“Real techniques sculpting brush” için 10 yorum

  1. Kendisi benim kontür yapmayı en sevdiğim fırçadır. Tok kıllarıyla rengi mükemmel tutuyor fakat yüze değdirdiğinizde çamur sürmüşsünüz görünümü vermiyor. Kıllarının eğimli olması sebebiyle elmacık kemiklerinin altına o kadar güzel oturuyor ki insanın durup durup kontür yapası geliyor bu fırçayla. Aynı zamanda allık için de kullanılabiliyormuş¸ hatta ve hatta concealer ve fondöten uygulamalarında da başarılı olduğunu duydum. Bu arada bu fırçayı en çok the balm’ın bahama mama’sı ile seviyorum nedense.

  2. Elimde çoğu rt fırça var . Bunu da acayip merak ediyorum . Sadece kontör için mi kullanılabilir . Pudra yada allık uygulanamaz mı ? deneyen varsa bilgilendirebilir mi ?Her indirimde gidip gidip bakıyorum . Sonra ‘aman ne gerek var bu da olmayıversin ev fırça doldu ‘ diyerek yerine bırakıyorum . İnternet siparişlerinde sepeti doldurup boşaltıyorum 🙂 Almamak için bayadır direniyorum ama ne zamana kadar sürer bilemicem . Aslında çokta benim için çokta gerekli olmadığını düşünüyorum ama fırça işte 🙂

  3. expert fırça likit ürünlerde başarılıyken¸ bu ürünün toz ürünlerde daha başarılı olduğunu düşünüyorum.Kapatıcı uygulamak için uygun bir fırça değil gibi geldi bana. Toz bronzer ve kontür işleminde başarılı. bahama mama ve nars laguna’ yı güzel uygulayan bir fırça.

  4. Benim için expert face fircanin eline veren muktifonksiyonel fircadir. Baya eline veriyor yani. Fondoteni daha iyi uygulayan başka fırça görmedim şimdilik. Sünger falan hikaye. Expert face sadece mineral toz fondöten için kullanıyorum.

  5. Watsons’dan yaklaşık 50 tl gibi bir fiyata almıştım. Açılı bir fırça ama ben fondöten ve kapatıcı uygularken kullanıyorum. Amacı allık bronzer uygulamaktır gibi bir şeyler okumuştum bir yerlerde. Olamaz mı olabilir..

  6. Real techniques markasının fırçası. Elimde buffing ve expert face brush olmasına rağmen geçtiğimiz kış cosmetica’nın yılbaşı indiriminden almıştım fakat duruyordu bir kenarda. Expert face brushı sürekli beyaz sabunla yıkadığım için biraz sertleşmişti. Ben de dün bunu kullandım Pure beauty bb krem uygularken. Kılları baya yumuşak hatta expert face brushın ilk halinden daha yumuşak geldi bana. Kısacası çok beğendim. Kontür uygulaması için de yakın zamanda deneyeceğim.

  7. Şu zamana kadar almadığım için kendimi yumrukladığım fırçadır. Şöyle ki¸ benim elmacık kemiğim yok. Evet yanlış duymadınız ! bildiğiniz yok öyle bir şey ve ben makyaj nedir bilmediğim zamanlardan beri elmacık kemiklerinin belirgin olmasına hastayım. O yüzden gariban gariban sürekli kontürde başarıya uğramaya çalışıyorum. Krem ürünlerden daha almadım Bahama Mama ve Essence’in face shape paletindeki kontür rekleriyle denemediğim fırça¸ uygulamadığım taktik¸ izlemediğim tuttorial kalmadı. Uzun zaman önce de”sculpting brush” ‘a göz dikmiştim.İfinim bu gün gratiste indirimde yakaladım ve benim oldu¸ az önce o çamur gibi duran bahama mama ile çok basit bir kontür yaptım ama şu an elmacık kemiklerime sarılabilirim. Fırçaları o kadar sık ve kısa ki bu sizin istediğiniz miktarda toz ürünü yönetip dağıtabilmenizi sağlıyor¸ eğimli olduğu için de yüzeye uygun daha ne olsun ! İyi ki almışım. Bendeki etkiler böyle cicişler koşun koşun alın hem de indirimde !

  8. Bence de expert face brushtan kat kat daha iyi bir fırça. Bu fırçayı almadan önce experti kullanıp beğeniyordum fakat bunu aldıktan sonra expert bana daha sert daha diken gibi gelmeye başladı ve daha az kullanmaya başladım. Elim başka fırçaya gitmiyor fondöten¸ bb krem¸ kapatıcı ne varsa bununla sürüyorum ve sonucu daha güzel alıyorum. Hiçbir şekilde çizgi çizgi durma dağılmama gibi sorunlar yaşamıyorum. canım fırçam <3

Siz ne düşünüyorsunuz?