“Rival de loop young xxl rose far paleti” için 13 yorum

 1. içerisinde 12 renk far olan çoğunluğu pembe tonlarındaki far paleti. naked 3 gibi pembeli bir palet isterken tesadüfen görmem iyi oldu. Pigmentasyonu on küsür liralık bir palet için bende gayet iyi tabi far bazıyla. tozutuyor ve dökülme yapıyor ama para döküp aldığımız bazı far paletlerinde de aynı sorunu yaşadığım için ben artık alıştım açıkçası. hassas bir göz çevrem var bence yanma¸ kızarma¸ yaşarma yapmadı. içerisinde hem mat hem ışıltılı¸ hem açık hem koyu farların olması paletle rahatça gündüz ve gece makyajı yapılmasına olanak sağlıyor. bu tonlarda uygun bir ürün arıyorsanız alın derim.

 2. Fiyatı¸ doğallığı ve sadeliği açısından çok çok çok güzel bir ürün. Tam günlük kullanılabilecek renkler mevcut. İlk defa far paleti kullanmaya başlayacağım için bu paleti almıştım gayette memnunum¸ alacaklara öneriyorum.

 3. bayram indiriminde 9 liraya görünce dayanamayıp aldığım palet. çok beklentim yoktu ama bayıldım. baz kullanarak uyguluyorum. hafif tozutması var¸ bence pigmentasyonu iyi. günlük¸ hemencecik far uygulaması yapıp maskarayı bolca sürüp çıkmalık bir palet. bence şans verin 🙂

 4. renkleri gözüme çok güzel gelse de ambalajının ve içeriğinin dandikliği yüzünden almadığım palet. ambalajı daha albenili olsaydı içeriği es geçebilirdim bile.

 5. fiyatına göre kalıcılığı ve pigmentasyonu çok iyi¸ barındırdığı renkler çok güzel fakat çok aşırı tozutma yapıyor¸ rossmann larda 13-14 tl gibi bir fiyata bulabilirsiniz

 6. Yaz makyajımın demirbaşı oldu bu palet. İlk aldığımda bi işime yaramadı kenara attım kaldı öyle. Ama yaz gelmesiyle Çıkardım paleti¸ ışıltılı renkleri oydum resmen. Bu ara çok kullanışlı buluyorum¸ çok sevdimm!Farların Yapıları sert¸ tozutuyor¸ pigmentasyonları fena değil. Bu fiyata anca zaten.

 7. Soldan 5. Ve 6. Renge bitiyorum¸ Harika bir renk! Pigmentasyonundan memnunum açık renkler hariç. Biraz tozutuyor ama sürünce kalıcılığı iyi¸ bu yüzden bu fiyata muhteşem bir ürün¸ tavsiye ederim.Bu farda 5. Ve 6. Renge bire bir denk gelen tekli far biliyorsanız söylerseniz çok sevinirim.

 8. soldan beşinci far için satın aldığım palet. koyu pembe ile vişne çürüğü arası bir renk¸ ki drugstoreda bulabileceğiniz kırmızıya en yakın far bu. pigmentasyon iyi¸ elimin üzerinde denediğimde kalıcılığını iyi bulmadım ama far bazıyla iş görür.

 9. işsiz kaldığım dönemde pembe tonların olduğu bir far paleti almak istediğim sırada arkadaşımda görüp 12.99 olduğunu duyduğumda koşa koşa gidip aldığım far paleti.içinde mat ve ışıltılı olmak üzere 12 renk far var. gece ve gündüz makyajlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. ışıltılı olanların pigmentasyonu biraz zayıf ama kat kat ya da ıslak fırçayla uygularsanız onu da çözersiniz.içinden çıkan uygulama aplikatörünün zaten modası geçeli yüz yıl oldu ama hadi pıt pıt uygulamada kullanayım diyorsanız yanılıyorsunuz dünyanın en işlevsiz cismi. direk çöpe.paketi de biraz uyduruk ve kullanışsınız benim ki kırıldı bile.ama hala severek kullanıyorum ama tabii ki bir the balm¸ naked kullandığınızda gayet kötü gibi gelebilir. yine de daha uygun fiyata bu renkleri kullanmak isteyenler için birebir.

 10. Pembe bir palet olmasına rağmen içinde 3-4 tane pembe olması üzdü. Ben altına MAC Pro Longwaer Conclear sürüyorum ve gayet başarılı bir görüntü oluşuyor. En çok Meet Matt Nude paletimdeki Matt Singh renginin üzerine gölgeleyip köşelerine paletteki mat mor rengini eklemeyi seviyorum.

 11. çok tatlış renkleri olan¸ pigmentasyonu orta derecede bol renkli palet. ben rival de loop young’un far bazı ile kullanıp kalıcılığını bir nebze arttırıyorum bazen. bence öğrenci bütçesine dost bir palet.

 12. Makyaja yeni başlayıp da kendine hangi tonların yakışacağını bilemeyen cicişlerim için bulunmaz fırsat. Fiyatı indirimde 10 lira oluyor bu kadar renk skalası için bedava sayılır¸ pigmentasyonu orta derece¸ 2-3 saat bende anca gidiyor¸ tozutma yapıyor ama the balm paletime göre daha az mesela¸ alın cicişlerim¸ kendinize hangi tonun yakışacağını bulursunuz¸ sonrasında da far bazı olarak kullanırsınız. 

 13. Ikı senedir elimde bu far paleti var ilk zamanlarda yani bir yil boyunca kaliciligindan memnundum. Orta kalicilik bana yetiyordu. Lakin artik surdugum gibi iki saat icinde yok oluyor. Son kullanma tarihi geldiyse demek ki.

Siz ne düşünüyorsunuz?