“The balm mary-dew manizer aydınlatıcı” için 12 yorum

  1. 3-4 yıldır kullandığım ve çok memnun kaldığım aydınlatıcı. Her cilt alt tonuna öyle ya da böyle yakışıyor. Asla yapmacık durmuyor. Toz bir ürün olmasına rağmen sürüldükten sonra dalga yapmadan dağıtılmasını çok seviyorum. Almayı düşünüyorsanız¸ alın. Paranız boşa gitmez.

  2. Yorumlarımı¸ beğendiğimi yazmıştım olumsuz dönüşlerden sonra bendeki duruşunu eklemek istedim. Cildimde renkli bir cilt ürünü ve allık yok sadece aydınlatıcı sürüp ıslak süngerle yaydım ben de bu şekilde duruyor

  3. gratis indiriminden testerını elime uyguladıktan sonra beğenerek almıştım fakat gerçekten de yüze yapışıp kalıyor ve elle/nemli süngerle/fırçayla kısacası hepsiyle de çok zor dağılıyor. evet uygulayabildikten sonra kalıcılığına diyecek lafım yok fakat kullanımı ne yazık ki zor bir ürün bir daha alacağımı sanmıyorum.

  4. swatchlarına kayıtsız kalamayarak satın aldığım likit aydınlatıcı. mağazada¸ elimde denediğimde bayıldım ve satın aldığım için çok mutlu oldum ancak yüzümde bir türlü istediğim gibi durmasını sağlayamadım sözlük. ıslak süngerle denedim parçalandı¸ elimle pıt pıt yaptım çorak toprak görüntüsü verdi. ışıltısı güzel¸ tam istediğim gibi ancak duruşu çok yapay geldi bana.

  5. Uzun süren çabalardan sonra ben de denedim.Öncelikle çok güzel aydınlatıyor zaten Mary Lou’nun o güzel rengine hepimiz aşinayız ama gerçekten simli.Çok iri değil simleri ama her tarafa bulaşabilme özelliğine sahip bir kere swatchladığımda tüm elim sim olmuştu. Ben sim sim duruşun önüne nemli sünger + hydralist ile geçebiliyorum ama eğer siz bu tarz simli aydınlatıcılara gıcıksanız almayın derim. Onun dışında yüzdeki duruşu falan güzel. Lakin ben Wet N Wild’ın yeni gelen likit aydınlatıcılarını fiyat performans olarak daha başarılı buldum.Herkes söykemiş ben de söyliyim hızlı sabitleniyor elinizi çabuk tutun ve kesinlikle nemli süngerle dağıtın.

  6. Tanım: Yaklaşık iki haftadır kullandığım likit aydınlatıcı. Bende mary lou manizer vardı aslında ama cildim biraz pürüzlü olduğu için kabarcıkları çok belli ediyordu. Rahatsız oluyordum açıkçası. İndirimde görünce mary dew almaya karar verdim. Öncelikle çok kalıcı. Fondoten sürmediğimde bile gitmiyor yüzümden. Resmen “bam” diye orada. Fakat çoğu kişinin de belirttiği gibi sim var. Ben de ıslak süngerle uyguluyorum yine de simleri gitmiyor. Bilmiyorum belki üstüne mary lou geçmeliyim. Çünkü mary lou simli değildi. Başlığı takipte olacağım bu simlere çözüm bulanınız olursa diye.

  7. bayram indirimden almıştım çok büyük bir hevesle.tester olmadığı için daha önceden renginin bana olduğunu bildiğim için mary olanını aldım.aydınlatıcıları çok sevdiğim için bir yenisini eklediğime çok mutluydum.sonra paketini açtım aplikatörü içinden çıkarttım ve ben şok.içinde kafam kadar sim var neredeyse.süngerle uyguladım ¸fırçayla¸parmakla derken çılgın bir fikir geldi aklıma.elmacık kemiklerimin yukarısına sürdüm biraz  sonra aydınlatıcı sürdüğüm yere yves rocher in yüz spreyinden bir fıs sıktım sonra da parmaklarım ile dağıttım .nispeten daha az simli ve parlak gözüktü.ama şunu söyleyeyim almadıysanız hiç bulaşmayın derim.en güzeli toz hali.

  8. Bir çok kişinin de belirttiği gibi ıslak süngerle dağıtması daha kolay olan ürün. Çok çabuk sabitleniyor o yüzden bölge bölge sürüp hemen dağıtıyorum. Kalıcılığı ve duruşu çok güzel. Simli olması dezavantaj maalesef ama ıslak sünger bir nebze kurtarıyor. Bir kaç sefer üstünden mary lou ile de geçtim görüntü daha iyi oldu bile diyebilirim.

  9. Oldukça kuru olan cildimde genelde highliterlar pul pul durur¸ kızarıklık yapar ya da yarım saat olmadan tamamen yok olur. Şansımı denemek için indirimdeyken almıştım Mary dewmanizer’ı ve tek kelimeyle aşık oldum. Yapısı o kadar güzel ki çoğu zaman kendimi tutamayıp bütün yüzümü parlatmak istiyorum. Ayrıca likit far olarak da harika duruyor. 

  10. uzun süredir tek kullandığım aydınlatıcı bu ürünken geçen gün toz bir aydınlatıcı kullanınca bunun bana nasıl vakit kaybettirdiğini anladım. bir kere bu ürünü kullanacaksanız aydınlatıcı sürme faslına gelince geriliyorsunuz aman hızlı hızlı dağıtayım kurumasın yapışıp kalacak mı neyle sürsem vs vs… bunun zahmetine pek değmiyormuş onu farkettim tek artısı istediğim ıslaklığı yakalayabilmem oldu

Siz ne düşünüyorsunuz?