“The balm meet matte hughes long-lasting likit ruj adoring” için 24 yorum

 1. Ben de bir ust girdinin sahibi cicişyle aynı dertten muzdaribim. Dudak Kalemi olmadan asla o mükemmel sonucu alamıyorum ben çoğu zaman rujlarda. Hedefim mac ya da kikodan bu renge uygun Dudak Kalemi bulmak. Bir gün bulucam inanıyorum.

 2. tonu harika bir bordo. yalnız tek kat sürünce dalga dalga duruyor¸ üzerinden bir kat daha geçmek isterseniz de bu sefer çok koyu yoğun bir renk oluyor. internetteki fotoğraflardan görüp çok beğenerek almıştım¸ ancak yazdıklarımdan dolayı bir kez deneyip olduramayınca üzülerek elimden çıkardım. serinin diğer renkleri gibi tek katta tam opak olsaymış muhteşem olurmuş.

 3. Bayıldığım canım rujum. Günlük hayatta sürekli kullanabildiğim bir ton değil ama gece makyajlarımda en sevdiğim. Ama bitmek üzere¸ tekrar alıcam kesinlikle

 4. bu ruju ben de çok seviyorum fakat dalga dalga durma sorunu gerçekten var ve serinin diğer renklerine göre kalıcılığı çok daha az. daha opak görünmesi ve kalıcılığını arttırmak için ben aplikatöre daha fazla ürün alıp o şekilde uyguluyorum ama asla kat kat sürmekten bahsetmiyorum¸ aplikatöre çok ürün alıp kalın bir uygulama yapınca matlaşması için beklemeniz gereken süre uzuyor ama tam olarak kuruduğunda da daha kadifemsi ve opak duruyor aynı zamanda daha geç çıkıyor.

 5. gün gece dinlemeden kullandığım rujum. renginden ötürü hem ince hem kalın dudaklara gittiğini düşünüyorum¸ kendisini eski kız arkadaşıma zorla aldırmıştım bu yüzden. 🙂 altına nemlendirici ile ince bir kat sürerseniz ne kurur ne eder¸ tüm gün sağlam durur. nemlendirici olmadan kalın sürerseniz rengi daha çekici oluyor ama dudak içini arada yenilemeniz gerekiyor.

 6. %46 indirim+gratis kartımdaki puanlarla aldığım için canımı yakmayan bordo likit ruj.kahve ya da morluk barındırmayan¸ has bordo. aplikatörü sürmeyi zorlaştırmıyor¸ koyu renk olduğu için dudak kalemi gerektirebiliyor¸ çok tatlı nane kokusu var ) tek sürüşte dalgalanmalar yapabiliyor¸ ama 2. katı kolayca atabiliyorsunuz. kalıcılığını deneyimleyemedim¸ çünkü evde sürüp çıkarıyorum¸ dışarıda cesaret edemedim hala

 7. ilk likit mat rujum kendileri. bir kızın profil resminde görmüş ve kıza mesaj atmıştım rujun ismini öğrenmek için. harika bir kırmızı fakat üzerinden iki kez geçtiğim yerlerde rengi çok koyulaştı¸ ya da ben biraz dağınık sürdüm.

 8. uzuuuun süredir ordan burdan arkadaşlarımdan alıp alıp sürdüğüm ancak bir türlü kendime satın alamadığım bir rujdu kendisi.taaaaa ki bugünki gratis indirimine kadar. Malum Mayısın sonundayız şimdi kullanacak halim yok o yüzden daha pakedi açmadım. Açılmamışlar çekmecemde eylül ayını bekleyecek kendisi 🙂 rujdan biraz bahsedecek olursak benim çok beyaz tenimde ve açık pembe dudaklarımda koyu kırmızı-vişne durdu.Matlığı çok çok güzel ancak her bordo rujda olduğu gibi bununda sürümü tabiki zor(maybelline 590 kadar olamaz çünkü ruj her yere kayıyor eliniz yüzünüz kırmızı oluyor.) serinin diğer renklerine göre tam opak olmadığına katılıyorum ama yine de çok çok güzel şık bir renk.Yakışmayacak insan tanımıyorum.(fikrimce göre günlük kullanım önerisi: düzgün bir cilt makyajı¸yeterince rimel¸hafif kontür¸ruj)Alınız.

 9. tek kat sürünce dudakta homojen durmayan¸ iki üç kat sürünce de biraz yapış yapış olan ruj. ama çok güzel bir koyu kırmızı¸ benim gibi indirimde yakalarsiniz daha da fevkalade olur.

 10. alırken hevesle alıp¸ yalnış şekilde sürünce nefret ettiğim ruj. daha sonra doğru uygulamayı öğrendim. sürdükten sonra dudakları birbirine yapıştırma hareketi yapılmaması gereken rujlardanmış. bir de tek katı değil kesinlikle 2. koyu katı çok güzel vişne çürüğü durmakta.kalıcığı muazzam. gerçekten başarılı. çok kişi dudağımdaki ruju sordu bunu sürdüğümde.ama biraz daha az olsaymış yapış yapış hissi daha minnoş olurmuş.çok seviyom¸ biterse alırıng.

 11. Rengi gerçekten farklı ve güzel. İçerisinde kahvelik olan bir bordo. Ama yapısını asla sevemedim dudaklarımı çok iyi nemlendirmeme rağmen çok kurutuyor ve resmen dudağım büzüşüyor kuruluktan. Herhalde ben likit mat ruj insanı değilim derken flormar’ın likit matlarıyla tanıştım yapıları köpük gibi ve çok çok güzeller. The balm’ın renklerini farklı ve başarılı bulmama rağmen yapılarını bir türlü sevemedim.

 12. rengine tek kelimeyle bayıldığım ruj. tek başına sürdüğümde dalgalanma problemini ben de yaşadım ama altına flormar 205 dudak kalemini sürünce böyle bir problem de kalmadı gibi¸ kalemin waterproof seriden olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. kalıcılığının da çok iyi olduğunu düşünüyorum¸ bunda genellikle dudak kalemiyle kullanmamın da etkisi olabilir tabi. kısacası bordo aşığı bi insan olarak almaya devam edeceğim rujdur kendisi

 13. Öyle bir dudak rengim varki piyasadaki elime geçen bütün kırmızı renk rujları denememe rağmen hiçbiri bende bu denli “kırmızı” durmamıştı. Bütün kırmızı durmasını dilediğim rujlar pembe dururken bu ruj düğünlerin¸ özel günlerin¸ kendimi iyi hissetmek istediğim zamanların tek kurtarıcısı oldu. Ne cart bir kırmızı ne de diğer rujlar gibi sıradan bir kırmızı. Kırmızı-bordo tonunun en enn güzeli. Günlük kullanımda nadirde olsa kullanıyorum kendisini fakat daha çok özel günlerin rengi gibi. Her cicişnün makyaj çantasında bulundurmasında fayda var.

 14. kahvelik ya da mürdümlük barındıran bordolardan değil kırmızı ağırlıklı bir renk. bitti nerdeyse bu rujum çok severek kullandım¸ kusursuz duruyordu. Koyu ruj seven bünyeme başka ruj aratmadı ama ruj diyetinden ötürü artık hangi indirime alırım bilmem 

 15. Dişleri beyaz gösteriyor bu koyu renklerde aradığım özelliktir. Dişlerimi beyaz gösteriyorsa benim için sınavı geçmiştir.

 16. Geçen gün ki gratis indiriminden aldım. Bu serinin charming olanından 3. tüpümü bitiricem yapı olarak onunla alakası yok ruj dudağımın kenarlarından dağılma yaptı su içmeyi geçtim ruj bir saatte kendi kendine içlerden silindi rengi tam bir bordo-kırmızı ama bir daha almayı düşünmüyorum

 17. Tam koyu bordo ruj değil ikinci katını sürünce biraz daha koyulaşıyor sanırım bitmek üzere indirim zamanı tekrar almayı düşünüyorum.

 18. Bordo denmez¸ iki kat sürerek çok çok koyu kırmızı elde ederek kullanıyorum. O keskin ve kadife duruşuna bayılıyorum. Eyeliner ile sadece bu ruj ile yapılan makyaj beyaz tene çok çok çok yakışıyor cicişler

 19. Uzuuun uğraşlar sonunda gratiste bulup aldığım ruj. Rengi harika ama bende acayip kuruluk yapıyor ve bu yüzden istediğim gibi kullanamıyorum. Üzdün beni adoring.

 20. the balm likit rujlarının dudaktan dudağa farklılık göstermesinden ötürü¸ bende “vampirim taze kan içtim ehe ehe” koyu kan kırmızısı dururken¸ esmer arkadaşımda neredeyse belli bile olmayan sırıtmayan bir renktir. denenmeden alınmaması tavsiye edilir. ayrıca bunları lip balmsız kullandığınızda ruj varken olmasa bile ruju makyaj temizleyiciyle çıkardıktan en fazla 15 dakika sonra dudaklarınız pul pul kuruyacaktır. stick o’ miracle ya da pot o’ miracle yine aynı şekilde şiddetle tavsiye edilir. the balm rujlar ve stick o’miracle benim gözümde ayrılmaz ikili oldular.

 21. hangi bordo ruju sürersem süreyim dudağımda mutlaka mürdüm yansımalı duruyor. normal insanların kahve alt tonlu¸ mürdüm alt tonlu¸ kırmızı alt tonlu diye ayırdığı bordolar benim dudağımda sadece mürdümün 50 tonu şeklinde farklılık gösteriyor. ve gelgelelim ki bordo rujda aradığım son şey mürdümümsü durması. neyse efendim birgün yine bordo gibi bordo ruj arayışım devam ederken gratiste satış danışmanının gazlamasıyla sıfır beklentiyle adoringi edinmiştim. eve gelince hemen denedim ve lanet olsun dostum bu ruj bir harika. aradığım bordo rujun tıpkısının aynısı. yalnız uygulama öncesi dudağınızın neme fazlasıyla doyması ve opak bir görüntü için iki kat sürmenizi öneririm.

 22. Rengine bitiyorum lakin sürdükten 1 saat sonra dudaklarım öyle bir kuruyor ki hay ben bunu nerden sürdüm diyorum o kadar yani halbuki altına o’pot miracle da sürerek kullandım blistex sürerek de kullandım ama fayda etmedi 

 23. The balm’ın bende mora çalan bordo duran likit mat ruju. Bunu yaklaşık bir sene önce 6li mini kitin içinde gelince denemiştim. Denediğim likit matlar içinde en çok kurutan ve dudak kusurlarını gösteren bu oldu. Olive alt tonlu açık buğday tenime ben pek yakıştıramadım¸ dudaklarım koyu pembedir ve morumsu duruşunu beğenmedim.

Siz ne düşünüyorsunuz?