“Rimmel london lash accelerator endless maskara” için 14 yorum

 1. Şu anda Extreme Black olanını kullandığım¸ akışkan yapıya sahip ve simsiyah olan günlük kullanıma uygun bulduğum maskaradır. Uzatma ve hacim verme konusunda başarılı fakat uygulamayı yaptıktan hemen sonra biraz kuruması için beklemek gerekiyor.

 2. watsons indiminde 10 liraya düştüğünü duyar duymaz kardeşimi yollayıp aldırdım.buradaki tüm yazılanları okudum.ve hepsine katılıyorum tek tek ayırıyor dolgunluktan ziyade uzatıyor ve cidden çabuk kurumuyor.ama ben yazılmayan bir şeyi yazayım.diken gibi batıyor arkadaşlar.bunu kimse dememiş ben diyem dedim.baya huylandırıyor yani sürerken.acısa da öldürmüyor ama.bu fiyata iyi bir rimel.

 3. Kirpikleri uzatmada oldukça iyi¸ dökülme yapmayan¸ yapısı biraz sıvı ve yavaş kuruyan maskara. İnce fırçası sayesinde köşelere rahat uygulama yapılabilir. Benim gibi kocaman fırçalar yüzünden maskarayı sağa sola bulaştıranlar için de bu sorunu ortadan kaldırır. Ayrıca fırça plastik olduğundan tek tek ayırma konusunda da başarılı. Yavaş kuruması aslında buildable olmasını sağlıyor. Şöyle ki¸ tek tek ayırma konusunda başarılı ancak benim için yetmiyor bazen. İyi ayrılmadığını düşündüğüm kısımları temiz¸ eski bir maskara fırçasıyla tekrar tarıyorum hafifçe. Hızlı kuruyan maskaralarda bunu yapamıyorum. Belki yavaş kuruması iki- üç kat uygulama yapanlar için de iyi olabilir¸ ama ben tek katta bıraktığım için bu konuda kesin bir şey söyleyemem. Sadece tahmin. Bu yaptığım başka bir fırçayla tarama işlemi maskaranın tek tek ayırma konusunda başarısız olduğunu kesinlikle göstermiyor¸ tam aksine kullandıklarım arasında bunu en iyi yapanlardan. Dediğim gibi ben bazen daha doğal bir görüntü elde etmek için ekstradan böyle bir şey yapıyorum. Yaz sıcağında bile akma¸ dökülme yapmamasına rağmen kolay temizlenen bir ürün. Bu saydığım özelliklerinden ve fiyatından dolayı benim beklentilerimi en iyi karşılayan maskara oldu. Üretimden filan kaldırmazlarsa devamlı alırım gibi görünüyor. Son yapılan %50 indirimle 10 liraya ikinciyi aldım ancak şimdi bunun orijinal versiyonunu kullandığımdan açmadım. İkisi arasında kıyas yapacak olursam da fırçasından dolayı endless daha iyi benim için. İçeriklerine bakmadım ama formül olarak benziyorlar gibi geldi. O da dökülme ve akma yapmıyor. Yalniz iki versiyon da¸ maskaradan dolgunluk vermesini bekleyenleri hayal kırıklığına ugratabilir.

 4. uzunlu kısalı anlamsız şekilli (?) kirpiklerimi bir güzel adam edip toparlamış olan maskara. gerçekten güzel bir şekilde de tel tel ayırıyor kirpikleri. aylar önce almış olmama ve neredeyse her sabah kullanmama rağmen kuruma yapmadı. kalıcılığı ortadan yükseğe giderken gün sonuna doğru gözde feci şekilde kurumuş oluyor ve gözleri açıp kapatırken veya sağa sola çevirirken falan batma yapıyor. ve aman elimi süreyim¸ şöyle ufaktan kaşıyayım gözümü dediğiniz anlarda da pullana pullana göz altlarına – çevresine iniveriyor. tekrar alır mıyım konusunda şüpheli olmama rağmen bence fiyatına oranla oldukça başarılı bir ürün.

 5. simsiyah¸ uzatıyor¸ akmıyor ve dolgunlaştırıyor daha ne olsun. ama biraz yapışkan kıvamlı kurumasını beklemekte yarar var ikinci katı uygularken. yoksa kirpikleriniz yapışıyor. bundan önce max factor false lash effect kullanıyordum. tabii ki max factor daha güzel ama bu da işimi görüyor. kısaca memnun kaldığım bir üründür. almaya devam ederim 🙂

 6. fiyatına göre “efsane” denecek maskara. elimdekini bitirdikten sonra başka ürün almayı düşünmüyorum. uzatıyor¸ dolgunlaştırıyor ve de simsiyah. istediğim bu üç özelliğe fazlasıyla sahip.

 7. Şu ana kadar en çok beğendiğim maskara. Sentetik yapıya sahip fırçası ile çok rahat bir uygulama sağlanabiliyor. İnanılmaz beğeniyor¸ her makyaj uygulamamda kullanıyorum. Hayatımda bitirip yenisini aldığım ilk maskaradır. Bu Lash Accelerator serisine aşığım resmen. Fiyat & kalite & performans bence çok başarılı.

 8. Uygularken fırçası kirpik diplerimi acıtıyor zaten tek kat kullaniyorum ama çift katta düşünemiyorum bile.Kirpiklerim uzun oldugu icin maskara tercihim genelde hacım veren ya da doğal bir duruş sağlayan ürünler oluyor bu ürünü neden almişim bilmiyorum çünkü benim kirpiklerimde tek katta bile çok yapay tek tek ayrılmış garip bir görüntü oluşturdu. Uzun kirpikleri olanlara onermeyecegim bir maskara kendisi.

 9. fazla hacim vermeyen ama tek tek ayıran ve topaklanmayan bir maskara.ilk açtığımda yapısı çok sıvı geldiği için kullanmamıştım bir süre sonra yeniden denediğimde oldukça beğendim. maybelline falsies black ve loreal’den çok sayıda maskara kullandım ama onlara göre akma problemi daha az ve daha uzun süre topaklanma yapmadan kullandım.şu sıralar kahverengi max factor clump defy false lash effect kullanıyorum ve bunu biraz daha başarılı buldum.yine de siyah maskara kullanmak istediğimde tercih ettiğim maskaram:))

 10. Bugüne kadar kullandığım ve şans verdiğim tüm ünlü maskaralardan sonra yine çaresizce bu maskaraya dönüyorum. Kirpikleri tek tek ayırıyor ve ikinci katı uygularsanız hacim de veriyor¸ benim gibi ıslak maskara sevenler için mükemmel çünkü aylarca kullansanız da kolay kolay kurumuyor. Extra black (siyah ambalajlı) olanına çok bayılmıyorum ama orjinali olan sarı ambalajlı maskara gerçekten favori maskaram. Gün içinde özellikle alt kirpiklere sürdüyseniz biraz akma yapabiliyor ancak benim gözümde tüm rimeller aktığı için çok objektif yorumlayamıyorum bu akma olayını. Sonuç olarak¸ uygun fiyatlı maskaralar arasında kesinlikle ve kesinlikle denenmesi gereken bir maskara.

 11. İndirimden 12 tl’ye aldığım ve çok çok beğendiğim maskara. Bol hacimli kirpikler isteyenler için yetersiz gelebilir ama tek tek ayrılmış upuzun kirpikler isteyenler için çok iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum. Günlük kullanım için favorim.

 12. Uzun araştırmalar sonucu çok büyük umutlarla almıştım ama eve gelince hüsrana uğradım. Sudan daha akışkandı nerdeyse. Sürmemle göz altlarıma akması arasında 6¸ max 7 sn vardı. Üzüldüm. Yıkıldım. Ve uzun süre kendisine dokunmadım. Geçenlerde elime geçti¸ 1 şans daha vereyim dedim ve o da ne?! Yapısı biraz katılaşmış ve harika bir rimel olmuş. Kirpiklerim upuzun ve simsiyahtı. Biraz kıvırdı da. Benden tam not aldı. Yeni alıp memnun kalmadıysanız ona 2-3 ay zaman verin

 13. bugün aldığım ama hiç anlaşamadığım rimeldir kendisi. kirpiklerim sık¸ kıvrık ve normal boyutta diyebilirim ama 7-8 tel kirpiğim varmış gibi gösterdi. hiç hoşuma gitmedi. daha cılız kirpikler için daha iyi sonuçlar vereceğini düşünüyorum. en güzel yanı tek tek ayırması ama. belki hacim veren bir maskara ile birlikte kullanılabilir.takasa koydum¸ isteyen olursa verebilirim çünkü sadece bir kez denedim.

Siz ne düşünüyorsunuz?