“The balm nude beach far paleti” için 67 yorum

 1. Renkleri çok güzel ama trimonydeki bordo gibi sürünce pembe duruyorsa sıkıntı. Ve düşündüğüm ikinci şey fiyatı. İndirimde bile pahalı bence balm paletleri artık. Yine de alınabilir bir palet yapmışlar en azından renkler açısından.

 2. Etrafta o kadar fazla the balm taklidi görmekten midir bilmiyorum¸ ilk bakışta baya çakma geldi bana. Dışı balm beach allık¸ içi nude tude ve nude dude karışımı. Acayip bir yerleşim falan.Tipsiz bir palet olsa da¸ niga kızın göğsündeki renk bir muhteşem.

 3. ay bence tipide renkleri de çok güzel. ama çıkıp 150 liradan gelirse indirimde 100 olsa da almam. Giderim iki katı veririm too faced alırım kesinlikle. Hem renk daha çok hem skala daha geniş hem ambalaj cart curt. ama indirimde 60-70 e alıncak olsa alırım sanırım. tipi de renkleri de çok cici.

 4. the balm’ın internet sitesinde hala görünmeyen far paleti. renkler güzel görünüyor da madem adına nude beach dediler biraz daha canlı ya da ışıltılı bronzlar¸ güzel bir turuncu tonu gibi sıcak renkler de olabilirdi gibi geldi bana. teması ve diziliş şekilleri hoş olmuş ama. bayram indirimine kadar gelirse ya yüksek bir fiyattan indirime girer ya da indirim dışı tutar gratis bu paleti.

 5. Dik dizilmiş farlar bence de çok gereksiz olmuş. Görsel olarak güzel de durmuyor bence. Ve bence de sanki çakma satılan the balm paletlerini andırdı bana ilk bakışta. Beach konsepti güzel ama o siyahımsı(siyah sanırım) far orada ne arıyor. Ve de nude paletlerinden (dude¸tude¸beach) bi seçim yapmam gerekse bunu seçmezdim sanırım… Apettit daha ilgimi çekmişti¸ bizimle deyilsın nude beach.

 6. Renkleri gerçekten çok beğendim trimonyden sonra daha üste çıkabilmişler ancak o palet dizaynı?? Ay nasıl göz yoruyor ne desenleri beğendim ne o farların dikey konmasını ben de çoğu kişi gibi çakma palet diye paylaşmışlar sandım ilk bakışta

 7. İlk defa içindeki istisnasız tüm renkleri kullanabileceğim bir the balm paleti olmuş bu. Trimony’den daha kullanışlı¸ hem de bordo ve yanık turuncu gibi aranan renkleri içeriyor daha ne olsun. Renklerin çoğu genelde bulunabilecek renkler ama asıl iyi yanı hepsini bir palette bulabilmek değil mi zaten 🙂 Umarım renkleri de gerçekten fotoğraftaki gibi olur¸ sanırım içime sinip de alacağım ilk the balm paletim olacak.Paketlemesi ise benim de sinirimi bozdu. Tamam güzel tatlı bir palet ama çok fazla boş alan var paleti büyüten¸ zaten bu nude serisi için geçerli. Günlük makyajındaki tüm malzemeleri Çantada taşımayı seven benim gibiler için üzücü bir şey bu. Bir de üstüne o dik konulan farlar cidden olmamış¸ yanlış duruyorlar gibi geliyor bana. Alıp düzeltesim geliyor benim de¸ hatta alırsam depot etmeyi düşünecek kadar da simetri hastasıyım evet.

 8. Ya sen nasıl yazlık bi paletsin <3 bronz tene ne de güzel olur 🙂 fiyatını merakla bekliyor olcam ama meet matte ador gibi 150 den açarlarsa 3 5 ekler too faced fln alırım umarım tüketicinin düşüncelerini tahmin edebiliyolardır¸ fakiriz ama salak değiliz asdkf

 9. Tam da olması gereken¸ cok kullanışlı renkleri içeren palet ancak bence hepimizde bu tonlarda fazlasıyla renk var¸ulaşılması zor değil artık drugstoreda nyx¸sleek( antique rustic¸ warm neutrals¸ sleekten sunset) ya da mac( soft brown¸ rule vs)¸ too faced chocolate¸ dior trafalgar gibi ürünlerde bu renkler zaten var.Bir de o dizilime laflar hazırladım o nedir ya? Resmen bakamıyorum¸ simetri hastaları be liked

 10. Ula madem adam gibi palet yapacaktınızda niye doğru rengi bulana kadar tüm paletleri aldırdınız. Şaka bir yana efsane bir palete benziyor

 11. (bkz: Nars loaded far paleti)¸ (bkz: natasha denona sunset far paleti) ve (bkz: anastasia Beverly Hills modern renaissance far paleti) gibi pahalı paletlere benzer tonlarda olan the balm’ın yeni bombası.Bomba diyorum çünkü the balm meet matte trimony far paleti’nin en güzel mat renklerini alıp¸ kahve ve bronzlarla birleştirmişler. Renk skalası Kesinlikle olmuş dediğim palettir. İlk indirimde alacağım.Edit: almayacağım çünkü bloggerlara koli koli dağıtıp sonrasında indirimde bile 70 tl’den fazla olan fiyatı hakettiğini düşünmüyorum. En azından para biriktirip yurt dışındaki arkadaşıma anastasia Beverly Hills modern renaissance far paleti falan aldırırım.

 12. Güzel palet olmuş gerçekten.Tam olarak benim sevdiğim tonlar. Keşke bütün palet sedefli olmasaymış¸ aralarda matlar olsaymış tadından yenmezmiş. Mat farlar varmış. ben bakınca anlamamıştım¸ bir cicişmüz düzelti. Ozaman tadından yenmez derecede güzel bir palet. İnşallah fiyatı da kendisi kadar şık birşey olur.

 13. Aklımda indirimde yakalayınca trimony almak vardı ama artık ondan vazgeçtim hedefim Nude beach paletii :)) kızıl tonların efsane resmen ba yıl dııım. :))

 14. renklerine bayıldım !! gerçekten de yaza uygun ışıltılı bronz güzel renkler var. Bir an önce buraya gelmesini bekliyorum. İlk indirimde kesinlikle alacağım bir palet.

 15. Renkler gerçekten insanın aklını çeliyor ama gel gör ki indirim zamanı bile fiyatı tokat gibi olacak eminim:)

 16. Görünümü beni aşırı itti. Ben sinir hastası olurum bunun tasarımına bakarken. O dik koydukları farlar insani kanser eder. Nyx rustic antik aldım¸ kargoyla beraber 71 tl’ye geldi. Bunu kimbilir kaç paradan satarlar. Hiç de değecek gibi değil zaten.

 17. Trimony’den sonra balm’dan başka far paleti almam diyordum ama bu ürün aklımı çeldi.kesin uçuk bir fiyatla geleceği için indirimi beklemekte fayda var.gerçi 80 liradan aşağı olmaz indirimli hali.tüm renkleri kullanılabilir gözüküyor.yalnız şu dikey olan farlar beni de aşırı rahatsız etti.keşke hepsini tek dizayn yapsalardı olmamış.

 18. bakınca ben bunu kullanmam diyebileceğim renk bulundurmayan palet. başarılı olmuşa benziyor. ama şöyle de bir şey var ki bu renklerde farlar zaten elimde mevcut. eminim çoğumuzda da vardır. bu yüzden yüksek fiyatla çıkarsa anca indirimde müşteri bulabileceğini düşünüyorum. zaten genel olarak fiyatlar eskiye oranla baya yüksek. bindirimli indirimlerde kurtarmıyor çoğu zaman.

 19. yakından görmedim fakat görsellerden gördüğüm kadarı ile nude tude ve nude dude paletlerinin karışımı gibi olmuş. her iki paletteki en kullanışlı renkleri bir palette toplamışlar sanki. bende ikisi de olduğu için almayı düşünmem fakat elinizde bu paletler yoksa düşünülebilir.

 20. ilk gördüğümde yine çakma sandığım palet. evet renklerinin hepsini tek tek beğendim ama almayı düşünmüyorum.

 21. Bugüne kadar çıkarmış olduğu paletlerde mutlaka kullanmayacağım renkler oluyordu fakat bu palette yok diyebilirim. Fakat tasarım ah o tasarım o dikey farlar olmamış olmamış alıpta onlarıda döndüresim geliyor ve yine ambalaj gereksiz büyük ve bu sefer artı olarak gözde yoruyor sırf bu yüzden bu paletin fiyatını makul tutmalılar.

 22. swatch uygulanmış kişinin cilt tonu baya koyu. açık renklerin yarısı beyaz ve buğday tende neredeyse aynı duracaktır. kalanlar içinden bodacious¸ breathtaking ve bright hoş renkler. inglot veya macten dupe refilleri edinilebilir. paleti alacağımı sanmıyorum.

 23. elinde hiç far paleti olmayanlar için güzel bir palet seçeneği gibi duruyor. içinde gerçekten kullanılabilecek renkler var ancak 2 3 tane far paleti olup da hala bu palete ” aşk yaşıyoğğğruumm” tadında yaklaşanları anlamıyorum. Yani elinizde turunculu kahveli bordolu paletler ve bol miktarda bunlara benzer tekli far varsa bu paleti almayı istemek neden?

 24. bence renkleri çok güzel görünüyor¸ rahatlıkla alabileceğim renklerden. yaza uygun¸ kullanışlı¸ benim için ne çok iddialı ne de çok klasik¸ ideal renkler. the balmın meet matt serisindeki far paletlerini kullandım ama nude tude ve dude paletleri kullanmamıştım¸ bunu almayı düşünüyorum. yalnız üstteki girdiye katılıyorum¸ görsellerdeki swatch yapan kişinin ten rengi biraz koyu ve ışığın geliş açısında göre renk tonları farklı duruyor paletteki halinden. yine de güzel bir palete benziyor.

 25. Renkleri guzel bi palete benziyor ama tasarimi icin ayni seyi soyleyemeyecegim¸ ben bunu kullanirken sinir hastasi olurum ya takintili insanim ben sirf bu yuzden almayabilirim brainize rengi baya cazip ama bilemiyorum offf 🙁

 26. Cok hos ve sofistike renkleri olan (internetteki swatchlara bakilirsa) sicak tonlara sahip palet. Gelse de alsak:( turkiyede sicak tonlu guzel palet bulmak bir hayli zor cunku 🙁

 27. Doların yükselmesiyle The Balm bile fahiş fiyatlara satılmasıyla beni hiç heyecanlandırmayan palet. Onu alacağıma biraz daha sabreder¸ para biriktirir Modern Renaissance alırım.

 28. The balm ın internet sitesinde nude serisindeki diğer paletlerler aynı fiyata (36$) satışa konulan palet. Burda da diğer nude paletlerle aynı fiyata satılırsa -ki mantıken öyke olmalı- gratis indiriminden rahatlıkla alabileceğimi düşünüyorum

 29. Kendi tenimde renklerini görmeden tam yorum yapamayacağım¸ içinde beğendiğim renkleri inglottan bulup kendim palet yapsam daha mantıklı olur gibi geliyor ama gelsin bir görelim¸ dokunalım.

 30. .Sonunda gratislere gelmiş far paleti💕 Fiyatı 120tl arkadaşlar. Yüzde kırk indirimde 72 tl. Artı yüzde on indirim desek 65 tl oluyor en ucuz.farların yapısına bağlı bakalım ışıltılı farları simli değil “ışıltılıysa” ve taşlaşmıyorsa¸ mat farlar de yumuşaksa indirimden alabilirim 🙂 en kısa zamanda gratiste denenecek¸)

 31. az önce mavibahçe gratiste gördüm cicişler. renkler gayet hoş ama tester açmamışlardı. indirimsiz fiyatını hak etmiyor malesef:((edit: ben bu paleti beğenmiştim bak indirimde alıcaktım hatta ki benim kafam tek paletim olsun o bitene kadar kullanayım’dır. (ve o paletim nude tude). indirim zamanını beklerken gratise girdikçe bakıyodum geçen hafta bi tester gördüm açalı daha 1 ay olmamıştır ürün ne zaman çıktı ki. yemin ederim 2-3 renk taşlaşmıştı the balmdan böyle bir performans beklemiyordum ee tabiki vazgeçtim öğrenci halimle indirimde bile 70 lira olan bi palet alıcam ve 1 ay içinde taşlaşıcak üzdün beni balm. alacaklar dikkatli olsun. 

 32. gratis’in ağustos kataloğunda gördüğümüz şahane palettir kendisi.gelmesini the balm cosmetics te gördüğümden beri beklemekteydim ve sonunda geldi.fiyatı yanlış hatırlamıyosam 119.90 tl idi. yine bindirim-indiriminde nude lar gibi 64-65 lik bir fiyatta göreceğiz kendilerini.tanım:the balm ın yeni çıkardığı “nude” serisinin vol 3 olan paleti.

 33. gratis’in ağustos kataloğunda gördüğümüz şahane palettir kendisi.gelmesini the balm cosmetics te gördüğümden beri beklemekteydim ve sonunda geldi.fiyatı yanlış hatırlamıyosam 119.90 tl idi. yine bindirim-indiriminde nude lar gibi 64-65 lik bir fiyatta göreceğiz kendilerini.tanım:the balm ın yeni çıkardığı “nude” serisinin vol 3 olan paleti.

 34. Bugün testerını görüp farların dokularına bakma fırsatı buldum. Genel olarak the balm farlarının yapılarını hangi blogger “yağ gibi” diye tanımlasa da benim için hepsi pudra yapıda. Ama ilk defa bu palette o “yağ gibi” dokuyu hissettim özellikle ışıltılı/sedefli farlar yumuşacık ve gerçekten yağ gibi. İlk dört(yukarıdan aşağıya) far yine o klasik the balm the tebeşir system™ yapısında¸ ilk iki(yukarıdan aşağıya) farın pigmentli olduğu söylenemez¸ ama geri kalan farların pigmenti beni şaşırttı¸ tek parmak dokundurması kolumu boydan boya çizmeye yetti ve dağıtmaları çok kolay. Lakin kalıcılık klasik the balm farları ayarında. Tek bakışta inglottan bulunabilecek renkleri gördüm ama sanırım farların yapısı yüzünden bu paleti tercih edeceğim. Yine de birkaç ay istek listemde duracak¸ tam karar verebilmek için. Bu palete bir şey yapmışlar belli. Güzel de olmuş.

 35. Evet gelelim almayı kafaya koyduğum fiyatının 120 tl olduğu palete. Öncelikle elimde pembe tonları ve öyle acı turuncu farım yok. Bu yüzden istiyorum. Gratis çoğu blogger a pr paketi olarak yolladı yani instagram nude beach ile dolu. Gerçekten çok istiyorum bu paleti indirimi bekleyemeyecek kadar hatta. Tek korktuğum pigmentasyonu. Çünkü elimde iki tane the balm paleti var biri meet matte adore diğeri nude tude. Meet matte ın yapısını asla ve asla beğenmiyorum bence farların hepsi oksitleniyor ve pigmentasyonu düşük olduğu için sonunda koyu mor kirli mora yakın bir renk oluyor bu benim görüşüm. Ama nude tude güzel ona nazaran. Hiçbir bloggerında denemeye niyeti yok gibi makyaj yapsalar keşke görebilsek. Alıp kullanan var mı acaba?  

 36. indirimlerde 30 liraya nude tude¸ 40 liraya da nude dude aldığım günleri hatırlayınca¸ o paletlerin gözümde daha bir değerlenmesine neden olmuş the balm’ın yeni far paleti. 120 liradan satışa sunulunca bir anda lönk diye koydu bana bu fiyat nedense. tamam indirimle daha uyguna gelecek ama yine de bir garip hissettirdi yani¸ dolar kuru ve vergiler sağolsun. neyse gidip çekmecedeki the balm paletlerimi bir sevip okşayayım bari ben. nedense akşam akşam bir hüzün çöktü çünkü üstüme

 37. Bazı tonlar nude dude da yok mu ya dediğim palettir kendisi.. 120 tl bu palete vereceğime eksik renkleri gider tekli far olarak alırım daha iyi cicişler…

 38. Açılınnn cicişlerimmm.. Dik duran farlara takılanlar için efsane çözümleme geliyor.. Malum şeye gönderme yapıyor ama asıl anlamı isimlerinde saklı kıps .. Bright¸ Bold ve Brazen.. Seç beğen al artık hangisiyse zevkiniz :)) O değil de tasarımcısının iyi mizah anlayışı var

 39. The balm cosmetics te gordugumden beri merakla ulkemize gelmesini bekledigim bir palettir. Gratislerde 119.90 tl den satisa sunuldu.indirim donemini bekleyerek 60-70 tl gibi bir fiyata alinabilmekte.Tanım:The Balm “nude” serisinin son gözdesi¸ vol 3 paleti. Paletin içeriği ise bronz-kahve-kızıl tonları içermekte.

 40. Çok severek kullandığım palet. Daha önce trimony’yi büyük bir hevesle almış fakat kullanmayı becerememiştim. Elden çıkardım bu yüzden. Bu paletteki farların yapısı bence çok daha yumuşak. Güzel dağılıyor. Renkler muhteşem. Benim kullanmam dediğim bir renk bile yok. Renklerin kendi aralarında uyumu da çok iyi. Tek far paletiyle bir sürü farklı göz makyajı yapma imkanı sunuyor. 

 41. 4.Evdeki hesap çarşıya uymadı ve paleti 65 tlye değil 72 ye aldım😂Ama değdi mi derseniz¸ hem de nasıl. Farların yapısı muazzam¸ renkler çok güzel hatta sol alttaki renk efso bi aydınlatıcı oluyor simsiz ama pasparlak💕İlk defa balmın bir paletinde ışıltılı farların taşlaşmadığını görüyorum.Yapısı güzel¸ sezonun moda renklerini de bulunduran ve parasını hakeden palet 🙂

 42. sırf balm’a ait olduğu için çok abartıldığını düşündüğüm ve bir türlü sevemediğim palet. balmın trimony hariç bütün paletlerine karşı bir önyargım var zaten¸ bu paletteki renkler de bana farklı gelmedi açıkçası. yapısı açısından bilemeyeceğim¸ hiçbir paletindeki renklerin yapısını incelemedim çünkü. fakat renkler bakımından yazın hep gördüğümüz renkler olduğunu düşündüğüm için sıradan olduğunu düşündüğüm bir palet. kalkıp da bu tonlarda wet n wild paleti almayı tercih ederim indirimde bile 70 küsur vermeye değmez bence.

 43. bugün kavuştuğum palet. kimse sanırım tasarımını beğenmedi sanırım ama ben bayıldım. Elimde bu tonlarda sadece rustic antique mevcutç o yüzden balm yapınca renklerini de görünce dayanamadım. Ki elimde balmdan sadece trimony var¸ her paleti almamaya söz verdim. sadece çok beğendiğim ve aynı renklerim olmadığı paletleri alıyorum. kendim gidemediğim için¸ arkadaşıma aldırdım. henüz mıncıramadım¸ eve gidince gece onla uyurum shdhsdfg

 44. Bende çoğunluk gibi bugün aldım eve gelir gelmezde bir deneme yaptım. En sevilen renkleri kullandım özellikle ışıltılı farlar tam övüldüğü üzere yağ gibi kayıyor. İsim vermeyeceğim bir blogger paylaşımında alakasız kişilere gönderildiğini hatta birinin fotoğraflarının photoshoplu olduğunu bu yüzden paleti almaktan soğuduğundan bahis etmiş ve eklemiş “hayatında guerlain gibi markalardan hiçbirine sahip olmamış insanlara gönderim yapılıyor”. Photoshoplu makyaj uygulaması yapan birine elbette tasvip etmem markanın ürününü göndermeyi¸ bende isterim kendisinin dediği gibi tok insanlara gönderilmesini daha tarafsız değerlendirilmesi için ama o cümle ne? Guerlain¸ dior¸ chanel gibi markaların marka değerinden başka nesi var? 15 yıldır aktif bir şekilde makyaj yapıyorum¸ 18-28 yaş arası dilimde pudra¸ far¸ maskara tüm ürünlerimi chanel¸ ysl¸ guerlain ve dengi markalardan aldım fondötenleri tamam iyi ama diğer hiçbir malzemeleri maybelline¸ loreal gibi markalardan daha iyi değil. Bu yaşımdan sonra da fondöten dışında hiçbir malzemeyi çok alınası olmadıkça üst düzey markalardan almam. Sayın hanımefendi inanın terracotta pudranın flormarın¸ golden roseun icadı olduğunu düşünen ama elindeki farmasi gibi markaların promosyonlarıyla mükemmel makyaj yapan insanlar var ve onları bayılarak izliyorum.Herneyse palete geri dönmek gerekirse nude tude ve dude dan daha güzel hatta trimonyden de¸ bitince hiç düşünmem tekrar alırım. 

 45. ışıltılı farlar gerçekten çok iyi yağ gibi kayıyor çok güzel bir yapısı var. mat geçiş renkleride güzel. babe isimli aydınlatıcı far çok iyi iş görüyor. ama paletin sonundaki iki renk rezalet. pigmenti o kadar az ve parça parça ki¸ ve aslada dağılmıyorlar… bu kadar güzel palete neden bunu yapmışlar anlamış değilim. benim nude dude paletinden sonra ikinci favorim oldu yine de.

 46. gratise almaya girip 120 lira fiyatı görünce jet hızıyla uzaklaştım. bu fiyat politikasını the balm mı yoksa gratis mi ayarlıyor bilmiyorum ama bana çok geldi. almadım¸ nasıl olsa benzer renkler de var elimde diye. onun yerine nyx in sitesinde rustic anique stoğa girmişti onu aldım. ona bile verdiğim para gözüme fazla geldi. bu ara ya benim elim sıkılaştı¸ ya da drugstore markalar kendilerini highend sanmaya başladı.

 47. Geçen bayram indiriminde aldım. Palet ilk çıktığında birbirine çok yakın tonlar olduğu ve elimde bitirmem gereken nude dude ve nude tude olduğu için almayı düşünmemiştim ancak bende biraz the balm hayranlığı olsa gerek gidip ürünü swatchlayınca dayanamayıp aldım… Henüz kullanmaya başlamadım¸ kendimi üçlü paleti tamamlamış olduğum için tatmin olmuş hissediyorum sadece 😀 Ama söylenildiği gibi¸ nude dude ve nude tude dan daha iyi far yapıları bu palette. Renklerin de bir iki tanesi hariç hepsi gerçekten kullanışlı¸ kombinlenebilir renkler. Tasarımıysa tabii ki de¸ efffsaneee!

 48. geçtiğimiz ay gratis’in beşiktaş şubesinden aldığım bu far paletine gerçekten bayıldım. the balm’ın nude tude far paleti de olmasına rağmen ondan istediğim verimi alamadığımı düşünüyordum. kızıllı kahveli far paletleri modasına biraz geç kaldım fakat nude beach paletini epey kullanacağım gibi görünüyor. kızıl ve kahve tonların pigmentleri şahane! benim favorilerim¸ bodacious ve bootylicious. göz pınarlarım için de babe’i kullanıyorum. gerçekten çok sevdiğim bir palet oldu. kızılımsı tonları bulunduran high end paletlere göre gerçekten çok iyi bir muadil. aldığıma pişman olmadığım makyaj malzemeleri arasında başı çekiyor benim için. tasarımı biraz göz kanatsa da¸ evet evet dikeyli koydukları renkleri diyorum¸ yine de benim oyum geçerli.

 49. Bugun pelican mall’daki gratiste iki tane vardı. gözüme çarptı buraya yazayım dedim belki hala almak isteyen¸ bulamayan vardır.

 50. yemin ediyorum son 3 aydır elimin gittiği tek palet. başta bodacious¸ breathtaking ve buff olmak üzere bütün renklere bayılıyorum¸ bi buff’ın üzerinden birkaç kat geçmem gerekiyor tam rengini alabilmek için ama olsun rengin güzelliği hatrına göz yumuyorum. ayrıca babe’i aydınlatıcı olarak kullandığını yazan cicişlerden allah razı olsun bu sabah ben de deneyeyim dedim ve tek diyebileceğim şey ef-sa-ne! hali hazırda elinizde varsa kesinlikle deneyin¸ gayet de kalıcı 12 saate yakın yüzümdeydi ve hala sanki 1-2 saat önce sürmüşüm gibi duruyordu <3 far paleti diye alıp içinde hayatımın aydınlatıcısını buldum galiba :d

 51. Balm’ın meet matte trimony paleti ve nude beach paleti var elimde. Diğerleriyle kıyaslama yapamam ama bu ikisini kıyaslayacak olursam nude beach harika! Özellikle kalıcılık ve pigment anlamında trimony beni hayal kırıklığına uğratmışken nude beach’in mat farları her anlamda çok iyi. Çeşitlilik anlamında da nude beach almak daha mantıklı. Çok ışıltılı¸ hafif ışıltılı ve mat farları bir arada bulmak hem gündüz hem de gece makyajı için birebir özellik. Bulursanız alın aldırın¸ başka bir palete gitmiyor elim.

 52. Kızlar toplanın çok acil. Gelmiş artık gratislere gördüm birsuru vardı almak isteyen alabilir indirime de girdi. O kadar güzel ki renkleri… gerçekten yazdan beri bekliyordum bu paleti. 

 53. Bu palete bayıldım. Çok kullanışlı renkler barındırıyo. Hem mat hem simli renkler var. Bana kalırsa gece ve gündüz makyajını tek paletle halledebilirsiniz. Renk seçenekleri de birbiriyle uyumlu. Bu nasıl güzelliktir a dostlar? Yalnız kendisi the balm’dan aldığım ilk palet tozuttuğunu duyuyodum ama bu kadarını beklemiyodum. Wet n wild’dan daha çok tozutuyo. Kirpiklerim¸ göz altlarım hep toz oldu. Paletteki renkler pigment açısından da yeterli. Ben bakmaya doyamıyorum öyle sevdim. İndirimde 64 küsüre aldım.

 54. Nedense gereksiz bir paletmiş gibi geliyor bana. Nude Dude-nude Tudeye sahibim. Bir de pek pigmentli değiller hemen toz oluyor balm paletleri. Çok fazla far var uzun bir süre götürür ama pek de gerek yok almaya değmez.

 55. dayanamadımm indirimsiz aldım 120 ydi kartla 109 a geldi olsun buda büyük bir indirim 🙂 kırmızımsı turumcumsu farları çok seviyorum özellikle bu paleti kalıcı çok fazla dökülme yapmıyor bir palettte kullanabileceğiniz tüm renkler var yapıları daha çok pudramsı kremsi gibi farklı seviyorumm

 56. Son günlerde aranan kan olmuştur benim için. Pigmentasyonu mükkemmele yakın olmasa da sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Gerek yaz geceleri gerek güzün kullanabileceğiniz harika sıcak tonlara sahiptir. Gratis indiriminden %40+%10 gibi hatrı sayılır bir indirimle almıştım uzun araştırmalarım sonucu.

 57. the balmın sadece yaza özel ürettiği ihtimalinden korktuğum renkleri efsane uğruna kızılaydaki bütün gratisleri dolaşma girişiminde bulunduğum far paleti.sanki fizana gitmiş gibi abartmalarım yok mu bayılıyorum kendime 😀 çalışanlardan birine yaza mı özeldi diye sordum evet dedi başından mı savdı ne yaptı acaba umarım başından savmıştır hiç de savıyor gibi değildi ama 🙁 tam da alacaktım ankara’da olan cicişler görürseniz bana da haber edin plz  geçen indirimde olan nyx standını da kaldırmışlar makyaj sabitleyici sprey varmış onu deneyecektim onu da deneyemedim elimi attığım yeri kurutuyorum 

 58. 1 sene hiç renkli kozmetik almıycam elimdekileri bitiricem diyip arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım. Sonra öğrendim ki sınırlı bir koleksiyon ürünüymüş. Gratis gratis gezdim yana yakıla. Hiçbir yerde yok bitmiş falan derkeeeeen buldum son bi tane ama indirim yok 🙁 Dayanamayıp aldım ama açmadım fişiyle birlikte torbadan çıkarmadan bekledim. 29 gün sonra yılbaşı indirimi başladı. Götürüp iade ettim ve indirimden yeniden aldım. Demem o ki saçma sapan şeyler alıp stok yapıp evi doldurmaktansa gerçekten istediğiniz¸ kalitesini bildiğiniz¸ hakkını vericeğiniz ürünlere yatırım yapın. Ve indirime gireceğini bildiğim hiçbir şeyi normal fiyatından almam.

 59. The Balm’in her rengini severek kullanabildiğim paletidir. Kızıl-kahve-gold makyajlar çıkarabilirsiniz. İçinde göz kapağı nötrlemek için ten rengi far da bulunuyor. Pigmentasyonu çok iyi. Gün içerisinde topaklanma yapmaması için far sürmeden the balm far bazı kullanabilirsiniz

 60. Bu gratis indiriminde artık kavuşmak istediğim the balm marka efsane renkleri bulunan far paleti.(bkz: Aramadığım yer kalmıyor seni sabahtan yatana kadar ) Ankara daki cicişler Kızılay’da görürseniz beni de bilgilendirin plz 🙁 mesaj kutuma bekliyorum.

 61. Bu paleti alalı yaklaşık 7 ay oldu. Renkler cezbedici ve günlük kullanıma gayet uygun. Tek sorunu fazla tozutuyor olması.

 62. sıcak renklerden oluşan the balm’ın aşırı sevdiğim paleti. paletin genel olarak tozutma problemi yok ve farlar oldukça pigmentli. brilliant: her palette olması gereken baz rengi. göz kapağını gayet güzel eşitliyor.babe: bu da her palette olması gereken renklerden. göz pınarını ve kaş altını aydınlatmak için birebir.buff: palette yapısı en kötü olan far diyebilirim. diğerlerinde böyle bir problem yok ama far taş gibi. fırçaya alabilmek için bayağı kazımak gerekiyor. o yüzden bu farı çok kullanamıyorum¸ yapısı dolayısıyla elim pek gitmiyor.bright-brainiac: bunlar palette bayağı pembe gözükse de göz kapağında daha çok turuncu alt tonlu duruyorlar. bu tonların daha rose-gold olmasını tercih ederdim. şayet öyle olsaydı bu paleti kullanan biri günlük kullanımda kolay kolay başka palete ihtiyaç duymazdı. brave: sedefli bir mor rengi. mor rengi kendime pek yakıştıramadığım için pek kullanmıyorum.bold: yine her palette olması gereken geçiş rengi. katlanma bölgesine gayet güzel dağılıyor. diğer farlarla güzel karışıyor.built-breathtaking: ikisi de sedefli farlar. biri daha gold¸ diğeri daha kahverengi. birlikte güzel uyum sağlayan farlar.bodacious: palette en sevdiğim renk. benim için muhteşem bir mat turuncu. yalnızca bunu hafif sürerek sade bir makyaj yapmak mümkün. yaz aylarına da çok yakıştığını düşünüyorum. bootlycious: bu far her palette olmayan çok güzel bir bordo-turuncu renge sahip.brazen: kirpik diplerine geçmek için oldukça uygun mat koyu kahverengi bir far.

 63. Uğruna Ankara turu yapıp Dikimevi gratis deki sevimli çalışan sayesinde kavuştuğum canım paletim. Kendisini yaklaşık 1 aydır kullandığımı¸ ve mart ayı kyk kredimi 3 günde bitirip ürün alımı yapamadığım için¸ girdi giremediğimi fark edince dedim neden ilk görüşte elektrik aldığım ve şu an ciddi düşündüğümüz paletim hakkındaki deneyimlerimden bahsetmiyorum? Diğer cicişlerimizde bahsetmiş gerçi ama bende değineyim paletteki tek koyu renkli mat farı olan Brazen’in pigmenti az. Yani farı eyeliner olarak kullanan ben için oldukça az 🙁 Ben put a lid on it ile kullanmama rağmen. Fakat diğer renkler Ef-Sa-Ne. Hele o babe de bi pigment var Allah sizi inandırsın¸ ateş ediyor ateş!! Ahaha. Simli farları gerçekten çok başarılı¸ palette yanlış saymadıysam 7 tane simli far olduğunu ve palette 12 renk olduğunu  hesap edersek far paleti de çok başarılı olmuş oluyor. Nası da zekiyim sabah sabah -¸- Renklerin hepsini kullanabiliyorum ben. İçinde çok güzel sıcak renkler var. Koyu renk  ihtiyacımı da başka paletten hallediyorum. O kadar kusur kadı kızında da olur ben hiç takılmadım ahaha. İndirmsiz fiyatı fazla tabi. Ama indirimde rastlarsanız şans vermenizi öneririm. 

 64. Beyaz tenli biri olarak açık renkler çok kullanışlı gelmedi kaş kemiği falan aydınlatmada kullanıyorum onun harici kızıl renkler hoş günlük kullanıma da uygun ki bence yaz kol kullanılabilir ..

Siz ne düşünüyorsunuz?