk yağlanıyor saçlarım. Ayrıca bereketli bir ürün. hele kokusu çok güzel.

 15. şimdiye kadar kullandığım en iyi maske. fiyatı çoğu maskeye göre pahalı ama kesinlikle değer. elimi korkak alıştıramıyorum bu maskede 🙂

 16. saç uçlarım ombre ve yazın yaptırdığım onlarca işlem yüzünden mahvolmuştu. hem yıpranık hem hafif yanık¸ bayağı kötü durumdaydı. kısacık kestirdiğim halde uçlarında yanıklar kaldı ben de son çare bu maskeyi aldım. 1 haftadır kullanıyorum yumuşacık oldu saçlarım. o yıpranık halinden eser yok resmen. yağlanma ya da ağırlaşma da yapmadı¸ ki inncecik ve yağlı saçlarım var. bayağı sevdim ve beni uzun süre götüreceğini düşünüyorum¸ ama bittiğinde hala ihtiyacım olursa kesinlikle alırım.

 17. geçen gratis indiriminde 26 tlye aldım kendisini.burdaki olumlu yorumlarda almama vesile oldu. şimdi aslında benim güçlü saçlarım var yani yıpranmış falan değil. çünkü herhangi bir boya yok¸ düzleştirici yok¸ fön falanda arada bir anca.. ama bu sunkiss jelle saçlarımın rengini açtıktan sonra üst kısımlar kurudu. baya çabuk dolaşmaya başladılar. ama asıl sinir bozucusun kaç kez kestirdim o renk değişiminin üstüne¸ hala değişmedi. yani jellede çok alakalı olduğunu düşünmüyorum..bende önce saç kremi kullanıyım dedim¸ onlar saçımın yağlanma süresini çok kısalttı. sevmedim.şimdi buna başladım. kışları 3. günde yıkandığım için hafta da 2 kez olmuş gibi oluyo her banyoda yapıyorum. daha 2 kez yaptım.saçlarım yağlanmadı¸ artı saçlarım sert olmadığı halde yumuşadı. deniz tuzu spreyi gibi kokuyo sanki. tararken dolaşan saçlarım yok. baya baya açılmış durumda.şimdilik herhangi olumsuz yönünü görmedim. kullandıkça tekrar yazarım cicişşler.kullandığım için kendi izlenimlerimi yazdım¸ bunda eksilicek ne var gerçekten merak ediyorum.

 18. Hepsi indirimlerde alınmış 3 kutu bitirdim. 4. Şu an banyoda. Eşsiz mi kesinlikle hayır¸ sıradan bir saç maskesi. Hatta daha iyilerini yarı fiyatına almışlığım var. Hiç bir saç maskesine saçımı alıştırmamak için dönüşümlü alıyorum. Yaklaşık 6 ayda bir de sıra buna geliyor. Benim için bundan ibaret.

 19. Yanmış saçlarımı taranabilir hale getirebilen tek maske. Kalıcı bir etki yarattığını düşünmüyorum fakat Bonacure şampuan ve krem ile birlikte kullanıyorum ve çok memnunum. Bittikçe yenisi almak değil yedekte olmadığı zaman geriliyorum.

 20. kullandığım en iyi saç maskesi.diğer kremler ve maskeler gibi saçımı ağırlaştırıp yağlandırmıyor. kokusu güzel¸ çok ağır değil. diğer maskelere göre daha az ürün alarak tüm saçıma yedirebiliyorum¸ bu açıdan bereketli bir ürün diyebilirim. işlem görmüş¸ bebek şampuanı ile yıkadığım saçlarımı yumuşacık yapıyor. yıkama sonrası saç serumu da kullanıyorum fakat bu maskeyi kullanmadığımda 1 lt serum da sürsem saçım öyle kolay taranmıyor. şu ana kadar kaç kutu bitirdim bilmiyorum.. evde bazı ürünleri yıkanmış boş toni guy saç maskesi kutularına koyuyoruz 🙂 hepsini de indirimden aldım. benim için bittikçe yenisi alınan ve fiyat/performans açısından başarılı olan ürünlerden.

 21. Bir kutusunu kısa saçlarıma saç kremi niyetine kullandım ve çok memnun kalmama rağmen sonra başka maskeler denedim ama onun verdiği yumuşaklığı hiçbiri vermedi.elimdeki maske bitince tekrar alacağım

 22. evrendeki en iyi saç maskesi olabiliryanan saçlarım için¸ en iyisi oldu yumuşacık yaptı benden bütün övgüler bu maskeye gelsin

 23. Gerçekten başarılı bir saç maskesi.İnce telli ve kuru saçlarımı yumuşacık bir hale getirmişti kullandığım dönem.Kokusu da çok başarılı.Boya ve ısıdan yıpranan saçlarınız varsa deneyebilirsiniz.

 24. Bir hafta önce yüzde otuz indirimde görüp aldığım ürün.Her duş öncesi saçımı ıslatıp ortadan başlayıp uçlarına kadar uyguluyorum¸ sonra duşa giriyorum.Saçımda bıraktığı yumuşaklığı seviyorum hafif canlanma da var.Bakalım uzun süreli kullanımda nasıl olacak.

 25. aşırı kuru saçlarıma birsürü ürün denedim ve onların arasında f/p “ehh” ayarında bence. Bonacure kadar hayalkırıklığı yaşatmasa da saçımda pek bi değişiklik yapmadığını söyleyebilirim. İndirimsiz fiyatına bence değmez.

 26. bitmesine baya az kaldı. geçen yıl aralık ayında almıştım. düzenli kullandım diyebilirim. tüm yıl kullanılan bişey olduğu için bence fiyatı gayet normal. saçımı gerçekten ağırlaştırmadı. saç kremi sürdüğümde 1 gün kısalır yağlanma süresi. geçen seneki girdimi okudum aslında baya topaklanma durumu vardı saçımda. şimdi bunu sürmediğimde de topaklanmıyor. saçı yumuşacık yapıyor. şimdi diceksiniz saç kremi de aynı? evet belki ama bu tüm yıl kullanılıyor o var¸ saçı ağırlaştırmaması var. bide sanırım bu özelliğini ben keşfettim galiba ama saç renginizi açıyor gibi geldi. ne alaka diceksiniz. sun kiss jelle açmıştım üstüne baya 2 kez birer karış kestirdim aslında. renk gitmiş olması gerekir. ama uçlarım hep açık açık. ya olanı parlatıyor ya da bi tık canlılık veriyor gibi geldi. bi dahaki indirimde alıcam dediğim gibi. hem bereketli hem ağırlaştırmadı hem iyi de geldi.

 27. iki kutu bitirdim bu üründen. Biraz pahalı geliyor ama fiyatını hak ediyor sayılır. Yıpranmış saçlarıma iyi geldi evet çok güzel bir ürün ama çok da fazla harikalar yaratmadı. Bir de aynı amaçla boya sonrası yanmış saçlarıma bonacure acil kurtarma serisinin maskesini denedim. Sanırım onu bir tık daha çok sevdim.

 28. ben bu maskeyi saç kremi niyetine kullanıyorum ve banyodan çıkınca (saçlarım ıslakken) john john frieda saç serumunu kullanıyorum. bu ikiliden gayet menunum¸ saçlarımı iyi nemlendirdiğini ve güzel şekillendirdiğini düşünüyorum.not: saç kurutma makinası kullanmıyorum saçlarımı kendiliğinden kurumaya bırakıyorum.

 29. 4-5 ay önce saçlarım açıcıdan dolayı lastik gibi uzuyordu. İnat ettim kestirmedim. Bu maskeyi saç kremi gibi her duşta uyguladım. Benim için mucize gibi¸ hem yumuşak hem parlak oluyor saçlarım¸ yıpranmış görüntüyü de en aza indirdi. Öğrenci bütçeme henüz indirimde olmadığı için ağır geldi¸ tekrar alamadım ve normal saç kremleri deniyorum ama yok hiçbir şey yerini tutmuyor. Şiddetle tavsiye ediyorum. 

 30. zamanında gardropstan ikinci el şeklinde almıştım. yarısı duruyordu bir nevi deneme için aldım ama gerçekten iyi bir maske. kullandığım zamanlar saçım yumuşacık oluyordu. daha sağlıklı görünüyordu. çokta güzel kokuyordu. ama ne zaman kullanmasam eski matlığına geri döndü. ama bayağı bereketli aylar oldu alalı ama hala bitmedi. ama bitse yerine tekrar almam. beklentimi karşılacak bir ürün değil

Siz ne düşünüyorsunuz?