“The balm meet matte ador far paleti” için 19 yorum

 1. Yok bunlar bu işi bilmiyor. O son sıra ne mana? Koysana turunculu sarılı bi şeyler. İlk sıranın 1-3 renkleri aynı gibi nerdeyse. ilk sıranın ikincisiyle ikinci sıranın ilki de çok benzer. Ay içimi baydınız. bi kere iki yıldır hardal¸ tarçın¸bakır¸ çok tutuldu. Madem palet çıkarıyosun koysana şunlardan yazın kullanalım mis gibi.

 2. Genelde beğenilmemiş sanırım ama ben değişik renkler içerdiği için şuan için başarılı buldum. Hatta bana kylie kyshadow’unun holiday paletini anımsattı ilk gördüğümde. Herkesin zevki farklıdır elbette ama ben renkleri başarılı buldum¸ bi tane böyle bi palet de gerekiyordu bence.

 3. The Balmın yeni çıkardığı palet. Benim gibi açık renkleri beğeniyorsanız aslında ilk 6 rengini sevebileceğiniz palet. En alttaki üç renk de eyeliner olarak kullanılabileceği varsayılırsa¸ sıradan bir palettir bence. Tabii herkesin kendi zevkidir.

 4. hiç kimse için gerekli olmayan bir palet olduğunu düşünüyorum. makyaja yeni yeni başlayan biri için yeterli değil. hali hazırda birkaç paleti bulunan biri için de gerekli değil. ilk 2 sıra çok birbirine benzer renkler ve her palette bulunabilir. o son sıradaki yeşiller de olmasa da olur.

 5. renkleri çok sıradan buldum ilk 6 renk çoğu palette olan farlar zaten. alttaki 3 renk de çok ilgi çekici gelmedi ama hiç far paleti olmayan ve günlük kullanıma palet arayanlar için güzel bir tercih olabilir.

 6. Aslında mavi ve yeşili çok sevdim ama elimde trimony varken 3 renk için niye bu kadar masraf yapayım dedirten palet.

 7. the balm’in yine elini adeta anane gibi bol tuttuğu¸ panlara kilo kilo far doldurduğu palet. 21.6 gram far mı olur canım kardeşim bunu kaç sene kullanmamızı bekliyorsun? düşün ki bir mary lou 8 gram. 3 mary lou kadar ürün var içinde. bozulup taşlaşacak¸ biz kullanacağımızın 3-5 katı ürüne para verdiğimizle kalacağız. istemez.

 8. Youtubea yeni yeni yüklenen swatch videolarini izledikten sonra o ilk 6 rengin birbirine o kadar da benzemedigini farkettim¸ aslında yeşilin tonunu da sevdim. Ama hala trimonyi almadığım için şansımı trimonyden yana kullanacağım. Kızlar bu paletin ilk rengi olan matt russo benim uzun zamandir aradığım o gül kurusu farmış meğer 🙁 benzerini bilen varsa mesaj kutumu mutluluğa boğsun <3

 9. paleti ilk duyduğumda bir trimony kullanıcısı olarak koşarak gidip alacağım dedim. görünce hayal kırıklığına uğradım. ama zaman geçtikçe fikrim değişmeye başladı. evet her palette böyle saçma yeşiller maviler oluyor genelde ama çok güzel iki örnek var elimde. birincisi kylie’nin royal peach paleti yeşili ve mavisi var. ikincisi de jeffre star’ın beauty killer’ın da zaten olan ama yeni çıkartacağı androgyny palette açıktan koyuya üç tane yeşil mavi tonu var. yani ben günlük yaşantımda kullanmam ama zaten kırmızılar bordolar bu kadar moda olmadan onları da kullanmam diyordum. belki de seneye ya da daha sonraki seneye maviler yeşiller moda olacak. en azından androgyny paleti görünce öyle düşündüm. moda ikonu değilim anlamam ama kylie ve jeffree nin bir bildiği vardır diyorum. eğer öyle olursa da hepimiz bu paleti alırız.eyyorlamam bu kadar olmakla beraber umarım maviler yeşiller moda olmaz 🙁

 10. Paleti ilk gördüğümde sadece ilk sırada birinci rengi beğenmiştim diğerleri benim için kullanamam dediğim renklerdi. Sonra swatchlarıyla karşılaştım¸ yorumlara fotoğraflara denk geldim derken gözüm alıştı. O hardal renklerini nasıl canım çekiyor şimdi. Yeşili zaten makyajda ara sıra kullanırım. Kirpik dibine vs falan ama mavi bana hiç yakışmaz. paletteki mavi rengi bile umursamaz oldum. Daha once trimony ve nude’a da çok baktım araştırdım ama hiç içime sinmedi. Beğendiğim sadece 1-2 renk vardı içlerinde ve diğer renklerin de benzerleri vardı elimde. Bu herkesin çok gereksiz gördüğü paletse aşırı içime siniyor. Gelse de alsam diyorum. Keşke kadınlar günü indirimine de yetişseydi.Deneme sonrası edit: Resmen bir tester bulmak için aylardır uğraşıyorum sonuda Maltepe parktaki gratiste buldum. İyi ki testerını denemeden almamışım. Tam bir hayal kırıklığı oldu çunku hardal sandığım renkler bildiğiniz kahve çıktı. Butun fotoğraflarda ve videolarda nasıl hardal gibi çıkarmayı becermişler cidden çok şaşırdım. Ama o ilk baştaki pembeye aşık oldum hatta tekli far olarak gratiste sephorada ve inglotta aradım benzer bir ton ama bulamadım. Bulan olursa mesaj atsın lütfen.

 11. the balm’ın vegan vurgusuyla piyasaya taze çıkardığı palet. bugün itibariyle edindim ben de bunlar da bazsız halleri¸ akşam lamba ışığında çekildi.

 12. Bugün taksim gratiste incelediğim¸ indirime dahil olmayıp 160₺’lik fiyatını öğrendiğimde koşarak uzaklaştığım palettir.

 13. ilk bakışta hiç dikkatimi çekmedi ama aslında renkleri güzelmiş hem doğal tonlar hem iddialı mavi ve yeşil renkler enteresan bir karışım olmuş ama dediğim gibi hiç mat farımın olmaması lazım almam için onun dışında çok gereksiz.

 14. the balm ürünlerini severim tamam da meet matte nude¸ trimony derken palet halinde mat far üretme işine bir son verse iyi olacak. her palette bir ya da iki renk hariç hep birbirine çok yakın tonlar var zaten. Mesela bu paletin de öne çıkan rengi matt Jones olmuş¸ tıpkı trimony’deki matt kumar gibi. hayır böyle özel renkleri refill halde çıkarsa da o şekilde satın alsak daha iyi olacak. hiç değilse sadece ihtiyacımız olan¸ kendi istediğimiz rengi almış oluruz. Böyle tek bir renk için evladiyelik koca palet de alınmaz ki. Artık essence bile refill far olayına girmişken aynı hamleyi the balm’dan da bekliyorum. Yoksa Bu şekilde içimiz dışımız mat far paleti oldu¸ biraz yenilik¸ biraz değişim hiç de fena olmaz yani.

 15. Her rengini kullanabildiğim nadir paletlerden biri. Göz makyajında mat severlerin mutlaka şans vermesi gerektiğini düşünüyorum. Pigmentasyon iyi¸ tozutma sorunu çok az. Bir de indirimde yakalarsanız tadından yenmez:)

 16. Mat far sevdası yanında kocaman siyah farı koymasalar olmuyor sanırım. Neyse. Eğer sadece hardal rengi için git gel yaşıyorsanız kafanızda inglot tekli farlarında bulabilirsiniz.

 17. İndirimsiz hali 160 liraya yakın olan palet.dolayısıyla aşırı ama aşırı itici geldi.neyse dedim bir swatchlayayım¸bir kere pigmentasyonu en iyi olan meet matte paleti bu sanırım.renkleri de çok güzel ama iki sorun var benim açımdan:Elimde başka hiç balm paleti olmasaydı kesinlikle bunu almak isterdim¸bayılırdım ama zaten bir meet matte paleti olan biri için hem bir iki renk çakışacak hem de bu palet en en en pahalısı.İkincisi de çok beğendiğim üç rengi başka yerlerde tekli olarak bulabilecek olmam.e bu durumda bu paletin ne albenisi kalıyor pek anlamış değilim.Hiç almaya niyetimin olmadığı far paletidir kendisi.

 18. The balmın tek vegan far paleti.Keşke biraz daha fazlalaşsa ve bize vegan kırmızılar da yapılabileceğini gösterse the balm.Ben paleti ilkte çok beğenmedim ama günlük bir palet arayışım olduğunda satın aldım. Şimdi¸ çok da kullanıyorum diyemem. Renkli makyajların kurbanıyım.

 19. ilk aldığım far paletiydi ve günlük makyajda sık kullandım. zaten gramaj olarak çok büyük ve uzun süre idare ediyor. soft renklerde gölgeli makyajlar için kullanılabilir. abd’de fiyatı 43 dolar. gratiste indirimde şu an 79tl¸ indirimsiz 139 sanıyorum. son sıra evet çok koyu ama birkaç tekli far ile gölge yapabilecek tonları alırsanız kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz?