“Revox” için 17 yorum

 1. Kullanmaya başladığımdan beri saçımda bir Kepek Dünyası açtım. Yağ döksem yağlanmayan saçımı 1¸5 günde yağlandırır hale getirdi. Şimdi bir yanım diyor ki demek ki bir değişiklik yapıyor saçımda sık dişini diğer tarafımda diyor ki mal mısın. Ayrıca feci döküyor ama internette çok okudum önce döküyormuş. Valla zaten uzamayan iki cm saçımdan da olmadan bir karar vermem lazım.

  7
  3
 2. saç şampuanını ve kremini kullanıyorum¸ kullandığım süre boyunca saçlarımın dökülmesi gerçekten azaldı ama bırakınca tabii ki etkisini yitiriyor.

 3. şu sıralar kullandığım¸ saçımda olmayan kepeği adeta seri üretime sokmuş şampuan. sorun bende mi acaba bilmiyorum ama bitene kadar kullanmayı düşünüyorum. bir de niyeyse kokusu erkek şampuanı kullanıyormuşum hissi yaşatıyor bana.edit: iki kutuyu bitirdikten sonraki gözlemlerim şöyle: 1. saçın hızlıca uzamasını gerçekten sağlıyor 2.ilk başlardaki gibi kepek sorunu kalmadıtanım: ihtiyaç duydukça kullanacağım at kuyruğu şampuanı.

 4. saçlarımı ismi gibi at kuyruğuna benzeten şampuan. resmen keçe gibi yaptı saçlarımı¸ açmam bi saat falan sürdü. ayrıca sanki dökülmeyi de arttırdı. bu da alıp iki kere kullanıp çöpe attığım ürünlerden biri oldu maalesef:(

  7
  3
 5. Oldukça memnun olduğum¸ saçlarımı her yıkamadan sonra yumuşacık bırakan şampuan. Kalın telli ve sık saçlarım var. Saçlarımın çabuk uzamasını istediğim için kullanıyorum. Bu konudaki etkisi ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Net bit şey gözlemlemedim. Bence ara şampuan olarak da kullanılabilir¸ çünkü yoğun temizlik sağlayan bir şampuan. Kısacası seviyorum kendisini.

  10
  4
 6. saç derimi deli dehşet kurutmuştur. resmen kepek yaptı. saçların çabuk uzaması ve dökülmesini önlemek gibi vaatleri var. saçlarımı tam kısa kestirdikten sonra kullandığım için uzamasını fark ettim¸ o konu da lafım yok işe yarıyor. ancak saç dökülmesini falan önlediği yok. üstelik arkasında da okumuştum sözde saç derisi kurumasını önleme gibi bir vaadi de var¸ o da yok maalesef.yalnız bir arkadaşım kullanıp memnun kalmıştı¸ belki de saç tipine göre/cilde göre ayrı etki yapan türden bir üründür.

 7. saç dökülmesini acayip derecede arttırdı. önce mevsimsel olduğunu düşündüm sonra eski şampuanıma geri dönünce 3.kullanımdan sonra saç dökülmem durdu. uzatma deseniz ona da pek karar veremedim öyle aman aman uzatmadı.

  5
  3
 8. Bu şampuanı geçen sene saç dökülmem artınca kullanıp memnun kalmıştım. Daha sonra neden bilmiyorum değiştirip farklı bir şampuana geçtim. ondan sonra da sürekli farklı markalara ait şampuanlar denedim. Geçenlerde saçımı boyadıktan sonra bir an önce uzasın da kestireyim diyerek tekrar aldım. Saçımı normale çevirdi resmen. Her gün yağlanan saçım rahatça ikinci günü geçirir oldu. Dökülmeler azaldı. İnşallah yine bir salaklık edip başka şampuan kullanmam.

  9
  2
 9. saçlarımı sertleştiren ama hızlı uzatan bir şampuan. gerçekten de 2. şişemdeyim ve saç dökülmem azaldığı gibi saçlarım oldukça hızlı uzadı. ama tepemi keçe gibi sert yapıyor¸ iyi bir saç maskesiyle kullanıyorum. bir de haftada 1 kullanıyorum ben¸ her banyoda tercih etmiyorum. yeniden almam hemen ama mevsim geçişlerinde iş görür bence

  2
  1
 10. etkisi şüphesiz kişiden kişiye göre değişir ama benim saçlarımı inanılmaz döktü bitiremedim. uzatma konusunda etkisini görmedim. çok ümitliydim saç dökülmesi konusunda iyi geldiğine dair yorumlar okumuştum ama her yıkamadan sonra avuç avuç saçım döküldü.

  4
  1
 11. 2 kullanımda farkettim ki saçları dökme olayı aşırı az. Kokusu da güzel. Saçları yumuşatmıyor (en azından bende yumuşatmadı) fakat parlatıyor. Gratislerden kücük boyu 23 liraya (indirimdeyken) alınabiliyor.

 12. Erkek arkadaşımın evinde annesigil kullanıyormuş ben de duş alırken kullandım. Allahım saçlarım çok yumuşadı. Kremle zor açtığım saçlarım sampuandan sonra bile rahat açıldı neyse hoşuma gitti ben de gratisten indirimli 23.90 gibi bir fiyata aldım. Suan saclarım yumuşacık memnunum. Uzun vadede nasıl etkisi olur bekleyip göreceğim.

  3
  1
 13. Doğal olması yönünden sevdiğim şampuanımdır kendisi.Mevsimden mi kaynaklı bilmiyorum şampuanın günahını almak istemem ama ilk kullandığımda çok yağlandırdı saçımı 2 3 yıkama sonrası alıştı saçım sanırım eskisi gibi yağlandırmıyor saç dökülmesine de gözle görülür bir etkisi oldu diyemem şimdilik bitirdiğim zaman editlerim.Edit:Bitirince editlerim demiştim ama bayadır kullanmadığım eve başka şampuanlar gelip gittikçe kullanmadığım dolayısıyla bitiremediğim şampuan.Saçlarımı yağlandıran köpürmemesi dışında bir olayı olmayan gereksiz pahalı bir şampuan.İndirimde bile görürseniz tavsiye etmem.

  1
  2
 14. Yıllardır süren saç dökülmesi sorunum yüzünden aldığım¸ saçıma bir etki etmeyen şampuandır. Yağlanmayı geciktirdiği aşikar¸ yalnız yılan yağı denen mereti bununla karıştırınca şampuanın yapısı bozuldu¸ kullanmaya devam etsem mi etmesem mi bilemedim. Saç dökülmesini artırır mı acaba bilen ciciş varsa yeşillendirirse sevinirim.

  1
  1
 15. ilk kullanmaya başladığımda şişenin yarısına kadar saç dökülmem azaldı ve saçlarım daha hızlı uzamaya başladı ancak yarıdan sonra dökülme fazlasıyla tekrar başladı eskisi kadar hızlı da uzamıyor ayıca saçlarım inanılmaz kurudu. bütün bunlar doğrudan şampuanla ilgili mi emin değilim ama ben değiştirmeye karar verdim.

 16. çok memnun kaldığım şampuan¸ saçlarımın dökülmesini tamamen durdurdu ve inanılmaz çabuk uzattı ama daha önemlisi saç diplerimdeki pullanmayı ve kaşıntıyı geçirdı. Benim saçlarım ince ve düz o yüzden çabuk yağlanırdı¸ tecrübeyle sabit olarak diyebilirim ki yağlanmayı da geciktiriyor.

  3
  1

Siz ne düşünüyorsunuz?