“The body shop kenevir el kremi” için 13 yorum

  1. kışla birlikte dolabımın arkalarından en öne gelecek ürün.yoğun ancak elleri uzun süre vıcık vıcık bırakmıyor¸ nemlendirici etkisi de yıkayınca geçmeyip epey uzun süren cinsten. koku sorununu¸ kremi sürerken¸ aktardan alınma lavanta yağından bir damla damlatmak suretiyle çözdüm.

  2. Bir zamanlar favori el kremimdi. Kötü kokuyor herkes değinmiş ama lip balmının aksine nemlendirmesi¸ onarması harika¸ kolay emiliyor vıcık vıcık his bırakmıyor -ki bu benim için çok önemli- Kokusu önemli değil derseniz ayak kremiyle birlikte alınabilir yorumlarım ikisi için de geçerli.

  3. iddia ediyorum norveçli balıkçıların elleri bile benim kadarkiler kadar kuru değildir. uzun süre bu krem sayesinde kuruluğu kontrol altında tutabiliyordum ama kokusu cidden dayanılacak gibi değil. zaman zaman başka ürünler deneyip yeniden bu kreme döndüğüm oluyor. şu ara rituals cosmetics markasına ait bir krem kullanıyorum¸ keşke bu markanın ürünleri ülkemizde de satılsa. iddia ediyorum kenevirli el kreminin pabucu dama atılırdı.( fiyatları da abartmazlarsa elbette)

  4. Kokusunun tum iyi yanlarini alip goturdugu krem.Nasil anlatsam… sanki boyle pasli demirleri tutmussunuz ve onun kokusu sinmis gibi rahatsizlik verici bir koku. Dayanamadim gittim ellerimi yikadim. Iyi ki de almamisim napsam bilemezdim yoksa.

  5. kokusunu katlanılabilir buluyorum nemlendirmesi de başarılı. bir l’occitane shea el kremi değil elbette. ama ondan daha ucuz.

  6. kokusunu dayanılmayacak kadar kötü bulmadığım¸ bugüne dek kullandığım en başarılı krem. kuruluktan cayır cayır yanan ellerimi adam eden ve etkisi de uzun süre devam eden çok tatlı bir şey.ödeme esnasında kasada elim titremedi değil tabi. yine de özellikle kış aylarında yine¸ yeni¸ yeniden alacağım kremdir kendisi.

  7. yıllardır bittikçe aldığım¸ sertleşmeye meyilli ellerimi kar kış demeden yumuşak tutan ve kokusunu da epey sevdiğim bir el kremi. geceleri el kremi sürme ritüeli benim için ayrı bir zevk oluyor bununla. özellikle el ve dudak kremlerinde yapay kokulara hiç katlanamayan biri olarak bu kokuyu çok seviyorum. nasıl sevmezsiniz nassıııığğğğğllll oturup ağlayacağım. bir kişi de seviyorum dememiş¸ hepiniz oradaydınız be. buram buram olmayan¸ çimenimsi¸ toprağımsı yani doğal bir kokusu var. notalara ayırıp anlatmak gerekirse¸ bir parça yeni kesilmiş çim¸ biraz limon veya melisa¸ hafif de kil nörtlüğü¸ zaten içindekiler arasında parfüm yok¸ içeriklerin doğal kokusu bu. bir tüp kullanmış olsam diyeceğim ki az kokulu bir parti mi denk geldi veya bozuk muydu¸ o yüzden mi ben değişik algıladım ama 5 senedir devamlı kullanıyorum. kozmetiklerinin çoğunu bahçeden topladığı bitkiler¸ doğal yağlar¸ yiyecekler kullanarak fiilen kendi yapan biri olarak bir ürünün kokusundan beklentilerim farklı yönde olabilir tabi¸ yine de çok kötü denmesi ters geldi moraller kötü…..el kremi alanında çok çok devrimsel bir gelişme olmazsa kendisini uzuuuun bir süre değiştireceğimi sanmıyorum¸ bir tek yine body shop kenevir serisinin “intensive hand butter” versiyonunu merak ediyorum¸ bir tık daha nemlendiriciyse belki onu alırım bir sonraki sefere

  8. zamanında pazarda çalışan bir akrabama bu kremi verdim kışın soğukta elleri gerçekten kötü durumdaydı. Al bak eline iyi gelecek dedim. Kullandı ve bu neymiş böyle ellerimi nasıl yumuşattı dedi ondan daha iyi test eden olamaz sanırım

  9. kokusu pek iyi olmayan ama elleri esaslı şekilde iyileştiren yararlı bir krem. zaten kokusu kötü olan şeyler neden hep en doğrusu olur asla anlamam.

  10. kerametleri saymakla bitmeyen el kremi. kokusu da beni rahatsız etmiyor hatta seviyorum bile diyebilirim (junkie sayılmam inşallah 🙂 onun dışında ben hayatımda bu kadar iyi bir el kremi kullanmadım diyebilirim rahatlıkla. yoğun yapısına rağmen hemen emiliyor¸ ciltte yağlı bir şekilde kalmıyor bir iki kez elini yıkadıktan sonra bile etkisi geçmiyor. bir sokak sanatçısı tarafından dizayn edilmiş yeni ambalajı ile satın aldım (vakıflarına da yardım etmiş oluyorsunuz böylelikle) tasarımını da çok sevdim tüpün. eğer benim gibi kokusundan rahatsız olmuyorsanız şu an nezle olduğum için burnum tıkalı vallahi burun çevreme sürdüm burnumu açtı:) tavsiyeler ediyorum¸ bahsettiğim ambalajı da görsellere yüklüyorum

Siz ne düşünüyorsunuz?