“Real techniques powder brush” için 19 yorum

 1. Gratis’in son indiriminde alıp çok beğendiğim fırça. Uzun zamandır pusuya yatmış indirim bekliyordum. Gerçekten övüldüğü kadar varmış. yumuşacık¸ sık kıllı¸ kocaman bir fırca. fondoten ve bb krem üzerine sabitleme amaçlı¸ katman katman durmadan hafif ve homojen şekilde kolayca pudra sürebileceğim bir fırça arıyordum. Tüm beklentilerimi karşıladı. Pudrayı harika dağıtıyor. Tozutma yapmıyor ve ürün emmiyor daha ne olsun. Kaliteli bir pudra fırçası arayanlar alsın derim.

 2. hayatımın pudra fırçası ilan ettim kendilerini. daha önce the balm markasının pudra fırçasını kullanıyordum. o da güzeldi. fakat real techniques markasının powder brush fırçası ile pudra harika bir şekilde cilde dağılıyor ve uygulaması son derece kolay. gerçekten övüldüğü kadar kaliteli bir ütün.

 3. Aldığıma pişman olduğum fırça. Ürünü kesinlikle ziyan ediyor. Bende bu fırçayı¸ allık ve bronzer uygulamalarımdan sonra şöyle bir karıştırma da kullanıyorum. Başka bir işe yaradığı yok çünkü

 4. ilk başlarda çok büyük gelmişti¸ uzun süre ellemedim bile. Sonradan kıymetini anladım. özellikle yaz aylarında¸ transparan pudrayı tüm yüzüme uygulayıp yağlı görünümü almak istediğimde elim bu fırçaya gidiyor. Ancak havaların soğuması ile birlikte sadece T bölgeme pudra uygulayacağım için bu kocaman fırçayı kullanamayacağım.

 5. Her makyajimda kullandigim cicis pudra fircam. Ha o olmazsa olmaz mi? Yoooo degil. Fakat aldigim gunden itibaren ayni performansla isini yapan¸ yika yika kullan tas gibi firca masallah. Ben pudrami uygulamak icin kullaniyorum. Urunu alisi ve uygulayisi gayet guzel. Bazende beni bilirsiniz alliga abaniyorum ve biraz olsun silmek adina bu fircayla uzerinden geciyorum.

 6. problem bende mi diye düşünmeden edemiyorum. tamam güzel bir fırça işlevsel olarak ama bendeki ecotools pudra frçasının sürerkenki o yumuşak hissine sahip değil. yüzümde gezdirirken kıllarını tek tek yüzümde sanki batıyormuşçasına hissediyorum. aynısını blush brush’da da yaşıyorum tek ben miyim acaba böyle düşünen?

 7. yüzüme biraz büyük geldiğini hissediyorum onun dışında bi sıkıntısı yok¸ pofidik bi fırça işte. aşırı yumuşak sayılmaz ama batma filan yapmıyor bana. kullanmayı sevdiğim fırçalarımdan.

 8. Ilk real rechniques fircam. Buyuk ve uzun killi oldugu icin makyajimi cok kisa surede sabitleyip zamandan tasarruf ediyorum:)

 9. real techniques blush brush kadar güzel pudra uygulayamadığını düşündüğüm fırça. powder brush daha sık ve sert kıllı olduğu için pudrayı üzerinde daha yoğun tutuyor¸ bu yüzden de yaptığı uygulama çok doğal olmuyor. boyutu biraz daha küçük olsa iyi bir bronzer fırçası olabilirdi bence.

 10. Bütün yüze pudra uygulamak için çok güzel bir fırça¸ daha detaylı çalışmak isteyenlerin seveceğini düşünmüyorum ve onlar için setting brushı öneriyorum. Alalı çok uzun zaman oluyor ve ne kullanırken ne de yıkarken kıl döktüğünü hiç görmedim. Kaliteli pudra fırçası arayanlara öneriliir.

 11. TÜM PUDRA FIRÇALARINIZI ÇÖPE ATIP BUNU ALABİLİRSİNİZ. BEN 8 MART İNDİRİMİNDE ALMIŞTIM. İNDİRİMSİZ EVET BİRAZ TUZLULAR. AMA POFİDİK YUMUŞACIK BİR FIRÇA. CİLDİM YAĞLIDIR. PUDRAYLA SABİTLEMEZSEM ASLA OLMAZ VE 2 FIRÇA DARBESİYLE TAMAMIM. ZATEN KOCAMAN BİR FIRÇA İKİ HAMLEDE TÜM YÜZÜNÜZE HOMOJEN ŞEKİLDE DAĞITIYOR PUDRAYI. BEN ÇOK BEĞENEREK KULLANIYORUM. 3-4 KERE YIKAMIŞIMDIR DAHA. BİR KERE BİLE KIL DÖKMEDİ. VE 2 SAAT GİBİ BİR SÜRE İÇERİSİNDE KURUYOR. ÇOK KULLANIŞLI.

 12. kendisiyle 4.yılımızı devirdik. elimde başka pudra fırçaları olmasına rağmen¸ buna her zaman geri döndüm. çok severek kullanıyorum. açıkçası kıllarından korkuyordum dökülür eder diye ama o kadar hırpalamaya gram kılı dökülmedi. şimdi yenisini alacağım. bunu pudra yerine bronzer fırçası yapacam. bir kere denedim gayet güzel bronzer uyguluyor. tavsiye ederim.

 13. Çok sağlam bir fırça olsa da ben bir türlü anlaşamıyorum¸ pudrayı kontrolsüz uyguluyor. Bronzer için de çok büyük. Pudrayı nereye oturtacağımı görmek için nispeten daha küçük uca doğru sivrilen pudra fırçalarını seviyorum.

 14. Ben bronzer uygulamak için kullanıyorum. makyaja yeni başladıysanız ve ürünleri kontrolsüz uyguluyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. ben göz altım hariç pudra kullanmadığım için hiç o yönde ki performansını görmedim ama o konudada başarılı olacağına eminim.

 15. .Real techniques’in meşhur pudra fırçasıdır. Sanırım en çok sevdiğim fırçam bu. Sentetik ve yumuşacık kıllara sahip¸ büyük bir fırça. Aşırı sık kıllı değil ama çok da aralıklı değil kıl yapısı¸ bu sebeple pudra için de bronzerları geniş uygulamak için de süper bir fırça. Ben bir de kontür¸ bronzer¸ allık ve highlighter sürdükten sonra bunlar iyice karışsın diye üzerlerinden hafifçe karıştırarak geçerim. Kısacası sevdiğim ve fazlasıyla işe yarar bir fırça. 😉Edit: fırça yerine pırça yazıp durmuşum. İmla.

 16. Mar jacobs’dan bobbi brown’a¸ it cosmetics’den mac’e kadar her türlü fırçayı aldım denedim. RT hepsini ezer geçer. Aşığım ben bu fırçaya. Farlarımı bile onunla sürmek istiyorum.

 17. Şu zamana kadar kullandığım fırçalar arasında hem bu kadar yumuşak hem tok kıllı ama buna rağmen yıkandıkça kıl dökmeyen hem pudrayı ya da bronzerı bile çok doğal uygulayan tek fırçadır benim için. Ben haftada bir yıkıyorum diğer türlü içim rahat etmez o yüzden bir fırçanın kıllarını döküp dökmemesi benim için çok önemli ama bu fırçada öyle bir sorunla karşılaşmadım. Pudrayı ince ama buna rağmen hiç pudra sürmemişsiniz gibi de yapmayan bir fırça hatta ben çok memnun kalıp ikincisini de aldım bronzer için ¸ çünkü çok doğal uyguluyor. Normal zamandaki fiyatı bence fırça fiyatına göre biraz fazla o yüzden ben indirimde almıştın çok memnunum. Ayrıca bazı pudra fırçaları kıllarının ucuna pudrayı hapseder siz yıkasanız bile o kılların ucundaki sarımtrak pudra rengi çıkmaz ama bu fırçada öyle bir problem yaşanmıyor alacak olan varsa tavsiye ederim.

Siz ne düşünüyorsunuz?