“Rimmel london brow this way kaş maskarası” için 57 yorum

 1. Herhangi bir ürünle karşılaştıramam¸ bunun dışında kaş maskarası kullanmadım ama kaş ürünlerinden en doğal bir şekilde renk verip¸ belirginleştireni bu tarz ürünler. Fırçası çok büyük ve çok fazla ürün geliyor¸ 5-6 kere fazlasını almam gerekiyor fırçadan. Sabitlemesi de pek iyi değil. Ama sırf o verdiği doğal görünümden ötürü favorim kendileri.

 2. anneler günü indirimi dolayısıyla bugün watsonstan 001 blonde (gördüğüm kadarıyla en açık rengiydi) tonunu edindiğim kaş maskarası. İlk izlenim olarak olduça beğendim. Sıvı bir yapısı var ve kaslara ilk sürüldüğünde oldukça ıslak bir his bırakıyor. Boyaması süper. Benim kaş rengimle neredeyse birebir uydu. 001 blonde olan rengi açık bir kahverengi¸ yani sarı falan değil. Beyaz tenli açık saçlılara çok iyi uyabilecek bir renk. Fırçası biraz kalın geldi¸ uygularken kaşımın dış tarafına da taştı. Belki elim alışınca daha pratik uygulama yöntemleri bulurum . 7 veya 8 lira gibi bir fiyta aldım. Hazır indirim varken¸ yarın gidip bir tane de stoklayacağım. Rengini okadar çok beğendim.

 3. biraz ıslak bir yapısı olduğu için fazla kaçırıp abartı¸ çok koyu(en azından dark brown renginde) ve yapışmış kaşlara sahip olabilme ihtimaliniz var bunun içim mümkün olduğunca ürünü sıyırıp firçaya biraz üflerseniz bu sorun ortadan kalkacaktır

 4. çok çok memnun olduğum ürün. fırçasına aşırı derece almazsanız çok doğal duruyor. akma kokma birikme taşma yapmıyor. hemen bitmiyor. hatta kaşınızı ovuştursanız bile bulanma yapmıyor. kolay temizleniyor. sür çık ve varlığını unut diyebilirim. 10 üzerinden 10 benim için.

 5. blonde rengini kullandığım kaş maskarası.ilk aldığım sıra rengi en açık olmasına rağmen biraz koyu duruyordu “almasamıydım acaba len”diye düşünmedim değil. zamanla elim alıştığından az az doğal bitişli sonucu alacak şekilde kullanmayı öğrendim¸önce kaşları tarayıp fırçayı iyice sıyırıyorum hafif hafif yukarı doğru uyguluyorum zira fazla ıslak ıslak his bırakıyor o haliyle bile beş dakika falan sonra kuruyup doğala dönüyor ve tüm gün problem yaşamadan kalıyor.şuan hayat kurtarıcım nasıl seviyorum belli değil

 6. İki haftadır dark brown rengini kullandığım kaş maskarası. Kendisi kaşlarımı bariz şekilde döktü. Dün akşam makyajımı çıkarırken de pamuk üzerinde sayıca hatrı sayılır miktarda kaş tellerimi görünce çöpe attım. Dün akşam dikkatlice incelediğimde sol kaşımda boşluk oluştuğunu gördüm. Sanırım benefite geri döneceğim.

  1
  1
 7. fırçası kaş boyamak için fazla kalın olan renkli kaş maskarası. orta kalınlıktaki kaşlarımı doldururken ne kadar dikkat etsemde bulaşma yapıyor. iki tüp kullandım bana denk gelenlermi sorunluydu bilmiyorum ama ikiside kaş dibinde topaklanma yapıyordu. ayrıca renk skalasıda geniş değil sadece üç tonu var bu da kaş renginize uygun rengi bulmanızı zorlaştırıyor.

 8. fırçası büyük olmasına karşın iyi bir ürün. ilk önce sanki kaşınızın rengini açar gibi yapıyor ( benim kaşlarım kestane gibi¸ en koyu renginde bu oluyor)¸ daha sonra rengi normalleşiyor. sabitleme durumu da iyi gibi.

 9. birkaç girdide kaş döktüğünü okuduktan sonra en açık rengini daha hiç kullanmadan zamanında çöpe attığımdır.

 10. Uygun fiyatlı¸ kullanışlı son derece doğal duran kaş maskarası. Üç tonu var dark Brown ve blonde olan küllü renkler medium ton biraz kızıllık içeriyor. Ben blonde olanı koyu kahve kaşlarının rengini açmak için kullanıyorum. Gayet de başarılı. Dark brown ise boşlukları kapatılmış doğal taranmış kaşlar veriyor. Evet fırçası biraz büyük ama dikkatli kullanırsanız sorun olmuyor. Ben bayıldım bu ürüne.

 11. Bendeki blonde rengi ve saçlarım biraz sarı olduğu için kaşlarımında rengini biraz açıyor ve tam uyuyor bence öyle sarı bir rengi yok. Ve yapısı çok güzel. Kaşlarımı biraz döktüğünü düşündüğüm için kaş kalemi kullanmak istemiyordum ve böyle bir ürün arıyordum. Bence kesinlikle kaş kalemi gibi renk veriyor rengi bayağı yoğun. Hatta bazen çok fazla geliyor ama ben bu ürünü şöyle kullanıyorum ve çok memnunum¸ Öncelikle kaşlarımı biten bir rimelimin yıkadığım fırçasıyla tarıyorum. Sonra brow this way kaş maskaramdan alıp fazla ürünü atıyorum ve az bir ürün kalmasını sağlıyorum. Sürdükten sonra kesinlikle kaş fırçamla kaşlarımı tekrar tarıyorum ve bence bu çok daha doğal durmasını sağlıyor.

 12. Watsons’da açık rengini denemiştim. Ancak çok yapay buldum. Kahverengi rimel sürsem böyle dururdu herhalde. Kaş kalemi kadar kullanışlı değil. Boşlukları doldurmuyor. Yalnızca olan kaşlara pötürcük ekliyor.

 13. 002 medium brown rengini yaklaşık 1 aydır kullandığım kaş maskarasıdır.esmer olmama rağmen 3 numaralı rengi bende baya simsiyah durduğu için orta kahveyi aldım. kaşlarımda çok fazla boşluk yok¸ sadece bir tık daha belirgin dursun diye kullanıyorum. çok fazla bir doldurma işlemi yaptığı söylenemez. ki aradığım tam da buydu.kaşların başlangıcına uygulanınca çok yapay duruyor ancak¸ geri kalanında sabitlemesi ve renk vermesi güzel.hafif hafif uygularsanız kuruduktan sonra boyamışsınız gibi durmuyor.ancak kaşlarınızda çok fazla boşluk varsa ve kalemle/farla doldurmaya alışıksanız pek sevmeyebilirsniz. son olarak rengi nasılsa olur diye ezbere almayın¸ kesinlikle deneyin.

 14. kendisi ilk kullandığım renkli kaş masakarsıdır ve hala severek kullanırım.daha pahalısına ihtiyaç duymadım bu ürün işimi görüyor.yapısı ve kaşlarımda doal durması güzel

 15. ortalama özellikte bir renkli kaş maskarası.öncelikle çok uygun bir fiyatı olduğunu söylemeliyim¸ 15 lirayı geçmiyor.renk skalası geniş olmamakla birlikte çoğu kişi kendi kaşlarına uygun rengi bulamayabilir. dolayısıyla önce bir denemenizi tavsiye ederim. onun dışında ürünün üç rengi de oldukça küllü ve kaşlarda doğal duran renkler.fırçasının çok kalın olduğunu düşünüyorum. çok ince kaşlı biri olmadığım halde ne kadar dikkatli sürsem de bulaştırıyorum bir şekilde. fırçası hiç kullanışlı değil.kaşları sabitleme özelliğine gelecek olursam da¸ çok başarılı bulmadım. 3-4 saat kaşlarımı hiç oynamamak üzere sabitliyor fakat 4 saatten sonra benim düşük kaşlarım eski haline dönüyor.indirimde denk gelinirse alınabilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum ama onun dışında normal fiyatı için mükemmel bir performansı olduğunu düşünmüyorum. sadece ortalama bir ürün.

 16. kaş döken kaş maskarası. bendeki rengi blonde. kaşlarımın rengini biraz kırarak yüzüme daha uygun hale getiriyor. çok güzel doldurup doğal ve hoş bir görüntü yaratıyor. sabitlemesi başarısız. kaş döktüğünden ayda yılda bir kullanıyorum duruşu çok hoş diye. sanırım en risksiz ürün kaş farı.

 17. Ben çok severek kullanıyorum. Makyajmıdedin Ayşegül’de şey demişti¸ bana mac’i unutturdu. Bence cok güzel renk vermesi falan tam sür çık. Gün boyu sabit kalıyor mu ondan emin Değilim ama ilk sürdüğümde kaşlarımın birbirine yapıştığını hissediyorum

 18. kaşlarımı koyu renk kaş farıyla doldurduktan sonra üzerine bu kaş maskarasının açık rengini kullanıp sabitliyorum. önce rengi çok açıkmış gibi görünüyor ama kuruduktan sonra o görüntü kayboluyor. sabitlemesi orta seviye. ama burada yazılanlara katılıyorum – kesinlikle kaş döken bir ürün. özellikle dökülenler ön kısımlardan olursa çok kötü oluyor. drugstore kaş maskarası alacaklar bir de essence’in yeni çıkan maskaralarına baksınlar – denesinler¸ öyle alsınlar. ben bir de clinique’in kaş maskarasını denedim. fırça olarak rimmel’den daha başarılı ama o da kaşlarımı döküyor maalesef 🙁

 19. gerçekten pratik bir ürün fakat ben renk çeşitliliği ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. saçı başı kara bir insanım. kaşlarımın rengi saçlarımdan da koyudur ve siyahtır. mantıken ben de önce bu ürünün en koyu rengi olan 03’ü almıştım. fakat o kadar garip bir görüntü oldu ki tüm kaşlarımı kalemle kendim çizmiş gibi yapay göründüm.Kaşlarım baş kısmında çok boşluk vardır geri kalan kısmı ile ilgili bir şikayetim yok. neyse bu olaydan sonra içim yana yana gidip bir de 02sini aldım¸ fakat aynı yapay görüntü yine karşıma çıktı. o da bir tuhaf renk aldı.başka kimsenin başına bu renk uyumsuzluğu geldi mi bilmiyorum ama yapay görüntüsü yüzünden elimde patlayan ürünler oldu.

 20. (bkz: makyajmıdedin ) ayşegül’ün övünmeleriyle aldığım kaş maskarası. mac’in kaş jeline annem el koyduğu için indirimden kendisini satın aldım. 3 kere kullanmama rağmen direk etkisini gösterdi sağolsun. kaşlarımın içlerinde 4-5 tane sivilce çıktı. hayatımda ilk defa bir ürün bana sivilce yaptı. kim bilir içinde ne var bunun. şimdi kullanmaya devam mı etmeli yoksa çöpe mi atmalı kararsızım.

 21. fırçasının aşırı tombul ve büyük olması ile uygularken her yere bulaşan maskara. insanı çileden çıkartır. seviyor muyum peki bunlara rağmen? evet seviyorum ama o fırça bi küçülsün artık sayın rimmel london.

 22. Daha önceleri Wet’n Wild ve Flormar markalarına ait saydam jelleri kullanmıştım. Rimmel London’ın bu renkli kaş sabitleyicisini kullanmadan evvel biraz tedirgin olduğumu itiraf etmem gerek.Yapmacık¸ dövmemsi ya da pala kaşlardan hoşlanmıyorum elbet. Bu ürünün de renkli olması¸ kaşlarımı sabitlerken renk verecek olması beni her ne kadar endişelendirse de sonucun böyle olmadığını görünce kocaman bir oh çektim.

 23. blonde rengi kaş rengime neredeyse bire bir uyum sağlayan¸ bu yönüyle oldukça memnun kaldığım kaş jeli. kalem ya da farla kaş doldurmak ifademi sertleştiriyor gibime geliyordu¸ ayrıca nemli bir iklimde yaşadığım için gün sonunda baz da kullansam akma yapıyordu bu ürünler. brow this way ilk renkli kaş jeli deneyimim¸ kalıcılığından¸ kaşlarıma verdiği görüntüden ve kullanma kolaylığından oldukça memnunum.

 24. Önceden kaşlarınızdaki boşlukları doldurmanız gerekiyor zira kaş maskarası var olan kaşlarınızı boyuyor. Dikkatli kullanıldığı takdirde cok doğal bir duruşu var¸ fiyatına göre gayet başarılı bir ürün..

 25. essence make me brow kaş maskaramın bitmesiyle aldığım ve bir süredir kullandığım renkli kaş maskarası. renk seçenekleri fazla değil ama 02 numarası benim açık kahve kaşlarımla uyumlu oldu diyebilirim. çok kalın kaşlarınız yoksa maskaranın ucundaki ürünü sıyırarak kullanmanız daha iyi olacaktır¸ diğer türlü her yere bulaşıyor çünkü.ayrıca kaşların arasındaki boşlukları doldurmak gibi bir vaadi yok¸ sadece var olan kaşları boyuyor. bu yüzden ben bu ürünü sadece günlük makyajımda¸ daha doğal bir görüntü istediğim zamanlarda kullanıyorum ve memnunum kendisinden.

 26. Neden inatla indirimlerde dipnot olarak “brow this way kaş maskarası hariç” yazıldığını anlayamadığım ürün. Onlar bu inattan vazgeçtiği gün gidip alıcam

 27. fırçası kaşlarıma çok büyük gelen ürün.bu sebeple çoğu zaman uygularken bulaştırıyorum. ayrıca gün içinde biraz da dökülme yapıyor.fırçada çok rahat bir kontrol sağlayamadığım için istediğim yoğunlukta uygulayamıyorum ama kalıcılığından memnunum. kaşlarım koyu renk ve ürünün en koyu rengini kullanıyorum. tek başına kullandığımda boşlukları doldurup istediğim rengi veremiyor¸ dolayısıyla sabitleyici olarak kullanıyorum¸ kullanmadan önce mutlaka kaş farı veya kalemiyle kaşlardaki boşlukların doldurulması gerek.

 28. 2 aydır kullandığım ilk ve tek kaş maskaram. ben bu ürünü fırçasının büyüklüğü yüzünden çok sevemedim açıkçası. kaşlarım ne ince ne de çok kalın ama bunu her sürdüğümde kaşımın dışında kalan yerlere mutlaka bulaşıyor. zaten en koyu rengini kullandığım için silince bile kötü görünebiliyor. kaşta kalıcılığı iyi olsa da¸ doldurmayı güzel yapsa da idare eder bir ürün benim için.

 29. Fırçası çok büyük neredeyse rimel fırçası kadar olan kaş ürünü. Onun dışında kasları pratik bir şekilde doldurması ve kalicigi gayet güzel. Az ürün alarak daha doğal doldurmakta mümkün.

 30. Kaşları güzel gösterse de boya kuruduktan sonra pütür pütür dökülüyor.çözüm olarak uygulama sonrası kaşlarımın üstüne kağıt peçeteyi yapıştırıp çekiyorum.fazlalığı aldığı için sıkıntı olmuyor.

 31. Dün watsons indirimleri ile birlikte aldığım renkli kaş fırçası. Daha önce revlon’ u kullanmıştım¸ fırçası küçük olmasına rağmen fırçada toplanıp kötü sürümü ile beni çileden çıkartmıştı. Bu ürünü bugün kullandım. İlk etapta fırçasının boyutu beni ürkütse de uygun tutuşla başarılı bir sürülme sağlıyor. Beğendim¸ tavsiye ederim.

 32. kullanım olarak oldukça işlevsel bir ürün bence. jelin yoğunluğu ve fırçanın sürümü gayet hoş lakin renk skalası yetersiz bence en açık rengini kullandım kuruduktan sonra küllü bir görüntü veriyor.bana oldukça koyu kaldı.

 33. bu kaş maskarasını ne zaman kullansam kaşlarımı döküyor. bu nedenle iyi olduğunu düşünemeyeceğim bir ürün.

 34. kaşlarını doğal ve belirgin göstermek isteyenler için iyi bir alternatif. Bir kaç küçük dokunuşla kaşlarınızı belirginleştiriyor¸ akma ve bulaşma yapmıyor. eger kaşlarınızda fazlaca boşluklar varsa önce boşlukları toz yada kalem bir ürünle doldurup sonra bu kaş maskarasını geçerseniz daha düzgün bir sonuç alabilirsiniz. sonucun ne kadar yogun olmasını isteseniz o kadar çok defa geçmeniz gerkecek üzerinden

 35. ben bunu kaşlarımı doldurmak için değil de dolgun göstersin bir de sabitlesin şekilli dursun diye aldım. beklenti buysa evet karşılıyor ama o koca fırçayla sürerken baya dikkat etmek lazım.

 36. Fırçası çok korkunçlu¸ direkt küçük emrah yapma potansiyeli var. Rengini iyi seçmek gerekiyor. Çok sıvı¸ fırçaya çok ürün geliyor ve heryere bulaşıyor. Beceremedim diye ürüne bok atmak istemiyorum ama Allah aşkına biraz daha küçük fırça yapaydiniz ölür müydünüz¸ ben de ürünü fircadan kaş doldurmak için kullandigim açılı eyeliner fircasina alıp öyle uyguluyorum. Doğal görünüp dolduruyor ozaman.

 37. Ben bunun en açık rengini kullanmıştım gecen aylarda.Şimdi fırçası cok büyük denmis evet ama bana problem olmadı kaşlarim da kalın zaten. Islak bi yapısı var bi bes dakikaya kuruyana kadar o da sıkıntı değil.Renk de guzel oturdu Ama bence bu ürün Kaş sabitlemede yetersiz.yani benim yere bakan kaslarim bi saat sonra yine ağlak bi hal alcaksa n’eyleyim o maskarayi.Bu sebeple Bir daha almayi dusunmeyecegim ürün.

 38. Fırçası benim kalın sayılan kaşıma bile büyük gelen maskara. Kaşım uzun ve oldukça seyrek yapida. Bu nedenle sabitlemeye ihtiyac duyuyorum. Sagolsun bu maskara da sertlestirmeden ve dogal durarak gorevini yapiyor. Doldurma gibi bi olayi yok. Sayesinde kaşlarıma iltifat almayi becerebildigim icin pek severim kendisini 🙂 ama su fircayi degistirin nolurrr

 39. ben bunu aldım. ama ne akıla hizmet aldım bilmiyorum. blonde rengi bendeki benim saçlarım kumral ama yazın çok açılıyor açık kumral uçları sarı sarı oluyor ve kaş rengimde kahverengi tabi sırıtıyor saçımı boyatmıyorum bu arada. kendiliğinden kaş rengim daha koyu. bende bu görüntüyü nasıl düzeltirim diye düşündüm boya baktım ama o tarz bir şey istemiyordum. bende yazın geçiçi bir süre bunu kullanırım diye düşündüm bunu kullanan çoğu kişi blonde renginin koyu oldugunu kumralların da kullanabileceğini söylemişti. bende aldım ama berbat gerçekten leke leke duruyor bir de indirimsiz aldım içim yandı. zaten rimmel london’ın ten rengi göz kalemi de felaket bir tek rujları güzel bence. hiç sevemedim bitsin bile diye kullanamıyorum elimde olan tek kaş jeli ama beni kaş jellerinden soğuttu.pigmentasyonunu düzgün veremiyor bir yerde çok bir yerde az oluyor. ve fırçası çok büyük…

 40. Kendisinden ve sevenlerinden çokça özür diliyorum. Sonunda doğru kullanım yöntemini buldum ve mutluluktan uçuyorum. Doğru kullanım şekli benim için sadece ucunu kullanmak. Bir dk içinde iki kasımı dopdogal ve çok güzel doldurup şekilli kalmasını sağlıyorum. Tüm gün bozulmuyor. Hastasıyım artık kendisi olmadan hiçbir makyaj yapamam artık.

 41. kendisini tek seven benim sanırım belki de başka kaş rimeli denemediğim için olabilir tabi ama koyu rengi kaşlarımla güzel bütünleşiyor. kaş kalemiyle hafifçe belirginleştirdiğim düşük kaşlarımı güzel sabitlediğini düşünüyorum.

 42. daha küçük bir fırça aparatı ile yenilenerek yeniden piyasaya sürülse firmaya köşeyi döndürtecek kaş ürünü. en açık rengini severek kullanıyorum. fırçanın büyüklüğü sebebiyle sürülme aşamasında bulaşmalar yapabiliyor¸ ancak sabitlendiği zaman bende gün içinde akma yapmıyor .

 43. Kendisini bittikçe yeniden alıyorum. Oldukça başarılı. Kalıcılığından emin değilim ama benim makyajlı olduğum 5-6 saat için bana yetiyor. Bazen spora gitmek durumunda kalıyorum. Terleyince akmıyor. Zaten kalem yerine tercih etme sebebim bu. Kaşlarım çok ince olmadığı için fırçasıyla da aram iyi. Ben kaşlarımı önce bununla tarayıp renklendiriyorum. Daha sonra kaş tarağımla tarıyorum. Sonuç mükemmel oluyor.

 44. Sarı saçlı olduğum için light rengini tercih ediyorum fakat o bile birazcık koyu kalabiliyor. Fırçası çok geniş ve eğer kaşlarınız inceyse büyük ihtimal kaşlarınızın etrafına sürülecektir. sabitleme konusunda bence fiyatına göre başarılı.

 45. indirimden 9 lira gibi makul bir fiyata medium brown rengini alıp sabitlemede memnun kaldığım kaş maskarasıdır. kaş maskarası konusunda çok deneyimli olmamamın da beğenmemde etkisi olabilir diye düşünüyorum ama benzeri olan pastel eyebrow mascara’yı da denedim ve bana çok ıslak¸yapışkan bir yapısı varmış gibi geldi. brow this way ise dikkatli kullanıldığında kaşları çok güzel tarayarak sabitliyor ve gün boyu herhangi bi problem çıkarmıyor kesinlikle. he zayıf noktası şu ki¸ yukarıda da söylendiği gibi fırçasının tamamı olmasa da bence uç kısmı daha ince olabilirdi. mevcut fırçanın üçgen forma getirilerek inceltilmesi sürüş kolaylığı sağlayacağından tercih edilme oranı yükselebilir bile.

 46. Bayıldığım bir Rimmel London ürünüdür. Küllü bir renk barındırdığı için bende doğal duran düşük kaşlarımı gün boyun sabitleyen kaş maskarasıdır. Evet fırçası büyük arada küçük kazalar oluyor ama kaşın başlangıcına çok hafif değdirip geri kalan kısmı tarıyormuş gibi kullanınca gayet hoş bir görüntü verir.

 47. Fırçasının büyüklüğü dışında işini gayet güzel yapıyor fakat her kaş ürününün en koyu rengini kullanan bana en koyu rengi fazla koyu geldi ve bu sebeple yapısını sevmeme rağmen kullanamıyorum.

 48. Yaklaşık bir yıldır her gün kullandığım kaş maskarası. Bendeki medium brown rengi. Fırçası dışında çok seviyorum. Kaşlarımı güzel sabitliyor ve doldurmama gerek kalmadan kaşlarımı daha dolgun göstermemi sağlıyor.

 49. İnternette hakkında zibilyon tane iyi yorum okuyorsunuz. Ancak ya ben bu ürünü kullanmayı başaramadım ya da yorumlar doğru değil. Çünkü fırçası çok kötü ve aşırı sıvı¸ ıslak.

 50. Ben bu ürünü severek kullanıyorum. Bence güzel tutuyor kaşlarımı ¸ evet biraz fazla ıslak ben onu fazlasını peçeteye hafif alarak çözüyorum. Kaşlarım gür ¸ kalın sadece nizami dursunlar diye kullanıyorum.belki de bu sebepten memnunumdur.

 51. Memnun olan güzel günlerde kullansında henüz almayan merak eden varsa bence bu kaş maskarasının inanılmaz kontrolü zor ve en ufak bir su ile yüze dağılıyor. Bir gün kuaförde saçımı boyatırken yıkama aşamasında epey zorluk çıkartmıştı. Özellikle ince kaşlarınız varsa tavsiye etmem.

 52. rengi benim için uygun olmasına ve büyük umutlarla almama rağmen kullanamadım. Yapısı¸ fırçaya çok fazla ürün gelmesi ve fırçasının büyük olması sebebi ile kontrolü sağlayıp kullanamadım bir türlü…

 53. 2.sini kullandığım başarılı bulduğum kaş maskarası bunun nedeni kaş rengime çok uyumlu olması kullanımının pratik ve doğal sonuç vermesi. instagram makyaj videolarındaki mükemmel kaşları bununla yaratamazsınız ancak boşluklara oldukça doğal bir şekilde doluyor ve yukarı doğru kaşı sabitliyor. en önemlisi de rengi mac deki renklerin hepsi kaşlarımı çok koyu hale getirdi bu da istemediğim bir görüntüydü pastelin kaş rimeli fırçası çok küçük ve yapısı akışkan geldi bu nedenle brow this way i başarılı buldum fiyat/ kalite olarak alınabilir bir ürün ama bence tester larından rengi mutlaka test edilmeli.

Siz ne düşünüyorsunuz?