“Rival de loop natural touch concealer” için 70 yorum

 1. 03 numarasını kullanıyorum. Bi tane bitirdim ikinci de bitmek üzere indirimde iki üç tane falan alıyorum¸ fiyat performans açısından bence mükemmel. Kapatıcılığını da seviyorum benim ten rengimle göz altlarımı eşitliyor. Öğrenci dostu süper bir ürün:)

 2. renk seçiminde çok zorlandığım¸ sırf uygun fiyatından ötürü satın aldığım kapatıcı. benim gözlerimin altında sıkıntı yok o nedenle bana yeterli geldi. yalnız çok güzel aydınlatıcı görevi görüyor orası kesin. ben kokusunu hiç beğenmedim. bu tür malzemelerde parfüm kullanılması hem gereksiz hem de ekstradan kimyasal olduğu için kötü. sürdükten birkaç dakika sonra kokuyu almıyorsunuz ama. şans verilmeli.

 3. 10 tlye aldığım ve oldukça memnun kaldığım kapatıcı.Ben 03 rengini almıştım ancak 02sini alsam daha iyi olurdu galiba ona rağmen izleri¸sivilceleri çok iyi kapatıyor.Göz altlarınıda mükemmel kapatmıyo ama orta kapatıcılıkta doğal bir görünüm veriyor.Günlük hayatınızda doğal ve fresh görünümden hoşlanıyosanız bir deneyin bence fiyatına göre çok başarılı.

 4. 1 numarası benim için biçilmiş kaftan. fiyatına göre başarılı¸ çizgilere fazla dolmuyor¸ aydınlatıcı ve ferah görüntüsünü seviyorum.

 5. Olmadi. Bu da olmadi. Bu da benim patlicandan hallice mor goz altlarimi kapamadi. Galiba bu isten ucuz kurtulmak mumkun degil zira drugstore kapaticilarin hic birinden memnun kalamiyorum. En kapatici denilen bile kapamiyor.Ben 3 numarasini almistim ustelik. Sanirim en koyusu. Bence tonlarini artirmalari lazim zira uc nedir? Yapisini cok sevdim¸ kolay dagilip cizgilere dolmuyor. Herkes kokusundan sikayet etmis ama bir kurt kadin olan ben¸ kokudan kesinlikle rahatsiz olmadim. Hatta burnumu dayayip kokladim. Asiri parfumlu ya da garip bir koku almadim.Kisasi: Eger sorunlu goz altlariniz yoksa durmayin alin.

 6. bunun ben de 1 numaralı ürünü var. ve oldukça memnunum. ben indirimde 4-5 lira gibi bir fiyata almıştım. normal fiyatı da yanılmıyorsam 10 lira.çok güzel bir aydınlık veriyor göz altıma. sadece göz altım için almıştım ancak internette aydınlatıcı olarak kullananları görünce kaş aydınlatması için kullandım ve ta taaaa muazzam bir aydınlatıcı oldu.elmacık kemiğimde kullandım yine çok güzel durdu. akmıyor ve bence kokusu da yok yorumlardaki gibi.en sonunda suratımda kullandım ve yine ta taaaa. hiç bir bb kremin ve fondötenin yapamadığını yaptı ve porselen gibi bir yüz çıktı ortaya. bu yüzden tavsiye ediyorum ben.

 7. Bir süredir kullandığım ve bayıldığım kapatıcım. normalde essence’ın stay all-day kapatıcısından da çok memnundum ama meraktan bunu da alayım dedim. 1-2 hafta oldu alalı ama aldığımdan beri fondöten kullanmaya ihtiyacım olmuyor¸ o kadar işe yaradı. buğday tenime 03 numarası tam uydu¸ 01’ini de aydınlatıcı olarak kullanıyorum. e fiyatı uygun¸ işini de iyi yapıyor. ben çok memnunum kendisinden. bilmiyorum belki söylemek için erken ama hayatımın kapatıcısı olma ihtimali çok yüksek

 8. 1 numarasını kullanıyorum¸ göz altlarım pek sıkıntılı değil¸ bunu sürdüğümde daha aydınlık geliyor gözüme. üstünden pudra geçince daha hoş ve dayanıklı oluyor bence

 9. Kokusundan hiç rahatsız olmadığım¸ hatta girdileri okuyunca “acaba bir benimki mi kokusuz çıktı?” Diye tepki verdiğim kapatıcıdır.Ben de 01 numarasını aldım ve göz altlarımda performansını beğenmedim¸ zira yoğun kıvamı bir yana¸ kapatıcılığı düşük ve halihazırda az olan morluğu/karartıyı grileştiriyor.Fakat fondöten yerine t bölgeme¸ çeneme ve kızarıklıklarıma¸ yani yanaklarıma uygulayıp dağıttığımda aldığım sonuçtan çok memnun kaldım gerçekten. Hem rengi tam benim rengim¸ hem ciltte oksitlenmiyor¸ hem de kızarıklıkları iyi kapatıyor. Üstelik fondöten gibi tüm yüzüme boca etmediğim ve çoğu zaman üzerinden pudra bile geçmediğim için nispeten daha hafif oluyor.Yalnız tüpün üzerinde içinde ne kadar ürün olduğu yazmıyor ve çabuk biteceğe benziyor ama olsun¸ uygun fiyatlı olduğu için bunu da eksi olarak görmüyorum. Ayrıca kapatıcı bu¸ tüm yüzünüze uygularsanız tabii çabuk biter.

 10. 1 ve 2 numarasını kullandığım kapatıcı. 1 numarasını bitirdim¸ 2 de az kaldı. performansı fiyatına göre benim için yeterliydi.

 11. 01 numaralısına sahip olduğum kapatıcı. neredeyse her gün kullanıyorum¸ bitmek üzere şimdi. ince yapılı¸ çizgilere dolma yapmadı ben de. bb krem yerine arada bunu kullanmışlığım var çok sağlıklı gösteriyordu çünkü. alterra’nın kapatıcısını aldım şimdi bunun yerine temiz içerikli diye. Ama üzüldüm bitmesine çok seviyordum çünkü. Hayvanlar üzerinde test yapmıyor rival de loop.

 12. Göz altlarımda tek başına kullandığımda morlukları griye çevirip bırakan kapatıcı. İlk aldığımda da bu sebepten beğenmeyip bir kenara atmıştım ama altına şeftali tonlu  garnier kapatıcı sürerek kullanmayı denediğim günden beri günlük makyajımın demirbaşı oldu. Ayrıca bu şekilde kullanım gözaltı çizgilere dolma problemini de azalttı.

 13. 01 numarasına sahibim. Rengi benim ten rengime biraz açık aslında ama aydınlatma işlevi de görüyor bu sayede. Bu benim kullandığım ilk likit kapatıcı bu yüzden karşılaştırma yapamam. Ama yapısını sevdim. Ben göz altlarımda kullanıyorum. çizgilere dolmadığını söyleyebilirim. Çok fazla göz altı morluğum olmadığı için kapatıcıLığı da bana yeterli geldi. Bence kötü yanı kalıcı olmaması. Pudrayla sabitlememe rağmen Benim tenimde en fazla 2 saat kalıyor. Sürüp okula gittim ve aynaya baktığımda yok olmuştu. Sık sık tazelemem gerekiyor bu yüzden çabuk bitebilir. ama yine de biterse tekrar alabilirim çünkü uygun fiyatlı.Edit: rengi tenime tam geliyor şu an. Bittikçe alıyorum. Memnunum. 

 14. bu kadar kötü kokan bir kapatıcı hiç kullanmamıştım hayatımda. 02 numarası çok pembe¸ 03 numarası da aydınlık vermeyeceği için 01’ini almıştım. rengi açıklık anlamında güzel ama içinde neredeyse sarılık barındırmadığı için¸ biraz grimsi daha doğrusu nötr olduğu için istediğim aydınlığı vermiyor. ben daha sarı tonlu aydınlatıcıları seviyorum.yapısı¸ dağıtılması¸ sabitlenmesi vs güzel ama bu kokuyla ve dar renk skalasıyla ikinci kez alınacak bi kapatıcı değil benim için.görkem karman videosunda kokusunun çok güzel olduğundan bahsedince şaşkınlıklar içerisinde kaldım¸ neyse ki tüm girdileri okuyunca garip olanın ben olmadığımı anladım¸ çoğu kişi kokusundan şikayetçi.

 15. Fiyatına göre gayet güzel iş çıkaran çok güzel sabitlenen ürün. Çizgilere fazla dolmadı ¸kokusu da rahatsız edici değil benim için . 01 numarası aydınlık bir görünüm veriyor ve gri duruyor . Günlük kullanımla 6 ayda bitirdim.

 16. 01 numarası benim cilt rengimle aynı olduğu için bölgesel kullandığım concealer aydınlatıcı olmak için bana uygun değil malesef yapısı çok güzel kremsi True match gibi kurutmuyor

 17. 02 numarasına sahip olduğum kapatıcı. Evet 02 numarası bildiginiz pembe ama benim cildim zaten acayip pembe alttonlu yani bende bildiğiniz pembeyim o yüzden çok pembe durduğunu sırıttığını hissetmedim. Morluğundan rahatsız olduğum göz altlarımı gayet güzel eşitledi hiç öyle yapay durmadı. Ama koku hassasiyeti olanlar bence uzak dursunlar. Çünkü bildiğiniz parfümlü ve yoğun bi kokusu var. Fiyat performans açısından da çok iyi. Ben 7.50 gibi bi fiyata almıştım . Aldığım günden beri bunu kullanıyorum. Sivilce kızarıklıklarını falan da çok güzel kapatıyor bu arada.

 18. 01 numaralı en açık rengini kullanıyorum. Garip bir kokusu var kimyasal gibi ama kapatıcılığından ve uygun fiyatından ötürü gözardı ediyorum. Ben sivilce çıktığında kapatmak amaçlı kullanıyorum idare eder bir ürün

 19. 3 numaralısını kullanıyorum buğday tenimle çok güzel uyuyor ve ufak tefek sivilce lekelerimi çok güzel kapatıyor¸ göz altlarıma da sürüyorum aydınlık görüntü vermiyor ama cilt tonumla eşitliyor.

 20. Ben de buğday tenliyim 3 numarası cildimle resmen aynı renk. Bu zamana kadar aldığım kapatıcılar genelde beyaz beyaz kalırdı sivilcelere uygulayamazdım ama bu öyle olmadı. Sürümü yumuşacık¸kapatıcılığı benim için ideal¸ ama kokusu biraz kötü. Çizgilere dolma yapmadı bende ama kişiden kişiye değişen bisey bence bu¸ ve bugüne kadar gözaltlarımı kurutmayan tek kapatıcı <3 ne övdüm be

 21. O kadar övülen age rewindı aldıktan sonra bunun değerini daha iyi anladım vallahi hem kapatıcılığı hem aydınlığı hem kurutmaması age rewinda bin basar bana göre. Hem de fiyatının uygun olması cabası.

 22. 01 numarasını kullandığım kapatıcı olmayan concealer. Yapısı ince evet ama koku hassasiyeti olanlar için kullanımı çok zor. Çizgilere dolması da cabası

 23. Nedense pek sevemediğim ürün. Bu kadar övülünce sonunda bulup aldım¸ kokusu gerçekten kötü¸ fakat sürdükten sonra tabi ki hissetmiyorsunuz. Çok yapışkan gibi geldi ve göz altı çizgilerimde dolma yaptı¸ aydınlatıcılığı gerçekten de güzel ama pek kapatıcı değil. Fiyatı çok uygun ama ben alıştığımdan sanırım maybelline affinitone kapatıcıyı buna tercih ediyorum.

 24. 2 numarasının ÇOK pembe¸ 1 numarasının ÇOK beyaz kaldığı¸ o yüzden iki numarayı aldığım¸ üstüne kendi elimdeki ve yine bana açık gelen bir concealerı uyguladığım kapatıcıdır kendisi. amma velakin kat kat yapınca da çizgilere dolma artıyor ve bana ağır geliyor açıkçası. o yüzden pek elimin gittiği bir ürün diyemem kendisi için.

 25. 7 liraya gorunce alip deniyim bi demistim. Okudugum yorumlarda baska birinin basina geldigini hic rastlamadim ama gozum dehset verici bi bicimde sisti. Bende artik sadece sivilce ciktiginda onlari kapatmak icin kullaniyorum.

 26. fiyat performans açısından başarılı bulduğum¸ çevremde gördüklerimin aksine kokusu beni rahatsız etmeyen ancak belirtmek gerekir ki çok çok hafif çizgilerime dolan uygun fiyatlı kapatıcı. seviyorum seni rival de loop!

 27. f/p çok başarılı bir concealer. böyle çok kimyasal bir kokusu var eksi olarakbir de ilk sürdüğümde göz altlarımda yanma yapıyor keşke yapmasan kokuna bile tahammül edebilirdim

 28. rimelden sonra tek bitirdiğim kozmetik üründür. ne maybeline age ne de başka bir kapatıcı en güzeli bu.tek tük çıkan sivilcelerimi örtmede ya da uykusuz kalmış sabahlarımda göz altlarımı kapatmada bir numara.alın aldırın.kız 8 lira.

 29. herkes kokusundan dert yanmış ancak ben bağımlısı oldum açıp açıp kokluyorum 03 numarasına sahibim sivilceleri kapamak için almıştım kapatıcılığı bana çok iyi gelmediği için çok beğenmedim ancak yapısı¸ dokusu¸ çok kolay dağıtılması sayesinde gönlümü kazandı tekrar alabilirim

 30. Goz altlarimda cok bir morluk olmadigi icin hic concellar kullanmayi dusunmedim taa ki arkadasimla konusana kadar.Ben kapatici kullanmiyorum fondotenimden azicik goz altlarima suruyorum dedigimde sen cildirdin mi goz alti ne kadar ince deri yazik gunah dedi.Dedim bu kiz guzel konusuyor ilk denemede uygun bir sey alaym dedim¸dustum Rossman yollarina.Rival de loop natural touch concellar’ini gordum ki hic arastirmamistim 10 liraya almistim¸rengi de 2 numaraydi.Ilk kullandigimda bu ne kadae pembee yaa hayataa olmaz demistim ama cok garip bir sekilde o pembeligi surdugunuzde gidiyor ve gayet kapatici notr bir goz alti elde ediyorum ben.10 kiraya bir daha alir miyim? Tabiki evet!

 31. Açık buğday tenimde 03 numarasını kullandığım kapatıcı. 01 almayı düşünüyordum kalmadığı için bu da olur gibi düşünerek almıştım. Ancak tabiki göz altlarıma çok koyu oldu. Yazın sivilce ve lekelerin üzerine pıt pıt lokal olarak uyguladığımda kapatmasını ve ağırlık yapmamasını çok sevdim. Yazın fondöten kullanmadığım için bazı günler burun ve yanaklarıma doğru süngerle yayarak çok güzel bir sonuç elde ediyordum. Oldukça doğal duruyor ve gün boyu ağırlık yapmıyor. Kış için biraz koyu kalıyor ama yine de arada karıştırarak kullanıyorum bitirmek üzereyim.

 32. Daha önce bu üründen yeterince memnun kalmadığıma dair bir entry girmiştim¸ fakat uzun süre kullandıktan sonra gerçekten de övülmeyi hak eden bir ürün olduğuna karar verdim. 1 numarasını kullanıyorum¸ kapatıcılığı çok iyi diyemem ama ciddi göz altı probleminiz yoksa¸ yeter de artar çünkü harika bir ışıltısı var.Ben şu ana kadar göz altına dolmayan kapatıcı görmedim¸ ama kullandıklarım içinde en az dolanın da bu olduğuna karar verdim. Kokusu ise bir nokta sonra ya gidiyor ya siz alışıyorsunuz :)Yani¸ uzun lafın kısası o fiyata kesinlikle harika bir performans veren concealer’dır.

 33. 2 numarası tamamen pembe olan kapatıcı. Corrector olarak da bende bir işe yaramadı¸ şimdi far altına kullanarak bitirmeye çalışıyorum.

 34. Nemli¸ göz altlarımı kurutmayan sevdiğim kapatıcım. Kapatıcılığı da oldukça iyi. Ama uzun bi süredir bulamıyorum ve az önce edindiğim bilgiye göre rossmann yetkilisi artık gelmeyeceğini ürünün büyük ihtimal yenilemeye gittiğini söyledi. 1 numarasını gören cicişler varsa lütfen yardımcı olun..

 35. Benden önceki cicişlerin de belirttiği gibi 01 numarası çok beyaz¸ 02 numarası pembe olan kapatıcı. Kapatıcılığı bence de başarısız.Kalıcı da değil. Ayrıca baya baya parfümlü. Peki o zaman ne işe yarar? güzel aydınlatıcı olur bundan. Fiyatı uygun ama tekrar alacağımı sanmıyorum. Göz altları tamamen sorunsuz olanlar aydınlık bir görüntü sağlamak için deneyebilir.

 36. bittikçe yenisini alırım sanırım 3 4 tane bitirmişimdir bundan. 02 numarası bana göre. çok memnunum kalıcı ve orta kapatıcılıkta. ama biraz ömrü kısa ne yazık ki ve dibinde kalana hiç bir şekilde ulaşılmıyor. yine de bebeğim benim

 37. Toplam 3 rengi var diye bi düzeltme yapiyim o zaman. Bir rengi daha var o da beyaz tenlilere fazlasıyla koyu kalır. Ben esmer birisi olarak renginden çok memnunum.

 38. Bence kapatıcı olarak değil¸ yüzü aydınlatmak amacıyla kullanılmalıdır. En açık tonunu kullandım. Öyle çok mor gözaltlarım yok ama tabii ki kapatıcıya ihtiyaç duyuyorum. Bunu sürdüğüm zaman daha çok dikkat çekiyor bence¸ hem yeterince kapatıcı değil hemde inanılmaz derecede grileşiyor… garnier bb roll on’unu turuncu olduğundan corrector niyetine sürüp üzerine bunu geçtiğimde bir miktar daha iyi oldu. Kokusu fondöteniyle aynı¸ böyle çiçek vari bir kokusu var. Ben pek sevemedim bu ürünü açıkcası…

 39. buğday tenliyim ve 01 numarasını günlük makyajda kapatıcı olarak kullanıyorum. örtücülüğünün az olması bence doğal bir bitiş sağlıyor. gözaltlarını kurutmaması da extra avantaj benim için. günlük kapatıcı arayışım sona ermiştir. gayet mutluyuz kendisiyle:)

 40. 01 numaralısından 2 ya da 3 tüp bitirdim. kokusuna bayılıyorum ama yapısı biraz kalın dağıtmak zor gibi. şu an essence stay all day kapatıcı’ya geçtim daha sıvı ve ince bir yapısı var buna göre.

 41. benim memnun kaldığım ve tekrar satın alacağım ürün. göz altlarım kuru ve bildiğiniz derin çizgilerim var¸ morluğum da mevcut. bu kapatıcının 01 rengini kullandım. göz altlarımı muhteşem şekilde kapatmadı ama benim için yeterli oldu¸ morluğunu aldı ve aydınlattı. günlük olarak bu görünüm yeterli kendi adıma. zaten drugstoreda bebek gibi göz altı sağlayacak bir ürün bulma umudumu kestim. yapısı çok ince değil ama çizgilere dolmadı¸ normalde ben ne sürersem süreyim ne kadar nemlendirirsem nemlendireyim gider hep çizgilerime dolar. bu üründe öyle olmadı en çok bu yüzden sevdim zaten. kuru ciltlilere tavsiye edebilirim. yağlı ciltte ne olur bilmiyorum. ama 10 liralık bir ürün için gayet yeterli bir performans bence¸ çok bir sorununuz yoksa şans verilebilir. kokusu da öyle aman aman değil sürerken gülümsü bir koku geliyor biraz hatta maybelline rimellerinde de var bu koku¸ sonra bir daha gelmedi burnumaeğer göz altı çizgileriniz yoksa¸ cildiniz çok kuru değilse ve daha kapatıcı bir ürün arayışındaysanız¸ (bkz: note mineral kapatıcı )’yı tavsiye edebilirim. çok güzel kapatıp aydınlatıyor ama benim çizgilerime doldu hep kuru ciltte çok iyi durmadı

 42. renk spekturumu oldukça ilginç kapatıcı. 1 numarasını gri alt tonlu buluyorum. 2 numarası ise aşırı pembe. yapısı ince değil gayet kalın ona rağmen kapatıcılığı az. çizgilere doluyor maalesef. oldukça keskin bir kokusu var. kullanımı rahat fırçası güzel. bereketli bir ürün olduğunu düşünüyorum. ben 1 ve 2 numarasını karıştırarak kullanıyorum. tek beklentiniz aydınlatmaksa alınabilir ama sorunlu göz altlarınız varsa bulaşmayın.

 43. aşırı mor göz altlarım yüzünden artık kapatıcılardan çok beklentim olmadığı için beni memnun etmiş olan kapatıcı. 01 numarasını aldım¸ göz altı morluklarımı azalttı ve kuru üzüme döndürmedi¸ bu bana yeter.essence’le karşılaştırınca daha pembe kalıyor ama tek başına baktığınızda epey sarı altı tonlu. bana essence’den daha temiz bir görüntü verdi¸ loreal true match gibi de kurutmadı. ben pudrayla sabitlemiyorum bu arada.ben sevdim¸ bir daha alacağımı düşünüyorum.

 44. buğday tenli olmama rağmen 01 numarasını aydınlatıcı olarak kullanmak için aldım¸ ancak uyguladıktan sonra öyle bembeyaz durmuyor¸ çizgilere çol dolmuyor yapısı ve dokusu da gayet iyi bence fiyatına göre alınıp kullanılası bir kapatıcı.

 45. fiyatına göre iyi bir performansı olduğunu düşündüğüm kapatıcı. bende 01 rengi var ve çok açık tenli değilseniz kapatıcı olarak değil de aydınlatıcı olarak kullanırsanız daha iyi bir sonuç almanız olası. kokusu yazılanlar gibi baya kötü. normalde göz altımı kapattıktan sonra pudrayla sabitlemezsem öleceğim hastalığından muzdarip olmama rağmen bu kapatıcıyı sabitlemeden kullanabiliyorum ve çok yoğun bir çizgilere dolma problemi yaşamıyorum. fiyatı düşünülürse denenebilir ve memnun kalınabilir bir ürün.

 46. Markada %60 indirim olunca denemek amacı ile 01 rengini aldığım concealer.Öncelikle söylemeliyim ki göz altı sorunlu olan cicişler için kesinlikle uygun değil¸ halkaları kapatamaz diye düşünüyorum zaten kapatıcılığı da düşükten ortaya geçişli.Benim ten rengim bembeyaz olduğu için bana 01 rengi normal oldu¸çok fazla aydınlatmadı yani yine de fiyatına göre bir şans verebilirsiniz¸çizgilere dolmuyor.

 47. Fiyatına göre iyi olan kapatıcı. Mükemmel mi değil. Oldukça katı bir yapısı var ve mat. Yüzünüze sürerken sanki tereyağı sürüyormuş hissi var. 3 rengi var bu kapatıcının. O yüzden kendi renginize uygun olanını bulabilir misiniz? bilemiyorum. Bunların dışında kapatıcı özelliği iyi. Sivilce yapmadı. Ama bu kadar yağlı formda olduğu için içeriğinin iyi olduğunu düşünmüyorum.

 48. 03 numarasını yaklaşık bir haftadır kullanıyorum çok yüksek bir kapatıcılık sağlamıyor fakat sivilcelerimi kapatmada doğal bir görüntü sağladı ancak gözaltı morluklarımı tamamen yok etmedi günlük kullanım için fiyat performans açısından oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.

 49. en koyu rengi olan 03 numarasını kullandığım kapatıcı. renk seçeneği çok kısıtlı. benim hafif esmer tenime 03 numara uydu ama bir ton koyusu olmadığı için buğday tenli olanlara açık kaçabilecek bir seviyede. eğer göz altlarınızda fazla morluk yoksa ve aradığınız şey hafif kapatıcı olsun ama aydınlatsın ise aradığınız uygun fiyatlı ürün bu olabilir. çizgilere biraz doluyor evet ama pudra ile sabitleyebilirsiniz. kokusu ise gerçekten çok ağır. bu yüzden ürünü satın almadan önce koklamanızda fayda var. geçici bir kokusu var. siz ürünü sürdüğünüzde daha dağıtmadan kokusu geçmiş oluyor. eğer bütçeniz kısıtlıysa değerlendirilebilecek bir ürün.

 50. Ne gerek var diye düşünüp bir kere sürünce bir daha vazgeçemedim. Kapatıcı kullanmaya bu ürünle başladım o yüzden bir kıyas yapamayacağım ama ben şu anki durumumdan çok memnunum. 03 numarasını kullanıyorum¸ buğday tenimde doğal bir görünüş sağlıyor. 🙂

 51. Ne kapaticilar kullandim bunun gibi begendigim hic olmamisti ve fiyatindan ve beklentimin dusuklugundan kaynakli beni cok sasirtti. Goz altlarimi hic kurutmadi (bu benim icin cidden bir sorun)¸ cizgilere pek dolmadi. Hafif aydinlik bir bitisi var. Incecik. Az-orta kapatici diyebiliriz. Eger kokuya hassassaniz rahatsiz edebilir ama ben kokusunu cok seviyorum. Bittikce aldigim bir urun fiyati da 10 lira civari olmasi lazim. Ben sungerimle dagitiyorum parmakla daha fazla kapaticilik elde edebilirsiniz muhtemelen

 52. 1 numarasını aydınlatmak için ve far bazı olarak kullandığım¸yüzümde pek doğal durmayan(sanırım tenimden çok açık olduğu için)ürün. Sevip sevmediğimi anlamadım ama bitireceğim. Tekrar almam. Bb kremin altına uyguluyorum. Böylelikle daha az belli oluyor ama hoş bir aydınlık da veriyor. Çeneme¸kontür çizgisinin altına¸göz altlarıma¸burnuma ve alnıma sürüp nemli süngerle dağıtıyorum. Kapatıcılığından memnun değilim.

 53. Abartmış olmayayım ama bu ürün resmen ysl touche eclat kapatıcının muadili. Bende 01 rengi var¸ esasen concealer amacıyla almıştım¸ fakat morluk kapatmadığı gibi fazlaca grileştirdi göz altlarımı. Ben de artık yüzümü boyutlandırmak için¸göz altı çizgilerime getirmeden üçgen şeklinde¸ burun üstümde ve yanak kontürümün altını keskinleştirmek için kullanıyorum. Yapısı incecik¸ süngerle çok kolay yediriliyor¸ cilde güzel bir aydınlık veriyor. Fiyat performans açısından gayet iyi bir ürün bence. 

 54. Bu kapatıcının 01 rengine ve kuru göz altı ve göz kapağına sahibim. Essence’in kapatıcısından sonra ilaç gibi geldi kurutmuyor oluşu. Ben kapatıcılıktan çok aydınlatmasını beğendiğim için kullanıyorum. Hafif nemli bir görüntü veriyor. Sabitlendiği sürece çizgilere falan da dolmuyor. Belki renk sorunu yaşayabilirsiniz.  Ancak ben bittikçe alırım sanırım

 55. sanırım bu ürünü eski ve yenisi olmak üzere iki şekilde değerlendirmek lazım. yılbaşı indiriminde yeni paketini satın almıştım . en başından şunu söyliyeyim¸ göz altlarım çok problemli değil¸ günlük makyajımda da kolay kolay concealer kullanmam¸ bunu da öylesine evde bulunsun¸ arada canım sıkılırsa kullanırım belki diyerek satın aldım ) ürün gayet akışkan¸ sarı alt tonlu¸ ince yapılı ve hafif de olsa pudralı bir yapısı var. renk olarak açık ama bundan daha açık renkli kapatıcılar da gördüm . diğerleri gibi hemen sabitlenmese der biraz zor dağılıyor. hem elimle hem de minik süngerle uyguladım. süngerle çok çok daha iyi sonuç aldım. anlamadığım şekilde ürün elimle uyguladığımda resmen kayboldu¸ halbuki süngerin ürünü emip daha çok kaybolmasını beklemiştim. elimle uygulama yaptığım tarafa tekrar süngerle geçmek zorunda kaldım. gelelim kapatıcılığına. benim gibi göz altı çok problemli olmayanlar içn gayet ideal bir kapatıcı¸ ben aşık oldum resmen. eve gelen misafirime de denettim¸ o tam bir göz altı kapatıcısı aşığı çok sever. o da kapatıcılığını çok beğenmese de oturuşunu duruşunu çok beğendi ama kendisine uygun olmadığını¸ bana tam olduğunu söyledi. kalıcılığı da gayet yerinde¸ bakingle 8 saate kadar kalıcılıgını gözlemledim. o yüzden yazdığım kısımlara dikkat ederek (gözaltı sorunu) ürünü alırsanız sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum. fiyat olarak da gayet uygun¸ 17 tl gibi bir fiyata aldım. catrice ile arasında kararsız kalmıştım. aklım onda da kalmadı değil hani. bir daha ki denemem muhtemel catrice olucak o yüzden.girdilerini uzun yazmayı seven biri olarak sanırım yine destan yazdım. okuyana selam olsun 🙂

 56. en açık rengi bile yüzümde sarı sarı ve katı durdu. Kokusu ise parfümlü gibi hoş değil. Ben sevemedim ama seveni çok anlaşılan.

 57. Markayı denemek amaçlı aldığım bu ürün hakkında söylenicek ortak şey aşırı kokusu olur bence. Kapatıcılığı orta seviyede ne harika ne kötü denebilir¸ fazla koyu göz altlarına sahip değilseniz yeterli olucaktır. Beni rahatsız eden tek konu söylediğim gibi kokusu yine de bitirmek adına kullandığım kapatıcımın beyaz rengini kırmak için kapatıcımın üstüne minik birer nokta halinde uyguluyuyorum.

 58. mağaza ışıklarından dolayı kendi rengimden baya koyu almıştım zamanında. ağırlık yapmayan çok güzel bir kapatıcı. indirim de denk gelirseniz mutlaka şans vermelisiniz.

 59. günlük kullanılabilir ama öyle bayılmadım ben. çok çizgi çizgi durdu ben de ve kapatıcılığı yok denecek kadar az

 60. 01 rengini kullanıyorum. Genelde günlük kullanımda tercih ediyorum hatta bazen sadece bunu sürüp çıkıyorum. Yoğun morluğum yok ama kapatıcılığının iyi olduğunu söyleyebilirim. Yapısı hemen donmaya müsait hızlı bir şekilde yaymalısınız. Fiyatı 11tl bu fiyata bulabileceğiniz en iyi kapatıcılardan biri bence. İkinci şişem bitti üçüncü şişemi almak istiyorum

 61. buraya yazdığım olumsuz girdiden sonra bugün fikrim değişti. süreyim bi dedim ve çok sevdim. çok doğal durdu kapatıcı olduğu belli olmuyor sevdim be bunu aylar sonra ya çok garibim

 62. Ben çok beğendim. İsmi gibi çok doğal duran bir kapatıcı. Su gibi ama benim göz altlarımı güzel nötrledi bununla bir sivilce kapatamazsınız ama göz altlarınıza aydınlık verebilirsiniz. Ben 03 numarasını kullanıyorum kapatıcıda çok açık renk sevmediğim için ve sanırım renginden dolayı benim göz altlarımı ciddi derecede kapattı beklemiyordum hiç. Yoğun kapatıcı istediğüm zaman correctourla kombinliyorum harika bir ürün. Hala almamışsanız cidden koşun deneyin çizgilere dolmuyor ve kurutmuyor.Ama koku hassasiyetiniz varsa koşarak kaçın.

 63. 2. numarası pembe alt tonlu beyaz ciltler için harika bir corrector. Çok sorunlu göz altlarınız yoksa¸ cilde öyle güzel renk eşitliği veriyor ki¸ tek başına bile kullanılabilir.

 64. En sevdiğim concealer’ım. 02 numarasını kullanıyorum. Tek eksisi¸ çabuk dağıtmanız gerekiyor aksi halde çok çabuk sabitleniyor. Parmakla uygulandığında en kapatıcı sonucu elde ediyorum. Hiçbir şekilde göz altlarımda dolma¸ birikme yapmadı. Transparan pudrayla sabitlediğinizde de gün boyu kalıcı oluyor. Uygun fiyatlı en iyi concealerlardan. İndirimde bol bol stoklayın.

 65. birkaç haftadır kullandığım kapatıcım.ucuz olması sebebiyle almıştım.çünkü bundan önceki kullandığım catrice hd concealer indirimle bile 17 tl gibi bir fiyattaydi 3 numarasını almışım yanlışlıkla malesef tam uyamadı bana göz altlarımı çok güzel kapatıp ten rengimle uyumlu hale getiriyor (yarı corrector yarı concealer) ama çene falan kullanayım turuncu turuncu beliriyor.duruşundan memnunum bir dahaki alışımda daha farklı bir numarasını alacağım.

 66. Dönüp dolaşıp yine en iyisi olduğuna karar kıldığım göz altı kapatıcısıdır. Açık tenliler için büyük nimettir kendileri. Yalnız biraz bereketsiz mi ne.

 67. Kapatıcılığını¸ kokusunu¸ aydınlatmasını sevdiğim bir ürün. ) Kokusu cidden kötü değil yaa niye öyle demişler ki? Siz yine de satın alır almaz açın orda koklayın¸ kötüyse bozuk olabilir iade edersiniz.

 68. sadece o an orada kullanmam lazimdi ben de en ucuz bu diye bunu almistim. maalesef daha da kullanmadim. benim goz altlarimi kapamak yerine grilestirdi ve cizgilere dolma yapti. kokusu da gercekten rahatsiz edici boyle eksi eksi kokuyor. 8.99 bile verilmeyecek bir urun…

Siz ne düşünüyorsunuz?