“The balm the manizer sisters palet” için 17 yorum

 1. Elimde olmasaydı balm ın diğer aydınlatıcıları¸ kesinlikle alırdım. Ama yaptık bi hata zamanla marry lou ve betty lou aldık. Gerçekten kocamanlar ve ister far olarak kullan ister allık ister aydınlatıcı. Hayatta bitmezler. Bu paket o yüzden çok mantıklı. Hem gramaj olarak iyi¸ hem de ay bunda aklım kaldı diyemezsiniz. Bence elinde sisterlardan 1 tane olan ve denemek isteyenler mutlaka edinmeli ülkemize geldiğinde

 2. bu palette çok başarılı olmuş¸ başlayan fiyatlarla diye insertte belirtilen bunun fiyatı bence cicişler. bende maalesef mary ve cindy olduğundan alamayacağım galiba¸ ama alıp koleksiyona eklemelik resmen çokzel olmuş¸ dayanamam muhtemelen 🙂

 3. Gratis aralık ayı katoloğunda 64.90 tl’den satışa sunulduğunu görmekteyiz.Katalogta göremediğini yazan olmuş. İkinci sayfada efenim gratis.com/Catalog.aspx#page/2

 4. ikinci bir the balm meet matte hughes long-lasting likit ruj vakası olacak olan aydınlatıcı seti. daha geleli ne kadar oldu çoğu yerde tükenmiş..

 5. instagramda bunun çekilişini yapan bi hanımefendi vardı¸ belki katılırım diye takip etmiştim. sonra amaan çıkmaz nasıl olsa diye takibi de bıraktım. sonra instafollow uygulamasında gördüm hanfendi beni blocklamış. hiç anlam veremedim¸ neyse bu ürünün bendeki anı kısmı. tanıma gelecek olursak¸tanım: aydınlatıcı triosu. mary lou’ya hali hazırda sahibim ama diğer kız kardeşleri de merak ettiğimden önümüzdeki indirimlerden birinde alacağım.

 6. mary-lou ile betty-lou arasında kalırken palet yapmışlar yanına bir de cindy-lou eklemişler. bana sorarsanız enfes olmuş. zaten gramaj olarak bir tanesi çok büyük¸ böylece en azından ufak ama üçünden de koymuşlar ve de bu bile senelerce gider. indirime girse de saldırsak

 7. bu benim için çok kullanışlı olur diyecek insan sayısının çok gerçekten de kullanacak insanın az olduğunu düşünüyorum bu yüzden de çıktığı gibi tükenecek çekmecelerde toz tutma görevini üstlenecek bir aydınlatıcı kitidir.

 8. elimde mary lou ve betty lou olmasaydı kesinlikle satın alacağım bir palet olurdu. fakat hicbirine sahip olmayanlar için hem güzel hem ideal bir palet olmuş. çünkü tek olarak gramajları zaten fazla ve bitecek gibi durmuyor. tek olarak satın alındıklarında indirimsiz fiyatı da bu paletin fiyatına çok yakın zaten.

 9. 3 ayrı cilt tonuna özel 3 ayrı aydınlatıcının tek palette toplanmış hali. özellikle internasyonal bir aile yapısı olanlar kaçırmasın.

 10. Daha önce aldığım büyük boy mary-lou kırıldığından ve bir daha büyük boyunu almak istemezken benim için ideal bir ürün olan palet. Hatta dışarıda makyaj yapmam gerekirse yanıma bir tek bu paleti alıyorum¸ betty-lou’yu hafifçe allık gibi sürüp¸ gözümde de far olarak kullanıyorum. Aynı şekilde paletteki diğer iki “sister” da far olarak kullanmaya müsait. Aldığıma pişman değilim¸ ayrıca tüm the balm ürünleri gibi ambalajı çok güzel¸ taşıması kolay.

 11. hem aydınlatıcı hem de far olarak kullanmak için aldım. nötr alt tonlu olduğum için mary lou da cindy lou da gayet güzel duruyorlar tek başlarına. betty lou’yu ise allık ve far olarak kullanacağım. benim için çok kullanışlı bir palet oldu. fakat tek eksisi fırçayı ürüne değdirdiğim an dağılması¸ çok kolay parçalanabilir bir yapısı var.

 12. Bıktımmmm the balm’ın aynı ton highligterlarından bıktım her palette bir mary lou var sapsarı kalıyor bana¸ cindy ise yetersiz ve çok pembe neden inci rengi pembe alt tonlu beyazlara göre yeni bir higlighter çıkarmıyorlar ki¸ sürekli aynı ürünler başka paletlerde yenilenmesi gerek çeşitler her alanda çok az :/

 13. cindyi elime sürdüm gayet güzel yanağıma sürdüm yok gibi. bayağı boca ettim yine de yok. ben mi göremedim acaba

 14. yüzde kırk indirimde 35 tl ye sadece mary lou almak verken 55 lira verip 3 ünüde almak mantıklı değil mi? sonuçta yazın bety lou harika olur¸ cindy lou allık gibi hafif uygulanıp aydınlatıcı kullanılmaz.. mary lou yu anlatmasakta olur.. bence hiç balm paleti olmayan biri alıp¸ sürekli kullansa bile zar zor bitebilcek ürünler.. Bence anca her gün kullanılsa 2 3 yılı bulur bitmesi.. zaten ürünlerden sıkılmam için yeterli süre kendim için 🙂

 15. The balm markasının iftiharla sunduğu aydınlatıcı palet. Nasıl bir pazarlama ve reklam yapıldıysa¸ bende mary-lou tek başına olmasına rağmen¸ gittim koşa koşa aldım. Bütün yaz da tatile¸ vs nereye gidersem gideyim makyaj çantamda taşıdım. şu an kapağını açıp baktığımda ise ürünü boşa aldığımı görüyorum çünkü betty-lou’ya el sürmemişim¸ cindy-lou’ya ise maksimum 3 fırça darbesi sürmüşümdür. içlerinden en çok kullandığım mary-lou’cuğum olmuş. ki bahsettiğim üzere bende maryciğim ayrı olarak vardı.kıssadan hisse¸ ürünün kapağında yer alan üç kız nasıl sister olamazsa¸ bu üç renk de herkes¸ özellikle makyaj konusunda bildiğinden şaşmayanlar tarafında eşit şekilde kullanılamaz. formülüne değinmek gerekirse de kalıcı olduğunu söylemeden olmaz. zaten kimse aksini iddia etmiyor sanırım.

 16. Yüzümde sürmediğim yer kalmayan palet adetaBalmdan aldığım ilk iki üründen bir tanesiydi.Mary lou zaten ünü uzaya çıkmış bir ürün be bende farklı bi şey düşünmüyorum. Çok çok güzel bi aydınlatıcı Cindy lou nun benim için kullanım alanı az¸ ama hafifçik bi far için kullanıyorum. Allık için fazla çık¸ highlighter için fazla pembe. Betty lou ise bir diğer aşkım. Far ve allık olarak çok çok güzel bi ürün. Hatta bi gece makyajında ışıltılı bir kontür yapmak için bile kullanılabilir. Ben öğrenci halimle elimi pek balma uzatamıyordum¸ pişman olmaktan korkarak aldım¸ ama büyük aşk yaşıyorum. Şiddetle önerilir!

Siz ne düşünüyorsunuz?