“Procsin black mask” için 18 yorum

 1. kuzenimde vardı bi akşam bütün kızlar toplandık yaptık maskeyi¸ iyi ki kendim alıp para vermemişim diyorum. çok geç kurudu ipince sürmeme rağmen. tüylerimi yoldu ve aman aman da siyah nokta yağ falan temizlemedi. bu siyah maskeleri çok seviyordum görüntüsünü o çekme hissini falan ama artık modası geçse de kurtulsak diyorum yüze ağda yapmaktan farkı yok¸ bu kadar zedelememeliyiz cildimizi.

 2. altın harflerle “hiçbir işe yaramıyor” yazmak istediğim maske.ömrümde bu kadar vasıfsız bir ürün daha görmedim. hani tek bir etkisi olsa yine bu kadar yermeyeceğim ama yüzümü tazyikli suyla yıkasam o bile bundan daha olumlu bir tepki verir. ben baya ucuza almıştım 10 mu neydi ama internette 30-55 arası gördüm ve usulca ekranı kapattım.

 3. Kesinlikle hiç bir etkisi olmayan ürün. Büyük bir hevesle almıştım¸ bitene kadar kullandım ve zaman ile para israfından başka bir şey değildi.

 4. bir markanın hiçbir ürünü mü bana olmaz? tek bir ürününden memnun kalmadım¸ hele bu maske kadar bir işe yaramayanını görmedim. eşit kurumuyor¸ her yerin kurmusanı bekleyince de yüzünüzde çok kalıyor ve kaşındırıyor. yüzünüzdeki tüyleri itinayla yolarken bir tane siyah noktayı çıkarmayı başaramıyor. ve sonrasında kızarık bir cilt¸ ertesi güne mini sivilceler. hayır 10 liraya satıyorlardı¸ almayanı dövüyorlardı¸ 500 kişiye yolladılar resmen¸ sonra 40 liraya çıkarmışlar fiyatı. saçmasaydınız bedavaya¸ neyin zammı bu anlamadım. yanda loreal saf kil maske 30 lira¸ en azından daha iyi.

 5. Hic bir ise yaramadığını düşündüğüm maske. Gözeneklerimi temizlemedigi gibi bir de üstüne sivilce yapti. Kuruma suresi cok uzun. Ince surunce cok etkisiz fakat kalin surunce bi saatten fazla beklemeniz gerekiyor kurumasi icin. Ona ragmen yine temizlenmemis gozenekler bir de ustune kipkirmizi bir cilt.Birde ürün iki faza ayrildi seffaf ve gri olarak kısa surede. Bir ay kenara atip daha sonra deneyeyim demistim tekrar fakat yapısı degisti.

 6. Gratis indiriminde 3lü deneme boy olanlardan almıştım. Yüzümdeki ayva tüyleriyle birlikte birkaç büyük siyah noktayı çıkardı. Cildime bir zararı olmadı ama tekrar alıp kullanır mıyım? Sanmıyorum. Kokusu çok rahatsız ediciydi kuruyana kadar nasıl dayandım bilmiyorum

 7. en gereksiz cilt ürünü. black¸ bubble¸ pink. yüzünüzün bu ve bunun gibi marketing ürünlerine ihtiyacı yok¸ paranızı ve sağlığınızı çöpe atmayın.

 8. Ablamın övmesiyle aldığım ancak yüzümden tek bir siyah nokta çıkarmamış maskedir. Sadece soyma evresini sevdiğimden dolayı arada kullanıyorum. Kıl çekme konusunda daha başarılı bu arada. 

 9. Herhangi bir işe yaradığını düşünmüyorum.Özellikle daha iyi işe yarasın diye banyodan çıktıktan sonra kullandım gözeneklerim açıkken daha iyi nüfuz etsin diye ama zerre işe yaramadı.

 10. çok kötü çok çok kötü. hayatımda cildime bu kadar kötülük yapmamıştım herhalde.hayır almadan bir iki yoruma bak¸ bir araştır değil mi??? gidip limon alır gibi almışım. ilk seferde ayva tüylerimi yoldu komple¸ gözle görülür bir etki zaten görmedim ama ben tabi uslanmadım. ikincisinde 15 dakikada kurudu ama yüzümden soymam yarım saatten fazla sürdü. ağlaya ağlaya söktüm yüzümden. dedim bu kadar acıya ay parçasına dönmem lazım o hafif kızarıklık geçsin diye elimde telefon oyalanıyorum 10 dakika sonra aynaya bir baktım pancar gibiyim yüzüm davul gibi şişmiş 1 saat geçti 2 saat geçti yüzüm geçmiyor.anıra anıra annemi aradım görüntülü yüzüme bak diye. o pis şeyleri yüzüne niye sürüyorsun oh olsun sana dedi neyse konudan uzaklaşmayayım berbat. ertesi gün sabahına kadar geçti ama ben tüm gece elimde ayna sabaha kadar ya geçmezse diye öylece pencere kenarlarında oturdum.çöp.

 11. işe yaramıyor demişsiniz cicişler ama işe yarıyor şimdi yapmayın. eğer yüzünüzde bir ton sivilce çıksın¸ soyarken canınızı çıkartsın ve acı çektirsin istiyorsanız bu maske tam sizlik.tanım: neden piyasaya çıkarıldığını ve reklamının yapıldığını kimsenin anlayamadığı maske adı altında satılan¸ ağdamsı kimyasal ürün.

 12. instagram üzerinden müşteri ilişkilerinin ne kadar korkunç olduğunu bize gösteren marka. ama tek müşteri ilişkileriyle kalmamışlar¸ siyah maskesi de korkunç.bu kadar agresif bir ürünün tek bir siyah noktamı bile almaması beni şoka soktu. çektim bir baktım yüzüm kıpkırmızı ama sadece tüylerimi çekmeyi başarabilmiş. nasıl bir ürün bu ben çözemedim¸ yüzüme uhu sürsem daha iyiydi. peel-off maskelerden genel olarak fayda göremesem de cildime zarar verene ilk kez denk geldim. yanak bölgemde minik sivilcelere neden oldu ki bence ağda etkisi yaptığı için bu sorunla karşılaştım.

 13. yalnızca bu değil siyah maskelerin hemen hemen hiç biri siyah noktaları temizlemiyor. gözeneklerinizi çook açıp bu maskeyi yapıp sonra temizlemeniz gerekir ki o açılan gözenekleri iyi temizleyip sıkılşatırmazsanız daha kötü sonuçla karışılaşırsınız.

 14. maske adı altında dolandırıcılık. erkek kardeşimin siyah nokta problemi için aldım. bi de uzun süre indirime girmesini bekledim ki o bile boşa yani. kendisinde denedik işe yaramadı. acaba beceremedik mi diye kendim denedim olmadı. dün en son erkek arkadaşımda denedim ki bu bahsettiğim iki erkeğin siyah nokta problemi gerçekten var¸ onda da işe yaramayınca son kararı verdim ki bu maske bir çöp. söyleyeceklerim bu kadar.

 15. Bugün yanlışlıkla cosmo home dan çalmışım bunu. Maskelerin dizili olduğu rafa çarptım. Bir tanesi yere düştü¸ kaldırıp yerine koydum. Görevli de yanımdaydı hatta. Montum da sırt çantamın askısına takılı. Sonra çıktım mağazadan. Beş altı mağazaya daha girdim. Çantamı çıkardım ¸ geri taktım. Otobüse bindim sırtıma bir şey batıyor. Baktım montumun kolunun içinde maske var. Bana baya uzak bir mağaza¸ iş için gittiğim bir yerdi. Geri de veremedim. Ne yapacağımı da bilmiyorum. O kadar şanslıyım ki ya alarm çalsaydı kapıda. Asla inandıramazdım. Bu yaştan sonra hırsız damgası yemek ağır gelebilirdi.

 16. gratis indiriminden 3’lü deneme boyunu aldığım ürün. 3’lü boyda bunun yanında gold kil maskesi ve nar özlü soyulabilir maske de var. t bölgesi yağlı cildime ilk olarak siyahı denemek istedim¸ çoğu cicişnün aksine cildimde yarattığı kuruluk ve matlık hissini sevdim. nerdeyse her gün farklı bir maske deneyip ek olarak yüzümü makyaj temizleme sularıyla her akşam hunharca sildiğimden siyah nokta problemim seneler sonra çözüldü¸ bu nedenle bu iddiası için çok da doğru yapamayacağım. ancak matlaşmış ve gergin bir cilt için tavsiye ediyorum.edit:cicişler yüz kızarıklığı sorunundan bahsetmiş¸ ben karşılaşmadım. yalnız benim gibi hevesle kaşların ve saçların kenarlarını maskeleyecek kadar yoğun sürerseniz çıkarırken bebek saç ve yüz tüyleriniz soyulacak.

 17. Ürünün cildinizde bıraktığı o muazzam yumuşaklık Harika ama siyah nokta değil tüy çıkarmada da harika ağda gibi mübarek ¸ cildimde kızarıklık oldu ama bana sivilce katmadı sadece ölü deri soyuyo diye kullanıyorum bitince almam

Siz ne düşünüyorsunuz?