“Rimmel london lasting finish matte by kate moss 107 ruj” için 22 yorum

 1. Fiyat performans açısından çok güzel bir ruj. Yıllardır aradığım mat ruj bu diyebilirim. Bu renk de bir harika ve bu serinin tüm renklerini almak istiyorum. Kalıcılığı orta seviyede diyebilirim fakat mat rujların genel sorunu olan kurutma problemi bu rujda da var malesef.

 2. Bordo diye niyetlenip aldığım aslında öyle olmayan ruj. Tam olarak rengini tarif edemeyeceğim her tende farklı duruyor ancak süren herkese çok yakıştırıyorum. Eğer keşke biraz daha koyu olsaydı diyorsanız¸ emily 213 dudak kalemiyle dudaklarınızı doldurup üzerine sürdüğünüzde hoş bir görüntüyle karşılaşabilirsiniz. Bence Tek eksisi ise pek kalıcı olmaması.

 3. sürümü çok kolay olan bordomsu fuşyamsı değişik renkli ruj.yapısını ve çok kuru ve çatlak dudaklara sahip olmama rağmen çizgilere dolmamasını seviyorum¸ severek de kullanıyorum ama benim takıldığım konu kokusu. bu koku çok tanıdık bir şeye benziyor ama bir türlü çıkaramadım hafif plastiğimsi kimyasal geliyor bana sürerken rahatsız oluyorum açıkçası.

 4. bu renk bence mat da değil ve dudaklardan dağılıp taşmaya ve dudağımı kurutup ortalarından soyulmaya çok müsait.kendisini emily 206 numaralı kalemle çerçevelemek daha iyi¸hatta ben direk öncesinde rujumun matlığını bozmayacak bir lipbalm sürüp üzerine emily 206 kalemi uygulayıp tam mat ve çok daha kalıcı bir görünüm elde etmeyi daha güzel buluyorum.almak isteyip kararsız kalanlara¸matlığından memnun olmayanlara veya daha uygun fyatlı ürün isteyenlere tavsiye ederim

 5. ingiliz vlogger zoe sugg’in öve öve bitirememesi üzerine aldığım bordo ruj. fakat ruj çok koyu görünse de dudağımda yeterinde koyu görünmüyor. fakat yine de çok güzel¸ kokusuna da bayıla bayıla kullanıyorum.

 6. Kate moss serisinin kirmizi kapaklı mat serisinden bordoya kaçan güzel bir renktir¸ mat olduğu için nemlendirmek şart tabii.

 7. Bende koyu kırmızı- vişne rengi duruyor¸ Kesinlikle bordo değil. Sürümü diğer mat rujlarıma kıyasla en zor olanı ve dudaklarımı en çok kurutanı. O yüzden çok sık kullanamıyorum.

 8. hem koyu renk rujları hem de rimmel london’ı seviyorsanız sizin için mükemmel bir seçim olacak ruj. koyu renk rujlarda daha çok bordo tonlarını tercih eden biri olarak bayılarak kullandığımı söyleyebilirim. renginin yanında kalıcılığından da oldukça memnunum.

 9. Çok sevdiğim bir ruj bu. Bordolar kırmızlar benim renklerim zaten^.^ elimde mac diva olduğu için kendisine pek elim gitmiyordu ancak değerlendirmenin yolunu buldum biraz geç olsa da. Koyu renk dudaklarım var biraz bastırarak pit pit hareketlerle dudağıma sürüyorum üstüne de nemlendirmesini artık pek sevmediğim neutrogena lip balmı sürüyorum ta taaam misler gibi kiraz dudaklarım oluyor^.^ vişneli nivea gibi oluyor aynı:’) kullanmadığım iki ürünü de değerlendirmiş oldum böylece ay çok sevindim sndjskdk

 10. hem mat¸ hem dudağın kendi kuruluğu dışında ekstra kurutma yapmayan¸ hem de çoğu ten rengine yakışan bir ruj. ayrıca da aynı serinin açık renklerinde olduğu gibi “patchy” durmuyor. tam opaklık veriyor.

 11. sahip olduğum ilk rujumdu. kullanmaya kıyamazdım hala da kıyamam. mat ve vişne rengine kaçan bir renge sahip¸ kesinlikle sonbahar ruju.

 12. bitirdiğim ilk koyu ruj olma şerefine bu hafta ulaşmasını umduğum ruj. ya böyle aşırı bayılmıyorum ama hep süresim geliyor¸ sürmesi ve tazelemesi kolay diye olabilir. güzel bi ruj ya bi ara karaborsadaydı hiçbir yerde bulunamıyordu o yüzden bi arkadaşıma da almıştım bulunca o neredeyse hiç kullanamadı koyu renk diye elimdeki bitince ondakine mi el koysam acaba yeni ruj almış sayılmam dimi öyle yapınca? bence sayılmam

 13. Kıymetini yeni anladığım rujum. Alalı çok oldu fakat bu bana hiç yakışmadı deyip 1-2 sürümden sonra kenara koymuştum. Geçen gün çekmece düzenlemesi yaparken bulup kullanayım diye göz önüne çıkardım. ve bütün hafta her dışarı çıkışımda sürdüm. Nesini beğenmemişim bilmiyorum. Girdilerde yazılanın aksine ben kolay sürdüm. Matte olmasına rağmen sürümü zor değil. mesela gr matte velvet ruj gibi katiyen değil. Daha yumuşak… (Tabii bunda her gece dudağıma arko krem boca etmem de etken olabilir¸ bilmiyorum). Kısaca sürümde hiç zorlanmadım. Rengini şöyle tarif edeyim¸ klasik bir bordo değil. Vişne çürüğüne dönük bir renk. Daha canlı yani… Benim dudaklarım renklidir¸ koyudur o yüzden diva bana hiç yakışmaz. Dolayısıyla rengi bana çok uydu.Evet yeniden keşfettim¸ çok sevdim kalıcılığı da güzel. bugün bütün gün dışardaydım¸ yemek yedim¸ çay kahve derken tazeleyim dedim. Fakat yapmasam da olurdu. o şekilde de gezebilirdim¸ görüntü kötü değildi.

 14. bordo mu desem ne desem bilmiyorum ama beğenmediğim ruj. bordo ruju kendime yakıştırırım ama bu bir kötü durdu sanki. bir kere sürmesi uğraştırdı bu çok büyük dezavavantaj ve pek kalıcı değil. hamburger yedikten sonra (tamam biraz abartmış olabilirim ama bazı rujlar hamburger falan dinlemeyip azıcık bile hasar görmüyor) rujumun koyu renginden eser yok gibiydi.

 15. her sürdüğümde mutlaka birilerinin sorduğu¸ sonbahar ve kışa yakışan harika bir ruj.mac kadar kalıcı¸ sürümü kolay ve harika renge sahip ruj.

 16. bordodan çok vişne çürüğüne kaçan bi çeşit çicek gibi kokan ruj. Bence yapısı mükemmel¸ mat değil ama satin gibi. Güzel sonbahar rujlarından biri.

Siz ne düşünüyorsunuz?