“Rimmel london scandaleyes göz kalemi” için 14 yorum

 1. Nude olanı daha ülkemize gelmeden aşerip yurtdışından istemiştim. Hem de bir değil iki nude¸ bir kahverengi¸ bir tane de siyah rengini.Nude olan kirpik dibine toplanan¸ rengi bana göre fazla sarı olan başarısız bir renk. Siyahı ise hiç gözde durmadan hemen hoop akmaya and içmiş. pandaya çeviriyor insanı. Kahverengi olanı tek beğendiğim¸ ne topaklanma ne akma sorunu var. Belki sim sevmeyenleri ışıltısı rahatsız edebilir ancak ben beğeniyorum. yapısı çok yumuşak olduğu sürekli açmak zorunda kalıyordum ve bazen açmaya üşendiğimde gözümü acıtıyordu ancak artık asansörlü şekilde satılıyormuş. İndirimde yedekleyeceğim. Edit: entry’mi sonuca bağlamayı unutmuşum 🙂 nude olanı pek bulunamıyormuş ya sahip olamayanlar hiç üzülmesin¸ ona vereceği para cebinde kalsın¸ üzerine biraz daha koyup sephora’nınkini denesin. Ülkemizde olmayan ürünler acayip çekici geliyor hepimize¸ bu seri kahverengisi dışında abartılmış bir balon.

 2. 02 bej rengini severek kullandığım kalem. Rengi açık diyerek çok fazla üst üste sürmemek gerek yoksa her yer çizgi çizgi olabilir. Özellikle siyah eyeliner ile birlikte kullanınca hoş bir kombin olur.

 3. Kahverengisinin kalıcılığı orta düzeydeyken siyahı beni aldığıma pişman ettirmiştir. 1 saat bile kalmadı¸kalmıyor.

 4. Ten rengi olanı kirpik diplerinde birikip rahatsız edici bir görünüm veriyor. Taupe rengini denemeyi çok istediğim kalem. Ancak henüz Türkiye’de satıldığını göremediğim bir çok renge sahip göz kalemi.

 5. açıkçası bu kadar başarısız yorumuna çok şaşırdığım ürün.ben daha önce belirttiğim gibi¸  şurada¸ urban decay kullanıyordum¸ hatta kalemim bittiği için amerikaya gider gitmez soluğu ulta’da aldım. kalemi severek kullanmaya devam ettim ama bana yine piyasadaki her ürünü denemezse rahat etmeyen ve bütün vloggerları izleyen bi arkadaşım¸ rimmel’in şu kalemini aldık biz geçen yıl¸ türkiye’de de kullandık¸ bak hiç akmıyo diyerek tavsiye ettiler. üstelik 3$ gibi bişeydi¸ alayım da deneyeyim dedim¸ pek de memnun kaldım. normalde ne sürersem süreyim panda gibi oluyor gözlerim¸ hayret ettim şu an¸ insanlara önermeyeyim bari¸ belki yurtdışıyla farklı ürün geliyordur buraya ya da benim cildim bi gariptir.

 6. kahverengi olanının içindeki simleri görünce kafayı yediğim seridir. şaka mı yapıyorlar anlamadım. yağ gibi kalem resmen akıyor gözde ama o simler gözleri benim gibi hassas olanları çileden çıkaracaktır. sırf bu yüzden kullanamadım ve arkadaşıma verdim.

 7. Lacivert rengi mükemmel renk veren seri. Tam aradığım lacivert fakat daha gözüme yaklaştırmadan gözlerimi yaşarttı. hem lacivert hem ten renginde aynı yanma- yaşarma olunca korkumdan bir daha rimmelden oje dışı bir şey alamadım

 8. ben de bir tek benim gözlerde sıkıntı çıkarıyor sanmıştım. gözlerim anormal alerjik olmamasına rağmen ne zaman sürsem kan çanağına çeviriyor. batma¸ yanma da cabası. ne varsa içeriğinde ..

 9. Benim kirpiklerimde mi bir sorun var diye düşünmeme neden olmuş burada yazılanları okuyunca sorunun bende değil onda olduğunu farkettiğim göz kalemi.

 10. Waterproof’luğa dair hiçbir özelliği taşımıyor. Kesinlikle kalıcı değil ve alt kirpiklere bulaşıyor. 15 TL gibi bir fiyati var. Tavsiye etmiyorum kisacasi.

 11. bende waterproof olanı var. aşırı memnunum. bende normalde çoğu göz kalemi durmaz. akar içe ve dışa sürdüğüm için yoğun bir şekilde¸ fakat bu kalem hiçbir şekilde akma yapmıyor. gün içinde yenilememe gerek kalmıyor.

 12. kahverengi olanını kullanmaktayım¸ daha doğrusu kullanamamaktayım. Rengine ve gözlerimde ki duruşuna bayılıyorum ama gözlerimde öyle bir ağırlık yapıyor ki tarifi imkansız. Sürüşten 3-4 saat sürdükten sonra ise sırasıyla¸ kaşınma¸ yanma ve batma yapıyor. Alalı 6 ay dahi olmamışken bunları yaşadığıma üzülüyorum açıkçası. Maalesef çöpe gidecek

 13. Gözlere aydınlık verdiği doğru olan ancak abartıldığı kadar da bir marifeti olmayan kalem. Bloglarda görüp 16 tl’ye almıştım ama verilen paraya değdiğini düşünmüyorum. % 50 indiriml yakalanırsa şans verilebilir

 14. ten rengini çok çok merak ederek aldım. 3 4 saat içinde gözümün içinde aktı. Hiç hoşlanmadım bitirmek için kullanıp bi daha almam. göziçinde ilk duruşu gerçekten çok hoş ama kirpik dibimde birikmeyi doruklarda yapıyor kendisi. essence in longlastic ten rengini almıştım bi gözüme onu bi gözüme scandel eyes deneyip bide öyle bakıcam bakalım.

Siz ne düşünüyorsunuz?