“The balm stainiac hint and tint dudak ve yanak mürekkebi” için 60 yorum

 1. kırmızı renklisini kullanıyorum: tek katta çok doğal dururken¸ “dur bu renk vermedi. biraz daha süreyim” deyince bu sefer de doğallıktan nasibini almamış pespembe dudaklarınız oluyor. bi ortasını bulabilsem iyiydi aslında.

 2. stainiac çok övülmesine rağmen beklentileri karşılayan bir ürün de değil bence ¸ ben kırmızısını kullanıyorum¸dudakta kullanmak anlamsız bence tabi dudak rengiyle de alakası vardır ama benim dudaklarımda dudaklarım gibi durdu mikroskopla baksan anlayamazsın üstünde bir şeyler olduğunu yanakta iste güzel ancak gözenekleri açık olan ya da sivilce izleri olanlar bu üründe uzak durmalı bence çünkü çok fazla patlatıyor suratta sürüldüğü yerdeki hataları ve en büyük sorunu da sürdüğünüz yerde nokta mı çizgi mi hangi şekilde sürüyorsanız iz bırakması¸ mesela ben nokta nokta sürüyorum dağıtıyorum uzaktan hoş dağılmış eşit ama ya yakından o ilk koyduğum noktalar resmen görünüyorum ne kadar dağılırsa dağılırsan iz bırakıyor¸ ne iyi performans orta bollukta ve çizgi halinde (yalnız geniş bir çizgi) kullanmak bence¸ ve bir de bu ürünü sebi bebi’nin meşhur ettiğini düşünüyorum ben de ondan görerek almıştım :d:D

 3. Dün Beautyqueen isimli olanını aldım. Allık olarak kullanamadım çünkü açık renkli (beyaz tenliyim demekten soğudum vallahi) olduğum halde yaklaşık beş dakika içinde sürdüğüm yerden esrarengiz bir şekilde kayboldu. Dudağımda da saatlerce kalmadı aslında. Gün içinde bir kaç kez tazeledim. Rengi güzel ama çok etkilenemedim ben.

 4. Bende prom queen isimli kırmızı olanı var. Allık olarak kullandığımda verdiği doğal kırmızılığı seviyorum. Dudaklara uygulandığında ise biraz tuhaf bir his veriyor. Ama sanki kendi doğal dudağınız kırmızıymış gibi duruyor. Kısacası ben sevdim.

 5. homecoming queen isimli rengine sahip olduğum mürekkep. hızlı ve düzgün bir biçimde dağıtabilirseniz eğer harika şeftalimsi turuncumsu yanaklara sahip olabilirsiniz. dudakta kullanımını pek öneremem tadı bir tuhaf çünkü. ayrıca çok bereketli bir ürün diyebilirim. ama dedigim gibi kullanırken seri olmanız lazım çünkü rengin sabitlenmesi inanılmaz hızlı.

 6. bu ürünü aldım alalı bir iki kere anca kullandım en sevmediğim the balm ürünü neden derseniz dudağa sürünce alice makyaj diyarinda arkadaşımızında dediği gibi çok tuhaf bir his veriyor yanakta ise bir saate uçuyor¸ bence aynı etki yazın sıcaktan kışın soğuktan oluşuyor zaten yanaklarda

 7. Sürdüğümde çok net baş dönmesi yapan the balm ürünü. Ama ben kat kat sürüyorum öyle tek kat değil. Yanağıma sürmeye çekiniyorum çünkü cildin emmesi durumu söz konusu¸ baş dönmesi yapmasını kana karışmasına bağlayıp içeriğinin yüzümde alerji yapacağına en kötü sivce çıkaracağına emin olduğum komplo teorilerim mevcut. Ama dudakta duruşu doğal. Yanağıma bir kere sürdüm¸ doğal.

 8. Daha dün aldığım ama bugünden hastası olduğum TheBalm ürünü¸ mürekkep demişler şahane tanım olmuş. Ben homecoming queen rengini aldım¸ soğuk yemişim tadında yanaklar dudaklar verdi¸ kuruma problemini de bence henüz yapmadı nedendir bilemedim. Fİyatı da şahane¸ azcık indirim vardı 16 liraya alıverdim. Benim için bir “holy grail” midir¸ evet öyledir.

 9. dudaklarıma verdiği kuruluk hissinden¸tadından nefret ettiğim allık olarakta kullanmaktan hiç haz etmediğim ama dudaklara verdiği o doğal renklendirmeden de vazgeçemeyeceğim ürün.

 10. Yanaklarda muhteşem bir kalıcılığı var. Dün Gece makyajımı çıkarmadan sızmışım afedersiniz sabah annem yanakların niye kıpkırmızı diye sordu.O derece yani fakat dudaklar açısından aynı şeyi söylemeyeceğim belli bir süre sonra dudağın içindeki ruj yok oluyo sadece dudak kalemi sürmüş gibi oluyorsunuz..

 11. İlk sürüşte rengi dudakla bütünleştikten sonra daha çok sürmek istediğim rengini çok beğendiğim ürün. Kat kat uygulasan bile doğal duruyor. Kesinlikle verdiğin parayı sonuna kadar hakediyor. Pratik kullanımı olması hem allık hem ruj olabilmesi de artı puan.

 12. the balm’ın benetint muadili dudak ve yanak mürekkebi. bugünkü kadınlar indiriminden bir adet edindim. ilk izlenimim bunun benim için vazgeçilmez olacağı çünkü çok pratik bir ürün. çıplak tende yanağıma denedim ve 5 saattir bir yere kımıldamadı. çok seyahat eden ya da gün içinde allık tazelemeyi sevmeyenler için ideal. indirimle 13.50 liraya aldığımı da belirteyim.

 13. allık kullanamadığım için bu ürünü allık olarak kullananlara hep özeneceğim sevgili sözlük. ben bunu daha çok kırmızı rujumun üstüne sürüyorum ve rujumun kalıcılığını arttırıyor. günlük olarak da kullandığım oluyor ama dudakları kurutuyor malesef.

 14. Beauty queen rengini iyi ki de almışım çok da güzel yapmışım. Dudağımdaki performansından etkilendiğimi söyleyemem ama allık olarak kullandığımda inanılmaz kalıcı ve doğal durdu bende. Alıp da pişman olmadığım sayılı ürünler arasında ve hemencik de bitivermiyor.

 15. ben bundan bi 10 tane kullanmışımdır desem yalan atmış olmam. özellikle yazın al bunu çık her yerine sür (abarttı). bir de rujdan önce sürünce de dudakları bi güzel yapıyo bu. eskiden bi turuncumsu bi magentamsı olanı vardı şimdi sadece ikincisi var.

 16. kendisinin ” no makeup makeup ” için bir nimet adeta. sahiden çok hafif sağlıklı bir görüntü veriyor dudaklara¸ yanaklara. eğer dozajı iyi ayarlarsanız hiç farkedilmeyebilir.

 17. yanaklarda beğenmediğim ürün. sanki dağıtırken makyajımı bozuyor¸ fondöteni yerinden oynatıyor gibi geliyor¸ zaten bence kolay da dağıtılmıyor. ama dudaklardaki performansına bayılıyorum. çok doğal duruyor¸ sanki kendi dudak renginizmiş gibi ama tabii ki çok daha güzel bir renk. ayrıca sabitleniyor ve çok da kalıcı. sürdükten sonra yemek yediğinizde¸ ağzınızı peçeteyle sildiğinizde vs. kolay kolay çıkmıyor.

 18. Son indirimden yararlanarak dün aldığım ve çok sevdiğim bir diğer the balm ürünü.tam da benetint almaya karar vermiştim ki aslı kim’in iki ürünü karşılaştırdığı videosunu izledim ve the balm almak için indirimi bekledim. Genelde yanak için kullanmayı düşünüyordum. İnanılmaz bir doğallık. Bayıldım resmen. Dudaklarda da duruşu çok doğal. Keşke diğer renkleri de olsa ülkemizde. Var da ben mi denk gelmesim bimşyorum :/ cha cha tint ve posie tint almak zorunda kalıcam sanırım. Bu üçlü bütün allıklarımı atmama sebep olacak gibi.

 19. benetint’im bitmeye yakınken yeni aldığım the balm ürünü. genellikle çok hafif makyaj yaptığım için ve dudaklarımda vişne çürüğü dışında renk kullanamadığım için benetint’i 2 senedir kullanıyordum. ama bunun kalıcılığı daha fazla bence şu an kola içiyorum bana mısın demiyor. aslında allık kullanmam ama kafama eserse allık olarak da deneyeceğim.

 20. makyaj çantamın joker ürünüdür. beauty queen rengine sahibim. yanaklarıma inanılmaz doğal bir kırmızı pembelik veriyor. sanki koşmuşum gibi. dudaklarımda da sağlıklı bir kırmızılık bırakıyor. inanılamaz kalıcı değil. ama kesinlikle bittikçe alırım.lakin eklemeliyim ki¸ indirimsiz fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.

 21. Ufak ambalajlı¸ yanakta homojen dağılmayan dudaktaki rengini sevdiğim ama çokta kalıcı olmadığını düşündüğüm mürekkep¸ ayrıca her dudakta rengini belli etmeyebilir¸ zamla birlikte indirimli fiyatını bile haketmiyor sanki.

 22. Olsa da olur olmasa da diyebileceğim ürünlerden birisidir.bazen haftasonları evdeyken kullanıyorum .evet ¸güzel bir pembelik veriyor doğal duruyor ama bitince bir daha aynı parayı verip de almam.

 23. The balmdan aldığım ilk ürünlerden biri. Bende kırmızı olanı 2 3 senedir var¸ dudağıma sürünce kenarlarda homojen bir görüntü olmuyor ve dudağınızdaki ölü deriler etrafında toplanıyor hatta bunu sürdüğüm bi gün çevremdekiler bana dudağındaki yaralar ne dedi doğal durduğu ve çok kalıcı olduğu bir gerçek ama böyle bir sorunu var o yüzden elim hiç gitmiyor

 24. Uzun zaman sonra visne curugu rengini dudaklarimda kullandim. Renk beni benden aldi ama dudaklarimi uyusturdu. Bu problemi yasayaniniz var mi yoksa kalani cope mi gidecek?Tanim: dudak ve yanak murekkebi.

 25. Allık olarak kullanıldığında cildimde çok kalıcı olan¸ beğendiğim benim için yalnızca yanak mürekkebi olan ürün

 26. bendeki rengi beauty queen. diğer renklerini hiçbir gratis’te göremedim zaten. öncelikle çok pratik¸ tam acil durum ürünü. dudakta duruşunu beğenmedim. ayrıca dudağı çok kurutup kabuklu bir görüntü oluşturuyor ama yanakta tozunu ayarlarsanız gayet doğal ve güzel duruyor. sürümü kolay ama çok hızlı olmanız lazım çünkü acayip çabuk sabitleniyor. eğer hızlı olmazsanız ilk sürdüğünüz iz ne kadar uğraşsanız da gitmiyor. genel olarak beğendiğim bir ürün oldu.

 27. Ben bundan bi ara indirimlerde alıp alıp bitiriyordum baya. (Vişne rengi gibi olanı.) Gratisi ilk keşfettiğim zamanlardı. Tam bir no make up make up ürünüdür kendisi. Ruj desen değil parlatıcı desen değil. Varlığı ayrı bir kat yaratmaz dudakta. Dolgunlaştırma gibi bir işlevi yok. Sadece renk verir. Kalıcılığı gayet iyi. Bazı dudaklarda daha doğal duruyor oturuyor. Gerçekten dudak rengin canlı renkmiş gibi. Bazılarındaysa olmuyor tam.(Bkz:ben) Sanırım bu yüzden çok sevmeyi bıraktım. Dolgun dudaklara daha iyi gidiyor bir de. Alsanız da olur almasanız da bir ürün bence.Gereksiz not: Baya baya sağlamdır bu arada. Piknikte tirbüşon kırılınca üstüne nike airla bastırıp şarap açmışlığım mevcuttur.

 28. Beauty queen rengine sahip olduğum likit ürün. Geçen yıl her gün “no makeup makeup” tarzı makyaj yaptığım için sürekli kullanıyordum. Eğer siz de hiç makyaj yapmayıp birkaç rötüşla evden çıkıyorsanız memnun kalırsınız. Dudakta hiç ruj sürmemiş de doğal bir kırmızılık varmış gibi duruyor¸ fazlasıyla da kurutuyor. Yanağınıza sürdüğünüzde eğer hemen dağıtmazsanız sabitlenip çirkin bir şekilde kalıyor. Eğer benetint ya da the body shop’un bu tarz tint ürünlerinden almayı düşünüyorsanız muadil olarak bunu tavsiye ederim¸ çok daha uygun fiyatlı

 29. tam bir yaz mevsimi ürünü. ten makyajı yapmadığım zamanlarda yanaklarıma ve dudaklarıma renk olsun diye sürdüğüm aynı zamanda utanmış da kızarmış rengi veren başarılı bir ürün.İndirimlerde alınabilir

 30. bir şişe bitirip ikincisi alıp almamakta kararsız kaldığım dudak ve yanak mürekkebi. şunu demeliyim ki bu ürün gerçekten stippling fırça istiyormuş. cilde tutunup sabitlenmeden önce cilde bu şekilde yaymak çok doğal bir bitiş verdi. yazın elimden düşeceğini sanmıyorum. tabii ki ikinciyi alışımda beni ikna eden kozmetikmuhendisine teşekkürlerimi sunuyorum. beni bu bataktan çıkaracağına iyice sürükledin¸ aro ksdjkfd

 31. Bundan iki sene önce aldığım ve hiç beğenmediğim the balm ürünü. Yanakta parça parça duruyor¸ dudakları kurutuyor ve bi yarım saat içinde çıkmaya başlıyor. Tavsiye etmiyorum açıkçası the balm’in albenisine kapılıp almıştım sonra kaderi çekmece dibi oldu tarihi geçince de çöp.

 32. Bugun beauty queen rengini aldigim urun. Acikcasi bende tam olarak bekledigim gibi durdu. Yanagimda tam istedigim cok kostuktan sonraki dogal pembeligi verdi. Dudagimda da ayni hala var mi bilmiyorum ama eskiden watsonsta satilan kucuk parmak kadar tamamen pembe ambalajli kendisi seffaf gozukup dudaga surunce pespembe duran lipbalmimsi seyin aynisiydi. dudagi kuruttugu dogru bu yuzden surdugumde surekli dudagimi yaladim ve rengi ortalarinda 15 dk icinde cikti. Yine de makyaj yapamayacak kadar yorgun hissettigim gunlerde azicik gozalti kapaticiyla benim soluk sari tenimi oldukca mutlu edecege benziyor. Ben sevdim ama indirimsiz 39 liralik bir fiyati haketmiyor. Biterse eger indirimde gormezsem almam

 33. dudakta duruşu şişede duruşu kadar koyu fuşya gibi bir renk olmuyor hafif bir kırmızılık veriyor ve çok doğal duruyor fakat dudakları kurutma sorunu var altına lip balm uygulamadan kullanmıyorum.Anında sabitleniyor dağıtmak veya düzeltme imkanı yok.Yanakta ise sanki yanaklarınızı sıkmışşınız ya da hafifçe kızarmışsınız gibi bir görünüm veriyor çok seviyorum ama yine anında sabitlendiği yerde kalıyor makyaja yeni başladıysanız kullanmakta zorlanabilirsiniz(acaba nereden biliyorum ¸aldığım ilk makyaj malzemesi olur kendisi)benetint daha sıvı¸ uygulama konusunda daha affedici ve daha pahalı stainiac ise jel gibi bir kıvama sahip ve daha yoğun.ben uzuuun süre kullanırım bunu.benim için en iyi özelliklerinden biri de gün icinde silinip gitmemesi ve çantaya atabilecek ambalaja sahip olması.

 34. dudakları çok kurutuyor ve yanakta kolay dağılmıyor. yanlış hatırlamıyosam indirimde 25tl gibi bi fiyata denk geldi. değer mi bilmiyorum çok da gerekli bir şey değil açıkçası. ilk aldığıma çok fazla kullanmıştım şimdi hiç elim gitmiyor benefit benetinte muadil diyorlar¸ onu hiç kullanmadığım için bilemeyeceğim :s

 35. bu aralar krem-sıvı formdaki allıklara kafayı taktığım için dayanamayıp aldığım ve kendisiyle aşk yaşadığım dudak& yanak mürekkebi.ben yapısını daha sıvı bekliyordum¸ ama jel kıvamında. sahip olduğum rengi beauty queen. ambalajında gözüme biraz korkunç geldi rengi. bildiğiniz vişne çünkü. ama yanaklarıma üç nokta halinde dokundurup onları da¸ rt stippling fırçayla dağıttığımda öyle doğal ve tatlı bir renk oldu ki¸ ne zaman allık sürmek istesem direkt ona gidiyor elim.dudakta denemedim hiç¸ ama zaten alma amacım allık olarak kullanmaktı.

 36. Çook uzunca bir süre kullandım ve bitirdim. O yüzden artık yorumlama vakti geldi de geçti benim için. Bendeki rengi de “beauty queen” di. Üstteki girdide de bahsedildiği gibi ambalajda rengi çok korkunç duruyor ancak kullanımda öyle değil. Ben okula giderken¸ sabahın köründe ölü yüzüme renk vermek için kullanıyordum. Renksiz dudaklarıma çok doğal sanki kendi rengi gibi çok tatlı bi pembeye boyuyor. Allık olarak kullanmak biraz sıkıntılı çünkü anında sabitleniyor ve dağılmıyor. Stippling bir fırçayla çok güzel sonuçlar alabilirsiniz¸ keza hızlı olursanız elinizle dağıtınca da güzel duruyor. Benim için yokmuş gibi makyajların vazgeçilmezidir bu ürün çünkü gerçekten öyle duruyor. Yalnızca bir süre sonra tuhaf bir koku yaptı bendeki¸ daha kullanım süresi dolmadan diye hatırlıyorum. Kaç aylık ömrü vardı onu çok hatırlamamakla birlikte yaklaşık 1.5 sene kullandım. Ben indirimsiz 35 tl ye almıştım¸ şu anki fiyatı nedir bilmiyorum. Tekrar alır mıyım¸ evet almayı düşünüyorum. 

 37. Bu ürünü o kadar merak ettim ki indirim falan bekleyemeden koşa koşa aldım. Aldığıma da hiç pişman olmadım çünkü yanaklarda duruşu tam anlamıyla doğal. Ben fondöten veya bb krem sürmek istemediğim günlerde nemlendirici sürdüğüm cildimin üstüne uyguluyorum¸ tenimle bütünleşip çok tatlı duruyor. Dudakta kullanmayı da seviyorum¸ dudağa verdiği o gergin görüntü hoşuma gidiyor

 38. sanırım beauty queen dışındaki renkleri artık satılmıyor. bende de beauty queen var. dağıtması zor. yanaklarda çok hoş bir renk veriyor¸ doğal duruyor ama ben dudaklarımı hep yediğim için orada güzel durmuyor

 39. Beklentimi karşılamayan the balm ürünü. Benefit benetint’e muadil olarak gösterildiği için almıştım¸ daha çok dudakta kullanmak istiyordum. Dudaklarım çok pigmentsiz olduğundan sadece dudak kremi sürüp çıkınca eksik hissediyorum¸ bunu da doğal¸ sanki kendi dudak rengimmış gibi bir renk oluştursun diye almıştım. Malesef hayal kırıklığına uğrattı. hem tüm dudağıma rengi uygulayamadım¸ renk ortalara doğru toplandı (özellikle üst dudağımda). İlk sürdüğümde çok hoş olan renk birkaç saat sonra cart bir pembeye dönüşüyor. Ayrıca dudaklarımı da çok yaktı¸ ilk seferlerde dayanabilirim diye düşünmüştüm ama bildiğiniz yanma hissi oldu her sürdüğümde. Gerçekten vaatlerini yerine getirseydi hem hayatımın ürünü¸ hem de fahiş fiyatlı benetint’e mükemmel bir muadil olurdu fakat malesef hayal kırıklığına uğradım. 

 40. benefit benetint muadili olarak gösterilen ancak kullanıp memnun kalmadığım ürün. öncelikle dudaklarımda hiç kalıcı olmadı ve gerim gerim gerdi. yanaklarımda ise kalıcı oldu ancak ne yaparsam yapayım¸ öncesinde yanağımı pürüzsüz¸ pamuk gibi bir hale getirsem dahi yarattığı o parçalı¸ yamalı görüntüyü engelleyemedim. herşeyine bayıldığım the balm’ın sevmediğim nadir ürünlerinden.

 41. Günlük makyajımın olmazsa olmazıdır. Ben yanağıma bir kaç nokta şeklinde dokundurup parmaklarımla çabucak dağıtıyorum¸ utanıp da kızarmışım gibi çok doğal bir görüntüsü oluyor. Kalıcığı zaten dillere destan. Fiyat/performans oranı eh işte¸ indirimlerde yakalanınca tadından yenmiyor.

 42. Büyük umutlarla almıştım ama beni çok hayalkırıklığına uğrattı. Dudağımda yapış yapış hissettirmek dışında hiçbir etkisi olmadı¸ yanağımda da pespembe kaldı. Ya da dağıtmasını ben beceremedim. Bilemedim¸ bu ürünle biraz daha deney yapmaya ihtiyacım var sanırım :/

 43. Beni tatmin etmeyen ürün.The balm ‘ın beğenmediğim tek ürünü diyebilirim. Bir kere çok kötü bir şekilde dudak kurutuyor.Çok çabuk sabitleniyor. Yanakta hoş bir görüntüsü var ama dudakta çok kötü.

 44. uzun zamandır elimde bulunan dudak ve yanaklara uygulanan hem allık hem de ruj mürekkebidir. su bazlı dudak ve yanak mürekkebi diyebileceğim bu ürün benim için dudağa uygulandığında “kendi dudağın ama daha iyisi”¸ yanağa uygulandığında ise kendi doğal pembeliğimmiş efektini oluşturuyor. dudakta da yanakta da ürünü yüzünüze bıraktığınız gibi el/fırça ile hızlıca dağıtmanız gerekiyor ki ürün koyulan yere yapışıp kalmasın.Ben dudakta el ile¸ yanakta da ya sentetik kıllı bir fırça ya da el ile uyguluyorum. çoğunlukla ürünü dağıtmakta bir problem yaşamıyorum. eşit bir şekilde dağılıyor. fakat dudaklarıma uyguladığımda dudaklarımı kurutuyor. genel olarak ürünü orta seviyede severek kullanıyorum. varlığı havalara uçurmadığı gibi yokluğu boşluk yaratmaz.

 45. bene tint almak istemediğim için denediğim bilimum kore markasından sonra aradığım üründü. yaklaşık 3 ay boyunca kuş uçmaz kervan geçmez yerdeki tüm gratislere bile baktım ama nafile. bugün en sonunda kore ürünlerinden de tam beklediğim “doğal” etkiyi alamayınca bene tint aldım ve 2 dakika sonra karşıdaki gratise balm ruj almaya girdiğimde standta bi tane kenara atılmışını bularak “mr. stark I dont feel good.” anı yaşadım.öncelikle şundan bahsetmek istiyorum. bu süreçte sorduğum gratislerin hiçbiri ürünü bilmiyolardı bile. galiba dağıtımla ilgili bir sorun var ya da bunu da satıştan kaldıracaklar.yoruma geçersek. benim için gerçek bir hayal kırıklığı. bi hayır varmış demek. ürün inanılmaz yapış yapış ve dudağın üstünde katman gibi duruyor. lipgloss gibi değil de daha çok “ürün dudağınıza yapışmış” gibi bir yapışkanlığı var. benim aradığım doğallığı veremiyor açıkçası. kalıcılığıysa 3 saat civarı o da dayanabilirseniz. iyi tarafı¸ ince uzun şişesi olduğu için çantaya atmak bene tintten kesinlikle daha kolay olur. bu yüzden bitirebilmek daha kolay olacak. ayrıca kurutması biraz daha az denediğim kore ürünlerine göre. ayrıca¸ kıvamı daha jel olduğu için düzgün sürmek kolay oluyor.sonuç: tekrar almam¸ kullanılabilir¸ bitirilebilir.bu ürünün yerine (bkz: missha pop tastic jelly tint) öneriyorum.

 46. Ben bu ürünü hem yanakta hem de dudakta seviyorum. Dudakta pek kalıcı değil ama çok doğal duruyor. dudakları biraz kurutuyor ama blistexle halledilemeleyecek bir şey değil.

 47. Dudakta oldukça güzel ve doğal duran the balm ürünü. Aslında yanakta da kullanılabilen bir ürün ancak ne şekilde denersem deneyeyim fondötenimi bozmasına engel olamadım. Gerçi bu benim sadece yüksek kapatıcı¸ mat fondötenleri kullanmamdan dolayı da olabilir. Ama sırf o dudaktaki duruşu için bile alınacak bir ürün. 

 48. makyajlarımın olmazsa olmazı¸ kalıcı¸ doğal mürekkeptir.yanaklarıma stippling fırça ile uyguluyorum çok güzel dağılıyor böylece.dudaklarıma hangi renk ruju sürersem süreyim altına baz olarak kullanıyorum. rujları daha canlı yapıyor. bazen sadece stainiac ya da üzerine çok az parlatıcı ile sür çık yapıyorum.şişe şişe bitirdiğim tek üründür.

 49. The balm standında her zaman bulunamayan ürün. Bulduğumda allık ve dudaklarım için kullanırım diye aldığım bir üründü. Yanakta elle dağıtıldığında eşit dağılmazken süngerle kullanıldığında ürünü emmesinden dolayı yeterli sonuç alınamıyor en iyisi tabiki uygun fırça ile oluyor. Dudakta renk vermesi eşit değil no make up yapayım ama dudağımda kırmızı olsun demek için biraz pahalı bir ürün. Ayrıca benim dudağım da sürdüğümde bir hissizlik oluşuyor.

 50. Çok büyük umutlarla almıştım ama varla yok arası bir ürün çıktı. Dudağına sürüyorsun tamam ilk birkaç dakika çok güzel oluyor ama sadece o kadarcık. Sonra hop gidiveriyor ve üstelik kurutuyor dudağı. Yanağına sürüyorsun yine çok güzel ama o da kalıcı değil. O yüzden pek bilemiyorum sanki almasam daha iyiymiş gibi.

 51. 3 farklı şehirde fellik fellik aradığım en son umudu kesmişken mersin forumda bulduğum ürün. O kadar aradıktan sonra gozumde ilahlaştırmışım biraz¸ o yüzden hayal kırıklığı oldu en başta. Dudağımda daha doğal bir pempelik isterken fuşyamsı bir ton elde ettim¸ yanağımda da cok cabuk kurudu dağıtamadım. Bi süre kenara attım bekledi. Bi ara yeniden denedim bu sefer yanağıma sürer sürmez dağıttım¸ dudağıma da dagıtarak uyguladım ve cok sevdim. Yanağımın kendi dogal pembeliği gibi durdu böyle aynaya gülücükler dağıttım biraz. Şu an o kadar seviyorum ki yedekledim. Eğer benim gibi öğrenci iseniz ve benetintten kaçıyorsanız bence seversiniz.Not: İlk girdim olduğu icin heyecanlıyım. 

 52. En sevdiğim makyaj malzemem. Doğallığı ve kalıcılığıyla beni kendine bağımlı etti. Yanaklarımda ve dudağımdaki duruşunu görsellere ekliyorum

 53. Ben dudak değil yanak için edinmiştim. Elimi korkak alıştırmadan sürüp hemencecik rt buffing brush ile dağıtıyorum. Dağıtırken biraz zorlanıyorum ama o verdiği yanaklarım kızardı efekti çok hoşuma gidiyor¸ keskin bir sonuç veriyor ve ben buradayım diyor. Ve bence ürün zaten mürekkep formda olduğundan gayet kalıcı. Çok çabuk sabitlendiği için uygularken de hızlı olmak gerekiyor. Çok ucuza aldığımı da hatırlıyorum. Özellikle yazın çok kullanışlı bir ürün allık olarak bence. 

 54. dudakları çok kurutuyor ve fazla kalıcı değil ama çıplak yanakta harika duruyor ve çok kalıcı. 20 lira gibi bi fiyata almıştım. şimdi pahalıdır¸ biterse tekrar alamam da…

 55. Guzel ve hizli dagitabilirseniz vezir yapamazsaniz rezil eden yanak/dudak murekkebi. Elle veya sungerle dagitmaya calistigimda rengi kalmadigi icin bir fircayla dagitilmasi gerekiyor. Kaliciligi cok iyi. Tam bir “cok utandim” rengi var. Gecen gun ilk defa dudagima denedim dalgali durdu¸ esit dagilmadi ve dudagimi cayir cayir yakti.

Siz ne düşünüyorsunuz?