“Scholl” için 15 yorum

 1. Az önce duştan çıkınca aklıma geldi. Geçen sene  alıp bir ya da iki kez kullanıp bırakmıştım. Aslında elle törpülemekten pek bi farkı yok bence ama para sayıp aldığım için kullanmaya karar verdim. İşe yarayıp yaramadığı hakkında henüz tam fikir sahibi değilim ^^

 2. Geçen sene pembesini almıştım. Başlığı da elmas taneli olanlardan. Sonucu¸ eskiden kullandığım 10 liralık ayak törpüsünden farklı değil ama zaman tasarrufu için değer. Haftada bir¸ beş dakika bir ayağıma¸ beş dakika diğer ayağıma yapıyorum. Düzenli olarak ayak kremi de kullanıyorum. Ürün sayesinde her zaman üşendiğim ayak bakımımı süper şekilde düzene oturttum. Dediğim gibi¸ mucize bir etkisi olmayan¸ tembel veya zamanı değerli olan kişiler için hayat kurtarıcı bir ürün.

 3. Hepsi Burada’dan mavi renk olanını 3 ayrı başlıkla beraber 54 tlye aldım. Kullanımı çok kolay ve evet biraz bastırınca çalışmayı durduruyor. Dört kalem pille çalışıyor. Ben çok sevdim. pedikür yapmayı kolaylaştırdı ve ayaklarıma zarar vermedi. Uzun vadede daha iyi sonuçlar vereceğini düşünüyorum.

 4. aldığıma bin pişman olduğum saçma sapan alet. sorunlu ayaklarda çok büyük etkileri varsa bilemiyorum ama benim gibi idare eder durumda olanlar için para tuzağı olduğu kesin aldığımdan beri en fazla üç kez kullandım her seferinde bir umutla başlayıp hayal kırıklığıyla kenara kaldırıyorum

 5. migros’tan kadınlar günü indirimindeyken almıştım bu ürünü yanlış hatırlamıyorsam ve bütün yaz kullandım. hatta bu yaz hiç dışarıda pedikür yaptırmadım. ayaklarımı yumuşacık yaptı diyebilirim. kullandıktan sonra temizlemesi de çok kolay. tavsiye ederim.

  1
  1
 6. Hepsiburadadan bayram indiriminden 35 tlye aldım ve eliöe 2 günde ulaştı. Henüz çok kullanmadım ancak bu kadarcık deneyimle şunu söyleyebilirim. Pratik¸ ihtiyaç gören ve işe yarayan bir ürün. Ayak törpüsü olarak tabanı fazla tahriş etmrmş de engelliyor. Ben normalde çok hırpalıyormuşum.

 7. Hiç bir işe yaramadığını düşündüğüm ürün. Kullandıktan iki saat sonra hiç kullanmamışsın gibi… Gereksiz yani.

 8. Çok büyük bir beklentiye girmemek lazım alırken. Ayaklara hafifçe masaj yaptığı hissine kapılıyorsunuz kullanırken. Topuk çatlakları ve nasır gibi daha ileri boyutta sorunlarda etkili olacağını düşünmüyorum. Bana tek olumlu etkisi düzenli olarak ayak bakımı yapma alışkanlığı kazandırması oldu.

 9. çok çabuk bozulan bir alet. ya da ben kullanmayı bilemedim. şimdi elmas taneciklisi falan da çıkmış. öyle oyun gibi ayağınızda gezdirmeyi seviyorsanız güzel¸ eğlenceli. ama yok ölü deriler gidecek¸ yok bebek poposu gibi topuklarınız olacak falan diye hiç hayal kurmayın cicişler. ha unutmadan bir de pahalı.

 10. ölü derileri nazikçe temizlemede gayet iyi¸ tavsiye ederim. tek sıkıntısı ölü deriyi toz halinde dışarı salması¸ onu da ayağa bir poşet geçirerek önlemek mümkün.

 11. Hiç memnun olmadığım gereksiz pahalı törpüdür. Herhangi bir ponza taşı bundan daha pratik çünkü gerçekten çok zor alıyor ölü deriyi. Güçsüz bir başlığı var bastırınca duruyor. Üstelik ağzıma burnuma toz kaçıyor her yeri tozutuyor. Ben mi beceremedim diyeceğim ama çevremde kullanan kimse memnun değil.

 12. Ben bu ürünü hiç sevmedim. Dedikleri vaatleri karşıladığını görmedim herhangi bir ayak torpusu bundan çok daha başarılıdır. Üstelik inanilmaz toz yaptığından beni hasta etti yapılacaksa bile ağza maske takıp öyle yapılmalıdır. Fiyatinın ederi olmayan ayak törpüsüdür.

 13. en sevdiğim ayak bakım ürünüdür. epeycedir bende ancak üşengeçlikten elim pek gitmiyordu. yeni başlıklar denemem için fikrimühim kampanyası ile gelince tekrar kullanmaya başladım. evde çorap ve terlik gibi şeyleri giymeyi pek sevmediğimden ayak tabanlarım çok çabuk sertleşip çatlıyor. bu sebeple her zaman bol krem ve yan ürünler kullanmam gerekiyor. bu ayak törpüsü de kullanımı kolay ve daha derine etki ediyor gibi geldiğinden favorilerimden bir tanesi. diğer yorumlarda da belirtildiği gibi düzenli kullanımda kısa sürede fark görülmeye başlıyor.* bu ürünü ayaklarımı sıcak suda beklettikten sonra uyguluyorum.

 14. yaz aylarına da girdik artık elimden düşürmem daha düzenli kullanırım. topuk çatlaklarım yok ama kuru bir ayak tabanım var. beni mutlu etti açıkcası. pratik bir ürün. edit: bu girdiyi yazınca elime alıp uyguladım tekrar. üzerine de bir ayak peeling i geçtim miss 🙂

 15. asla kalınlaşmış deriye etki etmeyen ürün. o kadar gereksiz pahalı olmasa törpü niyetine alınır ancak. bunu alacağınıza bir tarağa¸ bir süngere 50 tl verilir mi diye düşünmeyip beauty blender yahut tangle teezer falan alın hiç değilse onlar fiyatını hakediyor¸ pişman olmuyorsunuz.

Siz ne düşünüyorsunuz?