“Rival de loop young far bazı” için 16 yorum

 1. 10 liraya hatta indirimde daha ucuza alınabilicek bir harika far bazı. Hafif damarlı ve kara görüntüyü kapattığı ayrıca sabah 7.30 da yaptığım göz makyajını hala tuttuğu için gönlüme taht kurmuş¸ put a lit on iti elimin altından uzaklaştırmış far bazı. Test edildi onaylandı cicişler ve yorumlarıyla almama sebep olan cicişlere benden galpler 🙂

 2. pigmentasyonu zayıf olan farları belirginleştiren¸ sabah yapılan göz makyajını gün boyu sabitleyen dolayısıyla memnun kaldığım ucuz bir far bazı. yağlı bir yapısı olduğundan makyajın yapıldığı esnada bulaşmalara karşı biraz dikkatli olmak gerekiyor.

 3. 4-5 tl gibi bir fiyati vardi o zamanlar far bazina fazlaca ihtiyacim oldugu icin denemek istedim. 1.5 senedir kullaniyorum. Kabi kucukmus gibi dursa da fazlasiyla yetiyor. Goz kapaklarim fazla yagli oldugu icin far basi olmadan ne surersem sureyim surekli bir bulasma yapiyordu ama bunu kullandigimda cok iyi sabitlendigini gordum. Kotu yanlarina gelecek olursak goz kapaklariniz benimki gibi damarliysa esitlemiyor cunku urunu dagittiginizda seffaf bir hal aliyor. Diger kotu yani ise az surmeniz gerekiyor. Eger ki biraz daha fazla surersenin katlanma bolgenize fari toplayabiliyor. Fakat fiyat performans acisindan iyi bir urun.

 4. The balmın far bazının silikon yapısını sevmediğim için 9 lira gibi bir fiyata aldığım¸ bazen üzerine far uygulamadan kullandığım¸ hafif ışıltılı krem formda far bazı. Herkes söylemiş ben de eksik kalmayayım¸ fiyatına göre performansı gayet iyi. Farın kalıcılığını arttırıyor hatta bunu balmın bazından daha iyi yaptığını bile söyleyebilirim. Belki de benim göz kapaklarımla iyi anlaştı.

 5. arkadaş tavsiyesiyle alıp¸ bir süredir far kullanmadığım için kenarda kalmış bir far bazıydı benim için. ne zaman ki wet n wild comfort zone far paleti alıp o renkleri hakkıyla kullanmak için far bazına ihtiyacım olduğunu fark ettim¸ makyaj çantamın derinliklerinden çıkardım bu bazı.sonuç: zaten bayıla bayıla kullandığım far paletini benim için daha yüce bir malzemeye dönüştürdü. ne tozuma var ne akma¸ bulaşma. sabah 8’de sürdüğüm far gece 12’de hala sabah sürdüğüm gibi duruyordu.tüm göz kapağı ve kaş altı alanına bu bazı sürüp sadece göz kapağına far uyguladığımda far olmayan bölgelerde hafiften bir ışıltı yapması¸ renk düzeltmesi de pek güzel oluyor.

 6. Yapısının simli olduğuna dikkat etmeden almışım. Benim için tek eksi yanı bu. Onun dışında damarlı görünümü tamamen yok etmese de göz kapağında bi renk eşitliği sağlıyor. Yapısı köpük kıvamında ve balm ın put a lid on it far bazına göre yağlı. Farların kalıcılığını kesinlikle arttırıyor ama pigmentsiz farları belirginleştirmede put a lid on it bir adım daha önde benim için.Sonuç olarak eğer ışıltılı bir yapısı olmasaydı fiyat performans açısından kesinlikle bunu tercih ederdim. Bir de young olmayanını denemek istiyorum¸ memnun kalırsam onunla devam ederim.

 7. Bittikçe yenisini aldığım far bazıdır. Ürünü normal far bazlarindan biraz fazla sürmek gerekiyor. Sürdükten sonra da en az 2 dk kurumasını/sabitlenmesini beklemelisiniz. Bu şekilde vıcık vıcık yağlı göz kapaklarımda rahatlıkla koyu renk far kullanabiliyorum. Kullananlar bir de benim dediğim gibi denesin. Beklemeden farı sürdüğümde çizgilenme olmuştu bende. Şöyle bir kıyas da yapayım. Sürekli koyu renk göz makyajı yapan biri olarak the balm far bazı yaz sıcağında terleyince bende çizgilenme yapıyorken bu baz yapmıyor.

 8. Bir tanesi bana bir yıl giden oldukça sevdiğim tek far bazım.Farlarım çizgilenmeye başlayınca ya the balm far bazını ya da bunu alacaktım.internette en çok tavsiye edilenler bunlardı.çok para veresim gelmedi diye rossmann’dan bir tane edinmiştim.istediğim sonucu kesinlikle aldım.çizgilenme falan kalmadı.tabi başka far bazı denemediğim için en iyisi bu falan diye iddia edemem ama fiyatına göre en iyisi bu.

 9. Fiyatına göre mükemmel bir ürün. %30 indirimle 6 tlye almıştım ve çok memnunum. Farlarımın pigmentasyonunu çok iyi arttırdı ve çizgilere dolmamasını sağladı. Yağlı göz kapaklarına sahibim sürdüğüm far 1 saat dolmadan çizgilere dolar ama bu konu rival de loop young far bazıyla tarih oldu. Sedefli bir yapısı far tek başına hiç kullanmadım¸ göz kapağımı eşitlemiyor zaten. Kullanım ömrünün 24 ay olması da benim için bir artı. The balm put a lid on it de kullandım bence performansları neredeyse aynı. Farımı gün boyunca olduğu gibi tutuyor bu ürüne bayıldım!

 10. bunu göz kapağıma sürdükten sonra üzerine wet’n wild’ın brulee’sini sürdüm. far göz kapağımda parça parça durdu. aralara doldu. silmek zorunda kaldım. biraz beklemek mi gerekiyordu¸ niye böyle oldu anlamadım.

 11. daha önce yves rocher in far bazını kullanıyordum¸ burdaki övgüleri duyunca deneme amaçlı aldım ve çok memnunum. muhteşem bir şey bence farlarla aramı yaptı <3

 12. benim gibi gözünde ne far ne kalem ne eyeliner durmayan birinin kurtarıcısı far bazı. uygun fiyatına göre yüksek performansa sahip. denerken bu kadar iyi verim alabileceğimi tahmin etmemiştim. aylardır rahatça göz makyajı yapabiliyorum. çizgilerime dolma yapmıyor¸ kremsi yapısı ile kullanımı oldukça kolay. yazın da beni akmalardan kurtarırsa en favori makyaj malzemem olacak kendisi.

 13. ilk far bazım olur kendileri. hafif parıltılar barındıran pek bir kapatıcılığı olmayan ve yağlı yapıda bir ürün. artılarından en önemlisi farı güzel tutuyor ve kalıcılık sağlıyor ayrıca belli bir çizgide toplanma olayını yaşatmıyor. yağ hissi biraz bekleyip farı üstüne sürünce geçiyor ve gün içinde hissetmiyorsunuz. eksilerine gelirsek¸ pigmentasyonu artırıp farın rengini belirginleştirmiyor fakat doğal görünümlü makyaj severler için fiyat-performans açısından iyi.

 14. sahip olduğum ilk ve tek far bazı. neredeyse her göz makyajı yaptığımda kullandım ancak daha çeyreğini bile harcamamışım¸ oldukça bereketli. biraz yağlı bir yapısı var ancak beni rahatsız etmiyor. bir far bazından benim beklediğim etkileri karşılıyor. severek kullanıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?