“The balm downboy allık” için 79 yorum

 1. çok tatlı bebek pembesi allıktır. ambalajı da gerçekten çok şık. içindeki siyah gri barok desenlere bayılıyorum. sanırım en sevdiğim allığım. pigmentasyonu ve kalıcılığı da bence fiyatına göre çok iyi-indirimdeki fiyatından bahsediyorum-.

 2. Her indirimde gidip gelip baktığım ama almadığım allık. Sanki tenimde görünmeyecekmiş gibime geliyor. Sanırım bir çılgınlık anına kadar aynı ilişkiyi yaşayacağız.

 3. Bu “The Balm” ürünlerinin bana garezi mi var bilmiyorum ama üçüncü ya da dördüncü kullanışımda parçalanmış¸ ve hatta her bir parçasını ayrı bir yerde bırakmıştır. İki kez pressledim ama gözümün içine baka baka iki kere daha parçalandı edepsiz. Rengine¸ kabına¸ kalıcılığına bayılmama rağmen bu uygunsuz davranışı sebebiyle kendisiyle yollarımı ayırdım. Aynı tonlarda allık arayışındayım. Bana öneriniz varsa da çok mutlu olurum. Ehe.

 4. Çok doğal ve hafif pembe olan allık. Doğal olsun diyorsanız ilk bu allık alınmalı. En çok kullandıklarımdan

 5. sahip olduğum ilk allık. ilk başta dizayn olarak dikkatimi çekmişti ama kullandıkça çok sevdim ve hangi allıkları alırsam alayım çoğunlukla elim downboy’a gitti. bebek pembesi renginde¸ beyaz tenlilere aşırı yakıştığını düşündüğüm¸ pigmentasyonu çok iyi olan bir allık.

 6. Soğuk alttonlu biri olarak kullanmaya bayıldıgım allık¸ instain allıklardan türkiye’de olmayan ancak artık hawaii paleti içinde ülkemize gelmiş diğer bir pembe balm allığı ile birlikte favorimdir. Sürmeyi en çok sevdiğim fırça¸ rossmann’da satılan ve real techniques allık fırçasından belki daha bile hoşuma giden for your beauty fırçasıdır.  şekil 1a Hafif bir uygulama sağlıyor¸ tatlı bir pembelik kazanıyor yanaklarınız

 7. sanki biraz hızlı yürümüş de yanakları pembeleşmiş insan görünümü veren¸ yanaklarda çok doğal bir pembelik bırakan ve doğru fırça ile doğru miktarda uygulandığında günlük makyaj için baştacı olabilecek¸ çok severek kullandığım bir allık ama gece makyajı için yetersiz buluyorum.

 8. gül kurusu rengi¸ kalıcılığı yerinde ister günlük hafif makyajlarınızda isterseniz de vurgulu göz makyajınız veya dudak makyajınız olduğunda hafif kullanım yapabilirsiniz. pigmentasyonu da bence oldukça güzeldir.

 9. bebek pembesi bir renge sahip olan allık. özellikle beyaz tenliler bu allıkla porselen gibi bir görüntüye ulaşabilirler. kalıcılığı da güzeldir.

 10. Bu allığı sürüp hiç makyaj yapmadım aşkım deyip eski sevgilimi kandırmışlığım vardır 😀 bir arkadaşımda beni bu allıkla görünce ”ayy çok mu üşüdün sen” tepkisi vermiştir 😀 anlatmak istediğim cicişler¸ o kadar doğal duruşlu bir allıktır kendileri¸ pigmentasyonu ve fiyatı da oldukça güzeldir.

 11. mat¸ uçuk¸ bebek pembesi bir allıktır. elinizi kaçırıp çok sürerseniz suratınıza ayaz yemişsiniz de pespembe olmuşsunuz gibi gösterebilir. en iyi sonucu real tech. blush brush ile aldım. kalıcılığı gayet iyi. dudak renginize yakın bir rujla (bkz: my lips but better ) beyaz tende harika durmaktadır.

 12. tatlı bir pembeliği olan sanki utanmışta kızarmış izlenimim veren bir allıktır. Gramajı oldukça yüksek¸ pigmentasyonu yüksek¸ kalıcılığı ise fena olmayan bir allıktır. Aynı zamanda mat olması ve hiç sim bulundurmaması mat allık severlerin gözdesi olabilicek bir allıktır. Doğal bir pembelik istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor cicişler.

 13. Sadece beyaz tenlilere yakışacağını düşündüğüm allık. the Balm’ın allıkları zaten çok başarılı¸ renk seçenekleri de oldukça geniş. Down Boy da tatlı bir pembe ama ben buğday tenime yakıştırmıyorum.

 14. The balmdan aldığım ilk allıktı çok doğal¸ tatlı bir duruşu var¸ oldukça da pigmentli. Benimkini düşürüp kırmıştım yanlışlıkla nasıl düzelteceğimi de bilmiyordum o zamanlar¸ çöp oldu maalesef.

 15. Esmerim ama bu allığı kendime yakıştırıyorum¸ o matlık o hafif pembelik harika¸ her the balm allığı gibi almaya değer.

 16. Aşk aşk aşk bu allık yaa aldığım günden beri başka allığa elim gitmiyor. Çok doğal tatlı bi pembelik rt blush brush da varsa mükemmelllll.

 17. the balm’ın indirimsiz aldığım tek ürünü. çok beğenmiştim komik bir sebep bulup kendime hediye etmiştim. eve gidip deneyip belli olmuyor diye boca etmiştim hatta. abimin sözü hala kulaklarımda “tokatlanmışsın gibi olmuş”. sonra aramıza mesafeler girdi çünkü şeftali rujlara yakıtırmıyorum bu allığı ve elim hep o ton rujlara gidiyor. bir de sarı alt tonlu olduğum için kendime pek yakıştırmamaya başlamıştım. ama şu sıralar havanın ısınmasıyla pembe rujlara döndüm ve bu allık tekrar favorim oldu. çünkü çok doğal duruyor¸ gözeneklere vurgu yapmıyor. ama çok tozutuyor en kötü özelliği bu.

 18. rengine bayılıyorum ama ben sarı alt tonlu olduğum için kendime yakıştırmıyorum.biraz fazla kaçırırsam hatta berbat bir görüntü oluşuyor fakat bu aralar hafif hafif sürerek sevmeye başladım.en güzel uygulama avon açılı allık fırçası ile oluyor

 19. alıp eve geldikten sonra bir çok arkadaşım gibi sarı alt tonuma yakıştıramadığım allık. Daha sonra artık kullanmayı mı öğrendim diyeyim ne diyeyim bilmiyorum ama RT buffing fırçayla önce pıt pıt ( Allahım bu kelimeyi kullanacağıma hayatta inanmazdım) diye uygulayıp sonra hafifçe dağıtınca oldukça hoşuma gitti. ama yine de bir Deborah natural blush 04 eder mi…. Asla. Şeftaliler daha iyi duruyor yapacak bi şey yok.

 20. başta kendisini hiç sevemedim.yukarıdaki cicişlerin de söylediği gibi sarı alt tonlu olduğum için kendime yakıştıramadım. ancak (bkz: real techniques blush brush) ile kullanınca en sevdiğim ve en çok kullandığım allıklar arasına girmeyi başardı. hafifçe uyguluyorum ve yüzümü renklendiriyorum. özellikle pembe rujlarla¸ hatta en çok (bkz: golden rose velvet matte no:02) ile harika uyum sağlıyor. kalıcılığı benim yağlı cildimde fena sayılmaz. bir kere tazeliyorum gün içerisinde.ancak çok tozuttuğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

 21. tam bir bebek pembesi¸ fazla pigmentasyonlu allıktır. bana nedense fazla pembe geldi¸ ben allık sürdüğüm belli olmasın istediğimden heralde çok iyi anlaşamıyorum rengini iyi veren allıklarla. paketi tabi ki de bir harika

 22. Çok uçuk güzel bir pembesi var. dengeli dağılması için mutlaka altında pudra kullanmam gerekiyor. özellikle beyaz tende çok doğal ve tatlı bir görünümü var. Fırçayla bir pıt sürdüğünüzde bile rengini tam olarak veriyor. pigmentasyon gayet başarılı.

 23. Rengi¸kalıcılığı¸dokusu cidden güzel. Ancak kendime bir türlü tam yakıştıramıyorum. Yine de günlük olarak kullanıyorum çünkü doğal¸tatlı bir renk¸öyle köşede dursun istemiyorum. Kötü durmuyor ancak sorun ne bilmiyorum fazla soğuk sanki :/ Çok karışık bir girdi oldu farkındayım 😀 Siz siz olun mümkünse deneyip alın cicişler herkese giden bir renk değil

 24. ayy resmen şuana kadar kullandığım en güzel allığım oldu. pigmentasyonu yüksek¸ sanki koşmuş koşmuş da kızarmış gibi doğal pembelik veriyor.

 25. ilk allığım. tam bi bebiş. çok tatlı parıltılı olmayan bi pembe rengi var. yapısı da güzel çok rahat sürüyo ve ben kalıcılık konusunda da the balm allıklarında bir sorun yaşamadım. pigmentasyonu gerçekten baya iyi o yüzden sürerken elin ayarını fazla kaçırmamaya dikkat etmek gerekiyo. çoğu zaman az sürsemde elimle bi üstünden geçip biraz siliyorum ki ona rağmen renk hala kalıyo.

 26. Yanaklarımla nerdeyse aynı renk olan¸ şuan sadece kuzenimde olanla aşk yaşadığım allık. Kendime yakıştırdığım tek allık bu o yüzden çok yakında benim olacak ciciş ! Edit:oldu!

 27. Beyaz tenliyim ama alt tonum sarı olduğu için pembe ürünleri kendime yakıştıramıyorum ama denemekten hala bıkmadım. Belki bir gün biri yakışacak diye umudum var.Downboy’u da sanki  Benefit Benetint gibi bir pembelik yaratacak beklentisiyle aldım.Öncelikle pigmentasyonunun fazlaca yoğun bir ürün olduğunu söylemek gerek. Bu özellik kozmetikler için elbette bir artı ama ben bu allıkla başedemiyorum. Yani azıcık fırçayı dokundursam bile Heidi gibi oluyorum.  Beauty Blender ile daha hafif bir görüntü oluşabiliyor. Kesinlikle cildi kurutmuyor ve çok kalıcı.Pembe allık sevenlerin kesinlikle alması gereken çok kaliteli bir ürün.

 28. çok tatlı bir pembe tonu olan allık. özellikle bu allığı böyle elmacık kemiklerinden şakakların alt kısmına doğru değil de¸ tam güldüğünüzde yanağınızda oluşan o minik şişkinliği baz alarak sürerseniz çok hoş bir görüntü veriyor yüze. ben bu allığı özellikle bol rimel ve nude tonlarda bir ruj sürdüğümde kullanıyorum. taze bir görüntü veriyor yüze.

 29. Aşırının aşırısı kalıcı ve bereketli bir ürün. Ablama hediye etmiştim¸ bir iki kere kullandıktan sonra çok beğendiğimi ve elimin hep ona gittiğini farkettim. Verdiği hafif utanmış ve daha canlı görüntü gayet başarılı.

 30. normalde allık kullanmam çünkü yüzüm çabuk kızarabiliyor¸ allıkla daha da kırmızı gibi geliyor. ancak bu allık elimin tek gittiği allık. çok hafif çok tatlı bi pembe tonu. çok doğal görünüyor.

 31. çekmecemde durduğu yerde paramparça oldu bu allık. uzun bir süre kullanmadıktan sonra bir açtım ne göreyim?! sol üst köşeden parçalanmış :(bir de far olarak geçenlerde kullandım ve beğendim¸ çok tatlı bir pembelik veriyor. üzerine göz kalemini değdirip parmakla dağıtınca çok kolay ama güzel bir göz makyajı ortaya çıkıyor.

 32. tanım: çok hevesle aldığım ama benim tenime yakıştıramadığım bebek pembesi allık. Yapısı¸ pigmentasyonu muazzam ama bana gitmedi hiç.

 33. The balm ın en popüler allıklarından biri. Naturel pembe her cilt alt tonu için uygun tabii ki duruşu farklı olur. Masum bir görüntü istediğinizde ya da koyu gözler hafif dudaklar ve bronzer kullanmadığınızda çok güzel görününyor. Pigmentasyonu oldukça yüksek fırçaya aldıktan sonra sallamak gerekiyor. Kalıcılığı 4-5 saat rahat idare ediyor.

 34. ilk aldığım allıklardan biri. yaz kış severek kullanıyorum. esmer tenimde çok hoş duruyor. her ten rengine giden bir allık. pembe allık arıyorsanız mutlaka bir şans verin.

 35. İçinde sim¸ışıltı vs barındırmayan pembe allık. Canınız hiç makyaj yapmak istemediği bir günde sırf bunu sürdüğünüzde bile cildinizde sağlıklı bir görünüm oluyor. Koyu göz makyajı ve pembe tonlu nude rujlarınızla da harika bir uyum sağlıyor. Yalnız pigmentasyonu fazla. Fırçaya bi kere değdirip sürseniz yeter. Üstünden geçmeye gerek yok. Özetle memnunum bu allıktan.

 36. Görkem Karman’ın videolarında ve snaplerinde sürekli bahsettiği¸ anlatmaya doyamadığı pigmentasyonu yüksek ve günboyu kalıcı allıktır.

 37. Soğuk pembe renkte¸ mat¸ oldukça kalıcı¸ en sevdiğim ve kullanırken en keyif aldığım allık. kızardığımda yanaklarım tam da bu renge büründüğünden¸ dozunda uygularsam gayet doğal duruyor. Fırçada kalanı da burnumun üzerine geçersem tam kış hali oluyor. Yazın şakaklarımın üstüne doğru alnımın yan kısımlarına ve kaş altlarıma da çok çok hafif uygularsam güneşte yanmışım gibi görünüyoum. bunu diğer allıklarla da yapıyorum gerçi.The balmdan ilk bunu almıştım¸ rengi erkek arkadaşım seçmişti. O nedenle ayrı bir yeri var.

 38. pigmentasyonu doğru fırçayla uygulanması beraberinde mükemmel olan ve beyaz tenliyseniz olmadığınız cildinizi kadar porselen gösteren ve günlük kullanımda asla abartı durmayan tatlı pembe allıktır.

 39. Zaten bayılıyorum bir de içeriğinin temiz olarak nitelendirilmesiyle sanırım artık başka allıklara bakmayacağım. Görsellerde görebilirsiniz.ilgili medya: 1

 40. hayatımın allığıdır. bir eyeliner¸ nude tonlarda bir ruj ve down boy üçlüsü en sevdiğim makyajım. kışın soğuktan pembeleşmiş yanakların görüntüsü çok çekici ve sağlıklı görünür bana göre¸ işte downboy tam olarak bunu sağlıyor. yalnız sürerken çok dikkatli olmak gerek bahsettiğim görüntü yerine lahana bebek görüntüsüne de dikkatsizlik sonucu ulaşılabilir.

 41. Soğukta pembeleşmiş yanak görüntüsü vereceğini iddia eden bloggerlar sayesinde aldığım allık. Ancak nedense o istediğim rengi veremedi bana. Kesinlikle doğal ve tatlı bir pembe aldığıma pişman da değilim. Ama benim istediğim o daha uçuk ve soğukta kendiliğinden pembeleşmiş yanak görüntüsünü elde edemedim. Hafif makyaj yaptığım günlerde elmacık kemiklerime kontür yapmadan direkt bunu uyguluyorum¸ soluk beyaz tenime güzel bi canlılık katıyor.

 42. bebek pembesi rengi ile gönlümü çalmış¸ uzun süredir kullandığım allık.Tek problemi hiçbir şekilde darbeye maruz kalmamasına rağmen köşesinden parçalanmaya başlaması. Durduramıyoruz efendim dağılıyor. Noemalde bitmeyecek allık bu şekilde dağıla dağıla bitecek gibi..

 43. Beyaz tende soğuk havada üşümüş ya da sıcakta koşturmuş etkisi yaratan¸ en sevdiğim allığım. 21 yaşında pembe pembe kızardığımı fark edip şeftali allıklardan vazgeçtim ve çok memnunum.

 44. Geçen bayram indiriminde edindim ve bayıldım. Çok tatlı mat bir pembe rengi var. Beyaz tende şahane duruyor. Tam bir pamuk prenses allığı.

 45. Kendime çok yakıştıramadığım ama beyaz tenli kardeşimde mükemmel duran allık. Kalıcılığı ise orta seviyede.

 46. rengi tam bir bebek pembesi. beyaz tenlilere çok yakışıyor. içinde hiç ışıltı yok¸ oldukça pigmentli¸ dikkatli sürmek gerekiyor. the balm’ın pudra fırçasıyla güzel sürülmüyor¸ çok az almak lazım bu fırçayla¸ real techniques’in blush brush’ı ile çok güzel dağılıyo.. sürdüğümde kansız olmama rağmen çok sağlıklı ve kanlı canlı görünüyorum.. far olarak da kullanılabilir.. ben iki yıl önce almıştım¸ fiyatını hatırlamıyorum ama indirimde almak lazım tabii ki..iki yıldır bozulma olmadı ve taşlaşmadı

 47. elimde chanel’in bir allığı vardı yemin ediyorum ona bin basar. yapı renk o kadar başarılı ki. ve fiyatı arasında uçurum var the balm toz ürünlerde çok başarılı bence.

 48. Pembiş pembiş çok tatlı rengi olan kesinlikle parlama yapmayan aşırı doğal duran allıktır. Sürerken görmezlerse doğuştan desen yedirirsin o derece.Alın hatunlar

 49. bayılıyorum ben buna ve tüm the balm allıklarına..pembik yanaklı¸ sevimli bir suratla gezerken “öğrenci misin sen?” diye soran teyzeler çoğalabilir¸ dikkat :)))

 50. Diger balm alliklar gibi harika pigmentasyona sahip olan ve suruldugunde saglikli pembik yanaklara sahip olmanizi saglayan alliktir. Denedigim diger pembe alliklarin hicbirini downboy kadar sevmemisimdir.

 51. En sevdiğim allığım. Bunu gratis’de tek yanağıma deneyip saatlerce dolaşıp lavaboya gittiğimde farkedip almaya karar verdim. Yanakta duruşu kalıcılığı mükemmel ötesi. Allığı abartmayı seven biri olarak ne kadar fazla sürersem süreyim boya küpüne dönmüyorum. Beni çeken yanı bu sanırım. Elmacık kemiklerinizin üzerinde soğuktan üşümüş gibi bi hava verir. Soğuk alt tonlu beyaz tenlilere yakışacak en güzel allık.

 52. En sevdiğim makyaj ürünüm olur kendisi. Hakkında methiyeler düzmek istiyorum sayfalarca. Böyle doğal böyle güzel bir allık rengi olabilir mi? Bir parçam gibi oldu artık. Günlük makyajımın vazgeçilmezi. Kullandığım kaç kez övgü aldım hatırlamıyorum. Far olarak da harika. Beyaz ten için biçilmiş kaftan. Yüzümü sağlıklı gösteriyor kesinlikle en çok bu yüzden seviyorum

 53. gece ya da günlük hiç farketmez bütün makyajlarla çok uyumlu olduğunu düşündüğüm allığım. özellikle teniniz açık ise çok az bi miktarla çok doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz bu allıkla. kalıcılığından da çok memnunum¸ kısacası favori allığım oluyor kendisi 🙂

 54. Soğuk pembe ¸ yanaklara çok doğal ve sağlıklı bir görüntü veren allık. Pigmentasyonu yüksek olduğu için dikkatli kullanılması lazım. Fırçadan mutlaka fazlasını alıp kullanın çok sevimli bir görüntü veriyor yüze¸ ben bunun dışında gözüme de kullanıyorum aynı anda çok uyumlu hoş oluyor yalnız buğday ve esmerlerde nasıl durur bilmiyorum renk çok açık ve beyaz tenlere çok yakışan bir renk.

 55. Yakın zamanda doğum günü için arkadaşıma aldım. Aşırı doğal durduğu için allık nadiren sürmesine rağmen bunu çok sevdi ve sürekli kullanıyor. Bence doğal bi pembeTanım: the balm markasının tekli satılan bir allığı

 56. Favori allığım.Pigmentasyonu mükemmel¸ciltte duruşu pürüzsüz.Düşünce hemen kırılıyor ama.Bir çözüm bulmalılar buna.

 57. the balm’ın çok tatlı uçuk pembe allığı. pigmentasyonu harika. kalıcılığı da gayet iyi. bu zamana kadar almadığıma çok pişmanım.

 58. The balm’ın harikası. pigmentasyonu çok iyi rengi tatlı ve abartısız duran bir pembe .yaz kış vazgeçemezim. Pembe ama doğal duran allık arayanlara şiddetle tavsiye ederim.

 59. Elimde pembe tonlu allığım olmasına rağmen bir türlü aklımdan çıkaramadığım allıktır. bir de çok afedersiniz ota bota indirim yapan gratis¸ bana nasıl bir garezi varsa ya benim tr’ye gelmeden önceki son günümde indirimini sonlandırıyor ya da gittiğimin ertesi günü başlatıyor. İstisnasız her zaman. Nitekim yine öyle olacak ve ben artık dayanamayıp indirimsiz fiyatına alacağım gibi görünüyor. Buradan alırsam (douglas almanya’da var) nereden baksanız 20 euro’mdan olurum çünkü. Mary lou’yu da o şekilde almıştım hem¸ pişman olmadım zira hiçbir zaman bitmeyecek bir ürün.Şeker pembesi renginde¸ mat yapıda¸ tatlış ambalajlı¸ oldukça kalıcı bir allık. Benim olacaksın. 🙂

 60. The Balm a ait en sevdiğim allık. Pembe alt tonlu. Hem beyaz tenlilere hem bronz olanlara yakıştığını düşünüyorum.

 61. soğuk alt tonlu tenime gerçekten de uzun zamandır aradığım o soğuktan üşümüş gibi duran doğal görüntüyü verebilen¸ ne ben buradayım diğe bağıran¸ ne de yokmuş gibi duran¸ pembeliği tam kıvamında olan tatlış allık. gramajının yüksekliği¸ ambalajının dayanıklılığı ve aynalı oluşu¸ tenimde uzun saatler kalıcı olması da cabası.

 62. en sevdiğim markalardan biri olan the balm’ın yanakları soğuktan kızarmış gibi gösteren¸ yüze çok tatlı ve masum bir ifade katan pembe allığı. kalıcılığı oldukça iyi¸ gramajı da fazla olduğundan uzun süre biteceğini düşünmüyorum. özellikle beyaz tenlilerde çok doğal duruyor.

 63. Beyaz tenli nötr-soğuk alttonluyum ve bu allık bende çok doğal duruyor. Pigmentasyonu bence gayet iyi¸ fırçayı çok az dokunduruyorum yoksa heidi oluyorsunuz. Kalıcılığı ise şöyle söyleyeyim¸ 11-12 gibi sürüp akşam eve geldiğimde (7-8 civarı) hala yanaklarımda oluyor.

 64. Dünya tatlısı pembe rengiyle kalbimi çalmayı başaran allık. Kalıcılık konusunda pek iyi olduğunu söyleyemek mümkün değil maalesef. Son bir yıldır kullanmadığımı fark ettim makyaj malzemelerimi düzenlerken¸ bu defa göz makyajımda kullanmaya başladım ama bitmek bilmiyor.

 65. makyaj yapmak istemediğim zamanlarda bile sürdüğüm allık. gerçekten yüzüme sağlıklı bir görüntü veriyor. yaldır yaldır sim içermemesi de beni cezbeden diğer bir özelliği. severek kullanmaya devam edeceğim.

 66. doğal ve hafif etki verecek pembe tonlu bir allık arayışım bu ürünle sona erdi. ilk olarak gratis’te denemiştim ve çok beğenmiştim. ancak 70 tl gibi bir fiyat vermek istememiştim. ben de sevgililer günü indirimini bekledim ve bulduğum gibi yarı fiyatına satın aldım. şu sıra vazgeçemediğim ve uygularken zevk aldım bir allık. öncelikle toz pembe bir tonu var ve yüze hem sağlıklı hem de hafiften üşümüşüm de yüzüm kızarmış gibi bir görüntü veriyor. real techniques allık fırçasının bu ürünle çok güzel bir etki yaptığını görmüştüm. fakat yeni bir fırça almak istemediğimde aynı markanın pudra fırçasıyla uyguluyorum. elmacık kemiklerime ve fırçada kalanla hafiften burnuma¸ çeneme ve alnıma uyguluyorum. gerçekten çevremdekiler allık olduğuna inanamadı. üşüdüğümden yüzümün pembeleştiğini sandılar. benim yüzümde yanaklara az uygulayınca birkaç saate kalmıyor. bu sebeple yanaklara biraz daha fazla uyguluyorum. bir de her renk rujla gittiğini düşünüyorum. ama favorim pembe alt tonlu mlbb rujlarla kullanmak.

 67. Bitmesin istediğim allık. Her gün sürdüğüm için değil¸ böyle tatlış bir renk allığım olması beni mutlu ettiği için. Zamanında indirimde  uygun bir fiyata almıştım¸ şimdi baya yükselmiş. Beyaz ve soğuk alttonlu tenimde en doğal duran allıklardan biri. Azıcığı bile yetiyor¸ renk vermesi çok iyi. Kalıcılığına orta derim ben. Gün sonunda tamamen gitmiş değil de¸ iyice cildinizle bütünleşmiş gibi¸ kendi rengiymiş gibi duruyor¸ benim için sorun değil¸ illa sürdüğüm gibi kalmasa da olur. Ayrıca çok bereketli¸ aylarca bir sadece bunu kullandığım bir dönemde bile hafif bir çökme oldu¸ ben de tırnağımı batırıp hit the pan yaklaştı mı diye baktım ki alakası yokmuş¸ evladiyelik mübarek. 

 68. Başka ürünlerinde olduğu toplu bir palet almıştım içinde downboy un da kücük hali vardı. Bu sürmem yea kalır deyip aylarca sürmediğim bir üründü bi yaz aksamı deneyeyim dedim ve bu ne? Fırçayı bir kez değdirmeniz bile yeterli olur. Böyle tatliş böyle güzel bir bitiş olamaz biraz da esmer tenliyseniz gayet hoş duracak kalıcılığı da hoş bir allık. Tabii meshur the balm indirimlerinde yakalanmalı cicişler.

 69. Bebek pembesi mat allık. Kalıcılığını ben başarılı buluyorum öyle sabah süreyim akşama kadar kalsın değil ama 3-4 saat kadar beni götürüyor. Aman aman bir tozutması da yok.Ayrıca beyaz ten allığı diye yorumlar görüyorum ama benim esmer tenimde gayet güzel ve doğal duruyor hafif uygulamayla. O yüzden tüm cilt tonları kullanabilir bence. The balm artık indirimlerde bile çok cep dostu bir marka değil artık ne yazık ki ama mat bir açık pembe allığa ihtiyacınız varsa öneririm.

 70. En sevdigim allik yaz kis kullanıyorum ne zaman sürsem arkadaslarim ne surdun cok guzel durdu diyor. Cok guzel dogal bir pembelil katiyor zaten o kadar cok ki ömürlük kullanırım¸ biraz tozutuyor ama sorun degil benim icin tozutmayan toz urun yok. 

 71. .O kadar tatlı bir rengi var ki sürmelere doyamıyorum. Cildimi bu kadar aydınlık ve parlak gösteren başka bir allık bulabilir miyim¸ bilmiyorum. Bir numaralı allığım😍

 72. Oldukça pigmentli bi ürün rengi ise beyaz ve buğday tenlilerde güzel durabilecek soğuk pembe. Böyle tam tatlış göstericek şekle sokuyor yanakları.

 73. popülerliğine dayanamayıp aldım sonunda¸ gerçekten övüldüğü gibi bir ürün. beğenenlerin hepsi beyaz tenli olduğunu belirtmiş¸ ben buğday tenliyim. yine de çok memnun kaldım¸ aldığım günden beri evde olsam bile direkt sürüyorum. allıklardan hoşlanmam ama pamuk prenses gibi hissediyorum kendimi bu ürünü sürdüğüm zaman¸ downboy allık sürerek ve kırmızı rujumu dudağıma pıt pıt yaparak¸ biraz da aydınlatıcı ile yaz için günlük makyajımı tamamlıyorum.

 74. bir allık insanı olarak en sevdiğim allığım diyebilirim ben de. beyaz tenliyim (mac’te nc15¸ nars’ta mont blanc şeklinde düşünebilirsiniz)¸ çok nadiren bir allık bu kadar doğal durmuştur. tek problemi benim yağlı cildimde istediğim kadar kalıcı olmaması. allık kalıcılığı konusunda tek geçtiğim marka olan nars’ta muadilini çok aradım ancak koleksiyon ürünlerinde bile bulamadım (pembe allıklar tabii ki var ama böyle bebek tozpembesi değiller ne yazık ki). bitirebileceğim tek allık olacak bu gidişle. 

Siz ne düşünüyorsunuz?