“Rimmel london lasting finish by kate ruj” için 18 yorum

 1. Ben golden rose’un velvet matte serisini daha başarılı buldum. Belki de bendeki renklerle alakalıdır ama şimdi elim gitmiyor bu seriden almaya.

 2. güzel pigmentasyona sahip¸ sürümü nispeten kolay¸ kalıcılıkları fena olmayan¸ uygun fiyatlı rujlardır. kırmızı ambalajlı olan mat bitişli rujlarının en sevdiğim özelliği yumuşak yapısı sayesinde sürümünün nazik ve dudaklardaki hissiyatının hoş olması. koku hassasiyetiniz varsa özellikle mat rujların kokusu rahatsız edici olabilir. 01¸ 30 ve 107 numaralarını severek kullanıyorum. dudakta duruşunu görsellere becerebilirsem koyacağım 🙂

 3. 107 ve 109 renklerine sahip olduğum çok kuru bir ruj. zor sürülüyor ama matların kolayını bulamadım zaten. bi’de beni çok rahatsız eden bir kokusu var. onun dışında 109 günlük bi’ nar çiçeği 107 koyu mora yakın bir renk.

 4. Siyahlarından 29 ve 30 ¸kırmızılarından 107 numarasına sahip olduğum ruj serisi. Fena değiller diyebilirim. Ama ben özellikle mat olanlar için golden rose mat seriyi daha başarılı buldum.

 5. 03 ve 16 renklerine sahip olduğum ruj. 03 bende de çok kötü¸ renksiz duruyor. fleur de force bir videosunda sürmüştü ve ona çok yakışmıştı ama bende hiç öyle durmadı. 16 ise hoş bir pembe.

 6. Bu ara 104 numarasına sürekli elimin gittiği ruj serisi. Emily’nin 204 numaralı dudak kalemiyle güzel bir uyum yakalıyor. Çok sevdim.

 7. Mat serisinin 101 numarası bitirdiğim ilk ruj olarak tarihe geçmiştir. Victoria Secret rebel lip gloss ile muhteşem uyumu ve kalıcılığı çok sık rujunuzu öğrenebilirmiyim lafını duymanızı sağlar

 8. şimdiye kadar bir sürü mat ruj denemişimdir. içlerinde en en sevmediğim bu serinin rujları¸ özel olarak bu renk de değil serinin bir çok rengini denedim¸ hiçbirini sevmedim. renkler çok güzel¸ yapıları da güzel. ancak hiçbir şey yapmasam bile(yemek¸ içmek vs.) rujların rengi çok kısa sürede dudağımda soluyor¸ kutudakiyle alakasız soluk bir renk halini alıyor. belki herkeste böyle olmaz ama yine de denemeden almayın.

 9. 101 numarasına sahibim ve olması gerektiğinden fazla kadife bir ruj. dudakları cok kurutuyor hiçbir şekilde rahat sürülmüyor. kenarlarda birikiyor

 10. Fiyat/performans oranı oldukça düşük olan¸ yapısı renginden rengine değişebilen¸ neredeyse herbiri bir high-end marka rujuna dupe olabilecek¸ nimet niteliğinde rujlardır. Günlük olarak 03 numaralı nude rengini¸ renk istediğimdeyse 109 numaralı bright orange rengini kullanmaktayım. Merak edenlere¸ bu ikisinin yapısı oldukça yumuşak ve nemli¸ tavsiye olunur.

 11. Mat rujlarla kafayı bozmuş bir insan olarak hem kırmızı hem de siyah ambalajli serisinden pek çok renge sahibim. kırmızı serinin yapısıni beğenmiyorum¸ aşıri kuru bir duruşları var¸ çizgilere doluyor ve kusurlari gösteriyorlar. kesinlikle siyah seriye ait olanlar çok daha güzel bir yapıya ve opak duruşa sahip. Dudaklari öbür seri gibi kurutmuyorlar. bir de uygun fiyatlı bordo ve mürdüm tonlarinda ruj arayanlara bu serinin 29 ve 30 numaralarını öneririm. her iki rujda kışa çok yakışan tonlarda.

 12. kesinlikle seri olarak çok başarılı bulduğum ve fiyatlarının da uygun olmasıyla 3 5 renk aldığım ürünler 🙂 107 de var fakat 106 yi daha çok seviyorum sanırım 🙂 yapısına bayılıyorum hem nemlendiriyor hem de mat. ikisinin bir arada olması muhteşem:) kokusuna gelince meyve kokusu lip balm sürmüş hissi veriyor.

 13. el sabunu gibi kokan ruj diye düşünüyorum. renkler çok güzel kabul ancak o çok uzun süreli dayanıklılıkla ben bir türlü karşılaşamadım. hatta yorumları okuduktan sonra da baya bi şaşırdım.. ama bence baya tırt olmuş sevgili kateciğim..

 14. Tam altı aydır bu serinin 07bumarasını ne adanada ne de urfada bulabiliyorm. İlk defa istediğim renkte bi ruj buldum o da stokta yok iyi mi. Efenim¸bu seri o fiyata göre biraz fazla kaliteli¸ renk skalası cezbedici¸ kalıcılığı iyi¸ dudakta net duruyor. E daha nolsun

 15. mat olan kırmızı seriden 107 numaralı olanını severek kullandığım ruj. rengiyle¸ yapısıyla¸ fiyatıyla beni kendine aşık etti. her gün kullanasım geliyor.edit: imla.

Siz ne düşünüyorsunuz?