“Rimmel london apocalips likit ruj” için 30 yorum

 1. luna rengine sahip olduğum fakat sürdüğüm an dudak çizgilerine dolması ve kokusu yüzünden çok tercih etmediğim bir ürün. Normalde kozmetiklerin kokusuna dikkat etmem ve önemsemem fakat bu çok ağır sözlük! İlk açtığımda ‘ bu ne la? ‘ gibi bir tepki vermiştim. Hafif dokunuşlarla parmakla dağıtarak uyguladığım zaman güzel olabiliyor. Yaz için uygun bir renk fakat dişlerimi malesef olduğundan sarı gösteriyor. Başka rengini almayı kesinlikle düşünmüyorum.

 2. Kokusu yüzünden kullanamıyorum kusura bakmayın aklıma geldiği anda midem bulanıyor ama gerçekten yapısı güzel ve kalıcı.

 3. Nude rengine sahip olduğum kokusundan ziyade yapısına gıcık olduğum ürün. Aslında rengi gerçekten güzel fakat bıraktığı ıslaklık kesinlikle geçmiyor¸ sürdükten yarım saat sonra bile (tabi eğer kalırsa) sağa sola bulaşıyor. Bir çantamın içerisinde kullanılmadan eskimekte kendisi.

 4. renk skalası az gibi geliyor bana bendeki rengi rosetto.yarım saat sonra çıkıyor sanki durmuyor dudağımda.sevdim mi sevdim ama beklentim daha büyüktü açıkçası kullananların güzel yorumlarını okuyarak almıştım.idare eder seviyede bir rujdur kendisi bana göre çok bir beklenti içine girmeyin.

 5. bir tek bana mı kalitesiz¸ vıcık vıcık¸ adeta bir 9 yaşında kız çocuğu oyuncağı gibi geliyor diye merak ettiren bir likit rujdur.

 6. bu rujları beğeniyorum aslında ama yani ruj dediğin biraz güzel kokacak¸ tadı azıcık güzel olacak kardeşim ya.

 7. stellar 501 rengini çok severek kullandığım rujdur kendisi. ancak öyle haydi bakalım diye süremiyorum. aplikatörle hafifçe sürüp parmağımla dağıttığımda (çünkü çok yoğun) doğal ve tatlı bir renk veriyor¸ sonra boyalı parmaklarla biraz da yanaklaraaaa… işte şimdi cicişyüm!

 8. Bir rujda en katlanamadığım özellik olan ‘rujun dudak içinden yok olarak¸ parça parça çıkması’ bu rujlarda mevcut. Sürdükten 2 saat bile geçmeden¸ bildiğiniz dudak içimde hiç bir ruj kalıntısı olmuyor (Bir şey yiyip içmememe rağmen). 2 farklı rengini denedim¸ ikisinde de aynı sonuç.

 9. Aşırı kötü kokuya sahip likit ruj. Kokusundan nefret ettiğim için bir kenarda öylece duruyor. Birkaç kez filan kullanabilmişimdir. Üstelik kalıcı değil ve geçerken dudağın bazı kısımlarında rengini bırakarak¸ yama yama ve çirkin bir görüntüye sebep oluyor. Sürümü kolay değil¸ çabucak sür çık özelliği yok. Mutlaka dudağın etrafını dudak kalemiyle çerçevelemek gerek.

 10. Rimmel London’ın en başarısız ruj serisi.Öncelikle kokusu çok kötü¸ yani o koku burnunuza geldiği an dudaklarınıza sürmekte endişe ediyorsunuz açıkçası.Yapısı yapış yapış¸ yani bir rüzgarda saçlarınızın dudaklarınıza yapışması çok olası.Kalıcılığı ise çok ama çok az.

 11. Benim için en büyük sorun kurumaması¸ bu yüzden heryere bulaşıyor. Şimdiye kadar ev dışında bir kere sürme hatasına düştüm¸ ders arasında bir baktım çenemden burnuma kadar yaymışım. Oysaki renklerine bayılıyorum. Hele bordosu ne güzel bir tondur. Yeni çıkan mat seriden de aldım¸ onlarda aynı.

 12. Yorumları okuyunca bu rujları bir ben mi seviyorum sorusunu aklıma düşürmüştür. 4-5 rengini bayıla bayıla kullanıyorum¸ evet çok kalıcı değil ama renkleri inanılmaz güzel. Özellikle big bang’e deli oluyorum¸ luna’yı da çok severek kullanıyorum. Genelde sevilmiyormuş demek.

 13. nadir bulunan sevenlerinden biri olduğum rujdur. öyle “ölüp bitiyorum” diyemem ama gayet kullanıyorum ben bu likit rujları. sanırım 6 rengi var bende. ürün çokluğundan sırası seyrek geliyor yalan söylemeyeyim “çok sık kullanıyorum” diye ama kullandığımda da her hangi bir rahatsızlık yaşamıyorum.yalnız kurtpatisi ‘nin yöntemini beğendim¸ deneyeceğim.

 14. güzel renklere sahip bir seri olmasına rağmen aşırı akışkan yapısı nedeniyle dudakta kaldığı sürece geçmeyen ve hoş olmayan bir ıslaklık hissi vermesi¸ bu da yetmezmiş gibi oldukça baskın ve hoş olmayan bir aromaya sahip olması nedenleriyle olumsuz yönlerinin çokluğundan sebep kullanışsız damgasını hakeden bir likit ruj.. bunu ne zaman sürsem aklım dudaklarımda kalıyor¸ aktı mı¸ taştı mı¸ renk dalgalanması mı yaptı diye ha bire kontrol etme ihtiyacı duyuyorum. sevemedim gitti.bende sadece celestial rengi var bu arada. bahsettiğim yönlerden sorun yaşamasaydım başka renklerini de beğenmiştim halbuki…

 15. bende big bang ve eclipse renkleri olan leş gibi koktukları ve yapış yapış oldukları için kırk yılda bir kullandığım likit rujlar. tek artıları renkleri sanırım: big bang şahane bir kırmızı¸ eclipse ise mor-umsu bir bordo.

 16. likit ruj sevmiyor olmama rağmen asla yapış yapış his vermeyen dudakta güzel duran sürümü kolay bir ürün.

 17. İlk kullandığımda o nasıl pigmentasyon dediğim¸ sonrasında likit ruj sevmeyen bana bile likit rujlar aldıran¸ rimmel london markasının kate moss serisinden sonra ikinci favorim olan serisi.

 18. Rimmel london sever biri olarak hayal kırıklığıdır benim için. Şeftali tonlarına bayıldığım için luna rengini almıştım. pigmenti rimmel rujlarının çoğunda olduğu gibi çok başarılı fakat yapısı gerçekten kötü.Dudaklarımda birikme yapıyor ve kalıcılık konusunda oldukça zayıf. zar zor kullanmaya devam ediyorum arada allık olarak kullanıyorum bir daha almayacağım ürünler arasında.

 19. eclipse ve nude eclipse renkleri var bende. sürmek işkence gibi¸ kokusu berbat¸ üstelik bir de yapış yapış bu ruj. eclipse güzel renk olsa da nude eclipse sürünce ölü gibi gösteren bir renk. kısacası kimse almasa keşke ve bu rujlar satıştan kaldırılsa.

 20. watsons indirminde 2 lira gibi komik bi rakama almıştım. Hatta bunu gören kasiyerde koşarak almaya gitti. Kokusu beni rahatsız etmiyor ama dişlere bulaşıyor.

 21. daha dün alıp çok beğendiğim ruj.hep aklımdaydı almak ama hiç sıra gelmemişti bu ruja.dün watsonsta alışveriş yaparken şöyle bir bakayım dedim ve rastgele bir renk aldım çıktım.eve gelince dudağımda denedim hatta.çok beğendim.bendeki 206 atomic rose.sonradan fark ettim bendeki velvet matte’mış.hiç bulaşmadı hatta 3 saat kaldı dudağımda.

 22. rimmel’in en sevdiğim renklere sahip likit rujları. kokuları felaket – felaket!!! ama sürdükten 2-3 dakika sonra ya kayboluyor ya da insan kokusunu artık hissetmiyor. dudaktaki duruşları harika. pigmentasyonları gayet iyi. ama kalıcılıkları da bir o kadar kötü 🙁

 23. bana kokuları o kadar itici gelmiyor.(tamam vurmayın) Burdaki yorumlarda sanki tahammül edilemeyecek derece iğrenç kokan bir ürünmüş gibi lanse edilmiş ama biraz abartmıyor musunuz hanımlar?

 24. Bende bu rujların fuşya rengi vardı¸ hiç kullanmadım ama çok kötü koktuğu için¸ sınıfta kaldı benim için.

 25. Celestial ve luna renkleri bende mevcut yapısı ve pigmentasyonı gayet güzel .kokusu evet itici ama cok da sorun etmiyorum

 26. 401 aurora rengi en sevdiğimdir. tatlı pembe-turuncu karışımı canlı bir likit rujdur. çok yoğun yapılı olduğundan az sürüp¸ parmaklarımla dağıtmayı tercih ediyorum çoğunlukla. Böylece ruj dudak ile bütünleşiyor ve çizgilenme sorunu olmuyor.

 27. bloglardan görüp koşa koşa aldığım ama pek bana göre olmayan likit ruj. bloglarda her gördüğümü alma konusunda bana ders olmuştur.aurora renk olarak çok güzel ama tazelediğimde bir süre sonra pul pul oluyor.nude eclipse dudağımda çizgi çizgi durdu. bütünleştirmek için bir kat daha sürünce bu sefer çok kalın oldu.kokularına gelecek olursam normalde çok etkilenmedim ama güzel de değil yani.

Siz ne düşünüyorsunuz?