“The balm batter up eyeshadow stick” için 11 yorum

  1. bugün moonshot rengine sahip oldum <3333 aslında aklımda curveball vardı ama ikisini elimde denediğimde moonshot böyle tatlı bir pembelikle parladı. e öyle olunca da bıraktım curveballı. sürümleri yumuşak ama gerçekten çabuk sabitleniyor yani karıştırma yapmak biraz sıkıntılı olur gibime geliyor. çok kalıcılar elimden iki ıslak mendille çıkartabildim. e indirimsiz fiyatına değer mi? bence hayır ama indirimdeyken bir şans verin derim.

  2. Gördüğüm en süper sabitlenen far bence.. Deneme amaçlı bir gözüme farklı diğer gözüme farklı renk sürdüm gratiste¸ sonra karar verdim falan.. Siliyorum ıslak mendille ama yok zamk gibi yerinden kımıldamıyo.. Ben ettim siz böle bi şey yapmayın 🙂

  3. fashiolala nın bu farların siyah olanını gözün iç kısmına sürmesiyle varlığından haberdar olduğum stick farlar. gratis indiriminden curveball ve dugout renklerini aldım. şimdilik gördüğüm kadarıyla çok çabuk sabitleniyor¸ inanılmaz kalıcı ve dağıtması zor farlar. dolayısıyla koyu renkleri sürerken dikkatli olmak gerekiyor. ben soğuk makyajlarımda sadece göz kapağının üstüne ince bir şerit halinde sürerek parlaklık vermek için kullanmayı düşünüyorum¸ tüm göz kapağı için günlük kullanıma göre fazla parlak geldi bana. bence gayet başarılı ürünler¸ indirimlerde yakalayın derim.

  4. ben normalde ruj+ göz kalemi insanıyım. özel günlerde de buna fazladan rimel eklenir o kadar.. ikili farım var aslında lavera marka¸ hediye gelmişti¸ o da güzel¸ kahverengi artı sedefli açık bir renk¸ becerikli olanların harika uygulamalar yapacağına eminim o ikili ile..ama işte bana benim tarzıma uymuyor canım far..bazen kalem sürerken elime az kalem bulaştırıp göz kapaklarımın bitişine far niyetine dağıtıveriyordum.. işte bu alışkanlık sebebi ile batter up ürününü görünce pek tereddüt etmeden alıverdim.bende dugout isimli kahverengi olanı var. memnun kaldım. far kullanmayanlara arada düğünde¸ bayramda¸ seyranda uygulamak üzere tavsiye ederim..

  5. Ben 2 3 aydır curveball rengini kullanıyorum rengi gerçekten çok güzel. Göz kapağıma ve göz altıma kalem gibi sürüyorum¸ sonra da bol maskara¸ güzel ve pratik bir göz makyajı oluyor. Tüm göz kapağına uygularsanız çizgilere dolabiliyor¸ çünkü çok yumuşak bir yapısı var. Mutlaka far bazı kullanılması lazım. Ben kalem gibi kullandığım için far bazı kullanmıyorum. Akşama doğru birazcık kaybolmuş oluyor ama diğer kalem farlar bende daha çabuk siliyor (göz kapağım yağlı). Tabi ki de bir maybelline color tattoo veya mac paint pot performansı beklemek yanlış olur. Bakır renklerini seviyorsanız ve makyajda pratiklik arıyorsanız curveball rengini öneririm.

  6. seride en ilgimi çeken renkler curveball ve moonshot oldu tabiki. iki renk de tam benlik valla. bir kere gratiste siyahımsı grimsi bir rengi olan night game’i swatchlamıştım. makyaj temizleyiciyle bile zor çıkardım cidden çok kalıcılar. night game rengi göz içinde kalem olarak da kullanılabilir bence. akma¸ bulaşma yapıcağını hiç zannetmiyorum. indirimlerde şans vermeyi planlıyorum

  7. Gratisde gezerken dugout olanını öylesine bi elimin üzerine sürmüştüm denemek için¸ tam olarak 7 saat oldu¸ çıkarmaya çalışmama rağmen çıkmadı 🙂 kesinlikle bu rengi almayı düşünüyorum ama indirim gerek¸ 44 lira fiyatı vardı. Bana biraz pahalı geldi 🙂

  8. Tüm renklerini günlük kullanıma uygun bulduğum ama fiyat olarak pahalı bulduğum krem farlar. Uygulama kolaylığı sağlıyor ve sürdüğünüzde sabitlendikten sonra yerinden kıpırdatamıyorsunuz. Dugout ve Curveball renkleri çok joker ve kolay renkler. Kalıcılık konusunda çok başarılılar keşke daha uygun fiyatlı olsalar.

Siz ne düşünüyorsunuz?