“The balm girls mai billsbepaid ruj” için 34 yorum

 1. The balm’ın bana göre alınmaya değer rujlarındandır. Pembemsi bir nude olduğu için çok kullanışlı olduğunu düşünmekteyim. Fakat sadece düşünebiliyorum çünkü tuzladan kalkıp cevahire kadar gittim de bulamadım şu ruju. Kızlar bazen çok çekirge sürüsü sözlük.Sanırım bunda şu günlerde indirimde olmasının büyük payı var.Ikinci bir teorim gratis çalışanlarının bu ruju saklıyor olması. Genelde bulamayınca onları suçluyorum. Onlar da sağolsun destekler gibi asla ama asla yardımcı olmuyorlar.Bir bu¸ bir de essence dare to be nude. Kabusum oldunuz.Ayrıca aklıma destiny’s child’ın bills bills bills şarkısını getiren rujdur. Çok tatlı isim.

 2. büyük gratis indiriminde uzun süre çekmeceyi karıştırarak bulduğum ruj. :)kalıcılığı çok iyi değil¸ sürüşü kolay¸ rengi pembe alt tonlu bir nude. günlük makyaja çok yakışıyor. ilk sürdüğünüzde hafif bir karıncalanma oluyor sanırım şu mentol sebebiyle¸ benim hoşuma gitti doğrusu bu his. :)yılbaşı indiriminde tekrar alırım gibi.

 3. benim için yine bir nude ruj hayal kırıklığıdır. stantlardaki rujları hijyen sebebiyle denemeden direk aldığım için birsürü kullanılmayan rujlarıma bir yenisi eklendi. başkalarında beğeniyorum ama bende olmuyor artık eminim. elimde denediğimde soft bir pembe iken dudakta sürmüşüm sürmemişim belli olmayan gereksiz bir ürün oldu benim için

 4. THE balmın pembe alt tonlu nude ruju. balm Jovi palette de bulunur. Severek kullanır idim. Hele eski ambalajları nasıl güzeldi.ülkeye ilk geldiği zamanlardı. Herkesin sevmediği¸ bazılarının nude kategorisinde bile görmediği rujdur.

 5. Nude tonlarda çok hoş bir pembe ruj. Mat bitişli Dudak rengime en çok uydurduğum ruj bu oldu. Sürdüğünüzde hafif bir mentol ferahlığı geliyor¸aslında dudak dolgunlaştırma özelliği var ama yoğun olmadığı için ferahlık dışında etkisi olmuyor. Sürülüşü de oldukça yumuşak ve kolay

 6. Favori nude rujum ve çantamın olmazsa olmazı. Ne uçuk şeftali tonu kadar cesetleştiriyor yüzünüzü ne de diğer pembeler kadar ben buradayım diyor. Beyaz tenlilere ultra yakışıyor.

 7. yine bir indirim zamanı the balm’ın cruelty free ve nispeten temiz içerikli olmasından dolayı gaza gelip aldığım¸ rengi bana yakışmayan¸ yapısındansa nefret ettiğim ruj!renk mevzusunda tabii ki ruju suçlamıyorum cilt alt tonuydu-dudak rengiydi derken bunlar beni ilgilendiren şeyler¸ ama bir ruj sürer sürmez mi dudakta birikir!? ambalajı hariç hiçbir şeyini sevemedim¸ o kapak çanta içinde olur olmadık zamanda kendiliğinden açılmıyor…

 8. nude rujların kralıdır bence. Hiç denemeden rastgele almıştım bir indirim döneminde. Ama çok iyi bir seçim yapmışım. Tam bir dudak rengi diyebilirim.

 9. anneler günü indiriminde gratisten aldığım¸ harika renkli¸ yapısını da çok sevdiğim ruj. ancak ilginç bir şekilde açar açmaz dibinden kırıldı. buzdolabında beklettim belki düzelir diye¸ ancak bu şekilde kullanamayacağımı anlayınca gratise geri götürdüm. değiştirmelerini beklemiyordum¸ ruju o kadar çok beğendim ki tekrar alırım hazır indirimdeyken diye düşündüm. ancak sorunu anlatınca ürünü değiştirdiler ve sorunsuz bir ürün olduğunu belirttiler. ürünü denerken çok dikkatli davranma rağmen ertesi gün yeni rujum da aynı şekilde dibinden kırıldı. bu şekilde kullanmaya çalışıyorum çünkü rengi¸ yapısı¸ duruşu çok güzel. ancak bir tane daha almaya cesaretim yok aldığım 2 rujun da kırılması yüzünden.

 10. sadece elde denenerek alınmaması gereken ruj rengi. neden diyecek olursanız şöyle anlatayım¸ bu rujun rengi çok hoş evet ama nude denilen doğal tonda bir renk olduğu için sizin ten renginizin alt tonuna uymazsa renk dudakta patlıyor. böyle sanki oraya ait değilmiş¸ emanetmiş gibi sırıtıyor. mutlaka bir şekilde yüzünüzün bütününde nasıl duracak diye bakın da alın. boşuna para harcamayın. sonra üzülmeyin. atmaya da vermeye de kıyamazsınız çekmecenizde öylece durur.

 11. Görkem’in “her kadının koleksiyonunda bulunmalı.” gazına gelerek aldığım ruj. 🙂 Başlarda pek beğenmedim ama dudak kalemi ile duruşuna hayran oldum. Şu aralar favorim diyebilirim.

 12. The balm standında yeni açılmış bir tester görünce heyecanla denediğim¸ daha sonra aynaya bakarken hangi mezardan kalkıp geldiğimi hatırlayamadığım rujdur. Alt tonunuzdan¸ size yakışan nude renklerden adınız kadar eminseniz testerla uğraşmayabilirsiniz. Ben öyle değilim maalesef. bkz: no: 99820Bir de ismi okunurken ‘my bills be paid’ oluyor¸ ‘faturalarım ödenmiş olacak’ anlamında. Bir tek ben mi fark ettim bu yaramazlığı acaba?

 13. bana da hiç mi hiç yakışmayan¸ dudaklarımda kahve-nude duran fakat yapısını beğendiğim ruj.şimdi beni bozanlar olacak fakat bu ruj kesinlikle balm jovi paletteki milly rengi değil. hem de yüzde yüz eminim.elin üstünde deneyip aynı demeyin sakın. elin üstünde swatchlandığında cidden benziyor. ama milly benim dudaklarımda muazzam dururken mai billsbepaid morga sokuyor resmen beni.milly hayatımın nude ruju ve çok beğenip bu rujun da onun aynısı olduğunu duyunca koşa koşa gittim aldım. ama sürdükten sonra şunu dedim “ee bu nedir ya milleti kandırisiniz??”kullanamıyorum yani tek başına. kabı falan da çok şık çok güzel görünüyor ama ı ıh. keşke yakışsaydı bana. herhalde sarı alttonlulara yakışmıyor. ben öyleyim çünkü sarı beyaz. neyse sağlık olsun.

 14. beni de ölmeden mezara sokan rujdur. yasoliten’e katılıyorum milly ile aynı falan değillerdir. yoksa milly benim için tam bir mlbb iken mai ölüye cevirmezdi. bence milly mai’ye göre daha pembe alt tonlu. mai’nin dudaklarımdaki duruşunda ben en ufak bir pembelik göremiyorum daha ziyade boz grimsi lilamsı bir hal alıyor. yakışmamasını ben de sarı alt tonlu ve dudaklarımın koyu renkli olmasına bağladım. aslında yapısını falan sevmiştim güzel bir rujdu ama ya altına bir kalem ya da üstüne bir glossla rengi canlandırmam gerekecekti. en iyisi ayrılmak dedim ayrıldık.

 15. Bende kışın sürdüğümde dudaklarımda beyaz¸ baharda sürdüğümde hoş bir nude ve yazın sürdüğümde lila duran ruj. En beğendiğim tonu ilkbahardaki. Sanırım vücut ısıma göre renk değiştiriyor 🙂 ne zaman birisine fotograftaki güzel rujunu sorsam cevap bu oluyor¸ Allah Allah benimki mi bozuk neden farklı diyorum. Elinizde deneyip almayın bence cidden eldekiyle dudaktaki farklı oluyor.

 16. şeftalimsi rengini¸ mat olmayışını ve nude duruşunu sevdiğim ruj. içindeki dudak dolgunlaştırma etkili nane aroması ilk sürdüğümde dudaklarımda dehşet bir yanmaya neden olmuştu. ondan sonra kullandığımda verdiği ferah etki hariç hiçbir şey hissetmedim. zaten dolgunlaştırma olayı da yalan¸ sadece öyle bir “his” veriyor.sevmediğim tek yanı dudakta uzun süre durduğunda yapış yapış bir his vermesi. onun dışında iyi anlaşıyoruz ancak biterse alacak kadar sevdim mi emin değilim.

 17. The Balm’ın Balm Girls rujları yapısal olarak pek tatmin edici gelmedi bana Mai-Billsbepaid ’14 kışında alıp anca dudağıma renk verip öyle dolgun göstermek için kullanabildiğim bir nude olarak kaldı¸ ne canlı ne soluk¸ ne mat ne frost garip bi’şey The Balm’dan aldığım ilk ve son ruj oldu¸ başka renklerini arkadaşlarımda görüp denedim ve 2 saat bile durmadıkları için bir daha standına uğramadım bile.Farklı cilt tonlarında tek başına çok güzel durduğunu söylemeden geçemiycem ama denemeden veya kalemle desteklemeye gönüllü olmadan alınmamalı bence.

 18. İlk nude rujumdu. Koyu renk rujlardan başka ruj kullanmayan bana nude ruj kavramını sevdirdi. Öncelikle şunu söylemeliyim çok renk veren bir ruj değil. Kaç kat sürersem süreyim bariz bir renk alamıyorum dudağımda. Flormar’ın 229 numaralı kalemiyle kullandım ben daha çok. dudağımı onunla boyayıp üzerine ruju sürdüm. Yapısı erimeye müsait o yüzden ben yazın buzdolabına koydum. Ambalajının içinde kırılmış benimki ve ambalajın içine bulaşmış. Yumuşak yapılı bir ruj sürerken bile kırılabilir. Kalıcılığı bence az yani benim dudağımda en fazla iki saat kaldı. Kurutma da yapmıyor. İndirimde alınabilir bence. Bitince tekrar alırım.

 19. kozmetiğe başlangıç rujum olduğu için bende yeri ayrıdır.ilk denememde kendime çok yakıştırmıştım ayyy bu benim rujum diye triplere girmiştim ama şimdilerde sürdüğümde yüzümü bi renksizleştiriyo sanki içime sinmiyo ve siliyorum.ama kışın bi daha şans vericem galiba

 20. Suruldukten hemen sonra dudagin ic kismina dogru sekil degisiklikleri olur sanki dudaginizi isirmissiniz gibi ve hic kalici degildir. Uzgunum mai billsbepaid bizimla degilsin.

 21. Balm Jovi paletindeki Milly gibi duracağını düşünüp aldığım¸ ama Milly ile alakası olmayan ruj. Yakışmıyor bana¸ bekliyor bir köşede.

 22. ilk the balm ürünüm. nude ruj arayışlarım sonucunda sanırım aradığım renge kavuştum. çok hafif bir pembelik var içinde ve testerlardan anladığım kadarıyla balm jovi paletindeki milly ile ufak farkları var¸ tamamen aynı değiller. Milly belki de kremsi yapısından daha çok pembe duran bir renk. Bu ise nötr ama sıcak alt tonlularda lılamsi durabilecek bir renk sanırım soğuk alt tonlulara biraz daha uygun. Sanırım içeriğindeki mentolden dolayı birazcık dolgunluk verdi dudaklarıma.

 23. Sürdüğümde rujumun ne olduğu genelde soruluyor joker bir nude olduğunu düşünüyorum ama benim gönlümde bir rimmel kate moss 03 değildir.

 24. bir zamanlar nude ruj ararken aldığım¸ bende lilamsı duran ve beni ne yazık ki inanılmaz solgun gösteren ruj. ben de daha koyu pembe rujlarla üstünden hafifçe geçip yeni renkler oluşturarak kullanıyorum ancak bu şekilde faydalanabiliyorum kendisinden 🙂

 25. çok fazla övüldüğü için testerını da bulamayıp denemeden aldığım ruj. Sen de benim hatalarımdan birisin şarkısını söylettiyor her sürdüğümde. Nude denilen renkteki bu ruj benim dudaklarımı iyice renksizleştiriyor ve çook açık pembe yapıyor ama tatlı bir pembe değil bu oldukça solgun bir pembe. Beni de çok solgun gösteriyor.

 26. The balm’ın girls serisine ait açık pembe-nude ruju. ben ton olarak faux’ya benzetiyorum¸ biraz daha açık sadece. bir de onun kadar opak değil¸ daha sheer yapıda ve nemlendirici bir ruj. sürümü rahat¸ mentollü hissi güzel¸ kalıcılığı az. rengi zarif¸ fiyatı indirimlerde uygun olduğu için bu tür pembe nude’ları seven açık tenlilerin çok beğeneceğini düşünüyorum ve tavsiye ediyorum. ama nc/Nw 20-25’ten sonrasını ölü gibi gösterebilitesi çok yüksek bir rujdur¸ denemeden almayınız:) bendeki duruşunu görsellere ekliyorum. 🙂

 27. Dudaklarımı ölü gibi gösteren ruj. Bir hevesle almıştım¸ ev dışında hiç sürmedim. Evde de mentollü olması sebebiyle sürüyorum boş boş otururken.

 28. Ruj denemeyi hijyenik bulmadığım için denemeden aldığım başarısız rujlarımdan biri daha. Bir kere rengi bana asla yakışmadı¸ kalıcılık ise sıfır. öylece duruyor birkaç kere kullandım o kadar.

 29. ten rengime yakışmayan ruj. ama beyaz tenlilere çok yakıştığını gördüm. bir de benim alt dudağımın içinde çok fazla birikme yaptı. nasıl anlatsam bilemiyorum ama tortu tortu kalıyor. çok sık kullanamıyorum.

 30. bana en yakışmayan rujum. ölü dudağı gibi durdu bende ve tok bir görüntü oluşturmadı dudağımda böyle parça parça birikmeler oldu. mentollüdür ayrıca.

 31. Neden bu kadar geç popüler olduğunu bilmiyorum ama the balm’dan aldığım ilk ürünlerden biridir. Bence çok güzel bir nude ruj 🙂 Beyaz tenlilere yakışacağını düşünüyorum ama her nude ruj gibi bu da denemeden alınmamalı. Bu arada ruj mentollü ve az da olsa dudakları yakıyor. Koku hassasiyeti olanlar veya mentolün dudağa verdiği soğukluktan rahatsız olanların uzak durması gereken bir ürün.koyu renk rujlarla da karıştırıp çok güzel renkler elde edebilirsiniz.

 32. Nude ruj arayışımı bitirmiş rujdur. Sürdüğünüzde kokusunu alabiliyosunuz. Dudakta karıncalanma yapıyor. Çoğoş bi his. Beyaz tenli¸ warm tenime çok yakıştı. Evde sürdüm oturuyorum. Bugünde sürdüm. Hep sürerim ki ben bunu. Çizgilere dolma sorunu falan da yok. Kalıcılığı ortalama 3 saat.

Siz ne düşünüyorsunuz?