“Rimmel london scandaleyes waterproof kohl kajal 005 nude” için 16 yorum

 1. nude olanını o kadar övüldüğü için İngiltere’deyken özellikle arayıp bulup satın aldığım¸ aylar geçmesine rağmen şimdiye kadar sadece bir kez kullandığım ürün. herhalde alışık olmadığımdan tuhaf durduğunu düşündüm ve çok pembemsi geldi. belki bir şans daha verip tekrar denerim.

 2. bugün watsons tan 14.99 tl ye son 1 tane kalmış 005 nude olanını aldığım ürün. görünce hazine bulmuş gibi sevindim bayadır bulamıyordum. aldığım gibi sürdüm hala gözlerimde akma kokma yapmadı. gözleri görece küçük olanlar için ideal bir göz kalemi. beyaz kalemimi sürüp ivana sert gibin dolaştığım günler sona erdi mutluyum sözlük. edit: az önce makyajmı çıkartmadan yüzümü yıkama jelimle yıkadım bana mısın demiyor. kalıcılık konusunda yardımcı olur diyerek ekleme yaptım.

 3. nude tonunu her yerde aradığım¸ nihayet bu akşam ablamın bulup getirdiği kalem. her gün baktığı watsonsta nihayet bugün 1 adet bulmuş. arkadaş bu kadar talep gören bir şey neden daha fazla sayıda gelmiyor ben anlamıyorum¸ bi firma neden kendi kazancını baltalayacak birşey yapar ki? veya anlamsız bir strateji içindeler mi bilemiyorum artık. alt tarafı bir drugstore ürünü ama o kadar zaman arayıp bulamayınca yurtdışından kozmetik siparişim gelmiş gibi sevindirik oldum. henüz gözümde deneme imkanım olmadı ama elimde denediğimde rengi muhteşemdi. çiğ bir ten rengi değil¸ gerçek bir ten rengi. gözde diğer beyaz ve sözde ten rengi kalemler gibi sırıtmayacağına eminim. kırmızı ruj bağımlısı bi insan olduğum için dudak kenarlarımda da epeyce kurtarıcı olacağını düşünüyorum.

 4. rimmel london’a ait yumuşacık göz kalemi serisi. nude rengi göz içine sürmek için ideal. avon supershock gözkaleminin yapısına benziyor.

 5. çok başarısız bir kalem.nude olanını aylarca arayıp sonunda kavuştum. bir kaç hafta oldu kullanalı sanırsam ve sonunda kararımı verdim. bu kalemden hiç bir şey olmaz. rengine diyecek yok¸ gerçekten hiç çiğ durmayan mükemmel bir renk. hatta ‘ben nasıl beyaz kalem sürmüşüm’ dedirtir. ancak o kripik dibinde birikmesi¸ kalıcı olmaması falan aşırı soğuttu beni kalemden. rimelin rengi bile geçer mi ya nude göz kaleminin üstüne. fiyatıda aşırı uygun değil bence. bunun yerine gene aynı fiyat aralığında olan sephora’nın göz kalemi alınabilir. kendisi annemde var bir kaç kere karşılaştırmak için kullandım ve o kalıcılığa o fiyat¸ diyecek bir şey yok.

 6. Nude olanını çok dikkatli sürmek lazım. Çok sürünce birikme yapıyor¸ tek kat sürmeniz lazım o yüzden. Ayrıca sürerken kirpiklere bulaşabiliyor o yüzden bir elinizle kalem sürerken diğer elinizle alt göz kapağınızı assağı doğru tutmanız lazım.Ancak fiyatına göre yinede iyi bir ürün¸ yüksek fiyatlı olsa verdiğiniz paraya asla değmezdi.

 7. nude rengi var ve ben de diğer cicişler gibi memnun değilim. rengi göz içi için tam bir nude¸ bu kısmını sevdim ancak waterproof olan bu kalem göz içine sürdükten 5 dakika sonra akıp gidiyor kirpik diplerime doğru ve çirkin bir görüntü oluşturuyor. bir de benim gözlerimi yakmadı ama batma yaptı.

 8. şu meşhur nude rengini aldığım için inanılmaz pişmanım. hiç kalıcı değil¸ en önemlisi ne zaman sürsem gözlerimi cayır cayır yakıyor kaldırdım bi köşeye kullanmıyorum. bulamayan cicişler bulsanız bile almayın bence paranızı boş yere çöpe atmamış olursunuz.

 9. 005 numaralı nude rengini kullanıyorum. nude rengi göz kalemi arayışlarına girdiğimde¸ bloglarda karşıma çıktıktan sonra direkt buldum watsons’ta şansıma. yumuşacık. çabuk bitmesi dezavantaj bu yüzden. waterline bölgesini güzel aydınlatıyor¸ daha sağlıklı bir görüntü veriyor ama 3-4 saatten sonra göz altlarıma biriktiğini¸ aktığını görüyorum. tazelemek şart.

 10. sürer sürmez akıp¸ kirpik diplerinde toplanan¸ sürmenin ikinci üçüncü saniyelerinde akarken göz yakan¸ bir de kızartan göz kalemi.hiç bir şekilde waterproof değil. gözleri sulandırması yetmezmiş gibi hemen yok oluyor. “nude”luğunu kirpiklerimde görüyorum.çok hevesle¸ ben memnunum bu üründen diyen watsons çalışanına da yazıklar olsundur. belki gerçekten memnundur. ama olsundur.lanetler olsundur. her yerde övülüyordur. neden böyle oluyordur.

 11. kızlar ben bunu kullanmanın başka bir yolunu buldum. pardon 2 yolunu buldum. göz kapağıma pıt pıt uygulayıp iyice dağıtıyorum¸ parmaklarımın ısısıyla homojen dağılıyor. üstüne farımı normal sürüyorum. güzel baz oldu¸ rengini güzelleştirdi.bir de dudaklarınızı çerçeveleyin¸ güzelce dağıtın. daha etli¸ belirgin görünüyor. ya da dudaklarınızı bununla doldurun ve rujunuzu sürün. hem gerçek rengini alırsınız¸ hem de kalıcı olur. yazdıklarım tarafımca denenmiştir. böyle kullanın bitirin anam. bir daha da almayın. en azından ben almam..

 12. gözlerimin içine ve bazen de göz pınarlarım da dahil uyguluyorum. yumuşak¸ sürümü güzel ancak fazla bastırırsanız topaklanma yapabiliyor. ek olarak kaş kemiğime ve göz kapaklarımın damarlı bölgelerine de sürüp parmaklarımla dağıtıyorum bazen. gözlerim fazla yaşarmadığı için bende akma veya bulaşma yapmadı. kısaca uygun fiyatlı ve oldukça memnun kaldığım bir ürün.

 13. bende nude rengi olan ve hiç beğenmediğim göz kalemi.rengi beyaz gibi çiğ kalmıyor¸ gözleri çok sağlıklı gösteriyor ama sürer sürmez kirpik diplerine akıyor. e o zaman ben ne anladım bu işten. evet yapısı sert değil¸ oldukça rahat sürülüyor ama gözümün içinde duramadıktan sonra ben ne yapayım bu kalemi.neden bu kadar övüldüğünü anlamıyorum açıkçası. akıyor¸ bildiğin akıyor.amacına uygun olarak kullanamadığım için göz kapağıma baz olarak kullanmayı düşünüyorum.

 14. akan bulaşan sevmediğin bir nude göz kalemi. verdiği ilk bir saatteki harika görüntü için akıp alt kirpiğimdeki rimele bulaşmasına tahammül edemiyorum.

 15. göz içine sürünce aydınlık bi görüntü veriyor. beyaz kalemden daha iyi geldi benim için. yumuşak¸ kolay sürümü var.

 16. Nude olan gerçekten çok dandik bir göz kalemi. İlk defa kirpik diplerinde top top olan göz kalemi gördüm. Kesinlikle almayın.

Siz ne düşünüyorsunuz?