“Rimmel london wake me up kapatıcı” için 70 yorum

 1. An itibariyle ikinci tüpümü yarıladığım¸ günümü kurtaran¸ beni zombiden ışıl ışıl pırıl pırıl bir kadına dönüştüren kapatıcım. Sürmesi kolay¸ çizgilere dolmuyor (bunda benim göz çevremde çok derin çizgilerimin olmamasının da etkisi olabilir¸ bilemiyorum) tam ‘sür çık’ ürünüdür kendisi.

 2. kapatma özelliği olmayan kapatıcı. göz altında morluk sorunu olmayanlar beğenerek kullanabilir¸ hafif yapılı ve ince bir ürün fakat morluk sorunu olanların beklentilerini karşılayamaz. birçok kapatıcı deneyen biri olarak bende çizgilere en çok dolanlardan biri oldu. sonuç olarak beğenmediğim ve bir daha almayacağım kapatıcıdır.

 3. bir kapatıcı göz altındaki morlukları kapatamıyorsa ismi neden kapatacıdır diye sorduran kapatıcıdır. aldık bir kere mecburen kullanıyoruz ve her gün “ne zaman biteceksin?” diye soruyorum kendisine lakin cevap alamıyorum. (bkz: azalarak bitsin)

 4. içinde ince simler var. böylece aydınlık görüntü veriyor. yüzün aydınlatılması gereken bölgelerinde de kullanılabilir.hafif morluklar için kapatıcılığı yeterli.uzun saatler akma¸ çizgilere dolma¸ grileşme yapmıyor. olduğu gibi kalmıyor ama diğer kapatıcılara göre iyi¸ fena değil.

 5. İlk aldığımda simli oluşundan ve göz altlarımı kuruttuğundan bir köşeye attığım daha sonrasında kullanma yöntemini değiştirince tekrar barıştığım kapatıcı. Tek başına bir işe yaramıyor arkadaş. Daha beter oluyordu göz altlarım daha sonra baya turuncu olan bir kapatıcı olan garnier’ın roll-on’ununu sürüp üstüne bunla aydınlatınca çok iyi bir ikili oluyorlar. Bir daha alır mıyım? Hayır. match perfection kapatıcı geçti artık ikisinin de yerine.

 6. göz çevremde morluk da yok çizgi de. ben classic beige olanını kullanıyorum. kapatıcılık zaten aramıyorum ama güzel bi aydınlık arıyorum. yukarıda aydınlatıyor demişler¸ ben çok bi aydınlatma falan göremedim. bilmiyorum belki tonunu tutturamamışımdır.edit: imla

 7. İndirimden çok ucuza aldığım kapatıcı. Kendisini pek seviyorum iki kat sürüp pudra uyguladım mı gayet hoş duruyo kapatıyo ama kalıcılığı çok yok maalesef yine de çok seviyorum.

 8. Bir hevesle alıp sonradan pişman olduğum kapatıcı. Bazı cicişlerin de bahsettiği gibi en açık rengi (Ivory) koyu durmakta. Beni en çok üzen kısmı ise içindeki simli parçacıklarının büyük ve görünür olması. Elbette bu kapatıcının ana fikri göz altınıza sürdüğünüzde aydınlık bir görüntü vermesi ancak simlerini daha küçük yapabilirlerdi fikrimce. Üzerinde sivilceler için uygun yazsa da bence bu kadar simli bir ürünü sivilcelerin üstüne sürmek kapatmaktan çok dikkat çekmesini sağlar. Ürün israfına karşı biri olarak bir şans daha verme taraftarıyım ama o simleri ne yapacağım konusunda henüz bir fikrim yok.

 9. Sadece corrector üzerine uygulandığında kapatıcılık veren ürün. Onun haricinde aydınlatıcı görevi görüyor. Ha seviyor muyum? Evet¸ bakkala çakkala kuaföre giderken hafif bir aydınlanma istediğimde seve seve kullanıyorum. Anında çok derin bir uykudan büyük enerjiyle uyanmışım görüntüsü oluşturuyor. Ama bir daha alır mıyım? Kesinlikle hayır. Yapısı aynı bu ürüne benzer ama kapatıcılığı 10 kat daha fazla ince yapılı bir çok ürün seçeneği varken¸ elim daha da bu seriye gitmez.

 10. Uzun süredir kullandığım artık dibini gördüğüm kapatıcıdır. Benim göz altı morluğu derdim pek olmadığı için sadece aydınlatsın diye kullanıyorum. Yalnız çizgilere dolması biraz sıkıntı. Göz altında pek ağırlık hissi yaratmıyor. Eğer göz altı morluklarınız pek yoksa ve sadece biraz aydınlık vermek isteyip¸ uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız kullanılabilir bir kapatıcıdır.

 11. günlük makyajımda kullandığım¸ çok koyu göz halkalarım olmadığı için işimi gören kapatıcı.fiyatına göre performansı gerçekten iyi.özellikle süngerle uygulandığında daha da iyi sonuç veriyor bence.uygun fiyatlı kapatıcı arayanlara tavsiye.ama sabitlenmezse çizgilere dolabiliyor.

 12. Kapatıcılığı az¸ ben aydınlatmasını da beğenmedim. Kalıcılık konusunda da zayıf. sadece hafif yapılı olduğu için kolay dağılıyor ve çok fazla çizgilere dolmuyor. yine de önerebileceğim bir kapatıcı değil.

 13. çizgilere dolmayan¸ kapatıcılığı az¸ daha çok aydınlatmak için kullanılabilecek bir kapatıcı. eğer çok yoğun morluklarınız varsa hiç boşa paranızı harcamanıza gerek yok. ama sadece yüzünüzün daha canlı görünmesini istiyorsanız bence başarılı bir ürün. çok hafif¸ kolay dağılıyor ve üzerine çok az miktarda transparan pudra uygularsanız kalıcılığı daha uzun sürüyor.

 14. kapatıcı arayışımı sonlandırmış üründür a dostlaar. ne çok kalın ne çok ince tam kıvamında¸ donuk durmayan aydınlatıcı kapatıcı. evet çok yoğun morlukları kapatmayabilir ama günlük çok güzel bir kapatıcı

 15. piyasaya çıktığından beri günlük makyajda bu kapatıcıyı kullanıyorum. benim gibi göz altları sorunlu olmayanlar ve ‘göz makyajımı tamamlasın¸ aydınlık görünüm versin yeter’ diyenler için iyi iş görecektir bence. classic beige rengi sarı alt tonlu tenime tam oturuyor. yapısının hafif olmasını seviyorum ¸dağıtımı kolay¸ göz altlarımı kurutmuyor. fiyatı da gayet uygun¸ indirim dönemlerinde daha da uyguna alınabiliyor.

 16. Denemeyi çok istediğim ama en açık rengi bile koyu olduğu için deneyemediğim kapatıcı. Oysa ki aydınlık görüntü vadeden ve turuncu gibi şeker mi şeker bir renkte kabı olan bir kapatıcıyı denemeyi isterdim be sözlük.

 17. Bir kaç gündür deneyimliyorum çizgilerime dolmadı en açık rengi o kadar da açık değil kalıcılığı orta ve simli… Evet simli nefret ederim simden ama simli iri yani simli böyle olmaz diye düşünmüştüm.

 18. hiçbir etkisi olmayan kapatıcıdır kendisi. sabitlenme sıfır¸ çizgilere dolması abovvv. üstüne pudra uygulayınca pul pul görünüm. zaten kapatmıyor hiç. verdiğim paraya acıdım bir ara ama çöpe atmak yerine göz kapaklarıma sürüyorum orada daha güzel işlevi oluyor üstüne de ten rengi far ile aydınlığı süper oluyor. bence bu far bazı olmalıymış.

 19. kalıcılığını ve kapatıcılığını beğenmediğim bir ürün ayrıca mat olmadığı için parlama yapıyor¸ eksi aldı benden.

 20. çizgilere dolmayan (en azından bende öyle oldu ki her şeyi çizgilere dolduran bir cildim vardır) güzel örtücülüğü olan ancak hiç kalıcı olmayan ve maalesef ki içinde minik simleri olan kapatıcı. en açık rengi morlukları kapatmıyor. ancak soft beige rengi hafif somonumsu bir renk olduğundan kahverengiye çalan morlukları corrector edasıyla kapatıyor. indirimde 9.50 liraya satılıyordu.

 21. kapatıcı çok kullanmasam da annem benim için almış bu ürünü. ufak sivilce sıkıntılarında kullanıyorum ben. bir şikayetim yok. göz altımda pek kullandığım söylenemez.

 22. Daha Türkiye’ye gelmediği dönemde Asos’tan bir heyecanla aldığım¸ çok severek kullandığım (içinde sim olmasına rağmen) bir kapatıcıdır. Göz altlarında çok fazla problem olmayan biri olduğumdan ben hafif yapısını çok seviyorum. Kapatıcılığı da bence fena değil¸ içeriğinde sim olması da beni çok rahatsız etmiyor. Bitirince tekrar alır mıyım¸ bence hayır¸ Türkiye’ye gelince o ulaşılamazlığından kaynaklanan havasını kaybetti çünkü gözümde…

 23. Kolay uygulanımı ile günlük kullanıma uygun bir kapatıcı… Fiyatı da uygun¸ makyaj çantasında bulunsa hızlı ve iyi bir makyaj ortaya çıkarırken iş görür.

 24. kapatıcıdan çok aydınlatıcı niyetine kullandığım bir ürün oldu benim için. yoğun kapatıcılık isteyenler için fazlasıyla yetersiz kalacaktır çünkü çok hafif morlukları bile kapatmıyor sadece bir derece nötrlüyor. ben en çok göz çevremde verdiği aydınlık görüntüyü sevdim. onun dışında fazla bir esprisi yok bence. yalnız rimmel london ‘un lasting finish concealer – correcteur ürününü alta uygulayıp üstüne de bu kapatıcıdan geçtiğinizde ortaya çıkan görüntü kesinlikle çok daha iyi bana göre.

 25. Problemli göz altlarım olmadığı icin benim icin günlük kullanımda yeterli oluyor. İndirimli fiyatıyla alınabilir bi kapatıcı olduğunu düşünüyorum.

 26. l’oreal true match kapatıcım bittiğinde bir şans vereyim dedim ve dememle bin pişman olduğum ürün. bir kere sivilce ne yazık ki kapatamıyor ve çok çizgilenme yapıyor. göz altlarımı da gri gösterdi. Belki de rimmel ‘ın stay matte pudrasından sonra en dandirik ürünü :(. demek ki uygun fiyatta true match’den şaşmamalı

 27. Genetik olarak göz çevrem kahve tonlarındadır. Hiç makyaj yapmadığım dönemde far kullandığım iddia ediliyordu öyle düşünün. Ama çok uykusuz değilsem göz altlarımda aşırı morluk olmaz ¸ kapatıcı sürmediğimde de insanlar bana bağımlı muamelesi yaparlar. Öyle ince bir çizgideyim. Ben bu arkadaşı 5-6 ay kadar kullandım. Göz altı morluğum olduğunda kapatan bir ürün değil. Kapatıcılık yönünden eksisi var .Ama adı üstünde wake me up. Sabah aydınlık bir görüntü veriyor muhtemelen içindeki parıltılardan. Arkadaşlar sim olduğunu belirtmiş ¸ kullandığımda beni rahatsız etmemişti. Bu sabah kendisiyle vedalaştık ¸ tekrar almaktansa başka markalara şans vericem sanırım.

 28. kapatıcılık açısından performansı çok yüksek olmayan¸ ama kuru gözaltlarımı daha da kurutmayan¸ sabahları aydınlık bir görünüm veren¸ bu sebeplerden dolayı günlük kullanım için şimdilik kapatıcı arayışımı sonlandırmış olan kapatıcıdır.

 29. benim göz altlarıma tam uyan kapatıcıdır kendisi¸ soft beige rengini kullanıyorum ve sanırım içinde somonluk olduğundan tam oturuyor¸koyulaşma yada grileşme yapmıyor¸ he bu sonuca nereden vardım¸bknz. loreal true match bende grileşme yaparken ve yapay dururken¸ bu öyle bir hal almıyor ve gayet doğal duruyor

 30. İndirimden fondoteni alinca hadi kapaticisinida aliyimda takim olsun diyip almistim. Benim genetik koyu olan gozaltlarimi fiber fircayla günlük olarak kapatabildi¸ sasirdim. Alinabilinir yanie.

 31. aslında içindeki simler olmasa güzel bir kapatıcı olabilirmiş. bir de renk konusunda sıkıntılı biraz en açık rengi bile somonumsu bir renk¸ tam olarak açık bir renk değil. güzel yanı¸ yapısı ince ve katman olarak durmuyor kolay bütünleşiyor¸ ben kalıcığından da memnunum. orta kapatıcılıkta bir ürün ama işte sim kısmı her şeyi değiştiriyor. özellikle gün ışığında nokta nokta simler gözüküyor. yine aynı fiyatlarda rimmel londonin match perfection kapatıcısı bundan çok daha iyi¸ simsiz ve aydınlık görüntü için önerebilirim

 32. bu aralar en cok sevdiğim kapatıcı. gittigidiyor kozmeko dukkanindan 20tlye almıştım. benim goz altlarim cok mor ya da koyu renk olmadigindan bende guzel aydinlik saglikli bir parlaklik veriyor. kaliciligi iyi özellikle uzerine rimmel london stay matte transparan pudra gectiginizde daha bi kalici. sevdiğim tatlış bi concealer¸ biterse yine alırım.

 33. gözaltlarındaki kızarıklığı ve çeşitli kızarık izleri kapatıyor ancak gözaltları mor-yeşil gibiyse kapatmıyor. benim gözaltlarımın orta ve dış kısmı kırmızı gibi uykusuzken¸ orda gayet başarılı. morluklara faydası yok. simleri yoğun değil de seyrek az gibi. yapısı ve sürümü kolay¸ güzel. kapatıcıdan ziyade göz altına aydınlatıcı olarak kullanılası.son olarak elimdeki izde deneyip karşılaştırdım  şurdan kızarıklık üzerindeki etkisini görebilirsiniz.

 34. İçindeki simler yüzünden beni hüsrana uğratan kapatıcı.sağlıklı ve dinlenmiş bir görüntü sunuyor ama gün ışığı altında simler çok belirgin hale geliyor.bunu göze alabilenler bu kapatıcıya şans verebilir.

 35. çok memnun olduğum kapatıcı. neden mi? çünkü göz altlarım çok koyu ve kendisi güzelce kapatıyor. transparan pudrayla da sabitliyorum. oluyor bitiyor. color correcting yapmış gibi. çizgilere dolma konusunda tutarsız. farkettim ki fırçayla dağıtırsam doluyor¸ parmağımla dağıtıp hemen sabitlersem dolmuyor. sonuç olarak hem doğal durup hem de göz altı koyuluklarımı kapatan uygun da fiyatlı bir kapatıcıdır kendisi. bitmek üzere¸ tekrar alınacak.

 36. gözaltlarını kapatma geleneğine çok çabuk ayak uyduramadığımdan 22 yaşımda ilk defa hadi bi deniyim diyerek kullanmaya başladığım kapatıcıdır. ben gözaltlarımı çirkinlik seviyesinde şiddetli mor bulmuyordum ama son aylarda yoğun ders çalışma sistemim ve sabahın ilk ışıklarıyla uyuyup günümü 3-4 saatlik uykuyla geçirmeye alıştığımdan gerçek manada yüzümde dikkat çeken bir karartı haline geldiklerini farkettim. bi kere yapısı inanılmaz ince ve çok rahat yerleşiyor cilde bu kapatıcı. bendeki soft beige rengi¸ gerçi galiba biraz açık kaldı bana ama pudrayla sabitleyince gözüme batacak seviyede değil. gülünce¸ gözleri kısınca¸ kaş kaldırmalı korkutucu bakış atınca…her şekilde denedim¸ yaklaşık 6-7 saat çizgilere dolmadan kalıcılığını koruyor. kapatıcıya yabancı¸ amatör morluk sahipleri için uygun fiyatlı bir ürün olarak gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 37. ilk göz altı kapatıcım. denemek için şans eseri almıştım. neredeyse orta ama tam olarak orta olmayan kapatıcılıkta bir kapatıcı. rimmel london match perfection kapatıcısına nazaran daha ince yapıda. sürümü ve dağıtması kolay. günlük kullanımda ideal olduğunu düşünüyorum. ben transparan pudrayla sabitlediğimde kalıcılığı artıyor fakat bu sefer de çizgilere dolma arttı günün sonuna doğru.

 38. Garnierdan sonra gerçekten beni tatmin eden bir ürün. Yumuşak ve çok rahat sürülüyor genellikle göz altı ve burun kenarlarına uyguluyorum. Fiyatına göre memnun ediyor kendileri.

 39. sorunlu göz altlarım olmamasına rağmen çok hafif morluklarımı bile kapatamayan kapatıcı. bendeki rengi ivory. benim göz altlarımda kapatıcılığına en fazla 10 üzerinden 2 verebilirim. ayrıca bir tuhaf kokusu var. göz altlarıma sürdükten sonra dışarı çıktığımda bile burnuma geliyor o tuhaf kokusu. rimmel london sanırım wake me up serisiyle bizi değişik kokularla tanıştırmak istiyor. malum maskarası da salatalık kokuyor.

 40. Uzun zamandır almayı düşündüğüm ve bayram indiriminde sonunda alabildiğim ürün. Yapısı ince¸ transparan pudrayla sabitlendiğinde kalıcılığı iyi ve günlük kullanıma gayet uygun. İçindeki simler sim sevmeyen biri olmama rağmen beni rahatsız etmedi¸ büyük ihtimalle bittiğinde tekrar alacağım ürünler arasına girdi bile.

 41. Işıltılı¸ aydınlık ve sağlıklı gösterecek uygun fiyatlı kapatıcı arıyordum. aldım ama gel gör ki hiç memnun kalmadım. yetersiz kapatıcılığını geçtim¸ çizgilere doluyor ama nasıl bir dolma… göz altıma sürer sürmez anında doluyor. size bir örnekle anlatayım da anlayın cicişler¸ göz altına sürdüm bunu¸ gittim okula¸ daha derse bile girmemişim¸ sabahın körü¸ erkek bir arkadaş çay aldı içiyoruz¸ final sınavı var. bana dedi ki “kız yaşlanmışsın o kadar mı stres yaptın?”. ben de “ne alaka ya” dedim. “ee göz altların çizgi çizgi olmuş”¸ düşünün yani smokey göz makyajı yapsan farketmeyecek adam onu farketti. daha da diyecek bir şeyim yok hakim bey.

 42. 040 numarasini kullanıyorum (bugday tenliyim). öyle aman aman mükkemmel bi kapatıcılığı yok. hatta düşük seviyede bence. içinde sim var diyenler var fakat beni rahatsiz etmiyor. bitsin diye kullaniyorum.bir daha almayi dusunmuyorum kapaticiligi yeterli olmadigindan. bittigi zaman rimmel london match perfection kapaticima geri donecegim veya note mineral kapaticiyi deneyecegim.

 43. simli¸ ince yapıda¸ morlukları kapatmaya yetmeyen¸ simli olduğu için cilt kusurlarını da kapatmakta tercih etmediğim elimin gitmediği bir daha da almayacağım kapatıcıdır. tekrar ediyorum simli. sim.

 44. flormardan sonra deneyip pişman olduğum ürün aşırı ikit yapıda diyenler olmuş bence sevimsiz bir yapısı var aplikatörü desen bi şekil sürüyorum sürüyorum ‘ee nereye gitti bu kadar ürün’ oluyorum ithal mal baldan tatlıdırcılar tabi sever ben beğenmedim zaten o mağazaya da girmiyoruz artık

 45. Watsons skandalından bir yada iki hafta önce aldığım ürün. O zaman da aynıydı şimdi de aynı. Benim ürünümün içinde hiç yok ki sanmam yoksa aplikatörüyle ilgili mi bir sorun var bilmiyorum. Hiç ürün gelmiyor 🙁 o yüzden çok az kullandım diyebilirim. Ve buna rağmen dışarıdan bakıldığında bile görülebilen ciddi azalma emareleri var. Hani şişesinin dışından görünür ya¸ kapatıcı çizgi çizgi azalmaya başlar. Aynı durumu yaşayan ciciş var mı? Kapatıcının özelliği mi böyle az olması bilmek isterim

 46. İlk kullandığımda yüzüme sim sürmüşüm gibi duran kapatıcı. Ama sanırım ya kullandıkça içindeki tüm simler gitti ya da şişe sürekli aynı şekilde durduğu için dibine çöktü. En açık rengini kullanmama rağman bana biraz fazla turuncu geliyor ama baika bir kapatıcıyla karıştırarak kullanabiliyorum. Yapısı ise günlük kullanıma gayet uygun. Göz altım kuru olmasına rağmen düzgün duruyor.

 47. enteresan bir şekilde bitiremediğim ürün. 2 sene önce fondoteniyle birlikte almıştım¸ fondoten 2 ayda bitti bu hala bitmiyor.normalde kapatıcıları çok hızlı bitirmekten yakınırım ama içinden geldikçe geliyor anlamadım.arkasında kullanım ömrü 36 ay yazıyor ama benimkinin uzun süredir kıvamı da¸ rengi de koyulaştı¸ kokusu da değişti. bazen göz bazı olarak kullanıyorum¸ onun dışında durup durup elime swach’lıyorum. defalarca atmak üzere kenara ayırdım nedense atmadım da. lanetli herhalde.onun dışında kapatıcılığı orta¸ wake me up fondoteni veya lumi magique’i başka bir kapatıcıyla kullanamıyorum¸ en iyi bu tamamlıyor bence. çarşıya çıkınca yenisini alacağım ve o zaman bunu atacağım.

 48. göz altınızda ciddi bir morluk varsa sevmeyeceğinizi düşündüğüm concealer. bu concealerın altına bir corrector sürüp üstünden bunla geçebilirsiniz çünkü kapatıcılığı yeterli gelmeyebilir ve morluklarınız daha da belirginleşebilir. fakat gözaltı sorunu olmayanlara tavsiye ederim “wake me up” etkisi için. sarı alt tonlu bir concealer¸ çizgilere dolma yapmıyor zaten oldukça ince yapılı. kalıcılığı bana göre on üzerinden dört. sabah sürüp akşama doğru eve döndüğümde aydınlık görüntüden eser kalmıyordu. benim gözaltı morluklarımı kaybetmediği için bir daha almayacağım üründür.

 49. şu sıralar göz altlarım iyice kuruduğu için nemlendirecek bir kapatıcı arayışı içerisindeydim. canım wake me up kapatıcıyı kullanmak istiyor. kapatıcılığı çok yoğun olmasa da nemli olduğu için doğal duruyordu. ama watsons boykotu sebebiyle gidip tekrar almayacağım ürün. bu yüzden muadili bir ürün aramaktayım.

 50. 3 aydır stok kutumda olmasına rağmen geçen hafta açıp BirKaç gündür ayıla bayılan kullandığım kapatıcı.Öncelikle benim göz altı problemim çok yok. Öyle mor çöküp değildir yani benim bi kapatıcıdan beklentim kapatmasından çok canlı ve sağlıklı görünüp birikme yapmaması. Bu kapatıcı tam da öyle. Ben bu markanın match perfection kapatıcısını da sevmeye sevmeye 2 tüp kullanmıştım evet kapatıcılığı yoğun ama benim göz altlarımı çok kurutup birikme yapıyordu. Ondan sonra bu ilaç gibi geldi.Şu an açıkta likit kapatıcı olarak maybelline Age rewind loreal true match note likit kapatıcısı var ama bunu açtığımdan beri elim hiçbirine gitmiyor.Özetle beklentiniz kapatıcılıktan daha çok canlı ve sağlıklı bi görünüm birikme yapmaması ise gönül rahatlığıyla alabilirsiniz diyecektim kiii (bkz: watsons boykotu )

 51. Bunu ben neredeyse bitirdim ama ne sevdim ne sevmedim diyebilirim. Gözaltlarım çok mor ve torbalı derin kırışıklıklarım var. Bu tam silmese de hafifletti morlukları. Çizgilere de fazla dolmadı ben daha fazla dolar sanıyordum bende her kapatıcı az da olsa çizgileniyor. Sevmediğim kısımsa simleri. Resmen gözaltımda sim oluyor bunu sürünce. Aman aman sim olmuyor ama ben hassasım galiba hiç sevmiyorum. Hafiften de kuru geldi sanki. Az kaldı içinde ama gözaltım yerine yüzümün genelinde kullanacak bitireceğim galiba.

 52. benim kapatıcıdan çok aydınlatıcı olarak gözaltlarıma uyguladığım üründür. Çünkü kapatma konusunda kendisini başarılı bulmadım. gözaltlarıma kremden sonra garnierin göz bb rollonu uyguluyorum bu emildikten sonra da elimle yayıp üzerine wake me up ı sürüyorum. aynı şekilde onu da göz kapak makyajımı bitirene kadar bekletiyorum sonra da yayıp transparan pudra ile sabitliyorum. bunları sabahın 6buçuğunda kalkıp yapıyorum. madalyayı hakettim bence 🙂

 53. ilk tüpünü bitirmek üzere olduğum likit kapatıcı. İyi bir kapatıcılığa sahip olmasa da yorgun bir yüze canlılık kattığı kesin. Uygulanır uygulanmaz pudra ile sabitlendiğinde çizgilere dolma ya da kuruma yapmıyor. Aksi takdirde hafif bir birikme olabiliyor. Eğer ciddi göz altı problemleriniz yoksa uygun fiyatlı iyi bir alternatif.

 54. Bir süredir kullandığım ve bitmesi yakın olan kapatıcım. Benim göz altlarım çok problemli değil o yüzden bana yetiyor Orta kapatıcılıkta bir ürün. Simli fakat beni çok da rahatsız etmedi bu durum. Dağıtması gayet kolay. Ben nemli süngerle dağıtıyorum. Çizgilere doluyor fakat aşırı değil.

 55. Essence stay all day’in bitmesine yakın aldığım kapatıcı. Öncelikle gözaltlarım tekte kapatıcı geçip kapanmayacak kadar mor. gözaltımı ağırlaştıracak¸ çizgilere dolacak diye inatla corrector kullanmıyorum. Eğer fazla probleminiz yoksa kullanılabilir bir ürün ama benim gözaltımı kusursuz yapmıyor. Classic beige rengini kullanıyorum esmer tenimle güzel bir uyum sağladığını söyleyebilirim ama.

 56. kapatıcımı evde unutmam nedeniyle kardeşimin yanına geldiğinde kullandığım¸ uygulama ve kullanımda sıkıntı yaşamadığım ürün. ertesi gün göz kapağımda yağ butonu oluşturdu ve kardeşimde de roaccutane kullanmadan daha önceleri de sıkça vardı. bu üründen kaynaklı olabilir mi aynı durumu yaşayan başka bir ciciş var mı 🙁

 57. Wake me up ilk popüler olduğu zamanlarda watsons’a geldiğinde almıştım.Fondöteninde olduğu gibi kapatıcısında da ufak simler vardı.Tamam kapatıcı ışıltı olabilir göz altını aydınlık göstermek için ama simler pek hoşuma gitmedi.Genetik olarak göz altlarım mor olsa bile ivory renginin altına corrector kullanarak kullandım.Tek başına morluklarımı kapatmakta yetersiz kaldı.Göz altı çizgilerime dolmadı.Yapısı ince öyle yoğun bir kapatıcı değil.Bitirdim.Hem boykotumdan hem de morluklarıma yeterli gelmediği için tekrar almayacağım.

 58. Araştırmadan almış olduğum bir üründü bu kapatıcı. Alıp eve getirince normalde ürünleri denerim dışarıda beklemediğim bir durum yaşamamak adına ama bu kapatıcıyı deneme fırsatım olmadı ve direkt olarak sürüp evden çıkmış bulundum. Özelliklerine bakacak olursak göz altı problemli olanları pek memnun edeceğini sanmıyorum¸ kapatıcılığı yeterli gelmedi bana ve sanki pudrayla sabitleyince (essence transparan pudra kullandım) en açık rengi olmasına rağmen yeterince aydınlık durmadığını gözlemledim. Ayrıca içinde inanılmaz bir sim mevcut. Işıltılı değil bildiğiniz simli duruyor. Belki süngerle uygulayınca simler süngerde kalır diye o şekilde de denedim ancak hayır simler olduğu gibi yüzümdeydi. Üstelik eğer ışıltılı bir far sürdüyseniz sanki farınız yüzünüze dökülmüş gibi görünüyor. Kendi adıma hiç sevmedim ve tekrar alacağımı sanmıyorum.

 59. en açık rengine sahip olduğum ürün. kapatıcı mı? hayır. içinde simler var aydınlatıcı olarak kullanılabilir yine de çok sevdiğim bir ürün olmadı.

 60. gecen yaz almıstım. daha yeni bitirdim:d bi daha almayacagım sanırım. cünkü icinde cok fazla sim var ilk aldıgım zamanlarda yüzüme biraz yayıyordum ve o görüntüden hoşlanmıyodum. ama yine de kapatıcılıgı iyi bi concealer.

 61. Lisa eldridge’in bir videosunda gördükten sonra aldığım kapatıcı. Bence kapatıcılığı pek yüksek değil ama sağlıklı ve aydınlık bir görünüm vermeyi başarıyor. Yalnız ışıltılı¸ parlak bir bitişi var.

 62. İnsanların göz altlarım için tinerci gibisin yorumlarından sonra geçen sene watsons’a koşarak gidip aldığım kapatıcı. O zamanlar çok bilgisizdim¸ çalışan kadın bana note bb concealer’ın en koyu rengini önermişti bu anca morluklarınızı kapatır diye¸ bende böyle daha kötü gözükmez mi dediğimde çaresizce elindeki mal bu naparsın bakışı atmıştı. Deneme yanılma yöntemiyle ivory rengini aldım. Kesinlikle kalıcı değil ve göz altına dağıtıldığında simli duruyor. Kızarıklıkları bir nebze daha iyi kapattığını söyleyebilirim. Lokal uygulama yaparak bitirmeye çalışıyorum. Bir daha almam¸ hem memnun değilim hem de (bkz: watsons boykotu)

 63. hafif yapılı¸ doğal¸ aydınlık¸ ışıltılı bir cilt görünümünü sağlayan kapatıcı. renk skalası çok fazla değil¸ ben classic beige rengini kullanıyorum ve memnunum. bir kapatıcıdan beklediğiniz adı üzerinde kapatması ise sizi tatmin etmeyecektir ama sorunlu göz altlarına sahip değilseniz ve uygun fiyatlı bir kapatıcı arıyorsanız oldukça yeterli gelecektir. çizgilere dolmaması büyük bir artısı. kalıcılığı orta seviyede denilebilir.

 64. En açık tonu bile koyu geldi kapatıcının. Çok kalıcılığı yok. Fondoteni daha kapatıcı ve aydınlık neredeyse hatta. Aydınlatıcı olarak kullanmak mümkün değil. Sivilce¸ iz kapatmda da başarılı değil. Durdukça turunculaşan bir yapısı var. Çizgilere dolma yapıyor. Yani kısacası bir kapatıcı da ne istemiyorsanız bu üründe mevcut.

 65. boykottan önce alıp kullanmıştım ama ne yazık ki memnun kalmadım.duruşu ilk başta güzel gibi gelse de hiç kalıcı değil¸gün içinde muhakkak parçalanıp pütür pütür duruyor. Bir saat sonra bile fark edilir derecede kötüye gidiyor duruşu. piyasada o fiyata alınabilecek çok daha güzel kapatıcılar olduğunu düşünüyorum.

 66. Bu ürünü çok sevmedim. Benim göz altlarımı istediğim gibi kapatamıyor. Morluklarımı kapatmıyor. Sadece aydınlık görüntü veriyor. Bir daha alırmıyım? almam. Maybeline age rewind daha başarılıydı.

 67. yapısını ve kapatıcılığını ne kadar sevsem de içersinde malesef belli olan simler var sabitledikten sonra görünümü bi tık azalıyor eğer çok takılmazsanız ve göz altlarınız çok mor değilse uygun fiyatlı güzel bi kapatıcı

 68. kapatıcılığı¸ kalıcılığı ve çizgilerime dolmayışını seviyorum. ancaaak içinde ciddi ciddi sim var. ve ne yaparsanız yapın bakınca anlaşılıyor¸ bir daha almam

Siz ne düşünüyorsunuz?