“Rimmel london 60 seconds oje” için 26 yorum

 1. mind the gap¸ victoria isimli ojesiyle sonunda ten rengime yakışan açık mavi tonu bulmamı sağlamış olan oje. içim açılıyor baktıkça. gerçekten hızlı kuruyor¸ ama bırakın tek katı¸ iki kat bile her zaman yeterli gelmiyor. bir de çok hassas maşallah¸ ilk günün akşamı bile ufak ufak soyulmalar olabiliyor¸ koruyucu kat ile kullanmak gerekiyor dayanıklılığını arttırmak için.

 2. Rimmel ojelerin tümüne neredeyse bayılıyorum. Hızlı kutuyan oje serisi de muhteşem. Hele rapid ruby rengi koyu kırmızı ojesi deniz havuz banamısın demez sürüldüğü gibi kalır tırnaklarda .

 3. iki müthiş özelliği var¸ heskesin söylediği gibi 60 saniye olmasa da baya hızlı kuruyor. flormar’ın klasik ojelerinden çektiklerimden sonra ilaç gibi geldi. ikincisi de fırçası kalın ve yayvan. tek hamlede düzgünce ojeyi sürebiliyorsunuz. benim gibi sürekli taşırıp bulaştıranlar için harika. renklerini de seviyorum fakat renkten renge ojenin yapısı değişiyor. rita ora serisinden aldığım beyaz ojeyi kullanamıyorum mesela¸ acayip dalgalar bırakıyor tırnakta. biri açık pembe biri bir ton daha koyu olan iki oje arasında bile fark var. koyu olan harikayken açık renk olan kururken minik kabarcıklar oluşturuyor.

 4. Rapid ruby rengi gerçekten çok hoş¸ koyu kırmızı¸ bordo bir renk. Fırçası çok güzel sürümü oldukça kolaylaştırıyor. Oldukça pigmentli olmasına rağmen ben iki kat uygulamayı seviyorum. Ama üzerine top coat uygularken tamamen kurumuş olmasına rağmen fırçayı boyuyor¸ oje çözülüyor gibi oluyor yani. Acaba sorun ojede mi¸ top coat da mı? Neyse bu küçük bir sorun¸ fiyatına göre çok güzel mutlaka denemelisiniz

 5. Acilen oje sürüp çıkmam gereken zamanlarda kurtarıcım olan oje. İlk çıktığı zamanlarda çok az renk vardı¸ gittikçe renk skalasını genişletiyorlar ama daha çok renk olsa iyi olur. Tüm Rimmel ojelerinde olduğu gibi bir süre sonra katılaşma bunlarda da var tabi.

 6. mind the gap¸ Victoria isimli muhteşem bir mavi renge sahip rimmel london oje serisi. bu renk ayak parmaklarında da şahane duruyor.

 7. fırçası geniş ve ince gayet güzel¸ renk skalası çok başarılı istediğim bir çok rengi buldum¸ bütün bunlara sahip bir oje için de oldukça ucuz. Bunlara rağmen kalıcılık performansından hoşlanmadım. Sürdüğüm kırmızı ojesi hemen ertesi gün Tırnak uçlarından soyulmaya başladı 🙁

 8. numarasını anımsamıyorum ama açık renk bir ürünü vardı ben de .. özellikle fırçası kullanıyorum kolaylığı sağlıyor . alışkanlıktan olacak ki yine de golden rose un oje kurutucusunu sürüyorum ben .

 9. An itibariyle 345 black cherries’ ini sürdüğüm ve rengine bayıldığım oje serisi. Çok koyu mor ve bordo karışımı bir rengi var ve gerçekten çok güzel duruyor. Benim için tek bir dezavantajı var o da fırçasının biraz fazla kalın olması. Tırnak kenarlarına sürerken zorlanıyorum.

 10. – Renk skalası çok geniş oje serisi. Rita oranın serilerinin çoğu var bende ve mutlulukla aşkla kullanıyorum.- Geniş fırçası sayesinde tek seferde sürüyorum fırçasını beğendiğim için hep bu ojeden alıyorum.- 60 saniyede kuruyor mu deseniz ince katman halinde sürdüğünüzde gayet hızlı kuruyor. Ama altında bir baz ojeniz varsa tabi ki 1 dk da kurumuyor bu süre uzuyor. Benim tek yaşadığım sıkıntı ojenin fırçada kuruyor olması. Özellikle bu içinde sim olan ojelerinde oluyor bu yüzden simli olanları almıyorum sürümü de zorlaştırıyor ayrıca.- Renkleri kadar da pigmentasyonları da çok iyi tek katta dahi rengini veriyor.- Birçok kişi ojenin soyulduğunu söylemiş kişiden kişiye göre dğeişir tabi tırnak yapısıyla da alakalı benim 2 hafta boyunca çıkmamıştı bile hem de tek kat ve koruyucusuz.

 11. 345 black cherries rengiyle adeta aşk yaşıyorum.çabuk kuruyor ve oldukça kalıcı bir yapıda. rengi muh-te-şem. favori ojem diyebilirim.mutlaka deneyin cicişler :)görsellere ekledim 🙂

 12. gerçekten çok harika bi oje yaa çok seviyorum.bi kere hiç bozulma olmuyo 3 gün dayanıyo bana.ki en nefret ettiğim şeydir ojenin uçlardan soyulması.o yüzden rahatlıkla alabilirsiniz.

 13. sanırım en sevdiğim oje serisi diyebilirim örtücülüğü¸ fırçası¸ şişede durduğu gibi olması¸ çabuk kuruması nerdeyse herşeyiyle sevdiğim oje serisi özellikle 320 rapid ruby rengi en en güzel kırmızı bence hiçbir kırmızı ojeyi tek kat sürdüğüm olmamıştı tonu da tam kan kırmızı bence bu ojelerin tek eksisi kalıcılıkları özellikle 2 ve daha fazla kat sürerseniz hemen soyumaya başlıyor ama top coat yardımıyla bunu da halledebilirsiniz fiyatı da 4 ya da 5 tl olması gerek

 14. kullandığım en dayanıksız oje. Dün iki rengini satın aldım. koyu bordo ve koyu mor olanını. bordoyu büyük bir hevesle akşam(!) sürdüm. sabahına -abartmıyorum- oje soyulmaya başlamıştı. Şuan tırnaklarımdan yarısı çıkmış. ekstra herhangi bir el işi yapmadım. derste not almak¸ kahve içmeye gitmek falan hep bu tarz işler.nasıl bu kadar dayanıksız olduğunu anlayamadım. rengi mükemmel olsa da¸ bu dayanıksızlıkla bir daha yanına yanaşmayacağım oje. ayrıca 1 dakikada falan kurumuyor. ama kuruma hızı kısa evet.

 15. Elimde 3 adet rengi bulunan oje. Kuruma hızları farklılık gösteriyor. Dayanıklılık bakımından oldukça zayıf. Normalde 2 günden fazla aynı ojeyle gezdiğim çok nadirdir¸ o yüzden kalıcılık sorunu yaşamıyorum. ama bu ojeler akşam sürmüşsem ertesi gün bazı tırnaklarımda uçlardan gitmiş oluyor. Yaptığım bi şey de yok tuhaf olan o. Rita rouge : Kuruma hızı berbat bence. İkinci katı sürdükten sonra 5 dk geçmesine rağmen ayakkabımı giyerken tırnaklarımda iz çıktı ve tırnaklarımın değdiği yerler kesikler halinde açıldı. İlk katta istediğim renk yoğunluğunu alamadım ince uyguladığım için. Ertesi sabah kalktığımda neredeyse bütün tırnaklarım uçlarından beyaz beyaz görünüyordu bazı parmaklarımın yan taraflarında hiç oje kalmamıştı. Ama rengini en sevdiğim oje bu aralarında. Günü kurtarmak adına kullanırım. Royal so and so : Kuruma hızı ince kat halinde sürülürse iyi¸ kalın uygulamada aynı başarıyı gösteremiyor. İlk katta örtücülük sağlamadı¸ çizgi çizgi oldu. İlk günün akşamı soyulma vardı.Rapid Ruby : Kuruma hızı oldukça başarılı¸ ilk katta örtücülük sağlıyor. diğer 2’sine göre daha kalıcı.

 16. Birtanecik¸ tatlıcık arkadaşım sayesinde tanıştığım ojeler. Ojede aradığım temel özellik hızlı kuruma. Çünkü o ojeyi güzelce sürüp bi yere bulaştırınca deliriyorum. Sadece bi tanesini değil hepsini silip baştan sürüyorum. Ama bu ojeler öyle mi? sürüyosun kuruyor oje dediğin böyle olur. Diğer renklerini de edinicem en yakın zamanda. Uclardan hızlı soyuluyor ama umrumda değil.

 17. Aceleyle oje sürüp dışarı çıkmak gerektiğinde hayat kurtarır. Kalın fırçasıyla kolay uygulanır¸ tek kalın katta kapatır ve hızlıca kurur. Nail art ve tek gün kullanılacak çılgın renkler için tercih edilebilir. Kalıcılığı konusunda olumsuz görüşlere katılmakla birlikte¸ ömrünü uzatmak için top coat kullanmanızı öneriyorum.

 18. dün watsons’dan edindiğim oje. genelde ojelerim pastel marka ve koyu renklerde kurutma problemi yaşıyorum.akşam sakin saatlerde sürdükten sonra 2 saat geçse bile tam anlamıyla kurumyor ve parlaklık yerine çizik çizik bir görüntü oluşuyordu.dün akşam bu ojeyi hemen denedim¸ kurudu ve yattım.şuan bir tek çizik yok gayet parlıyor.ama uçlardan silinmeleri var.

 19. kuruması ve opaklıkları nedeniyle bu seriden diğer markalara göre daha çok ojem var. ben kalıcılıklarını da beğeniyorum fakat her renge göre aynısı geçerli değil bu maalesef. belli renklerde süper kalıcılık var belli renklerde ise bir gün sonra silinmeler. mesela tırnaklarımda caramel cupcake isimli ojesi 5 gün dayandı bu da bir şey. 🙂

 20. bugün watsons 1 alana 1 bedava indiriminde rita rouge ve berries and cream bordo tonlarını edindiğim ojelerdir. rimmel london’ın nail rescue tırnak güçlendiricisi incecik ve neredeyse her gün çıt çıt kırılan tırnaklarıma iyi geldiği için düşünmeden aldım. iki renk de tırnakta çok güzel duruyor ve sürümü çok kolay. tek katta rengi veriyor olmasına rağmen berries and cream’de ikinci katı geçtim. sonradan daha berry havası vermesi için geçmemem gerektiğini anladım. kullanacaklara önerim tek katta kalıp üzerine cilalayarak kapatmaları. renk performansı çok güzel çünkü ojelerin.

 21. 3 al 2 öde ile sand and river¸rapid ruby ve gimme some of that renklerini aldım. azönce sand and river rengini sürdüm. ilk izlenimlerim örtücülüğü ilk seferde veriyor ama fırça izi yaptığı için ikinici kez sürme ihtiyacı hissediyorsunuz. yapısı yoğun. ben uzun süre gitmesini istediğim için üzerine top coat kullandım. top coat un kurutma etkisi de olduğu için çabuk kuruyor mu kuırumuyor mu test edemedim. kısacası fena değil genel olarak beğendim ama renk skalasını genişletmeli. ilgili medya: 1

 22. bende bu ojelerin ilk versiyonu vardı. yıllar yıllar yıllar önce almıştım. rimmel london o zamanlar türkiye’ye yeni gelmişti. öyle eski yani. bu eski versiyonu kesinlikle 60 saniyede kurumuyordu. hatta böyle bir 5 dakikada filan kuruyor ama yine de etkilenmiştim. malum o dönemler ojeler 25 dakikada filan kuruyordu. :))şu anki versiyon çok daha hızlı kuruyor. rimmel london ojeleri çok seviyorum ben. herhalde evde bir 20 tane rimmel london marka ojem vardır. hiç kimsenin bu ojelerden bahsetmiyor oluşuna şaşırıyorum.

 23. Dün 3 adet 1 dakikada kuruduğunu vaadeden ojelerini aldım. Benimkiler 46¸ 26¸ 16. Watsonsta 3 al 2 öde vardı bu ojeler için. Fırçası güzel¸ sürüşü hoş ama 2. Katı çıkmak durumunda kalıyorsunuz.

 24. renk skalası oldukça geniş olan ürünler topluluğudur ki bugüne kadar kullandığım en iyi tırnak ürünlerinden diyebilirim. ama bunu dememin sebebi 60 seconds olayı değil olağanüstü fırçası ve mükemmel derecedeki kat geçişi diyebilirim. fırçası ne kalın ne ince fakat sık olması sebebiyle oldukça güzel sonuçlar alıyorsunuz ve tek katı bile renk vermeye yetiyor.ikinci katta biraz kuruluk problemi yaşaıyor fakat çok gözünüze batmayacaktır. gratiste genelde 3 al 2 öde kampanyasına çok giren ürünlerden . renkleri de muhteşem . kesinlikle denenmelii

 25. Şu an arkadaşımın nışanına giderken nefretimi kazanmış olan oje serisi. Acelem var hemen süreyim dedim. 1 dakika degil yaklaşık 10 dk beklememe rağmen uçları bok gibi oldu vaktim de yok yeniden sürmeye. böyle gidiyorum. Bir de kırmızı direkt kusur belli ediyor. Nefretim sana rimmel london!

Siz ne düşünüyorsunuz?