“Signal white now” için 65 yorum

 1. Beyazlatma etkisi sıfır olan diş macunu. Masmavi bir rengi var. Çok fazla köpürüyor. Bir anda masmavi köpüklü bir ağzınız oluyor. Dişlerimi de beyazlattığını görmedim. Sadece ağzı ferahlatıyor. Bir müddet de etkisi devam ediyor. Sadece reklamı çok yapılmış ama vaadini gerçekleştirmeyen bir ürün. Bir daha almam.

 2. Men serisinden birini “niye sadece erkekler icin?! Banane ben de kullancam” diyerek aldim. Sonuc: Disleri fircalarken on tane olips yiyormus gibi hissetmek. Diger white nowlara gore bir tik daha beyaz disler. Sigara kokusundan nefret eden sevgilinin bununla dislerimi fircaladiktan sonra sigara kokusu almamasi.

 3. kendisiyle ilk kez dişlerimi fırçaladığımda ciddi bir beyazlama gördüm. ki benim dişlerim baya sarıdır çok kahve çay tüketimine bağlı olarak. Bir de sanırım kemik yapımdan kaynaklı olarak diş bakımıma dikkat etsem de dişlerim tam beyaz olmaz.birçok kişi zaman geçtikçe daha da işe yaradığını söylemiş ama bende etki gitgide azaldı. o ilk başlardaki fırçalar fırçalamaz gelen beyazlık normal bir diş macununun yapabileceği sıradan bir etkiye bıraktı yerini. dahası benim dişlerimde hassasiyete yol açtı. bu diş macununu kullandıktan sonra ne zaman soğuk ya da sıcak bir şey yiyip içsem dişlerim sızlar oldu. ki önceden hiç böyle bir sorunum olmamıştı. bu yüzden dişlerimdeki hassasiyeti kendisine bağlıyorum ve artık kullanmıyorum.

 4. Beyazlaştırma etkili hiçbir diş macunundan beyazlaştırıcı etki görmediğim için bu çıktığında da merak etmedim ve almadım. Sonra bir gün baktım eve gelmiş. Kimin aldığını da bilmiyorum . Kullanmaya başladım anlık bir beyazlık veriyor ama en fazla 1 saat sürdü ben de o da bir şey yiyip içmediğimde. Anlık bir beyazlık sağlıyor orası tamam da sürekli kullandığımda dişlerime etkisini görmedim. Bence bu beyazlama işine de diş macunu mavi olduğu için yapıyor. O mavi renk¸ sarı rengi nötrlüyor. Ama bilemicim.

 5. İşe yarıyor mu tam çözmediğim macun. Dişlerimi hassaslaştırdıktan sonra beyazlatsa ne olur beyazlatmasa ne olur. Diş dolgum düşecek sandım ödüm koptu meğerse dişlerimi bununla fırçaladığım için hassaslaşmışlar.

 6. benim de dişlerimi beyazlatmadı hatta üstüne sararttı. kullanmadan önce daha beyaz dişlerim vardı. uzun süredir kullanmıyorum ama dişlerim eski rengine dönmedi hala.

 7. Boşa para tuzağı. Zaten renginin mavi olmasının nedeni sarı rengi nötrlemesi. Anlık bir beyazlık dahi elde edememiştim.O yüzden asla tercih etmeyeceğim bir macun.

 8. erkekler için olanı da dahil tüm serilerini kullandığım süper ultra etkili diş macunu. ciciş bebekler dişlere sürüp 5 dk bekletin çok etkili oluyor yalnız 5 dkyi geçerse ağız içi derisi tahriş olabilir aman dikkat.

 9. sevdiğim tek diş macunu bu galiba. dişlerimi bir iki ton beyazlaştırdı ve tadı kötü değil beni rahatsız etmiyor.

 10. başıma bir iş gelmeyecekse sevdiğim diş macunudur. beyazlatma etkisi beklemediğimdendir belki de¸ dişlerimde sararma sorunu yok sigara kullanmam. diş rengi büyük ölçüde genetik bir olay zaten¸ bunun dışında göz alıcı beyazlık için diş kliniklerinde beyazlatma vs işlemleri yapılıyor ben hiç sağlıklı bulmuyorum o ayrı. demem o ki¸ kokusu¸ tadı¸ ağızda bıraktığı his ve tabi ki sağlayabildiği temizlik ile bence diğer diş macunlarından önde bir üründür.

 11. o massssssmavi hali¸ diş fırçalarının falan içine etmesi¸ lavabonun¸ banyonun¸ aynanın neredeyse bütün evin mavi olması falan sağolsun gerçekten hayattan soğuttu beni. üstelik dişleri temizleyerek değil mavi renkle sarılığını alarak beyazlatıyor. bunun yerine sensodyne true white gibi dişleri nazikçe temizleyerek beyazlatan diş macunlarını öneririm.

 12. Dişlerini bununla fırçalarken aynaya “rrooarr” hareketi yapan tek ben olamam sanırım. Doğru söyleyin nan :(Macun masmavi oldugu icin cok iyi calkalamak ve kontrol etmek gerekiyor. Ben whiteglo ile beraber donusumlu kullaniyorum. Zira whiteglo dis etlerini yakarken signal’de boyle bir problem yok benim icin.Simdiye kadar kullandiklarim arasinda en etkili geleni de budur.

 13. Bu diş macununun ‘triple power’ olanını kullandım¸ yakın zamanda da bitti. Bence bu macunu alınca yanında lavabo temizleyici de vermeleri lazım. Ben böyle çıkmayan bi şey görmedim. Lavabo musluk her taraf battı kullandığım sürede. Üstüne dişlerimi hassaslastirdi gibi hissettim ayrıca beyazlatmadi da. Yanlış hatırlamıyorsam üstünde kıyafetlerde kalıcı leke oluşturabilir gibi bir ibare var.

 14. Beyazlatıcı diş macunu takıntılı biri olarak çıkar çıkmaz koşarak aldığım¸ ancak ne kadar dikkat etsem de lavaboda ve fırçanın dibinde mavi kalıntı bırakan diş macunu. Beyazlatıcılığına gelince sıradan diş macunlarından bir adım öteye geçmemektedir.Beyazlık arayanlara Rembrandt ya da Arm&Hammer tavsiye edilir.

 15. Ben bundan nefret ettim. Önce klasik olanını kullandım bitirdim. Beyazlattığını düşünmüyorum sadece günlük çay kahve lekelerini temizliyor. Umduğumu bulamayınca reklamlarda daha etkili olan gold serisinin çıktığını gördüm ve gittim onuda aldım. Kullanırken her taraf masmavi oluyor lavabodan mavilik çıkmıyor. Asıl nefret etmemi sağlaması ise diş hassasiyetine yol açması. Bu macunla dişimi ne zaman fırçalasam sıcak ya da soğuk şeyleri yiyip içerken ciddi derecede diş hassasiyetim oldu ve dişlerimi sızlattı. Şimdi sensodyne hassas dişler için olanı kullanıyorum da rahatım. Yalnız acayip bir reklam politikalarının olduğu kaçınılmaz. Klasik seri¸ sonra gold serisi¸ sonra diş fırçası en son erkeklere özel diş macunu diye diye epey abarttılar ve ciddi ürün sattılar.Kısaca zar zor bitirdim de kurtuldum bir daha asla almam.

 16. Herkes gibi Kısa vadeli bir beyazlık verdiği kanısındayım. Verdiği ferahlığın¸temizlik hissinin¸dişlerde bıraktığı pürüzsüz kayganlığın hastasıyım (yalnız diş minesine de zarar veriyor Olmalı¸ o Yüzden hassaslaştırabilir fakat bende böyle bir sıkıntı olmadı) ilk denediğimde kendimi şirinler yemiş gibi hissediyordum asjdsf çünkü ağzınız Masmavi oluyor. (Ve evet annem lavobanun Kısmen mavileşmesi sonucu bana bela okuyor 😀 aman ne var canım banyomuza renk kattım sjsn ) Yalnız ben resmen bu serinin bağımlısı oldum. Ilk Signal sensitive expert vardı (pembe-gri) ondan beri yeni çıkardığı her diş macununa koşa koşa gidiyorum. (Gerçekten satış stratejisini tebrik ettim)Şu an ara verdim ve colgate optik beyaz kullanıyorum ama bitmesini ve aşkım triplepower la kavuşmamızı bekliyorum <3

 17. Dişleri temizlerken lavaboyu kirletiyor. Kullanilabilir mi? Tabi ki evet. Gerci ben macunlarin birbirinden pek farkli oldugunu düsünmüyorum ama.

 18. Ben bu diş macunundan uzunca bir süre kullandım¸ siz diyin 2 sene ben diyim 3 sene. Bu yüzden yorum yapma hakkını açıkçası fazlası ile görüyorum kendimde. Dişlerimi düzenli olarak yılda bir kez bleaching (diş beyazlatma) yaptıran birisiyim. Diş eti hassasiyetimden dolayı sık yaptıramıyorum çünkü sıkıntılı bir süreç oluyor bir iki gün. Neyse. Bu beyazlığın uzun süre devam etmesini istediğim için signal white now diş macununu kullandım. Aslında ilk fırçaladığınızda baya baya beyazlatıyor¸ bir parlaklık oluşuyor. Fakat bu aldatıcı bir beyazlık¸ zira geçici ve kısa süreli. Bunu anlamam biraz zaman aldı açıkçası. Normal diş macunlarının çok üzerinde satılan bir fiyata satılıyor marketlerde. Ve elbette ulaşımı kolay olduğu için tercih ediliyor. Diş hekimime bunu kullandığımı söylediğimde farklı bir diş macunu önerdi ve uzunca bir süre de onu kullandım¸ fiyat olarak aynı¸ fakat en azından aldatıcı değil¸ gerçekten beyazlığı koruyor. Yine de Şu anda anladım ki¸ dişlerimi normal bir diş macunu ile fırçalayıp¸ haftada 1 yada iki kez karbonatla fırçalamam da aynı sonucu veriyor. Diş macunu bir kozmetik ürün olmamasına rağmen¸ şirketler maalesef ki kozmetik profesyoneli olarak davranıyorlar bu konuda. Cebimizden paramızı çaktırmadan fazlasıyla alıyorlar. Signal white now da resmen bir diş kozmetik ürünü. Hani nasıl yüzünüze fondöten uygularsınız ve temizlediğimizde eski haline döner¸ tıpkı bunun gibi. Kullanımlarım sonucunda şahsi fikrim bu şekildedir.

 19. erkekler için (ne fark varsa) siyah mat ambalajlı olanı kullanıyorum (daha doğrusu erkek arkadaşım kullandığı için ben de kullanmış sayılıyorum). bu macunu kullandığım günler gerçekten dişlerim daha beyaz oluyor. çünkü dişleri boyuyor. zaten paketin üzerinde de tekstil ürünlerinde leke bırakabilir filan yazıyor. çok çok az miktarda kullanıyorum çünkü çok köpürüyor. tadı da vicks’e benziyor. haftada 2-3 kere kullanmaktan memnunum.edit: dislerde hassasiyet yaratabiliyor. duzenli kullanimi tavsiye etmiyorum.

 20. Yeni çıkan glossy shine versiyonu ile iyi anlaştığımız diş macunu. ilk çıktığında white now olanı kullanmıştım¸ ama dişetlerimde sıkıntı olduğu için ilk kullanımda bile dişlerimde aşırı hassasiyet yarattı¸ nefes bile alsam dişlerim sızlıyordu. Geçenlerde kardeşim yazlıkta annemin almasıyla glossy shine olanını denemiş¸ abla illa bundan al diye tutturunca istemeye istemeye almak durumunda kalmıştım. kardeşim sen de dene diyince bir kaç gün denedim. ve gerçekten dişleri çok güzel beyazlatıyor. dişlerimde hassaslık da yaratmadı. bu tarz beyazlatıcı diş macunlarına ön yargılı yaklaşsam da bi süre kullanırım diye düşünüyorum.

 21. Suana kadar en cok begendigim dis macunu diyebilirim. Beyazlik etkisi hicbir sekilde tartisilmaz cunku gozle gorulur bir beyazlik veriyo dislere . 1. Kutusu bittikten sonra annem gidip sensodyne ferah nefes adli dis macununu almis ve ben yine ondan memnun kalmayip eskisi gibi white now a donmustum ayrica kutuda da belirttigi gibi beyazlik etkisi kalici degil belli bi zamana kadar kalıp sonradan geciyo

 22. Suana kadar en cok begendigim dis macunu diyebilirim. Beyazlik etkisi hicbir sekilde tartisilmaz cunku gozle gorulur bir beyazlik veriyo dislere . 1. Kutusu bittikten sonra annem gidip sensodyne ferah nefes adli dis macununu almis ve ben yine ondan memnun kalmayip eskisi gibi white now a donmustum ayrica kutuda da belirttigi gibi beyazlik etkisi kalici degil belli bi zamana kadar kalıp sonradan geciyo

 23. Vaad ettiğini veremeyen vasat diş macunu. Dişleri kalıcı olarak beyazlatamamasının yanında lavaboyu masmavi kirletmesi de cabası.

 24. Adından da anlaşıldığı üzere beyazlık vaat eden diş macunudur. Bence vaatlerini yerine getiriyor. Ben her sabah ve her akşam mutlaka dişlerimi fırçalarım. Yani düzenli bir şekilde kullandım. Temizlemesinden ve beyazlatmasından çok memnun kaldım. Hatta bu diş macununu kullandığım dönemde arkadaşlarım hep dişlerimin çok beyazladığını söylediler. Severek kullanıyordum . Ama almak için Watsons veya gratislerde indirim olmasını bekleyin bence. Ya da bimden 8 küsür gibi bir fiyata bulabilirsiniz . Watsonsta indirimsiz güncel fiyati 15 küsür olması gerek. Ama hem hassasiyet problemi yaşadığım için hem de kuzenim bu macunun dişlerini incetlip kırdığını söylediği için bıraktım. Kuzenim canı sıkıldığında dişlerini fırçalar yani günde 4-5 kere fırçaladığı oluyor. Diş hekimi de bu macunun sebep olabileceğini söyledi. fazla kullanmazsanız bence memnun kalırsınız.

 25. Başka bir başlıkta sensodyne’den bahsederken anlatmıştım¸ özellikle uzun süreli kullanımdan sonra benim hassasiyetim bırakmama rağmen devam ediyor. Yani bahsettiğiniz etkiler ”bize mi öyle geldi acaba?”dan fazlası cicişler. Benim hassasiyete dair tek bir şikayetim yoktu¸ en soğuk sıcak şeylerde bile¸ ta ki white now’u birkaç ay kullanana dek. Sensodyne’in bu ara beyazlatıcı olduğunu iddia ettiği bir diş macunu reklamı dönüyor¸ sıradaki hedefim o.

 26. Öyle baskın mavi bir rengi var ki bu diş macununun¸ beyaz bir kıyafetinize değdiği an mahvediyor. Çıkmıyor. kılları beyaz olan diş fırçamı da masmavi yaptı kısa vadeli beyazlık veriyor vermesine de o diş fırçasından o mavilik çıkmadıkça ben irite oluyorum. Sanki fırça kirli kalmış gibi hissettiriyor. Fırçamın son hali için tıktık

 27.  signal white now gold triple power kullanıyorum ama başlığını bulamadım buraya yazayım¸ öncelikle normal white now önceden çok kullanmıştım ama ona göre daha acayip olan çivit mavisi diş aralarında kalma özelliğine sahip. ağzımı ne kadar çalkalarsam çalkalayayım gitmiyor aralarda kalıyor.bu maviliğin beyazlatmaya katkısı nedir onu bilemem ama zamanla göreceğim herhalde.

 28. uzun süre kullandım fakat içeriği nedeniyle diş minesinde çatlaklar oluşturduğunu düşündüğüm için bıraktığım ürün. Bembeyaz yapıyor mu bence evet

 29. Sarı renge dönük dişlerinizi koyu mavi diş macunu ile fırçaladığınızda elde ettiğiniz geçici anında beyazlık..

 30. dişlerimi geçici de olsa beyazlatan diş macunu. zararlıdır¸ hassaslaştırıyordur orası doğru. ama diş beyazlatma işlemi yaptırana kadar en mantıklı seçenek bu gibi. sigara hiç içmem. çay¸ kahve içerim ama birkaç günde 1 bardak gibi. yani benim dişimi renginin bembeyaz olmama sebebi geçmişte kullandığım ilaçlar vs. genetik de çok önemli tabii. ayrıca insanın kendi diş rengi beyaz değilse sabah akşam fırçalasa da beyazlamaz. ancak bu şekilde beyazlatıcı etkili şeyler kullanınca 1-2 saat daha beyaz görünür. ayda 1 kere falan fırçalamak ne alaka yahu? bir insan dişini günde 5 kere de fırçalasa o dişin rengi beyaz değilse beyazlamaz yani.

 31. son birkaç yıldır bunu düzenli kullandım¸ etkisini anında gösteriyor adı üzerinde¸ ama sürekli kullanımda en iyi sonucu colgate optik beyaz’da aldım. uzun vadeli beyazlık arayanlara öneririm¸ bende ikisi de hassasiyet oluşturmadı.

 32. Asla istedigim temizlik hissini alamadim onun disinda mavi olmasinin sebebi dislerinizin uzerine bir tabaka gecerek daha beyaz gozukmesini saglamasi¸ uzun vadede veya kisa hic bir etkisi olmadigi gibi beyaz macundan daha az temizlediginden bir daha almayacagim dis macunu.

 33. Dişlerimin kendi rengi sarıya yakın. Ne yaparsam yapayım beyazlamıyor. Bugüne kadar bir çok ürün denedim. Bu ürün İsmindeki gibi sadece anlık olarak bir beyazlama sağlıyor kesinlikle kalıcı değil. Kalıcı bir sonuç istiyorsanız aradığınız ürün bu değil ama diyorsanız ki toplantıya gideceğim buluşmaya çıkacağım o zaman anı kurtarmak için kullanılabilecek bir ürün.

 34. Bende bir hassasiyet yaratmadı. Anlık beyazlık sağladığı doğru ama beni tatmin etmedi.İpana beyazlık hızlandırıcı uzun vadede daha iyi gibi.

 35. Birkaç ay önce almıştım bitmek üzere¸ sabahleyin düşündüm ben de “bu beyazlatmıyor yaa ama benim dişlerim beyaz değil ondan sanırım” diye kendi kendime söylendim 🙂 geçenlerde indirimden optik beyaz almıştım onu da deneyip hangisi daha etkili ona göre karar vereceğim. Instagram’da önerilen sayfasında bir diş hekiminin hesabı çıktı karşıma o da signal white now önermiş¸ ihtiyaca göre kullanılması gereken diş macunu da değişken diye eklemiş.

 36. Ben de bu dış macununu splat extreme whitela dönüşümlü olarak kullanıyorum çünkü splat dişlerimi hassaslaştırıyor. Mavi rengiyle sarılığı notrluyor ama pek kalıcı değil yine de evden çıkmadan hemen önce dış fırçalarsanız etkisini görebilirsiniz

 37. Baya uzun bir müddettir kullanıyorum kendisini. Başta iyi hoştu iyi anlaşıyorduk ama sınav yaklaştıkça artan çay¸ kahve ve sigara tüketimi yüzünden dişlerim için yetersiz kalmaya başladı maalesef. Kendisi colgate optik beyazdan daha etkilidir. Ancak yetersiz kaldığı için bir müddet daha etkili beyazlatıcı macunlara geçeceğim 🙁

 38. Hiçbir işe yaramadığı gibi lavaboyu da kısa sürede batıran bir diş macunu. Her yer masmavi oluyor¸ üstünüze başınıza bulaşırsa hasbel kader mavi mavi geziyorsunuz bütün gün. Zaten diş macunlarının hepsi hemen hemen aynı etkiyi gösteriyor. Böyle renk renk olunca sanki farklıymış izlenimi uyandırılmaya çalışılıyor.

 39. Bana göre en iyi diş macunudur. Diş etlerine zararı olduğunu okuduğumdan beri sensodyne ile dönüşümlü kullanıyorum. Adamlar cidden yapmış bir ton iki ton derken eveden aldığım beyazlatıcıları tozdan bile daha iyi beyazlattı. Bütün çeşitlerini denedim en beğendiğim ve ağzımı acıtacak derece ferahlatan erkekler için olanı. Pembeli olan biraz daha hafif. Bittikçe alıyorum bu diş macununu<3

 40. Vaadini yerine getiriyor. Beyazlatması tabii ki de geçici. Uzun bir zamandır kullanıyorum. Herhangi bir problem yaratmadı. Mentollü tadını da seviyorum. Genelde diş macunu tadları beni çok rahatsız ediyor nedense. Fakat bu en memnun kaldığım olduğu için bununla devam ettim.

 41. White now cc olanını aldım. Macun beyaz¸ içinde mavi var gizlice. Bir de kalemini aldım. Hangisi yaptı bilemiyorum ama dişlerim sızım sızım sızlıyor 3-4 günlük kullanım sonucunda. evet beyazladı belki ama çok canım yanıyor. yarın ilk iş sensodyne almak.

 42. diş macunu olarak satılan ama diş macunu özelliği göstermeyen ürün. ben direkt zehir olduğunu düşünüyorum şahsen çünkü diş temizliği amacıyla kullanılan bir ürünün iki kullanımdan sonra beyaz diş fırçamı maviye boyamasını başka türlü açıklayamadım. Ferahlık falan da vermiyor .hadi temizlik amacını geçtim¸tek beklentim anında kısa süreli beyazlık olsun bu da yok. Tüp içinde kimyasal efendim¸ almayın-aldırmayın.Edit:2-3 gün civarında kullandım bu diş macununu. plak taktığım için 15 kez dişimi fırçaladım diyelim hadi¸ üstünden iki haftadan fazla süre geçti ve diş fırçamın büyük bir kısmı hala mavi. nasıl bir boyaysa içindeki artık…

 43. Aninda beyazlik iddiasi olan ve bunu bana gore gerceklestiren dis macunudur.memnunum fakat uzun vadede beyazlattigini dusunmuyorum.

 44. fırçanızda bıraktığı mavilik hiç hoş değil 🙁 bir de dişlerinizi biraz çılgınca fırçalıyorsanız sonunda hem lavabo hem de etraf biraz renk değiştirebiliyor… beyazlık galiba anlık ki kendileri de bunu vaat ediyorlar. verdiği ferahlık bence bazı diş macunlarına göre az kalıyor. ben diş macunu kullandığımda koruma sağlamasını istediğimden bana göre bir ürün değil galiba. bunun yerine diğer diş macunlarını kullanabilirsiniz özellikle diş tellerim varken colgate mor renkli olan vardı o çok iyi iş görüyordu. alışıldıktan şaşmamak lazım galiba

 45. Her ne kadar artık florür içeren diş macunları kullanmasam da son reklam filmi dikkat çekici. Şimdilerde reklam filminin ilişki üzerine olan kısımları atılmış olarak yayında fakat bana sempatik geldi.  Reklam filminin uzun hali

 46. ağızda bıraktığı acıtmayan ferahlığıyla tercihimdir. bu ürünün müdavimi olarak¸ her çeşidini deneyip memnun kaldım. fiyatı da o kadar pahalı değil etkisine göre. beyazlatıcı ve temizleyici de etkisi vardır.

 47. hiç sevemediğim diş macunu. lavabo masmavi oluyor kullanım sonrası. ayrıca bir kıyafete değdi diyelim lekesi de çıkmaz. ayrıca vaad ettiği beyazlığı da verdiğini düşünmüyorum. puanım 10 üzerinden 2.

 48. aynı serinin glossy shine ıyla birlikte kullandım-ikisinden de aynı diş fırçasına azar azar sıkıp birlikte kullandım-hiç bir işe yaramadı advanced white ı denemeyi düşünüyorum.

 49. Bir dönem kullandım kendisini¸ dişlerde bıraktığı pürüzsüz his harika. Bence beyazlatma olayı da çok güzel. Mavi mavi köpürmesini de diğerlerinin aksine çok seviyorum ancak benim diş etlerim hassas. Benim diş etlerim kanamaya çok meyilli ve bu diş macunu diş etlerime kesinlikle iyi gelmedi. Beyazlatıcı diş macunlarının genel etkisi bu sanırım çünkü tüm ürünlerini çok sevdiğim sensodyne’in Sensodyne true white diş macunu ürünü de benzer etkileri yapıyor bana. Diş etlerime zarar vermeyen beyazlatıcı diş macunu bulamadım henüz.Beyazlatıcı diş macunu olarak bir de ipana 3d white luxe perfection diş macunu kullandım. Bence beyazlatma vaadini en çok yerine getiren diş macunu bu ancak diş etlerimde resmen gün içinde de hissedilen yaralara sebep olduğu için bunu da kullanmıyorum artık.

 50. Mavi boyasıyla bizde göz yanılmasına neden oluyor¸ diş beyazlatmada bir etkisi yok diye düşündüğüm diş macunudur. Saç tonlama yaparken çiğ sarı görüntüyü nasıl soğuk tonlarla küllü hale getirmeye çalışıyor isek bu diş macunundaki mantık da bu bence. Diş fırçalarımı masmavi yapmasına katlanamadığımdan sevmediğim macundur ayrıca.

 51. 1 yılı aşkın süre sensodyne kullandım ve markette uygun fiyatıyla gözüme çarpınca white now aldım. Anında beyazlık işi bende yalan oldu diyebilirim¸ gözle görülür bir fark yaratmadı gün içinde. Dişlerimi fırçaladıktan sonra normalden az daha beyaz durdu dişlerim ama kısa sürede normale döndü. Bir de bembeyaz diş fırçamı masmavi yaptı daha ilk fırçalamada¸ kıl oldum o yüzden bu diş macununa. Ne yaptıysam¸ ne kadar uğraştıysam o maviliği çıkaramadım fırçadan. Bunların üzerine dişlerimi fırçalarken çok köpürmesi de cabası¸ kontrol edemiyordum köpükleri uzun süre sensodyne kullandığım için Daha da almam dediklerimdendir kendisi.

 52. diş etlerinizi hassaslaştırıyor kullanmayın cicişler üstüne aşınıyor dişleriniz¸ şahsen ben memnun kalmadım.

 53. Dişleri beyazlatmak iddiasıyla piyasaya sunulan birçok macunu denedim. Dikkatli ve doğru fırçalamaya özen gösteririm¸ ancak signal white now da birçok macun gibi diş hassasiyetini artırıyor. Günde üç kez diş fırçalayan biri olarak beyazlatma noktasında da vasat bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Siz ne düşünüyorsunuz?