“The balm in the balm of your hand” için 105 yorum

 1. Bu da balmin satış tekniği belli ki. Yanilmiyorsam bu ürünün içindeki tüm ürünler zaten tek tek ya da bir baska paletin içerisinde mevcut. Yani içindeki tek bir ürün icin koca paleti almak durumunda kalmak diye birşey bence soz konusu değil diye düşünüyorum. Icindeki sadece tek birşeyi istiyosaniz hala daha önce çıkan ambalajiyla alabilirsiniz.Diger yandan hiç birini almamış biri için bu palet çok kullanışlı geldi bana. Herşey var ve seçilen farlar da çok kullanışlı. Ve elinizde içindeki herhangi bi ürün varken de alabilirsiniz aslinda. Bende hot mama var sadece. Onun yeri ayrı¸ bu paletin yeri ayrı. Onu her zaman tek olarak yanımda kolayca gezdirebiliyorken seyahat vs gibi durumda sadece bu paleti yanima alip bi sürü parça parça malzeme taşımaktan kurtulabilirim. Hic mi yeni ürün çıkarmıyor? Çıkarıyor ama değişik kombinasyonlarla ürünleri bir araya getirmeyi seviyor. Bu da kullanici icin bi çeşit kolaylık aslında. O paletin içinde zaten daha önce çıkmış ürünlerin yaninda bi tane iki tane yeni ürün olsaydi bence o zaman saçma olurdu. Paletin amacı belli. Ve neden bilmiyorum o ürünlerin son kez bi palette kombine edildiğini düşündüm ben. Yanılıyor olablirim tabi ki ama böyle hissediyorum çünkü bunu şuana kadar çok yaptilar. O frat boyu mary lou manizeri kac palette gördük. Bi de şöyle deneyelim de tamam demiş gibiler. Bence bundan sonraki hamle yeni bi ürün olabilir kızlar.

 2. seyahatler için mükemmel görünen paletler ama aynı zamanda maatpiye katılmadan edemiyorum. sanki biraz üşenmişler de ay neyse hepsini karıştıralım böyle de alırlar denmiş gibi.

 3. Elimde Thé Balm’a ait sadece smoke balm var çok fazla far insanı olmadığım için eski paletleri bana çok çekici gelmiyordu. ama bu palet elinde Thé Balm ürünleri olmayanlar için efsane olmuş ten makyajını hariç her ihtiyacını bi paletle karşılamak süper bisey. üstelik cok istedigim bahama mama¸ hot mama¸ ve mary-lou içinde 🙂 hemen gelse indirimde alsam

 4. işlevsel falan tama ama o kadar karışık duruyor ki adeta çarşamba pazarı. gelirse alır mıyım bilmiyorum¸ çünkü o aydınlatıcı paleti de almak istiyorum böyle olursa elimde 3 küçük mary lou olur. gerçi şu an elimdeki kırık ama olsun bi prese bakar.

 5. İyi ki gelmeyendir. Gelse bu yoklukta ne yapardım ben cicişler dedim içimden. Evet bayağı dibim düşmüş olabilir.

 6. The balm ‘dan almayı kafama koyduğum ama bir türlü alamadığım ürünleri toplamış olan palet. V bence hem seyahat için hem de makyaja yeni başlayanlar için mükemmel bir birleşim olmuş. O palet buraya gelecek!

 7. çok mantıklı bir palet olmuş. bestler toplanmış. yalnız balm jovi’den en az kullandığım renk olan lead zeppelin’i seçmelerine şaşırdım. blink 1982¸ third eye blinded veya alice copper olaydı iyiydi.

 8. the balmın toz ürünlerinden elimde down boy allık¸nude dude ve nude tude paletleri var.meşhur hot mama¸bahama mama¸mary lou aydınlatıcı vs olmadığı için gelirse eğer üzerine atlayacağım ürün olacak.cabana boy ve diğer açık pembe allık ve farlar da çok işime yarayacak gibi görünüyor.seyahate çıkarken bu paletle eyeliner¸göz kalemi¸rimel¸kapatıcı ve fondötenle çıkılabilir.ambalajı çok hoş olmasa da baya pratik bir ürün bence

 9. palet çok güzel fakat sizce de tasarımı biraz göz yormuyor mu? onun dışında çok kullanışlı bir palet¸ çünkü hiçbir allığımı vs bitiremiyorum. benim gibiler için bayağı kullanışlı olmuş.

 10. Geliyormuş gönlümün efendisi yıllardır türkiye’ye gelmediği için iç geçirdiğim instain argyle allık için bile alırım. Bir de Bahama mama¸ krem allık ve ruju bende yok. Diğerleri elimde var. Hot mama ve mary lou’yu çok sevdiğim icin fazlası göz çıkarmaz diyorum. Olmadı salonun vitrinine falan koyup açıp açıp seyrederim asfsadss. Almak için bahaneler üretiyorum ya resmen. Zaten the balm ne çıkarırsa almak istiyorum delimiyim neyim sanki babamın firmasi. Son çıkan balm voyage 2 ve balmsai ilgimi çekmedi ama bu palete direnemem artık napalım kozmetik bağımlılığı böyle birşey .

 11. gratis aralık ayı katalogunda 64¸90 tlden baslayan fiyatlarla yazdığı için 64¸90 tlden satılacağı sanılan palettir. çok iyi niyetlisiniz canım cicişlerim ama gratisten bahsediyoruz. muhtemelen the manizer sisters paleti o fiyattan satılacak bu palet daha yüksek fiyatla raflarda yerini alacaktır.

 12. Çok cici palet. Amma lakin ki uzun süre inatla denememe rağmen hot mama ve cabana boy bana pek yakışmıyor¸ bahama mama aşırı koyu kalıyor¸ mary lou ile zaten zinhar anlaşamıyorum. Bir tek şu instain allık ve farlar ilgimi çekti ama far ihtiyacım da yok. Yani bana yakışıp yakışmayacağına emin olmadığım bir allık için de almam doğal olarak¸ ama gerçekten çok güzel palet¸ keşke içindekiler bana da yakışaydı da ben de gün sayaydım.

 13. The balm’dan almayı düşündüğüm çoğu ürün bu pakette mevcut¸ gramajları normal düzeyde ve türkiye’de bildiğim kadarıyla argyle allık piyasaya hiç sürülmedi. Çok hoş bir renk. Seçilen farlar da benim zevkime uygun. Umarım türkiye’ye de çok uçuk olmayan bir fiyatla satışa sunulur bu paket. Herhalde ben bir balm paleti tasarlasam bunu tasarlardım.

 14. Elimde hot mama¸ bahama mama¸ mary lou¸ nute tude ve instain pinstrip olmasa alırdım. gerek var mı sizce bu palete? Balm’la yeni tanisacaklara öneriririm ama.

 15. çok güzel bir palet olmuş¸ keşke the balm’dan bu kadar ürün almasaymışım dedirtti¸ hem boyutları küçük tek tek devasa ürünler almaktansa böylesi çok mantıklı. çok özeniyorum elinde hiç bir ürün olmayıp bunu alacaklara. stoklar çok sınırlı bu ara gratiste¸ görenin indirimi beklemeden kapmasını tavsiye ederim. bulabileceğimi bile düşünmüyorum 🙁

 16. ilk gördüğümde gerçekten aşık olduğum gelse de alsam dediğim palet. öte yandan içindeki farlara bakınca nude tude¸ balm jovi paletlerine sahip olduğumdan farlar gereksiz kalıyor. bahama mama ¸ hot mama ve mary lou aydınlatıcım da var. ama instain allık ve cabana boy allığım yok üstelik apple paletinden de bir krem allık koymuşlar. üstelik seyahat durumunda bir arada bulunması büyük avantaj ¸ benim gibi hem allık hem bronzer hem aydınlatıcıyı tek tek taşımak zorunda kalanlar için süper kurtarıcı olmuş. Şimdilik tek düşündüğüm fiyatı¸ elimde ürünlerin çoğu varken 65 tl gibi bir fiyatı indirimsizken verir miyim? hadi indirime girdi diyelim rafta bulabilir miyim ? bakalım zaman gösterecek¸ şimdilik kısmet diyerek geçiştiriyorum galiba¸ kararsızlık diz boyu çünkü 🙂

 17. İçinde ülkemizde bulunmayan o pambenin en tatlı tonu instain angrly allık var. O yüzden görür görmez alacağım kendisini. Benim elimde hot mama ve balmjovi paleti var sadece. Bu paleti beklediğimden indirim zamanları bahama mama ve cabana boy almamıştım. Nude tude yerine nude dude almamın bir nedeni de bu paletti. Bir vuslata ersem şu paleti alıp mutlu olacağım.

 18. Kafamı nerelere vursam ne yapsam.bu paleti bekleyecektim bahama mama almayacaktım.naptım mal gibi geçen indirimde 27 lira bayılıp¸ benim gibi her gün kullan kullan hiç bir ürünün dibini göremeyen biri için kocaman bir bronzer aldım.ben daha ciddi ciddi 1 kere kullanabildikten sonra bu palet türkiyeye geldi.Ama neden yılbaşı seti şeklinde geldi onu anlamadım.devamlı olarak gelmeyip yılbaşı için sadece sınırlı sayıda gelecekse¸ muhtemelen bursaya hiç gelmeyecek.zaten ufacık bir yere koymuşlar katalogta da.oldukça az kişinin alabileceğine eminin bu yüzden.Katalogta da 64.9 dan başlayan fiyatlarla diye karınca duası gibi yazmışlar.palet daha yüksek fiyatlı olur gibi.ve bence yılbaşı indirimine falan da gitmeyecek bu paletler.sonra da güzel atlarına binip çekip gidecekler Evet anlaşıldığı gibi bahama mamayı iyiki almışım temalı girdimin sonuna geldim alabilenler benim yerime de sürsün.

 19. Ya çok kızmayın bana da ben bu paleti pek sevmedim. Yani görüntü olarak güzel gelmedi bana. Ama oldukça kullanışlı olduğu doğru. Far¸ allık¸ aydınlatıcı hepsi var.

 20. içlerinden sadece nude tude a sahip olduğum için indirimde beni mağaza mağaza gezdiricek palettir. stoklar sınırlı da olsa indirimi beklicem tabii ki.

 21. hem the balm ın çoğu ürününü denemek isteyenlerin¸ hemde benim gibi göçebe hayatı yaşayanların bayılacağı palet. zaten içindeki ürünleri teker teker alsak hiçbiri bitmeyecek bir de üstüne o kadar harcadığımızla kalıcaktık. gıdım gıdım bronzer kullanan ve allık kullanamayan benim bile ilgimi çekti. hem bu vesileyle allık kullanmaya da başlarım belki. kesinlikle elinizin altında durması gereken bir palet.

 22. Bu paleti alıp almamak konusunda kararsızım. O kadar güzel far renkleri varken niye gri farı seçmişler anlamadım. Balm jovide de daha güzel renkler var lead Zeppelin olanı koymuşlar. Balmsai paletteki big kahuna gibi efsane bir rengi koymamışlar çok üzüldüm. Ben bu renkle aşk yaşıyorum. Neyse zevk meselesi tabii. Diğer hepsi okey bence.

 23. neden 3 tane birden allık koyduklarını anlamadığım palet. pek sık allık kullanmayan biri olduğum için bana göre değil. ama farları renk seçimi olarak çok iyi¸ özellikle makyaja yeni başlayanlar veya pek farı olmayanlar için oldukça kullanışlı olacağını düşünüyorum.

 24. indirime girdiğinde ilk iş bunu arayıp bulacağım¸ bende mary lou manizer var ama ötekiler 50-60 liraya değer bence. yolculuklar için de çok kullanışlı¸ ba yıl dııııım

 25. elinizde olmayan the balm ürünlerini denemek hele hele seyahatlerde yanınızda taşımak için en ideal the balm paletlerinden kesinlikle. ama bana biraz ordan biraz burdan türünden ortaya karışık havasını verdi ilk bakışta. tamamen kişisel fikrim 3 allık olacağına hele bir de 2 krem ürünün allık olarak da kullanılabileceğini düşünürsek etti mi 5 onlardan biri yerine sexy mama pudrasını ¸ farlardan da sexy yerine curvy cami ya da çok sevilen alice cooper yine insane jane yerine de just this once jamie ya da luscious lani gibi daha joker farlara yer verse daha kullanışlı olurdu sanki. hepsini bir kenara bırakırsak türkiye’ye gelmeyen instain allıklardan argyle rengine sahip olmak için bile indirimde ( tabii bulmak mümkün olursa ) alınır yanındakiler de bonusu olur pekala 🙂

 26. the balm’a yeni başlayacak bir insan için çok faydalı olabilir bu palet ama böyle kötü bir ambalaj tasarımını the balm’a yakıştıramadım. resmen üşenmişler. oldu olacak her ürünü ayıran sınıra tırtık koysaydınız da koparıp koparıp kullansaydık. tey.

 27. farlarını kullanışlı bulmadığım palet. koskoca meet matte’ler varken neden gidip de shady lady’lerden far seçmişler anlaşılır değil. o parlak griyi¸ parlak yeşili hangi akşam süreceğiz acaba? günlük makyaj için hiç uygun değil. keşke şöyle mat bir ten rengi¸ bir kahverengi koysalardı en azından. tek paletle makyaj yapardık. bence kesinlikle daha kullanışlı ve sevilen bir palet olurdu. ama böyle alıp almamakta kararsızım.

 28. zamanında almak için can attığım palet. türkiye’ye gelene kadar durdum düşündüm. ben bu kadar büyük boyutlu ve pigmentli farı napayım¸ sıkılırım. yapılabilecek göz makyajı seçeneği sınırlı… şöyle allıklar ve farları ayıracak şekilde ortadan ikiye bölselerdi keşke¸ küçük küçük çeşit çeşit allığımız olurdu¸ fiyatı da yarı yarıya oldu mu tadından yenmezdi¸ kocaman bi hot mama alacağımıza daha bile az meblaya her gün farklı allıkla makyajımızı yapardık. vol1 ibaresinden de hissediyorum ki seneye falan yenisini çıkaracaklar. şimdiden o paleti bekliyorum ben ¸ farlarda da the balm balm jovi rockstar palette hala vazgeçilmezim.

 29. Galeyana gelip argyle allık için çılgınlar gibi istediğim paletti. Daha önce yazdım zaten başlığına. Sonra kendime buna ihtiyacın var mı eyy rimelli diye sordum cevap hayırdı. İçinde ki bahama mama¸ argyle allık¸ kırmızı ruj ve krem allık dısında herşey elimde var. Kırmızı ruj sevmiyorum zaten. Kontür yapmıyorum kaşık kadar suratım var. Bahama mamada elimde kalacak. Lead Zeppelin elimi sürmedigim bir far. Dana kadar lead Zeppelini napayım diye düşündüm. Ha bir blink 1982 bir third eye blinded konulsa yine kaçırmazdım paleti o ayrı konu. Neyse böyle böyle vazgeçirdim kendimi. Ama The balm’dan az ürünü olanlar veya yeni başlayanlar kaçırmasın derim.

 30. 4 adet far¸ 3 adet allık¸ 1 aydınlatıcı¸ 1 bronzer ve 2 adet de ruj bulunuyor. İçindeki allıklar hot mama (pırıltılı pembe şeftali)¸ Argyle (bu da pembe şeftali ama mat.)¸ Cabanaboy (bence en muhteşemi hem beyaz tende hem esmerde. mürdüm pembe ve altın ışıltıları var). Bronzer olarak Bahama Mama paletteki yerini almış. Far olarak insane jane¸ mischevious marissa¸ sexy (efsane bir renk bence nude tude satın alınmasının en büyük payı bu fara ait)¸ lead zeppelin. Aydınlatıcı olarak artık ilk akla gelen ürün olan mary-lou manizer var. Bunca en sevilen ürün bir arada olunca indirimlerde kara borsa olacağını tahmin etmek zor değil..

 31. Bir ara almayı düşündüğüm¸ sonra kendimi almamaya ikna ettiğim¸ şimdi ise tekrar almaya karar verdiğim üründür.cicişler ürünü hangi “Ankara” gratis şubesinde gördüğünüzü bana mesaj atarsanız çok sevinirim. Edit: Ankamall’de son 2 tane kalandan birini aldığım palettir. Renklerine swatchlayıp baktım¸ bir de bu palet sınırlı üretimmiş¸ az gelmiş ve kalmama ihtimali yüksekmiş¸ böyle olunca ben de indirimi beklemeden aldım nolur nolmaz diye çünkü elimde sexy mama ve balm desert hariç the balm ürünü bırakmamış¸ hepsini elden çıkarmıştım. Böylece hepsinden minik minik olur daha kullanışlı diye düşündüm. Çünkü bu serinin üzerinde vol 1. Yazıyor¸ ehehe devamı gelecek demek ki. the balmdan bitiremeyeceğim bir sürü ürün almaktansa devamı çıkarsa onları almayı düşünüyorum.

 32. Hiç Heyecanlandırmayan ürün.Elimde zaten Hot mama¸ Bahama Mama¸ Marry Lou Manizer¸ Mia Moore var. Cabana ve tekli farlarını renklerini beğenmediğim için almamıştım geriye de birşey kalmıyor zaten bu palete o kadar para verecek. Ama kız kardeşlerin paletini alacağım benim olacaaaak :p

 33. burada yazılanlara rağmen bu paleti aldım. geçen gün gratis’e alakasız bir sebeple gittiğimde the balm standına bakınırken satış görevlisi “yeni palete bakmak ister misiniz?” deyip depodan getirmişti. öncelikle kızın tavrına şaşırıp sonra hızlıca incelemiştim. kullanmam ben bunları diye düşündüm¸ ama sonra aklımdan çıkmadı meret! elimde herhangi bir the balm ürünü bulunmadığı için cazip geldi sanırım. indirimini bekleyip tehlikeye de atmak istemedim¸ keza son indirimdeki faciayı gözümle gördüm¸ o rafların halini hiç unutmayacağım. evet cicişler¸ eve geldim kendi malımmış gibi kurcaladım. mağazada bana uymayacağını düşündüğüm nesi varsa ten rengime olsun göz rengime olsun pek bir yakıştı. orta/ koyu arası buğday tenliyim¸ gözlerim ise dışı koyu kahverengi bir çizgiyle çevrilmiş kestane rengi. bu durumda zaten sözlüğün çoğunluğundan farklı bir profil çiziyorum. ( ironi değildir¸ yazılan ürün tavsiyeleri ve deneyimlerinden edindiğim izlenim bu sadece) mesela lead zeppelin gerçekten kahve rengi gözlülere çok yakışacak bir far bence. ona keza mia moore da basitleştirmeden kırmızı ruj sürmek için ideal¸ hatta krem allık niyetiyle koyulan caramel’i de ruj olarak denedim¸ çok beğendim.allıklardan sadece argyle mesafeli duracağım eleman diye düşünüyorum. mary-lou ise aydınlatmayı biraz daha öğrenmemi bekleyecek.sonuç olarak evet 92 lira verdim hafif bir suçluluk hissi var üzerimde¸ fakat bu paleti bol bol kullanacağımı düşünüp rahatlıyorum

 34. hiç aklımda yokken¸ bi bakmışım 92 tlye 3 taksit yapıyorum 🙁 şu argyle allık yok mu¸ bi de mischevious marissa isimli bronz-bakır far. yaktınız olm beni 🙁 neyse en azından içinde sadece 2 fara sahiptim¸ diğerleri bahama mama olsun¸ hot mama¸ mary lou olsun hepsi popüler ürünler en azından denemiş olacağım bakalım tam boyunu almaya değecekler mi… not: ankara 7. caddede son kalanı ben aldım¸ son kalan olması da ayrıca cezbetti. odtü şubesinde görememiş merak etmiştim¸ bulunca birden alıverdim…edit: the balm’da gördüğüm en dandik ambalaj. tasarımından üzerindeki resimlerden falan bahsetmiyorum onlar tatlı bence¸ ama açılıp kapanan yeri bi tuhaf böyle bi kalitesiz¸ kağıt gibi bir hafifliği var. her an kopabilirmiş gibi. ama içindekiler mükemmel¸ marissacığımla aşk yaşıyoruz…

 35. iki gün önce kozzy alışveriş merkezinde kasanın orda gördüm baya vardı.Paletle ilgili düşüncelerimde pek hoş değil.Ambalaj konusunda çok orjinal olan balm nasıl bu kadar özensiz bir paket yapmış acaba.Far seçimleri de pek hoşuma gitmedi.

 36. Kadıköy rıhtım şubesinde bolca vardı. Şöyle elime aldım baktım. Bi değişik olmuş ya. Yani güzel desen değil çirkin desen hiç değil. Normalde thebalm paketlemeleriyle imzasını atar. Bunda boşluk doldurmaca gibi yapılmış paletin içindekiler.

 37. bir tek benim paket tasarımına bayıldığımı düşündürten palet. bence çok hoş bir fikir olmuş sonuçta hiçbiri yeni ürün ve renk değil kolaj gibi toplama gibi olması çok hoşuma gitti. hala indirimi bekleniyor tabii :))

 38. paleti ilk gördüğümde kesinlikle almalıyım dedim. ama şimdi düşündüm de bu palete çok ihtiyacım yok. çünkü çok fazla makyaj yapan biri değilim. bir rimel bir kapatıcı yetiyor bana. zaten bu paleti indirimde bulabileceğimi sanmıyorum. ben alana kadar biter. palettekiler ayrı ayrı da satılıyor. elimde balm jovi ve autobalm paletler de var. bu yüzden bu paleti almayı düşünmüyorum. alanlar güle güle kullansın. manizer sisters paleti almayı düşünüyorum ama o ayrı.

 39. Ambalajını hiç beğenmedim ama ürünler güzel duruyor. Elimde balm jovi ve nude tude olduğundan almayacağım 🙂 the balm markasını yeni keşfedenler için güzel bir palet 🙂

 40. önce bu palette yer alan tüm ürünleri tek tek piyasaya sürüp satmış şimdi de bu palet ile keşke almasaymışım dedirten marka.

 41. Ben bu set olayina kilim.cogu kisi icin daha mantikli tasimasi kolay falan ama en kaliteli urunler bile olsa o alliklarin filan kucuk kucuk yanyana olmasi beni muthis sogutuyor.o rujlarin formu youtube taki ucuz makyaj seti incelemesini getiriyor gozumun onune.Ben her urunum tam boy olsun istiyorum:(

 42. Bugünki indirimle 69 liraya aldım sonunda. Yılbaşında belki 50 lira olacak normalde içime otururdu ama ne de olsa bulamayacaktım o yüzden kafam rahat. İçinde en kullanacağım renkler ve ürünler var hele ki apples paletten gelen caramel rengi krem allık tam bir bebek.

 43. the balm’ın nude tude hariç hiçbir paletine ve bu paletinde bulunan hiçbir ürününe sahip olmadığım için¸ yüzde 25 indirimden kaptım kendisini. 69 küsür liraya geliyor¸ en fazla on lira daha düşer yüzde 40 indirimde¸ on lira için de kırmadım kendimi 🙂 henüz paleti açmadım¸ kullandıktan sonra editleyeceğim bu entry’i. almak isteyen cicişler¸ taksim’deki şubesinde bir tane daha vardı ben alırken.edit 1: eve gelir gelmez hepsini kurcaladım renklerin. tek tek ürünler hakkındaki fikirlerimi yazacağım şimdi.hot mama: ışıltılı allık sevmediğim için hot mama’yı almak aklımdan geçmemişti daha önce ama bu paleti alırken kendisi en büyük sebeplerimden biri oldu. gramajı az¸ bitirilebilir bu sebeple. yüzüme uyguladığımda da beklediğimden daha az ışıltılı ama sağlıklı bir görüntü verdi¸ övüldüğü kadar varmış.instain argyle: tam bir şekerlik. çok özel bir rengi yok bence ama özellikle bahar aylarına çok yakışacak gibi.cabanaboy: daha önce almayı düşündüğüm bir allık değildi¸ kullandıkça göreceğim kendime yakıştırıp yakıştıramadığımı. beğeneni çok¸ bakalım bende nasıl duracak.bahama mama: elimdeki tek kontür ürünü sleek’in kontür kitiydi¸ kendisini kalıcı bulmamama rağmen aldığımdan beri severek kullanıyorum. yanaklarım nispeten yuvarlak olduğu için bu kontür olayını çok seviyorum. bahama mama’yı da hem far hem de bronzer olarak kullanırım¸ hakkını veririm diye düşünüyorum¸ zaten gramajı orjinal ürüne göre küçük ve bu benim için çok iyi.farlar: bu paleti neredeyse nude tude’daki “sexy” rengi için aldığım doğrudur arkadaşlar. bu başlığı ilk gördüğümde sexy’nin paletin içinde olduğunu gördüğüm anda almaya karar verdim. kendime bu kadar yakıştırdığım başka bir bordo yok¸ azıcık kalmıştı bitmesin diye sürmeye kıyamıyordum¸ nasıl güzel oldu anlatamam. diğer farların rengi de çok güzel¸ lead zeppelin’i gözlerim yeşil olmasına rağmen kendime yakıştırdım ben¸ zaten başka yeşil tonlu farım da yok.krem allık ve ruj: caramel’i henüz denemedim ama allık olarak elimde hiç bulunmayan çok güzel bir renk gibi gözüküyor kabında¸ altındaki kırmızı kardeşi sayesinde ise kırmızı rujum oldu 🙂 evet kırmızı rujum yoktu ve en yakın zamanda bu ruju kullanmak için sabırsızlanmaktayım an itibariyle.kısacası iyi ki bu zamana kadar the balm’dan çok fazla ürün almamışım dememe sebep oldu bu palet¸ elimde birkaç ürünün orjinal hali olsa muhtemelen almazdım kendisini. bu vesileyle the balm sayfası benim için kapandı¸ zaten daha büyük haliyle “sexy” evladiyelik artık elimde :)edit2: aydınlatıcı çok kullanmadığım için mary lou’yu yazmayı unutmuşum. bu kadar çok beğenilen bir aydınlatıcı artık elimde olduğu için ayrıca mutluyum pek tabii 🙂

 44. Dün %25 indirimli fiyatı aklımı çelmişken elime alıp incelediğim¸ sonra kendi kendime “Kızım sende Hot mama¸ cabana boy¸ bahama mama¸ mary lou manizer¸ balm jovi palet¸ nude tude palet¸ how ’bout them apples palet yok mu? Bir Argyle allık için cüzdanına¸ makyaj çekmecene yapacağın bu zulme değer mi? Şimdi sakin ol ve o paleti yavaşça yerine bırak!” dediğim palettir.

 45. erken yılbaşı hediyesi olarak elime geçen palettir.içerisinde the balm’ın en sevilen ürünleri var beni en çok cezbedense bahama mama ve mary loo ydu.fazla makyaj yapmayan ve haliyle hit the pan yapamayan biri olarak bu paletle kolay olacağını düşünüyorum çünkü gramajlar az daha doğrusu olması gereken boyutta.sanırım farlar normal gramaj fakat allıklar için iyi olmuş çünkü çok pigmentliler.benim gibi elinde hiç balm ürünü olmayan birisi için gayet uygun bi palet.

 46. The balm ürünlerinin çoğunu nüfusunuza geçireceğiniz palet. Çok istiyorum kendisini ama gittiğim her gratiste ya yok ya da gelmemiş malesef

 47. Cloud10beauty’nin black friday indirimden aldığım palet. Siparişi verdiğimde ülkemizde yoktu ama siparişim baya geciktiği için bana ulaşana kadar gratislere gelmiş. Üstelik indirim döneminde benim aldığımdan yaklaşık 30lira daha ucuzmuş diye duydum. Duymamaya çalışıyorum cicişler¸ o kısım üzerinde hiç durmayalım¸ ağlarım. Şimdi efendim¸ eğer yaklaşık 1buçuk ay beklediğimi ve kazıklandığımı saymazsak paletin içeriğine geçmek istiyorum. Öncelikle palet greatest hits vol.1 yani 2.si de gelecek deniyor:) the balmın bende olmayan ne kadar ürünü varsa koymuşlar allah razı olsun:) o yüzden benim için çok mantıklı oldu. İçinde küçücük hot mama¸ instain argyle¸ cabana boy allıklar var. Ki üçünü toplasan bir fratboy kadar eder sanırım. Ama düşününce bitirmesi daha kolay bana güzel geldi küçük olması elimde durup kurutacağıma güzel güzel kullanırım diye düşündüm:) argyleı yılbaşı gecesi için sürdüm ve çok sevdim bütün gece de al yanak bal dudak dolaştım:) farlar da baya büyük göründü gözüme. Shady lady’den insane jane¸ shady lady spec.ed.’dan mischevious marissa¸ nude tude’dan sexy¸ balm jovi’den lead zeppelin var içinde. Ben the balmın mat paletlerini kullanmıştım daha önce ve bunlar onların yanında inanılmaz yumuşak. Kremsiden öte yağ gibi. Ama yağ gibi dediysem de marissayı yılbaşında tüm göz kapağıma uyguladım ve ne rengi uçtu ne de cizgilere doldu. Bayıldım. Mary lou ise mary lou işte. Ama normaline göre küçük biraz. Baya. Aşırı küçük hatta. Bir de yanda iki krem ürün var how bout them apples¸tan caramel ve mia moore ruj. Burdaki en çok hoşuma giden şey ise krem ürünlerin kapağı toz ürünlerin kapağından ayrı. Yani krem ürünlere gri simli farınızdan bir zerre lömpürçük diye yapışmayacak:)Aaa bahama mamayı nasıl unuttum:) o da orjinal boyutunun üçte biri kadar sanırım yani çürümeden bitirebilirim:) işte böyle ben memnunum:) tabi kazıklandığımı saymazsak. Bakın o kadar konuştum unutamamamışım:(

 48. (bkz: 404 not found )Hem ürün mağazada yoktu¸ hem de satış danışmanının üründen haberi yoktu. cinnet geçirmemek için bir adet cabana boy yedekleyip çıktım.

 49. Içindeki bordo far hariç diğerleri beni hiç cezbetmedi.hatta yeşilin bir tonu varki beni itti.lakin allıklarını almak istiyordum.sırf allıkları için alınabilir. Ama diyetteyim almıyorum tutuyorum kendimi.kalırsa ki pek sanmıyorum belki başka bir indirimde dayanamayabilirim.bana belli olmaz .şuan kendime yakın hissetmedim ama uzakta değilim

 50. indirimin başladığı gün nedense aniden yok olarak geçen indirim fiyaskosunda indirimsiz almayacağım seni ulen dediği için kendisine sahip olamayan bünyeleri bir kez daha hayal kırıklığına uğratmış şimdilerin kayıp paleti. minik bir beyin fırtınası yapalım sabahın köründe dükkan açılır açılmaz satılmış olamaz çünkü standında yoktu ¸ bazen kasa önlerinde oluyordu e oralarda da yok ¸ çalışanlar desen onlar da bilmiyor hatta daha da ilginci öyle bir palet mi vardı nidalarında suratıma bakan kişiler görmeme sebep oldu. e peki kuş olup uçmadı ya birden bu palet. izmir’den indirimin ikinci günü skorları geliyor ¸ charming 0 – the balm of your hand 0 maç heyecanlı bekleyişlerle berabere devam ediyor sayın cicişler.

 51. Bunu alıp almama konusunda mağazada baya düşündüğüm palettir. Bunun sebebi de 55 tl olmasıydı galiba¸ indirim mantığı ihtiyacının olmadığı paletleri bile “al ya ne olacak” dedirtip aldırıyor. Gel gelelim söz konusu palete. Allıklar için alınabilir ama ben almadım. Fazla abartıldığını düşünüyorum.

 52. fitburn e katılıyorum neomarin gratisteki kiz da ayni seyi soyledi. Varligi yoklugu belli olmayan oldurulamayan palet olur kendisi

 53. Bu paleti bugün Kurtuluş Gratisten aldım¸ son kalan paleti verdi görevli kadın ancak içindeki gri far kırılmıştı maalesef. Acaba diğer şubelerde bulursam 2 gün içinde değiştirme şansım olur mu sizce? Bilenler mesaj atarsa sevinirim kızlar.

 54. çok istediğim¸ yılbaşı hediyesi olarak elime geçen ilk the balm paleti. bu palet benim gibi hiç the balm ürünü olmayanlar için oldukça kullanışlı. markanın en çok tercih edilen ürünleri var. farlar günlük kullanıma uygun¸ allıklarda aynı şekilde. bahama mama ve mary-lo isteme sebebimdi. allıklar¸ bahama mama ve mary-lo nun boyutunun küçük olması benim için daha güzel. daha çabuk hit the pan yapıp mutlu olabilirim 🙂

 55. Ben genel kanının aksine kullanışsız buluyorum.Bir kere farlar devasa boyutta ve birbiriyle uyumları yok hani seyahate çıkarken yanımda bir palet olsun tüm makyajIMI hallederim diyebileceğim türden değiller. 3 adet allığın bir arada olması da saçma ve gereksiz geliyor bana yani bunların bir palete sıkıştırılmış olması amaçsız olmuş.Paletteki ürünlerin hiçbirine sahip değilim ama bunu almaktansa gider balm Jovi alırım diye düşünüyorum.

 56. paletteki ürünlerin balm’in normal boyuttaki ürünlerinden pigmentasyon ve renk açısından az da olsa farklı olduğunu düşünüyorum

 57. the balm markasının best of diye nitelendirebileceğimiz ürünlerinden oluşan paletbir üstte ki yoruma bir nebze katılmakla birlikte seyahat için yanına al çık palet olmasa da¸ farklı zamanlarda kullanılabilecek allıkların krem allık/rujların bulunduğu bir palet zamansızdır kanımca. tek başına yetmez ama evet paletidir. keşke the balmdan allıklarım bahama mamam vs. olmasaymış bunu alsaymışım. elimde ki tam boy allıklar hiç bitmez gibi ama bu paletle allık bitirme hazzı yaşar insan.makyaja ilk başlayacak olan ve elinde bu ürünler olmayan için kesinlikle mükemmeldir.

 58. elimde hot mama ve cabana boy olmasına rağmen aldığım üründür.çünkü ayrı ayrı mary-lou¸ bahama mama ve balm ın far paletlerinden birini almak istiyodum zaten.kendisini büyük indirimde kaptım.makyaj delisi olmama rağmen aldığım ilk balm paleti.aşk yaşıyoruz. 🙂

 59. aylardır indirimde yakalamaya çalıştığım lakin bulamadığım¸ çalışanlarınsa varlığından bihaber olduğu palet. balm’ın birçok ürününe sahip olsam da balm’ın en güzel allıklarının ve farlarının bir arada oluşu beni cezbediyor. paletten ruj sürme özürlüsü olduğumdan rujlar için bir şey diyemeyeceğim.

 60. Sahip olduğum ilk the balm ürünü. Hiç allığım ve aydınlatıcım olmamıştı. Hal böyle olunca gerçekten işimi görüyo. İyi ki almışım¸ bulabilen herkese tavsiye ederim

 61. işi görsellik açısından değerlendirmemeniz en doğrusu bence.renklerin pek çoğu günlük ihtiyacımızı karşılayacak şekilde.abartılı tonlar yok.keşke içerdeki ruj daha nude tonlarda olsa diye düşünmüyor da değilim.sonuçta herkes kırmızının o tonunu kullanmak istemeyebilir.bu şekilde daha kullanışlı olurdu.elinde hiç the balm paleti olmayan ve markayı ilk kez kullanacak arkadaşlar için gayet güzel bir palet.ama herhangi bir the balm paletine sahipseniz almayın.

 62. İndirimden 60 tl’ye almıştım. Çok kullanışlı bir palet. En çok allıkları kullanıyorum. Bir de likit allık koymuşlar. Aydınlatıcı minicik olduğu için çok kullanamıyorum. Farları bana uygun olmadığı için kullanamıyorum ama normalde herkesin kullanacağı ürünleri seçip koymuşlar. Seyehat için de çok uygun bir palet

 63. gratis indirimdeyken bahama mama almayı düşünüyodum kontür için. bu paletle karşılaştım inanılmaz güzel bence. bence içindekileri tek tek almaktansa bunu almak çok çok daha mantıklı. günlük çok yoğun makyaj yapmayanlara yetecek kadar gramajları var bana yıllarca gider diye düşündüm ve aldım. allıklar enfes hot mama ya daha önce bakmamıştım bayıldım farlarda bence naturel hoş tonlar. anneler günü indiriminde 55tl kızlar..

 64. içindekileri tek tek almaktan daha mantıklı diye düşünüyorum tek tek almış olanlara lafım yok tabi ki ama bence bu şekilde daha pratik. balm ın en çok satan ürünlerini koymuşlar özellikle seyehatler için çok kullanışlı bence allığı bronzer ı aydınlatıcısı farı bir arada. ki farlar da bence günlük kullanıma uygun. ben beğendim. bir tek rujları gereksiz buldum hem o şekilde ruj kullanmayı sevmiyorum hemde herkese hitap etmeyebilir.

 65. indirim öncesi 92 liraya aldığım ürün ancak içim cız etmiyor garip bir şekilde. çok seviyorum. bugün bir çılgınlık yapıp ruj olarak kullandığım rengi yanağıma da sürdüm hooop hemencecik bir güzel dağıldı. yalnız şu var¸ bahama mama yı ayrıca alıp kullanmış sonrasında kardeşine kaptırmış biri olarak paletteki bahama mama ile tek başına bahama mama arasında fark olduğunu düşünüyorum. tek başına olan daha pigmentli¸ palettekini biraz zorlamak gerekiyor renk alabilmek için.

 66. Harika bir balm ile tanisma¸ yedekleme paleti olmus. Tek eksigi mat bir renk. Bej¸ gecis kahvesi veya siyah olabilirdi. Ama konsept olarak farlar sur cik renkleri genelde. Shady lady nin o vizon rengini cok sevmeme ragmen paleti kullanmiyorun diye arkadasima vermistim ve icim gidiyordu¸ cok ozledim o rengi diye. Benim makyaj aliskanligima cok hitap eden bir palet olmus ve adeta her ten rengi icin bingo bir urun konmus. Krem urunlerin yine ayri bir cepte olmasi arti puan. Bu kremler karistirilirsa tatli pembe bir allik olur gibi gorunuyor. Henuz sahip degilim ama fistik benim olacak

 67. İndirimde hemen kendime bi tane kaptığım palet. Daha tam tanışmadık kendisiyle ama seyahatlerde benim kurtarıcım olacağına eminim ona da şimdiden bi kalp. Edit: 3 aydır kullanıyorum.içinde bulunan 2 ruju bitmek üzere. Renkleri çok kullanışlı ben ikisini karıştırıp kullanıyorum harika bi pembe oluyor öneririm. Allıklara zaten denecek bişey yok. Farlardan da en çok beğendiğimm balm jovideki yeşil renk. Kesinlikle almanızı öneririm indirimde yakalarsanız kaçırmayın.

 68. The Balm’ın en tercih ettiğim ürünlerinden oluşan palet. Her sabah elime alıp öpme hissi oluşturuyor bende. Özellikle Hot Mama ve Mary Lou zaten tartışmaşız başı çeken Balm ürünlerinden. Başlangıç yapacak olanlar için bence ideal. Farlar günlük kullanıma çok uygun değil parıltıları sebebiyle ama gece makyajı için iş görür. Eğer benim gibi beyaz tenliyseniz Bahama Mama’yı kullanırken dikkat etmenizde fayda var¸ azıcık alın fırçaya. Ben genelde Bahama Mama’yı far olarak kullanmayı tercih ediyorum.

 69. indirimde 55 tlye alınabilenecek balm ın en güzel paleti bence. içinde ki argyle allık ve kırmızı krem ruj dışında hepsine aşık oldum. farlar tek sürüşte yoğun renk veriyor. ilk aydınlatıcım da mary lou oldu bu paletin sayesinde. özellikle caramel krem ruju çok sevdim doğal¸mat ve kalıcı geldi bana.

 70. konulan farlar the balm’ın en iyileri değil¸ öte yandan allıklarla çok iyi bir kombinasyon olmuş. yine de hepimizde artık bu paletlerin neredeyse hepsi var¸ o yüzden gerekli görmedim.

 71. Anneler günü indiriminde kapıp efsane makyaj çıkardığım palet oldu¸ tam bir Travel paleti. İçindeki alliklari da far olarak kombinleyince diğer farlarla çok güzel oluyor. En sevmeyecegimi düşündüğüm kırmızı krem ruj bile çok yakıştı. Değmeyin keyfime yani. Bence fazlasıyla kullanışlı¸ tatile giderken goturmelik bir palet. Bende Bahama mama¸ hot mama¸ cabana boy¸ balm jovi olmasına rağmen balm joviyi pek sevemedigimden bu çok güzel eşlik ediyor makyaj çantasına.

 72. En yakın ciciş arkadaşa alınabilecek en güzel hediye. Beğenilmeme ihtimali %0¸001 olan kullanışlı canım palet

 73. Anneler günü indiriminden aldığım palet.Elimde hiç The Balm ürünü yoktu ve denemek istiyordum bu palette asıl ürünlerin küçük boyları olduğu için bunu tercih ettim. 55 liraya 3 allık . 2 ruj ¸ kontür pudrası ¸ aydınlatıcı ve 4 far sahibi oldum ki ben bahama mama ve mary lou da far olarak kullanıyorum. Hot Mama’yı da far olarak kullanmayı düşünüyordum ama paletteki en pigmentsiz ürün olduğundan kullanmıyorum.Farlar çok pigmentli az miktarda alınca hepsini günlük makyajda kullanabiliyorsunuz. Argle ve cabana boy allıkları çok sevdim hot mama bana yakışmadı. Carameli rujlarımının altına sürüyorum ve renge bayılıyorum kurutmayıp dolgun gösteriyor. kontür ve aydınlatıcı da benim gibi yeniler için ideal. Tek kusuru boyutundan dolayı çantaya atıp çıkamamak olan kafam kadar makyaj malzemelerinden hoşlanmayanların tereddütsüz alması gereken palettir.

 74. Bugün 2. El olarak elime geçen palet. 2. El aldım çünkü hem sıfıra çok yakındı sadece hot mama biraz kullanılmış hemde hiçbir gratis şubesinde bulamamıştım. Herneyse gelelim palete. 3allık¸ 1bronzer¸ 1 aydınlatıcı¸ 4far ve 2krem ruj var. bana göre palet tam bir tatil paleti. Neden böyle söylüyorum? Çünkü 1- farların hepsi star farlar. Yani sür çık farlar. Yok katlanma bölgeme şunu süreyim dış köşeleri şöyle çıkarayim yapabileceğimiz renkler değil. 2- Tüm ten ürünlerinin bir palette olması. Fondötenden sonra tüm ten ürünlerim tek palette elimde. 3-bir nude birde kırmızı rujun olması. Yani koyu renk farlar ile nude¸ açık renk soft farlar ile kırmızı ruju patlatıyorum. Bence İsminin hakkını şu şekilde vermiyor¸ greatest hits bir palet değil. Hot mama bahama mama filan okey ama o farlar greatest hits farlar olamaz. Kaçımız zeytin yeşili bir farı favori olarak kullanırız? Yukarıda da değinilmiş zaten ten rengi bir far veya nude dude dan o çok kullanılan kahveler filan varken lead zeppelin bana göre greatest hits değildir. Ha palet güzelmi? Şahane. Özellikle the balm ile ilk tanışanlar yada elinde 1-2 ürünü olanlar için muazzam. Sadece isim hatası olmuş tam bir travel paleti onun dışında ha ri ka.

 75. Hangi indirimden aldığımdan emin değilim ama iyi ki almışım dediğim bir ürün¸ hali hazırda mert matte nude var paletine sahibim ancak ne doğru düzgün bir allığın veya kontur ürünüm yoktu ben de fırsat bu fırsat diyip aldım. Işıltılı olan her şeye karşı olduğum bir dönem vardı zaten meet matte nude da o zaman almıştım Bu yüzden Hot Mamayı kullanmayı bile düşünmüyordum ama su anda kendisi ile aşk yaşıyorum.Bana kalirsa bu paketteki en iyi ürün o.Açıkçası instain i hiç kullanmadım elim ona gitmiyor genelde cabanaboy ile hot mama arasında kalıyorum.Cabanaboy da tam olarak mat olmamasına rağmen ışıltılı da değil ancak dikkatli kullanılmalı insanı şeker kız candy e dönüştürebilir.Bahama mama uzun süredir istediğim bir parçaydı ama alıp almama kosmetik diyetimi bozup bozma ma arasında gidip geliyordum.Daha önce yorumlarda çamur gibi durduğunu okumuştum ama ben de böyle bir durum söz konusu değil.real techniques face eckert brush ile kontur yapıyorum.Öncelikle saç dillerimler in başlayıp kontur hattında ilerliyorum bence çok dogal duruyor. Katlanma bölgesine far olarak da kullanıyorumFarlara gelirsek ben renkleri çok beğenmedim.Soldan ikinci Mischevious Marissa Far ve onun yanındaki sexy far adındaki borduyu genelde birlikte kullanıyorum ama diğer iki renk benim için biraz muallakta.En sağdaki Lead Zeppelin adındaki yeşil yarı nasıl kullansam bilemiyorum renkli gizliler de çok daha iyi duracağına eminim ama düş köyü kahve gözde bir olayı olmuyor.En soldaki Insane Jane ismindeki fari ilk bakışta wet and wild in nuttysine benzetmiştim ancak nuttyi tüm göz kapağına sürerek uygulayabilir ken bu fari o kadar büyük alana sürdüğünde bana fazla koyu geldi.Aydınlatıcı için ekstra bir şey yazmıyorum çünkü mükemmel ama bronz ciltte biraz sarı kalabilir.Krem allık ruhlara gelirsek üstteki caramel çok çok çok iyi bir renk her ikisinin de yapıları muazzam ancak renk olarak benim kalbimi caramel kazandı. Kırmızı ruh kullanan biri değil ancak belki ilerde allık olarak kullanabilirim

 76. kaç tane gratis’e sorduysam bu paleti bulamadım. dediklerine göre artık gelmiyormuş. bulmaktan ümidi kesince internetten sipariş verdim. elimde yalnızca iki tane sincere ve charming rujları vardı. mary lou manizer¸ hot mama¸ bahama mama hepsini çok merak ediyordum o yüzden bu paleti almayı çok istedim. kargo gelir gelmez de hepsini inceledim ve çok beğendim. bahama mama’dan çok korkuyordum ama çok güzel bir gölge verdi¸ çamur gibi durmadı. real techniques blush brush fırçayla uyguladım. teknik olarak ne kadar doğrudur bu fırça hiç bilmiyorum ama sonuç hoşuma gitti. sexy far da ayrıca güzel gerçekten. diğerlerini pek inceleme şansım olmadı¸ yeşil harici kullanırım ama diğerlerinin de renkleri güzel. allıklardan diğer ikisi çok çok pigmentli geldi¸ hot mama o kadar değil. biraz pigmentli sürünce çok makyajlı durdu¸ pek hoşuma gitmedi ama dozunu azaltırsam daha iyi durabilir. şimdilik yorumlarım bu kadar. 🙂 benim gibi elinde the balm ürünleriniz yoksa ve çok merak ediyorsanız tavsiye ederim. 🙂

 77. bu sene yılbaşı için yine gratise gelmiş. ama bu sefer fiyatı uçmuş bence. almayı düşünüyordum ama almayacağım galiba.

 78. Bahama mama¸ mary lou ve hot mama aynı palette starter pack resmen. Ama yüzey alanı cok küçük fırçaya güzel gelmiyorlar

 79. Anneler günü indirimden 59 tl gibi bi fiyata almıştım. Seyahatlerde kurtarıcım olan palet. Palette bulunan caramel renkli ruj favorim ve maalesef ki bitti:(

 80. Gratis’in instagram hesabında görünce sevinmiştim daha önce arayıp da bulamamıştım çünkü. Bugün gratis kataloğunda 110 lirayı gördüğümde ve kozmetiğe para yatırmaktan doğru düzgün kıyafet alamadığım aklıma geldiğinde direkt vazgeçtim

 81. The balm’dan ilk defa alışveriş yapacaksanız bence alınması gereken ilk paletlerden biri. Bu sayede hangi ürünleri ve aslında hangi paleti daha çok kullanacağınızı net bir şekilde gözlemleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Ürün Meet Matte paletlerini içermediği için onlara ayrı bakmanız gerekmekte ama benim için Mary Loo Bahama Mama Shady Lady gibi paletleri deneme fırsatı oldu. Bahama Mama’sını bitirdim ve çok başarılı bulduğum için bundan sonra tek olarak onu alıp devam edeceğim. Paletin kalanını da bitirdikten sonra da hangisini tercih ettiğime göre de yeni ürünleri alacağım. Bence başarılı bir ürün

 82. Balm’ın en başarılı ürünlerinin bir arada olduğu bir palet olduğu düşünülürse fiyat olarak çok fazla olduğunu düşünmüyorum. hele bir de indirim döneminde denk gelip almışsanız… geçen sene indirim zamanında 60 tl gibi bir fiyata almıştım ve severek de kullanıyorum.Ayrıca vol. 1 yazmasından dolayı da 2yi merakla bekliyorum

 83. Belki de o kadar yüksek fiyatını bir nebze hak edebilecek tek the balm ürünü. Kendisinden aşırı memnunum çünkü sabah aceleyle hazırlanırken ne sürsem o neredeydi bu neredeydi demiyorum pudra¸baz¸rimel ve nemlendirici ürünlerimle beraber aşırı hızlı bir makyaj yapabiliyorum¸bana çok kolaylık sağlıyor seviyorum.

 84. Çıktığından beri çok istiyordum ama param varken ben bulamadım param yokken de tek bi yer de denk geldim gerçi. Sonunda haftasonu indiriminde kavuştuk. Ben zaten çok güzel olacağını tahmin ediyordum ve öyle de oldu. Gerçekten kullan kullan bi türlü bitmeyecek bronzer highlighter gibi ürünlerin gramajını azaltıp bi palette toplamak çok güzel fikir. Sana puanım 10

 85. ben de haftasonu indiriminden aldım. çok kullanışlıklı kesinlikle¸ paletin içindeki bütün ürünler kullanabileceğim renkler. gerçekten the balm’ın en iyilerini toplamışlar. ben instain allıklardan argyle değil de swiss dot ya da pinstripe olsun isterdim ama bunu da kullanabilirim. hele ki indirimli olunca kesinlikle fiyatını hakediyor.

 86. Almak isteyip de bana teker teker çok pahalıya patlayacak hem de asla bitiremeyeceğim ürünlerin bir palette toplanmış hali. İndirime girdiğini duyar duymaz koştur koştur almaya gittim. Ve kendimi aşırı kutluyorum. Kedi olalı bi fare tuttum.

 87. elimde sadece meet matte trimony palet olduğu için bu haftasonu indiriminde gidip aldığım palet. aslında balm voyage 2m vardı ama içinde sadece bronzerı ve aydınlatıcıyı kulandığım için ablama vermiştim. oda bana nude tude almıştı ama onu da kullanamadım¸ renklerinden elimde vardı daha çok hep trimonye gittim.e aydınlatıcı¸ bronzer ve hot mamayı çok merak ediyordum. sexy de joker bi far. diğer 2 farda sür çık farlardan aslında. o yüzden ayrı ayrı taşımaktansa bir kapatıcı bir rimel ve bu paletle çoğu makyaj olur diye düşündüm. ayrıca boyutları da daha küçük ve bitirilebilecek düzeyde olduğu için daha da mantıklı geldi. ama alırken beni asıl etkileyen şey gerçekten ambalajdı :))

 88. the balm’dan aldığım ilk ürün. İçinde en iyileri barındıran bir ürün. Benim gibi yeni başlayanlar için bulunmaz nimet. Ne yazık ki tozutma sorunu var. Ama gerek pigmentasyonu gerekse her üründen barındırarak kompakt bir palet oluşturması açığı kapatıyor. İndirim zamanı kaçırılmamalı.

 89. The Balm’dan aldığım ilk palet. “Everything little little into the middle” bir palet olduğu için tercih ettim. Az ama öz malzemeli bir koleksiyon oluşturmak isteyenler veya makyaja yeni başlayanlar için gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Bir eyeliner¸ bir fondöten ve birkaç fırçayla birlikte uzun süre iş görüyor. Aldığımdan beri başka hiçbir ürüne ihtiyacım olmadı. Bunu bitirebilirsem ürünleri ayrı ayrı almak yerine yine bu paletten alırım.

 90. The balm’ın en kullanışlı paleti. The balm’dan fazla ürünü olmayanlar için çok ideal bir palet¸ ben indirimde 65 TL’ye almıştım bence böyle bir palet için fiyatı gayet iyi. Eksi yanlarıysa içinde joker bir far olmaması¸ keşke lead zeppelin yerine mat bir geçiş rengi koysalarmış. Birde allıkların gramajıyla farlarınki neredeyse aynı allıklar biraz daha büyük olmalıydı bence. Bunlar dışında çok kullanışlı ve kaliteli bir palet.

 91. Dun bana hediye edilmis palet. Sok oldum sozluk anlatamam gercekten dusunmus ve almis. Neyse yorumuma geliyorum…Bende the balm’dan mary lou ve balm jovi vardi¸lead zeppelin balm jovinin en sevdigim rengi¸onlari yedeklemis oldum bunun disinda bahama mama ve hot mamayi almayi dusunuyordum artik gerek kalmadi¸yapisidir¸rengidir sudur budur diye anlatmayacagim zaten hepimiz the balm’in urunlerini biliyoruz¸bu yuzden ne kadar kullanisli oldugundan bahsedecegim¸the balm’in tum paletleri gibi yine seyahat icin ideal¸tek bir farkla bu sefer icinde bolca allik var yani oraya buraya allik sıkistirmiyoruz¸kirildi mi diye hop oturup hop kalkmiyoruz¸bu paleti alip birden cok urunu almak zorunda kalmiyoruz¸hepsine cok paralar bayilmiyoruz ve kafamizda olan bir kac urunu begendiysek gidip daha sonra buyuklerini aliyoruz. Guzel palet. Ilk kez the balm alacaklar icin ideal.

 92. Tek bir palet alayım makyajımın çocuğu çıkarayım diyorsanız o palet budur bence. Allıkların rengi efsane¸ farlar oldukça başarılı. İçinde bahama mama¸ hot mama¸ mary lou manizer gibi klasikleşmiş ürünler de mevcut. Ayrıca benim yazın ayıla bayıla kullandığım ürünler sağ taraftaki krem allıklardı. Stippling fırçayla dağıtıyordum ve harika doğal bir sonuç elde ediyordum. Ruj olarak denemedim ama.

Siz ne düşünüyorsunuz?