“Remington” için 14 yorum

 1. 6 yıl önce tanıştığım düzleştiricisini o zamandan beri kullanıyorum.gür ve dalgası düzelmeyen saçlarımı bir o anladı.hala kullanıyorum bir sorun yaşamadım.geçen ay 25mm maşasını da aldım¸ ondan da gayet memnunum.

 2. Provolume isimli şekillendirici fırçası vazgeçilmezim. Fırçası oldukça kalın bu da güzel dalgalar yapabilmenizi sağlıyor¸ çabuk ısınıyor. Saça yumuşaklık ve parlaklık veriyor.

 3. Tek kelimeyle bayılıyorum¸ İngiltere’nin en çok satan saç şekillendirme markası olmasına rağmen Türkiye’de bu tahtta Braun ve Phillips oturuyor. Bendeki model maksimum 230 dereceye kadar çıkıyor ve iyon veriyor saça. Ben en fazla 190 derecede kullanıyorum ve düzleştirmenin yanı sıra doğal dalgalar yaparken kullanıyorum. Düzleştirici ama mis gibi kırık fön etkisi yaratabiliyorsunuz bu cihazlarla.

 4. Kaliteli ve uzun ömürlü olduğunu okuyarak almıştım çok fazla kullanmasamda saçlarım çok ince telli olduğu için kırılmalar oldu . Isıyı düşürünce de düzleştirmesi biraz zor oluyor ama yinede baska bi marka denemeyi düşünmüyorum.

 5. düzleştirici alacaksanız kesinlikle tavsiye edeceğim marka. fişe taktıktan sonra çabucak ısınıyor. okul zamanı sabahları hazırlanırken fişe takardım çabucak ısındığı için hazırlandıktan hemen sonra hiç beklemeden kullanabiliyorsunuz. cidden kaliteli güzel bir marka.

 6. Uzun bir araştırma sonucunda Philips ile arasında kalıp tercih ettiğim Amerikan markasıdır. Uzun bir süre (yaklaşık 7 yıl) Sinbo’nun 20 tl’lik düzleştiricisini kullandıktan sonra ki bu süre boyunca röfle¸kurutma¸ düzleştirme derken saçlarımı hiç bir şekilde uzatamadım ve belki düzelir umuduyla paraya kıyıp birkaç gün önce s9600 modelini internetten satın aldım¸ kırık saç bataklığından bayadır çıkamayan biri olarak verdiği sonucu zamanla paylaşacağım.

 7. Saç düzleştiricilerinin ilk çıktığı yıllarda phillips in ince plakalı titreşimli falan bir düzleştiricisini almıştım yıllardır eskimeden durdu kendisi saçımı düzleştiremediğinden ben de kullanmamayı seçtim :)) ancak artık saçlarımın bakımlı olma zamanı gelmişti ve yeni bir saç düzleştiricisi almalıydım. Remington ın kalın plakaşo kırmızı renkli ve 240 dereceye kadar ısınan über bi modelinden sipariş verdim. Sonuç : benimki gibi kalın telli gür ve uzun saçları 15-20 dkda dümdüz yapıyor. Yıllarca ben salakmışım demek ki dedirtmedi değil

 8. saç düzleştiricisini hiç kullanmamış olmama rağmen niyeyse bu konuda en iyi olduğunu düşündüren marka.5-6 yıldır kullandığım braun düzleştiricim bugün elimde patladı(evet baya baya patladı).

 9. 8. Sınıfta bir düzleştirici ve maşa kampanyası ikilisinden almıştım aradan 9 sene geçmiş neredeyse hala taş gibiler düzleştirici bi kere bozuldu onuda yaptırdım 2 sene falan geçti hala bozulmadı. Bence çok sağlam ürünleri var bakabilirsiniz

 10. ilk düzleştiricimin markası remingtondu. senelerce kullandım. bir kaç ay önce yeniledim. tabi ki yine remigton 🙂 s7300 wet2 modelini aldım. ıslak&kuru kullanılabiliyor. öyle güzel kayıyor ki saçta anlatamam. ve bununla düzleştirdiğim saç bozulmuyor¸ yatıyorum kalkıyorum saç düz¸ izmirin neminde dolaşıyorum saç hala düz. sonuç olarak düzleştirici piyasasının şahı remingtondur benim gözümde.

 11. Saç düzleştiricim 14 yıldır mükemmel şekilde çalışıyor bunun üzerine saç kurutma makinası ve maşasını da yeni aldım çok memnunum¸saç olayını aşmış marka bence.

 12. almak istediğim ve gerçekten saç konusunda oldukça başarılı bi marka. şu an bende yok ama kuzenimin düzleştiricisiyle saçlarımı düzleştirmiştim. ama öyle asla uğraşmadım. sadece bi kez üzerlerinden geçmeme rağmen 2 gün boyunca beni idare etti. ve asla bozulmadı. bu ay içinde bende alıyorum artık.

 13. 8 yıldır düzleştiricisini kullanıyorum¸ ki haftada en az 2 kez¸ hiç bir sorun yaşamadım şuana kadar. çok memnun olduğum marka.

 14. bence aralarındaki en iyi düzleştirici. Düz cansız kuru ve şekil almayan saçlar için özellikle önerim (bkz: Remington S9600 E51 Silk Straightener Saç Düzleştirici)Bi bakın derim.

Siz ne düşünüyorsunuz?